Sāpīgais Turpinājums

 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Sveikas meitenes!
Vēlējos Jums pajautāt , kā vislabāk tikt pāri tikko izjukušas attiecībam , ja šis otrais cilvēks ar kuru izšķīros ir mans darbabiedrs/kolēģis?
Saskāros ar vinu gandriz katru otro dienu.
Ir tik smagi , ka jūtu , ka mani velk pie tā otra cilvēka , bet tur neko nevar darīt. Un vins pacel galvu un citai atsmaida.
04.02.2014 16:15 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Kā es Tevi saprotu... Man ir vēl trakāk :) Mans bijušais ir ne tikai mans koleģis, bet arī priekšnieks. Un katru dienu visu dienu pavadām kopā!
04.02.2014 17:19 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Savā ziņā piekrītu Kristenai. Varbūt pateica to riebīgi, bet nu neko jau labāku par "turies, viss ar laiku mainīsies" forumā nesaņemt šajā gadījumā.
Saprotu arī autori šajā gadījumā
Mēs savas attiecības, nenobeidzām. Viņš vienkārši mani sāka ignorēt.
Man jau liekas, ka tas vīrietis ir riktīgs cūka, ja tā izdara. Es tā aŗī pajautātu, kas par lietu bija, lai mierīga sirds un par to nav jāfantazē pēc tam.
04.02.2014 17:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viss, kas nenogalina, padara stiprāku :)
04.02.2014 18:40 |
 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
bet nu neko jau labāku par "turies, viss ar laiku mainīsies" forumā nesaņemt šajā gadījumā.


bet dažreiz tieši to arī vajag - mierinājuma vārdus un tikai, nevis problēmas atrisināšanu...

un tad mēs brīnāmies, kāpēc cilvēki mums apkārt tik noslēgti un ar laiku kļūst ciniski.
04.02.2014 19:35 |
 
Reitings 24
Reģ: 02.02.2014
Kristenai es daļēji piekrītu meitenes. Padomājat taču pašas. Nu nebija lemts tātad. Protams sāp. Bet uz pasaules mīt lielākas sāpes. Tuvinieka zaudēšanas. Šajā situācijā vēl visu var labot , bet kad kāds nomirst to vairs neizlabosi nekad. Pēc Tava apraksta es saprotu ka šķiršanos vēlējās viņš. Protams ja zudušas viņam jūtas pret Tevi , tad tur vairs nekā tā lemts un ar to jāsamierinās. Bet padomā ja Tu gribi pie viņa tad ej un pasaki viņam to , nevari taču visu dzīvi gaidīt kad viņš darīs to pirmais. Protams nevajag zemoties , nekrīti ceļos un tādā garā. Taču vismaz pamēģini , izstāsti viņam ko Tu jūti. Ja viņš pret Tevi vēl kaut ko jūt viņš sapratīs un atkal būsiet laimīgi. Protams citas brēks nedari to , pats aizgāja , pats vainīgs. Bet šī viena piedošana var izmainīt visu tavu dzīvi. Padomā par to :) Bet ja viņam vienalga , tad ko lai saku , aizej labi iepērcies , pavadi laiku ar draudzenēm un pats galvenais IEMĪLIES VĒLREIZ !!! Tās būs pašas labākās zāles , saprotu ka tagad nevienu negribi laist klāt , bet vismaz pamēģini. :)
04.02.2014 19:52 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Bet uz pasaules mīt lielākas sāpes.


Kā tas var palīdzēt brīdī kad cilvēks cieš savas mazākās sāpes? Turklāt sāpju jūtīguma pakāpes ir ļoti dažādas. Kādam nesāp kad iegriež rokā, citam sāp vienkārši nokrist. Tie kas saka, ka uz pasaules mīt lielākas sāpes paši acīmredzot ir samērā nejūtīgi.
05.02.2014 00:42 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Bet uz pasaules mīt lielākas sāpes.


Mazliet egoistiski un skarbi, bet pa lielam, kāds mums sakars ar citu (svešu) cilvēku sāpēm? Katrs dzīvo savu dzīvi, izcieš savas sāpes un pārdzīvojumus. Noteikti pienāks laiks, kad arī mums būs jāpārdzīvo tuvinieku nāve, u.t.t., kas skaitās lielākas sāpes. Nesaku, ka jābūt neiejūtām un neizpalīdzīgām, kad citiem ir vēl lielākas problēmas nekā mums (autorei) šobrīd, bet jāredz taču tā robeža... Un nav jākaunās par to, ka Tu pārdzīvo par savām it kā nelielajām problēmām.
05.02.2014 00:56 |
 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Milla piekrītu Taviem vārdiem!
Es saprotu ir lielākas sāpes šajā pasaulē, bet man šīs liekas sāpīgas ciešanas. Kad katru dienu jāredz no otra cilvēka vēsums. Kaut pirms mēneša dūdojam, tā ,ka nekas meliecināja par beigām . Vel sāpīgi ir tas , ka ar viņu sāku veidot attiecības , manai darba kolēģei bija simpātijas. Bet viņiem nekas neveidojās . Starp mums notika strāvojums. Un mēs tam ļàvamies . Darba kolēģe pārtrauca ar mums abiem kontaktēties pec tà. Kad iestājas šī šķiršanas , vina pastiprināti tagad grozās vinam apkārt , komunicē un izrāda visvisadus žestus , tā kā būtu viña sieviete . Pat sociālos tīklos . Viņš , viņai piespēlē laimīgo. Tas teātrisan arī vēl jābauda uz visām sāpēm.
05.02.2014 07:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu ko lai saka - gan pāries!

Šajās dienās izlasīju tādu izteicienu: nekas nespēj sievieti sadusmot vairāk par ignorēšanu no tā cilvēka puses, uz kuru bija vērsta viņas ignorēšana.
Autores situācijā ieteiktu rīkoties tā pat - ignorē un izliecies, ka tev viss ir forši. Uzvedies tā, itkā šis vīrietis tev neko nav nozīmējis ne tad kad bijāt kopā, ne tagad, kad neesat. Ja būsi laba aktrise, tad ieraudzīsi kā vīrietis sapsihosies par tavu uzvedību un kļūs īgns. Un tad vari priecāties! Tajā brīdi tev pārstās sāpēt!
Tas no personīgās pieredzes - izšķīros ar puisi, bet bijām spiesti bieži uzturēties vienā kompānijā. Kamēr redzēju, ka viņš cieš, skatās ar tādām kucēna acīm, jutos atklāti sakot glaimota, man patika, ka tieku tā vai tā mīlēta slepenībā, lai gan bija, protams, žēl tā puiša. Un tad pienācā diena, kad es ieraudzīju viņa vienaldzību pret sevi. Kaut arī es biju mūsu šķiršanās iniciatore, viņa vienaldzība un ignors mani riktīgi izsita no sliedēm un es aizsvilos ne pa jokam par katru sīkumu! Dīvaina reakcija, bet tā nu tas bija... :D Nezinu vai to var tā notēlot, ja tomēr ir šīs jūtas, bet, ja autorei izdosies, tad tas noteikti cels viņas pašapziņu!
05.02.2014 08:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja man tas cilvēks sēdētu visu dienu acu priekšā, tad gan laikam es to neizturētu. tad es meklētu izaugsmi laikam citā vietā. un, ja es tavā vietā ietu prom, tad ne jau VIŅA
05.02.2014 08:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
dēļ, bet gan sevis dēļ, lai man nav tik traki jācieš. Tiesa gan, ja es zinātu, ka es drīz varētu pakāpties augstāk, tad nekur prom neskrietu.
Un, ja viņš ir vnk sācis tevi ignorēt neko nepaskaidrojot, tad vnk viņš ir cūka. Acīmredzot, tu viņam vnk apniki un nekādu silto jūtu viņam pret tevi nebija. Ar to iemācies sadzīvot un tikpat vēsām acīm skaties viņam pretī.
05.02.2014 08:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Neons, lai tu neizrādi nekādas siltas jūtas pret bijušo. Esi auksta, bet ne pārāk, lai tas nav uzspēlēti.
05.02.2014 08:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits