Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spalvains puncis sastrēguma vidū

 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Hei, Čikitas, kā sestdiena?

Man šovakar ir dzīves melnā komēdija - es un mana čipsu paka pie TV.

Stāsts būs iz mana šīs nedēļas atgadījuma, kas savā ziņa ir komisks, taču ar prāvu devu nopietnības.
Viss sākās vienā no aukstākajiem rītiem. No paša rīta paredzēta svarīga tikšanās, esmu uzcirtusies kā kāzu lampa, sēžu sastrēgumā savā betmobīlī un no sirds dziedu līdzi Hoku - Perfect day, kad pēkšņi ātrumkārba vairs nepārslēdzas no N uz D. Raustos pie tā ātrumkloķa kā pie 220W - bez rezultātiem.
Nolēmu savu enerģiju pataupīt un veikt izmisuma pilnu zvanu mehāniķim, kurš laipni izskaidroja manu bezcerīgo situāciju, atgādinot, ka atrodos taču sastrēguma vidū, neviens man tagad palīdzēt nevar. Vienīgai, ko varu darīt, tas ir pārbaudīt drošinātājus, varbūt tur tā vaina.
Vēlreiz atgādināšu, ka esmu sacirtusies kā kādu lampa, veļos ārā no betmobīļa, ar plastmasas knaiblītēm grābtos gar kaut kādiem puļķiem, ko laipnais mehāniķis sauc par drošinātājiem (vai kaut kā tā), un tajā brīdī pār mani nāca apgaismība - neviens, NEVIENS vīriešcilvēks neuzskatīja par vajadzīgu izvilkt no siltajām automobīļu cisām savas pēcpuses, lai piedāvātu palīdzību -16 grādu salā, teikšu godīgi, izmisušai sievietei, kas ar savu bezjēdzīgo bakstīšanos jau tā esošo satiksmes korķi ir tikai vēl vairāk aizkorķējusi. Jāteic, ka tik daudz iznīcinošu skatienu no šoferiem gan vēl nebiju saņēmusi, bet visam pienāk pirmā reize. :D
Tā nu stāvu pie auto, salstu, deguns sarkans, pirksti zili, bet kanibles vaļā nelaižu - ja nu tomēr noder!? :D Pēkšņi garām uz divriteņa (!!!) brauc puisis, kur saka tik ļoti gaidītos vārdus: "vai palīdzēt!?".
Izrādās viņš dodas tieši uz darbu autoservisā (šajā brīdī sapratu, ka esmu dzimusi zem laimīgas zvaigznes). Pāris sekunžu laikā viņš pazūd zem auto stūres (šajā brīdī arī parādās tēmas nagla - pliks, spalvains puncis sastrēguma vidū!), un svinīgi paziņo:"Tev ļaguška beigta!". Vēl mazliet pačubinās un uhhhuuu, betmobīlis var turpināt ceļu, jāatzīst gan tikai līdz tuvākajam servisam.
Jā, tikšanos nācās atcelt, jo gan nokavēju, gan arī izskatījos kā visu nakti grāvjus rakusi, bet visam ir arī savas gaišās puses - pārliecinājos, ka prinči baltā divritenī vēl pastāv.
Šīvakara nopietnais jautājums - vai esiet saskārušās ar līdzcilvēku vienaldzību?
01.02.2014 22:14 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Stāsts ar princi divretenī turpināsies? :):D
01.02.2014 22:23 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man ar gribās turpinājumu ar princi, tad būtu kā no filmas :D :)
01.02.2014 22:26 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
itaalija90, nē, šoreiz nē. Laikam nebiju gatava pēc tik neilga pazīšanās brīža redzēt viņa apmatojumu. :D

Bet kas lai zina, katru rītu dodos pa šo maršrutu.... un viņš arī. ;)
01.02.2014 22:26 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Stāsts lika pasmaidīt :D Labi,ka atradās tāds izpalīdzīgs cilvēks :)
01.02.2014 22:29 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Laikam nebiju gatava pēc tik neilga pazīšanās brīža redzēt viņa apmatojumu.


Āāāāāā, tad tas bija tas spalvainais puncis! :D Beidzot sapratu!
Apsveicu ar interesanto piedzīvojumu, izsaku līdzjūtību par salšanu un vienaldzības izjušanu! un PALDIES par padalīšanos ar tīkamu stāstu!
01.02.2014 22:29 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Šīvakara nopietnais jautājums - vai esiet saskārušās ar līdzcilvēku vienaldzību?


Katru dienu!
Mana sape ir tada, ka neviens virieshkartas parstavis nepalaizh apsesties grutnieci. Labi, mans metelis ar nekadi nekomlimente manu stavokli un tomer, vienmer izeju caur tualeti, lai sakartotu to ta, lai var punci redzet. Sikstu sasienu tik stipri, ka elpas nav, bet nu lai redz - prieks grutniecis! Iekapju metro sastregumstunda, noskatu, kur pavairak virieshseju sezh un, vederu izgazusi, stavu viniem "pie dveseles". Viens ieurbies telefona, cits gul, cits degunu urbina ... Un ta man katru dienu! :D Sedet dod sievietes!
01.02.2014 22:39 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Dominika, šausmas! :(

Mda, bet jā, arī es vairākkārt esmu devusi vietu grūtniecēm, jo tuvumā sēdošie vīrieši savas di*sas nav spējuši pacelt!
01.02.2014 22:43 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Man ar gribās turpinājumu ar princi, tad būtu kā no filmas +

ar princi baltā divritenī :D
gaidam turpinājumu.
01.02.2014 22:44 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Meičas, Jūs tik uzstājīgi pieprasiet turpinājumu, ka man sāk likties, ka pirmdienas rītā būs atkal jāstutējas pie auto sastrēguma vidū.
01.02.2014 22:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ak jel tie vārdi par puisi kuram pliks, spalvains puncis man tā atgādināja manu bijušo ka bail palika :D Bet nu jā, ir jau maz tie vīrieši kas palīdz līdzcilvēkiem, tad jau lielāka iespēja būtu bijusi ka kāda sieviete būtu no mašīnas izkāpusi palīdzēt :D
01.02.2014 22:51 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker, kādēļ atgādināja bijušo? Viņam arī spalvains puncis bija? :D
01.02.2014 22:54 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Smaidu, man tāā patika tas, kā tu to visu biji aprakstījusi!! Betmobīlis, kāzu lampa utt - nu tik laba izdoma :D :)

Man bija arī viena situācija pa tēmai. Braucu uz citu pilsētu darīšanās. Attālums mazs - pa šoseju nieka 30km. Braucu, braucu un jūtu - kaut kas briesmīgi smird. Parauju logu vaļā - no vadītāja puses rata dūmi nāk. Momentā apstājos, izkāpju no mašīnas (arī protams uzcirtusies - papēži un kleita) un skatos kas nu tur varētu būt.. Ķimerējos apkārt tai mašīnai no visām pusēm, mēģinu saskatīt kas un kā.. Pa to laiku man garām pabrauca 30 mašīnas stabili, ja ne pat vairāk.. Un neviens neapstājās, lai pajautātu vai nevajag palīdzēt meitenei, kuras auto palicis uz šosejas nekurienes vidū. :D
01.02.2014 23:03 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja runa ir par palīdzēšanu uz ceļa tad 80% vīriešu neko palīdzēt nevarēs jo tagadējiem ar elektroniku piebāztajiem auto neko daudz no ķibeles atklāt nevar. Apstāsies kāds vīrietis, "pazāģēs'' ar starteri, nu neiet, ko tālāk. Atvērs kapotu, paskatīsies, viss itkā normāli.
Vecāka gājuma auto tas bija vienkāršāk - varēja pārbaudīt un sarast daudz ko. Tagad bez diognastikas neko daudz neizgudrosi kas par vainu.

Dāma ar auto - ideāls variants ir kasko kura paketē ir palīdzība uz ceļa, vai LAMB - zvani un atbauks SOS spečuks instrumentu paketi.
Ja man tā gadītos tad es uzreiz izsauktu SOS, neiešu sastrēgumā un mīnus grādos rakties zem kapota un raustīt vadus.
01.02.2014 23:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kādēļ atgādināja bijušo? Viņam arī spalvains puncis bija?


Jā bija gan, un viņš daudz braukāja ar riteni un pietam bija ļoti izpalīdzīgs :D Bet nu nedomāju ka viņš šādos mīnusos ar braukā :D
01.02.2014 23:05 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Uz sitiena nenāk neviens stāstiņš prātā, bet tāpēc es neteiktu, ka latviešu cilvēki ir izpalīdzīgi...
Un tā gribētos dzirdēt kādu sulīgu turpinājumu :P :)
01.02.2014 23:06 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Dionysus , mans SOSLAMBS līdz šim gadījumam vienmēr ir bijis, iepriekš par par laipno nodēvētais, mehāniķis. Viņš vienmēr nokārto gan visu, kas saistīts ar evakuatoriem, gan remontiem, apkopēm utt., mans pienākums ir tikai laicīgi un pietiekami plaši atvērt maciņu.
Diemžēl šis konkrētais gadījums bija bezcerīgs, jo vienīgais veids, kā man varēja piekļūt, bija vai nu divriteni, vai ar jebko ,kas lido pa gaisu.

Tomēr paldies par Tavu ieteikumu, likšu aiz auss plašo piedāvājumu klāsu dāmīšu un viņu auto glābšanas iespējās.

Mana svēta pārliecība ir un paliek, ka līdzcilvēku (konkrētajā gadījumā vīriešu) vienaldzība nospārda jumtu, ja tā var teikt. :D
01.02.2014 23:18 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
jā... esmu šito pieredzējusi....
pirms pāris gadiem ar draudzenēm braucām uz ballīti, priekšā bija tāaals ceļš..

brauca, ārā nenormāls putenis un pirmajā līkumā mašīna aiziet taisni, un iebrauc malā, kur miljons kg sniega un nu nekustas nekā.. izkāpjam visas ārā- uzcirtušās 5 meitenes, staigājam bolamies... brauc garām mašīnas, mēs pat stādinam, visas tik brauc garām, beigās vecs onka ar vēl vecāku golfiņu piestāja un izvilka mūs atpakaļ uz ceļa, pēc tam mierīgi turpinājām savu ceļu, jo mašīnai paldies Dievam viss bija ok...

jā- pēc tā es sapratu- zolīdi cilvēki kā ar uguni mūsdienās jāmeklē... :(
01.02.2014 23:20 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Atcerējos vēl vienu gadījumu. Tas gluži nav par vienaldzību, bet par attieksmi.
Mierīgi braucu pa Maskavas ielas rajonu. Sastrēgumi nebija, bet ledus uz ielām pamatīgs. Īstenībā tajā dienā pirmo reizi redzēju uz ielām tādu ledu. Negribu iedziļināties sīkumos, bet beigās beigās sanāca neliela avārija, kur mana mašīna ieslīdēja priekšā braucošajā. Mans auto bija krietni apskādēts, bet otrai mašīnai (kuru vadīja krievu pāris) skāde bija pavisam neliela. Izkāpu ārā un tad no uzvilktās dāmas dzirdēju - kā tu tā varēji? Kā tu uzdrošinies sasist manu mašīnu? Vai tev smadzenes ir? Tā nu noklausījos viņas morāli tīri intereses pēc, lai zinātu, cik tālu cilvēks ies, un vienīgais, kas lika viņai paklusēt bija mana frāze - domājiet, ka es speciāli tā darīju? :D
Bet nu, tā jau dzīvē notiek. Es protams arī dusmotos, ka kāda vainas pēc manam auto ir defekts, bet nu bļaut virsū es nekad neuzdrīkstētos
01.02.2014 23:21 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Šēka , opis vecais, labais vīriešu kalums. ;)
Amnile , ehhh, štruntīga situācija.
01.02.2014 23:28 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
vienreiz stāvēju pastā rindā, ienāca iekšā sieviete ar milzīgu punci, nu 8. mēnesis točna bija, priekšā man stāvēja vēl kādi 6-7 cilvēki, to skaitā arī tāda 16-18 gadus veca čiksīte, pasta darbiniece atļāvās šo topošo māmiņu paņemt bez rindas, tā padsmitniece tā satrakojās, sāka bļaustīties, ka kaut kāda 'resna grūtniece' lienot rindā, ko tāda vispār atļaujoties, ar ko viņa īpašāka. nu šeit nav nekāds vienaldzības piemērs, bet likās briesmīgi, ka tāda padsmitniece ar trīsstāvīgiem vārdiem nolamā nabaga grūtnieci, kam jau sejā rakstīts, ka 40 minūtes rindā viņa nenostāvēs, vispār tā jaunā paaudze diezgan sāk lekt acīs ar savu attieksmi, skumji
01.02.2014 23:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits