Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojumi

 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Jau labu laiku ar vīru ir vēlme paceļot,bet kautkà līdz šim nav sanācis,māsa ir iecienijusi pati noīrēt viesnīcu piem.Spānijā un tad piemeklē lidmašinas biļetes.Jau vairākus gadus šàdi atpūšās.
Mēs paši arī apsvērām tādu domu,kā jūs ceļojat?Ja dzīvojat ārpus Latvijas,rezervējat viesnīcu un pērkat pašas biļetes,vai izmantojat kādas Tūristu aģentūras pakalpojumus?
Ja ceļojat no Latvijas kādas Tūristu aģentūras pakalpojumus izmantojāt,ja esat izmantojušas dažādas,tad kura labāk apmierināja un kapēc?
Gribētos jau tā normāli ar visu gidu,lai var vairāk apskatīt,gribētu dzirdēt jūsu domas :)
Jo tagad diezgan daudz ir dzirdēts,ka apkrāpj cilvēkus ar itkà izdevīgiem piedāvājumiem....
Padalieties lūdzu :) Varbūt vel kādam noderēs :)
01.02.2014 12:59 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Arī man tas šobrīd ir aktuāli. Papētot visu, secinājums viens - pērkot caur aģentūrām pārmaksāsi.

Šeit mana vakardienas diskusija :D .... tikai neviena neatbildēja :D
http://cosmo.lv/forums/topic/156895-joprojam-par-to-pasu-par-celosanu/

Domāju lidmašīnas biļetes + viesnīcu pirkt caur šo lapu....
01.02.2014 13:04 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Būšu palaidusi garām vakardienas diskusiju,lai nu kā iespējams kāda padalīsies pieredzē :)
01.02.2014 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
man pirmaas ir lidmasinas biletes un tad bookoju viesnicu caur booking.com, tur noverteju,izlasu atsauksmes,tad zvanu uz viesnicu vai rakstu,rezerveju.
Celosanu uz jebkuru pasaules nosturi mekleju ar kayak.com, kur parada, ka visletak aizlidot, ieklaujot parsesanos vai nee.

un tikai tad mekleju,ko apskatit, ka ar sabiedrisko transportu vai masinas iri, bet ja,pirmas ir lidmasinas biletes vienmer.
nekad neesmu gajusi caur agjenturu, jo man pasai sanak un patik planot labak un noteikti,ka letak. mamma,draugi ir braukusi caur agjenturam uz klasiskajam vietam - Turciju,Griekiju, patikt jau patik, bet nekas sevisks, visas turistu vietas. Es,ja braucu celojuma,velos redzet ko tipisku tikai tai valstij,nestaigat tikai pa turistu pilnajam burzmam.. :) ta,luk.

Brauksu marta vai aprili uz Siciliju, jo no Romas bilete ar lidmasinu maksa tikai 15 eiro, ai,cik leeti.
01.02.2014 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
isti nesapratu,vai tu gribi gidu uz visu celojumu? tad jau noteikti jabrauc caur grupu un agjenturu. bet jebkura klasiskaja apskates vieta ir iespeja panjemt gidu, kas izstastis par konkreto kult.pieminekli,izstadi vai vietu. caur agjenturam tiesham ir loti dargi.
01.02.2014 13:14 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Jā, es arī skatos un skatījos caur booking.com. Tur pieejama ļoti plaša informācija.... bt tagad atradu vēl nedaudz lētāk... Tik nezinu cik uzticami.... itkā i-netā negatīvu info neatradu.
01.02.2014 13:16 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Vispirms jāčeko lidojumu biļetes un tā arī jānopērk. Pēc tam var domāt par naktsmājām. Es parasti palieku pie draugiem, vai hostelī, tādējādi iegūstot kādu, kurš parādīs ne tikai pieminekļus, bet arī labākos bāriņus un citus pilsētas apslēptos brīnumus. Šovasar vēlos aizbraukt uz Kanārijām, noīrēt auto un pavizināties pa klintīm. Bez gidiem, aģentūrām un liekiem izdevumiem.
01.02.2014 13:20 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Varbūt tiešām jākļust drošàkiem un jaapsver šàda ceļojuma iespēja :) Apbrīnoju tàdu ceļošanu,caur aģentūràs tomēr atkrīt tà plānošana par visu jau padomàts,mani mazliet baida pašai visu meklēt,ja nu kautkas noiet greizi,bet laikam vienu reizi jāuzdrošinās un beigàs nevarēsim apstāties :D
01.02.2014 13:36 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Un protams pamatīga naudas ekonomija.... :)
01.02.2014 13:37 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Up :)
01.02.2014 13:49 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vienmēr izdomāju ko gribu redzēt, kas vēl intresants tuvumā atrodas, vietējos ēdienus, pasākumus utt... Tad ceļš un tikai pašu pedējo meklēju naktsmītni :D
01.02.2014 14:50 |
 
Reitings 122
Reģ: 27.01.2014
Viennozīmīgi jāplāno viss pašiem :) Esmu braukusi ar Novatours uz Ēģipti, tur gids bija izdomājis vairākas dienas nemaz nerādīties pie mums, tad nu paši sameklējām kaut kādu gidi no krievijas un caur viņu braucām ekskursijās kurās gribējām, to no Novatours satikām tikai braucot jau pēdējā dienā uz lidostu... :D
Esmu braukusi arī ar autobusu pagājušo gad, tas bija Ozolciems tūre, nebija dārgi, bet daudz kas atkarīgs arī no grupas vadītāja - mums paveicās, ieteica labākās un izdevīgākās vietas ēšanai un sarunāja foršākos vietējos gidus :)
Bet vislabāk patika tad, kad paši plānojām - vispirms lidmašīnas biļetes, tad naktsmītnes un izklaides paši sadomājām bez gidiem, ar ceļvežu, interneta un brošūru palīdzību. Bija forši, jo pats izdomā, ko katru dienu darīsi, kur iesi, kur nē, ko un kur ēdīsi utml. :) Arī noteikti izdevīgāk.
Vispār esmu studējusi tūrismu, varbūt tāpēc liekas, ka vislabāk visu pašiem darīt :D
01.02.2014 15:18 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Nē nu baigi :D Gids pazūd un uzrodās tikai ceļojuma beigās :)
Zinu māsa tik ieteica neņemt viesnīcā 3x ēdināsanu,jo tad jūties piesaistīts viesnīcai,
teica,ka labāk ņemt brokastis un tad pa dienu pats vari izvēlēties kur pusdienot :)
01.02.2014 15:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Plānojam visu paši. Dzīvojam visnīcās/hosteļos.

Sākumā īzdomāju, kur apmēram vēlos. Meklēju un pērku lidmašīnas biļetes. Parasti to dary ryanair.com mājas lapā. Tad booking.com meklēju viesnīcu un rezervēju/apmaksāju. Tad pētu jau par konkrētu pilsētu: apskates objektus, transportu, transporta cenas utt. Sastādu Wordā sarakstu, pierakstot apskates objektu darba laikus, cenas, nokļūšanu. Tad saskaitu apmēram kopā visu naudu, kas būs nepieciešama ieejas biļetēm, sbiedriskajam, +/- ēdināšanai, suvenīriem.

Ja ceļoju ar autobusu, tad pērku www.simpleexpress.eu, jo lētas biļetes, sākot no Ls 2.10 (EUR 3.00). 2 gadus atpakaļ uz St. Pēterburgu par 4.20 Ls turp-atpakaļ sanāca aizbraukt.
01.02.2014 15:33 |
 
Reitings 122
Reģ: 27.01.2014
Jā, ēšanu nav vērts ņemt, jo ja nebrauc uz kūrortu gulēt pie baseina, tad visa diena paiet staigāšanā un braukāšanā un nekad nevar paredzēt, cikos trāpīsi atpakaļ viesnīcā :) Var ņemt vai nu brokastis, vai tikai nakšņot. Man kā guļavai patīk, ka brokastis viesnīcā piespiež piecelties sakarīgā laikā :D
01.02.2014 16:04 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
Nekad neizmantoju ceļojumu aģentūras. Pati rezervēju lidojumus, tāpat arī viesnīcas. Piemeklēju sev vēlamā vietā, par pieņemamu samaksu un ar man vajadzīgo servisu. Manuprāt, braucot ar aģentūru Tu tikai lieki pārmaksātu. Lai gan, ja dodas ārpus Eiropas, tad varbūt tas pat ir labākais variants, drošības pēc.
01.02.2014 16:30 |
 
Reitings 445
Reģ: 05.02.2009
Šoruden ar Impro brauksim uz Etiopiju. Būs eksotika :)
01.02.2014 16:36 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Super!Es ļoti gribētu uz Japānu,Taizemi un Ķīnu aizceļot,skatijos Taizemes foto no draugu ceĺojuma,kolosālas vietas!Prieks par cilvēkiem,pats vīrietis jau vairākas reizes tur bija,pēdējo reizi kāzu ceļojumā ar sievu :) Tagad bēbis būs,teica brauks atkal!
01.02.2014 20:03 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.05.2013
Pievienojos ar savu jautājumu - vai ir kāda pieredze ar atlantic travel?
01.04.2014 15:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Parasti plānojam paši, uz Ēģipti braucām caur Impro - serviss bija 'ļoti labs, ekskursijas labi saplānotas.
Nākamo ceļojumu droši vien ņemsim caur aģentūru, jo tad neko nevajag domāt :D
01.04.2014 15:43 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Kad biju vēl maziņa, tad braucu kopā ar grupu un gidu, vienmēr centos no gidiem atkratīties pēc iespējas ātrāk :D Tagad ceļojumus plānoju pati, parasti scenārijs-ieraugu kādas lētas biļetes, nopērku, un tad domāju par visu pārējo. Viesnīcas ņemu no booking.com vai hotels.com, agrāk patika arī couchsurfings, parasti tur var dabūt gan bezmaksas naktsmītni, gan lieliskus gidus, kas parādīs visu vietējo acīm. Tā kā man vienmēr ir sava profesionālā interese katrā jaunā vietā, savu maršrutu un obligātos apskates objektus labāk izvēlos uz savu galvu.
Tagad domājam par kādu tālāku kāzu ceļojumu, tur gan šoreiz gribētos paņemt kādu all inclusive piedāvājumu. Lai gan Norwegian mani visu laiku kārdina ar savām super cenām uz ASV, Emirātiem, Bangkoku un vēl citiem galamērķiem.
P.S. Ja kādreiz brauc uz Ķīnu, noteikti neēd neko no ielas ēdieniem, tas nav domāts mūsu vēderiem, ļooooti sliktas atmiņas šai sakarā. Pietiek jau ar to, ka vistas nagi un knābji atrodami arī restorāna šķīvī :D
01.04.2014 16:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits