Aborts

 
Reitings 16
Reģ: 25.05.2012
Sveikas.
Kā tad ir ar to abortu? Ja es eju pie ārsta citā pilsēta uz analīzēm un pārbaudēm, tad ārsts ari droši mani var laist abortu taisīt citā pilsēta un der tie paši izmeklējumi, vai ari nē?
31.01.2014 13:39 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014

Un, ja nu nevar - viņam nav naudas? nav darba? viņš ir vienreiz dzīvē satikts čalis ar ko bijis sakars? viņam šo bērnu NEVAJAG?
Pa tiesām sievietei skraidīt un beigās ieguvums būtu 25Ls/mēn. no valsts? Varbūt meitene ir pilnīgi viena un nepilngadīga - arī foršs variants ir dzemdēt un tad iztikt no zila gaisa?


skaya, nav ko gulties apakšā pirmajam pretī nācējam. Laikam esi vientuļā māte ar 10 gadu stāžu, jo lai piedzītu alimentus nav jāskraida par entajām tiesām un kādi 25lati? 2013. kārtoju alimentus. Tiesā biju vienu reizi! Piesprieda 35 latus mēnesī, kā būtu 7 gadi būtu 45lati un katru gadu šī summa pieaug! Vēl stulbi parunāt gribi?

Bērni ir jālaiž pasaulē TIKAI tad, ja paši tā radītāji spēj viņus uzturēt (tēvs, māte un kaut vai radi u.tml.)

Tu saki? Tad nav ko *isties, ja neprot izsargāties!


Tagad mans viedoklis par šo te.


Aborts 100% pieļaujams, ja zina, ka bērns nav normāls.Nav ko mocīt sevi un citus un tēlot nezkādu svēto Afrodīti!

Aizšūt vāveres uz mūžu mūžiem visām *aukām, dzērājām, bezatbildīgām sievietēm, sievietēm, kuras vismaz vienu reizi jau abortu pieļāvušas!


Reāla situācija iz dzīves.

Ļoti tuva meitene bija stāvoklī, tolaik viņai bija 19. Visi teica, ka jātaisa aborts, arī es to atbalstīju, meitenei nebija nekā, ne naudas, ne mājās, tikai bērniņš vēderā. Viņa viņu paturēja. Piedzima skaista, vesela meitenīte un man joprojām ir kauns par to, ka es biju ar mieru, lai tāds dārgums aiziet mēslainē. Viņa ir pasaulē mīļākais bērns! Meitenītei jau ir 8 gadi un visu cieņu mazajai, jaunajai dāmai un viņas mammai, kas parādīja visiem zobus un pateica, bērniņš man ir svarīgāks par visu!


Citas sievietes nekad nevar palikt stāvoklī vai pēc aborta nevar būt vairs mammas un visu mūžu raud splivenā, kad neviens neredz.

Dzīvojiet katra savu dzīvi, nelieniet citos palagos, ja meitene grib palikt bez dārguma, lai, tā nav Jūsu darīšana.
31.01.2014 17:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
S80, miljons plusu.

Neizteikšos, jo sanāks rupji (kaut gan uzskatu, ka katram ir tiesības uz SAVU viedokli, bet ir jautājumi, kuros mana nostāja ir nelokāma).
Katram sava dzīve jādzīvo, bet jāsaka, ka absolūtais vairākums tiešām pārsteidz.
31.01.2014 17:57 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014

Un, ja nu nevar - viņam nav naudas? nav darba? viņš ir vienreiz dzīvē satikts čalis ar ko bijis sakars? viņam šo bērnu NEVAJAG?
Pa tiesām sievietei skraidīt un beigās ieguvums būtu 25Ls/mēn. no valsts? Varbūt meitene ir pilnīgi viena un nepilngadīga - arī foršs variants ir dzemdēt un tad iztikt no zila gaisa?


skaya, nav ko gulties apakšā pirmajam pretī nācējam. Laikam esi vientuļā māte ar 10 gadu stāžu, jo lai piedzītu alimentus nav jāskraida par entajām tiesām un kādi 25lati? 2013. kārtoju alimentus. Tiesā biju vienu reizi! Piesprieda 35 latus mēnesī, kā būtu 7 gadi būtu 45lati un katru gadu šī summa pieaug! Vēl stulbi parunāt gribi?

Bērni ir jālaiž pasaulē TIKAI tad, ja paši tā radītāji spēj viņus uzturēt (tēvs, māte un kaut vai radi u.tml.)

Tu saki? Tad nav ko *isties, ja neprot izsargāties!


Tagad mans viedoklis par šo te.

Aborts 100% pieļaujams, ja zina, ka bērns nav normāls.Nav ko mocīt sevi un citus un tēlot nezkādu svēto Afrodīti!

Aizšūt vāveres uz mūžu mūžiem visām *aukām, dzērājām, bezatbildīgām sievietēm, sievietēm, kuras vismaz vienu reizi jau abortu pieļāvušas!


Reāla situācija iz dzīves.

Ļoti tuva meitene bija stāvoklī, tolaik viņai bija 19. Visi teica, ka jātaisa aborts, arī es to atbalstīju, meitenei nebija nekā, ne naudas, ne mājās, tikai bērniņš vēderā. Viņa viņu paturēja. Piedzima skaista, vesela meitenīte un man joprojām ir kauns par to, ka es biju ar mieru, lai tāds dārgums aiziet mēslainē. Viņa ir pasaulē mīļākais bērns! Meitenītei jau ir 8 gadi un visu cieņu mazajai, jaunajai dāmai un viņas mammai, kas parādīja visiem zobus un pateica, bērniņš man ir svarīgāks par visu!

Citas sievietes nekad nevar palikt stāvoklī vai pēc aborta nevar būt vairs mammas un visu mūžu raud splivenā, kad neviens neredz.



vēlviens punkts uz i
31.01.2014 18:00 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Tikai nevajag pārspīlēt ar visām tām kroplībām un izvarošanas gadījumiem - tas ir ļoti mazs procents. Aborti no izvarošanas ir zem 1%, jo izvarošanas gadījumā strādā aizsargbarjera, kas neļauj apaugļoties un ovulācijas neesamība. Un nabadzīgās netaisa abortus - laukos dzērājģimenes un jaunas meitenes netaisa abortus. Abortus visvairāk taisa turīgas sievietes ar patstāvīgu partneri pēc 20- ir pat nesen veikta statistika. Tā ir vnk mūsdienu tendence, ka bērns ir apgrūtinājums un nekas to nemainīs. Tiesāt var tikai Dievs.
31.01.2014 18:09 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
izvarošanas gadījumā strādā aizsargbarjera, kas neļauj apaugļoties un ovulācijas neesamība.

Lūdzu, sīkāk!
31.01.2014 18:10 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
31.01.2014 18:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
izvarošanas gadījumā strādā aizsargbarjera, kas neļauj apaugļoties un ovulācijas neesamība.


Par to man pirmā dzirdēšana, drīzāk pamatotāks iemesls kapēc no šī nepaliek stāvoklī ir jo sieviete pēc izvarošanas nopērk Avārijas kontracepciju.
31.01.2014 18:13 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Psiholoģiska aizsargbarjera, jo tas nav ar tīkamu partneri. Un arī leikocīti uzbrūk spermatozoīdiem kā svešiniekiem. Un auglība tajā dienā.
31.01.2014 18:15 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Omg!!! Teemas pieteikumaa vareeja pat nebuut jautaajums, bet viens vaards -aborts. Un taapat visas saaks pleesties. Bet.. Kaa jau teicu, nedeelju nosleedz dirshanaas par abortu teemu.
Saada veida diskusijas nekad nemirst, taapat kaa var muuzhiigi dirsties par to, kura ir resna uc.
31.01.2014 18:17 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Un arī leikocīti uzbrūk spermatozoīdiem kā svešiniekiem. Un auglība tajā dienā.

Un citām vāverēm, mēdz zobi izaugt, tīri instinktīvi.
31.01.2014 18:18 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
skaya, nav ko gulties apakšā pirmajam pretī nācējam. Laikam esi vientuļā māte ar 10 gadu stāžu, jo lai piedzītu alimentus nav jāskraida par entajām tiesām un kādi 25lati? 2013. kārtoju alimentus. Tiesā biju vienu reizi! Piesprieda 35 latus mēnesī, kā būtu 7 gadi būtu 45lati un katru gadu šī summa pieaug! Vēl stulbi parunāt gribi?


Bērni ir jālaiž pasaulē TIKAI tad, ja paši tā radītāji spēj viņus uzturēt (tēvs, māte un kaut vai radi u.tml.)

Tu saki? Tad nav ko *isties, ja neprot izsargāties!


S80, neuzminēji par to vientuļo māti - tāda esi Tu un acīmredzot tieši Tu esi pakritusi apakšā pirmajam, ka tagad tik zinoša par alimentiem! :* Varbūt Tev ir liela atšķirība starp 25 un 35 latiem, tādēļ tā psiho? Vai uzkāpu uz Tavām vientuļās mātes varžacīm?

Bet vispār - Tu manu tekstu uztvēri? Esmu tieši par to pašu - vai nu jāizsargājas vai jāspēj PAŠIEM savs bērns uzturēt.
31.01.2014 18:19 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Protams, ka uzbrūk spermatozoīdiem sievietes organisms - tāpēc jau arī viens tikai tiek pie olšūnas - pārējie tiek dažādos veidos likvidēti jau ceļa sākumā.
31.01.2014 18:22 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Skaya, cik Tev gadi? Kur Tu izlasīji, ka man ir bērni? Kārtot alimentus var pilnvarota persona, ne tikai māte vai tēvs. Ej, meitiņ, pamācies gudrās skolās! ;)
31.01.2014 18:35 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
Lasu un brīnos...
31.01.2014 18:36 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Atkarīgs cik ilgs laiks starpā, lai veicas un dari kā uzskati par pareizu, ne jau cosmo bābām tas bērns būs jāiznēsā un jāaudzina.
31.01.2014 18:43 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
nezināju, ka bērni ir tāds ļaunums un šķērslis,kuri bojā dzīvi.Un nav svarīgi cik gadu vecumā sieviete kļūst par mammu galvenais ir viņas smadzeņu daudzums, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi arī pēc bērniņa piedzimšanas.
31.01.2014 18:43 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
sievietes lielākā laime

31.01.2014 18:47 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Un ja jūsu mātes būtu veikušas abortu? Nepaliek tā pretīgi ap dūšu? Labi, ka viņas nav bijušas tik tupas un pateicoties tam, jūs šeit sēžat un atbalstat abortus. Retos izņēmumos arī es atbalstu, bet ne nabadzība, ne vientuļas mātes statuss nav attaisnojums. Tas ir vieglākais ceļš.
Žēl, ka mūsdienās iemaina bērna dzīvību pret šmotkām un baļļukiem. Pasaule iet uz galu.
31.01.2014 19:00 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Un ja jūsu mātes būtu veikušas abortu? Nepaliek tā pretīgi ap dūšu? Labi, ka viņas nav bijušas tik tupas un pateicoties tam, jūs šeit sēžat un atbalstat abortus. Retos izņēmumos arī es atbalstu, bet ne nabadzība, ne vientuļas mātes statuss nav attaisnojums. Tas ir vieglākais ceļš.
Žēl, ka mūsdienās iemaina bērna dzīvību pret šmotkām un baļļukiem. Pasaule iet uz galu



+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
31.01.2014 19:02 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014

Karīna, malacis!


Un ja jūsu mātes būtu veikušas abortu? Nepaliek tā pretīgi ap dūšu? Labi, ka viņas nav bijušas tik tupas un pateicoties tam, jūs šeit sēžat un atbalstat abortus. Retos izņēmumos arī es atbalstu, bet ne nabadzība, ne vientuļas mātes statuss nav attaisnojums. Tas ir vieglākais ceļš.
Žēl, ka mūsdienās iemaina bērna dzīvību pret šmotkām un baļļukiem. Pasaule iet uz galu.
31.01.2014 19:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits