Jā, man skauž

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Kas pēdējā laikā tā pa tendenci bāzt Instagram, Facebook un Twitter bildes ar mīļotā dāvanām - Dior maisiņiem, Iphone 5s, milzīgajiem rožu pušķiem un vēl BMW mašīnas stūri nofotogrāfēt kopā ar gelish manikīru. :D Nesaprotu.. man tas, šķiet, sekli un nožēlojami... lielīšanās..
27.01.2014 18:47 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Atzīstos, ka savā laikā aktīvi bāzu soc. portālos savas ceļojumu bildes. Bet tā bija vnk. bērnības trauma, kad neko tādu nevarēju atļauties. Tagad neko vairs nelieku un neviens no paziņām nezin, vai Jauno gadu sagaidīju Abu Dabi vai pie brīvības pieminekļa.
28.01.2014 15:04 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ja kaut kas tiesam mani besi socialajos tiklos, tad tie ir mazi, netiri berni kuriem mugura bez piekakata pampera neka cita nav; un mamina laikam gaida kad visi laikos un komentes kadi mes skaistini; tadas mammas parasti ari ir truciga paskata. Par laimi man tadi soc. tiklos nav, bet redzeti ir.

Manis pec lai cilveki publice vienalgo par ko vini priecajas vai ta ir jauna otra pusite, auto, gredzens, Iphone, celojums vai berni. Problemas sakas, kad tas tiek publicets parak biezi un beibe 10x diena maina profila bildes, ka tikai kads nepaman ka vina pie Sokolova bildejusies; luk tas ir smiekligi.
Jo cilvekam piepilditaka reala dzive, jo retak vins soc. tiklos dalas ar savam pusdienam, retak publisko noskrietos kilometrus un retak iecekojas tirdzniecibas centra Alfa.
28.01.2014 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 1964
Reģ: 31.01.2012
muaahaha,nozhelojamas shis skauges,kuras cer,ka daamu skaistaa dziive nemaz nav taada un vinas patiesiibaa ir nelaimigas ;D tas tikai parada to,cik pashas esat nelaimigas un skaudigas,jo jums ir paranoiskas bailes,ka kadam citam ir brendi,skaista bembja sture un pushki no milotiem;p


Savā ziņā jāpiekrīt. Laikam piņemts, ka sūdzēties par kaut ko ir normāla parādība, savukārt, priecāties par kaut ko ir lielīšanās un vispār tēlošana.
28.01.2014 15:21 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2013
Nesaprotu tos cilvēkus kuriem skauž. Kur ir problēma? Piecelies no datora ,sāc strādāt normālu darbu,pērc sev mantas no Dior,brauc ar BMW. Un liec instagramā bildes. Ko tev tas maina? Labāk paliks ,ja pukstēsi un teiksi ,ka tā ir izrādīšanās? -,-
28.01.2014 15:22 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Nesaprotu tos cilvēkus kuriem skauž. Kur ir problēma? Piecelies no datora ,sāc strādāt normālu darbu,pērc sev mantas no Dior,brauc ar BMW.


85 pasaules bagatakajiem cilvekiem pieder tik pat cik 3,5 miljardiem pasaules nabadzigako cilveku. Otrajiem ir loti nepieciesams tavs padoms. Tu pat varetu ieklut bagatako 85 cilveku rindas, ja 3,5 miljardiem nabadzigo pardosi savu padomu ka klut bagatiem.

What this Millionaire Thinks of Poverty
28.01.2014 15:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Laikam piņemts, ka sūdzēties par kaut ko ir normāla parādība, savukārt, priecāties par kaut ko ir lielīšanās un vispār tēlošana.

jā,jā...Ja tu runā tikai labas lietas un stšti tikai pozitīvo, tad tu lielies un sazin ko tēlo no sevīm.
Bet normāli ir tad,ja ņerksti nonstopā.
Tad viss ir štokos. Cilvēkiem vienkārši nepatīk dzirdēt,ja kādsm citam iet labāk par viņiem.
28.01.2014 15:37 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
man neskauž, vnk gribās zināt, kur viņi visi rauj naudu, lai tā dzīvotu :D
28.01.2014 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Man neskauž, bet pati esmu laika gaitā sapratusi, ka, jo mazāk bildes par sevi lieku, jo labāk man.
28.01.2014 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Tāpat arī diemžēl zinu pārus, kur vīrieti sit savu draudzeni, bet katru reizi izpērk vainu ar ziediem un dāvanām, tās tad visas tiek saliktas soc. tīklos un droši vien kādai to redzot arī skauž, ka redz, cik tai meitenei laba dzīve. Var teikt, ka es uz to visu skatos tā neitrāli, jo kas zina, kas tam visam apakšā - vai tiešām ideāla dzīve vai kas cits.
28.01.2014 15:45 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neskauž, es dzīvē tādas lietas uztveru savādāk, man tādām lietām nešķiet TĀDA vērtība lai skaustu vai aizdomātos par kaut ko sliktu.
Es labāk gribētu teikt, ka man nepatīk draņķīgi foto :D, kad cilvēks saģērbies šausmīgi bezgaumīgi un tādus foto liek, vai kaut kādu bardaku nofočē, nu ja tas nav joks, tad man žēl, ka cilvēks tā sevi parāda, jo man patīk skaisti cilvēki, gaumīgas lietas :)
Bet nu cenšos sevi ar negācijām nepiesārņot....
28.01.2014 15:45 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
retak publisko noskrietos kilometrus


Lūk, šim es absolūti nepiekrītu! Es ar lielāko prieku skatos un lieku "patīk" rociņu savu draugu noskrietajiem kilometriem! Un ar tādām lietām IR jālepojas! Jebkurš cilvēks, kurš skrien (un sporto) priecājas par otra sportiskajiem sasniegumiem. Turklāt, ar lielību tur nav nekāda sakara. Es Endomondo programmu izmantoju kā virtuālo dienasgrāmatu, turklāt pēc skrējiena ir interesanti aplūkot statistiku- tempu, ātrumu, pulsu, kartē izpētīt distanci. Tiešām pat prātā neināk, ka kāds ar to varētu lielīties :D Mani motivē manu draugu sportiskie sasniegumi.
28.01.2014 15:52 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Sociālo tīklu bilžu straumes, manuprāt, tas pats bulvārpreses un dzelteno portālu "krāniņa pagarinājums" vien ir - ja bulvārpresē noteikts cilvēku loks iekļūst pastāstīt par to, ko viņi ēd vakariņās vai ar ko brauc un ko velk mugurā, tad sociālajā tīmeklī brīva pieeja ir ikvienam un tad nu katrs izpaužas, kā māk savas personiskās (bez)gaumes robežās. Efekts abos gadījumos lielākoties tieši tāds pats:D Man pret to ir pilnīgi neitrāla attieksme, jo pati, lai gan esmu reģistrējusies fb un draugos, esmu diezgan slinka apmeklētāja - vienmēr ar interesi apskatos ceļojumu bildes, un ja vēl sulīgi, interesanti apraksti - super, bet visa pārējā interneta ņega gan man nu tā... vienaldzīgi:)
28.01.2014 15:57 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
Jo cilvekam piepilditaka reala dzive, jo retak vins soc. tiklos dalas ar savam pusdienam, retak publisko noskrietos kilometrus un retak iecekojas tirdzniecibas centra Alfa.

Morgan kopuma tev piekritu,bet ne shim.
Tas ir kaa,ja man ir ko atradit sabiedribai katru dienu kaa Futbollfrue gadijuma,tad mana dzive nav piepildita? Ka to var attiecinat uz Futbollfrue ja nemam vinu par piemeru? man liekas,ka preteji,ka tas parada cik loti piepildita ir cilveka dzive un vinai ir motivacija katru dienu to publicet.
cilveki tac ir dazhadi,ir tadi, kas savu dzivi izliek kaa uz paplates ka Futbollfrue,ir tadi,kas izlases veida kaut ko publice, bet ir tadi,kas raustaas kaut ko nopublicet. bet nevienaa no shiem gadijumiem cilveku aktiva daliiba vai preteji nepiedalishanas sociala dzive, nenozime to,cik piepildita vai tuksha ir vinu dzive,
tapat es tagad varu pateikt, ka Libras dzive ir pilna ar rutinu,ja jau vinai nav nekaa jauna un skaista ko paradit citiem. bet tas tacu aplami,pareizi? kaa taa vispar var spriest...............
28.01.2014 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 1964
Reģ: 31.01.2012
Ja reiz nepiepildīta dzīve ir cilvēkiem, kas dienas laikā atrod minūti, lai ievietotu bildi instagramā, tad kā ir ar tiem, kas raksta blogu par savu dzīvi? Kā viņi savā piepildītajā dzīvē atrod 10-20 reizes vairāk brīvu brīžu (cik, nu, tur tā laika ir vajadzīgs), bet, redziet, blogus noteikti atbalsta tās visas, kas šausminās par instagrama bildēm.
28.01.2014 16:06 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Nu,ta Futbalfrue,to dara tapec ,ka vinai par to maksaa. Un savakt pec iespejas vairak sekotajus un likes ir vinas dziives jega.Man patiik paskatiities vinas blogu.Loti iedvesmojoshi,tikai pedejaa laikam daudz kas grozaas apvinas bernu,kas man galiigi neinteresee.
28.01.2014 16:16 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
Nu,ta Futbalfrue,to dara tapec ,ka vinai par to maksaa.

nevienam blogotajam un ari vinai saakumaa par to nemaksaa. ir neskaitami daudz blogu gan bloggeraa,gan tumblr, kur to uzturetajiem ne kapeikas nemaksaa. Maksaa tikai retajiem un tikai tad,ja paveicas tikt pie sponsoriem,kas suuta dreebes un kosmetiku. vai ari tie jau no sakuma ir bagatu gimenu atvases,tad tiem uzreiz ir pastiprinati lielaks sekotaju skaits un varbutiba klut slaveniem,pelnot pashiem ar to naudu.
28.01.2014 16:23 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Manuprāt, problēma jau nav bildēs.
Tēma, kura arī sasaucas ar manu bd.. Jo labu laikau jau to novēroju. Mēs neatšķiram labās emocijas no sliktajām, mēs biezak pat izvēlamies labās vietā slikto. Piemēram, šobrīd, liela daļa meiteņu saka-tā lielīšanās ar jauno to un to, drauga uzdāvinatajiem ziediem, nobaudīto ēdienu. Bet mēs esam tie,kas to saprot kā lielīšanos. Ok, pilnīgi iespējams, ka kāda/s lielās, bet es to uztveru,kā vēlmi dalīties priekā (arī pati ar šādu domu ielieku postos,ja izdomāju dalīties publiski). Tā ir tīrākā paša cilvēka interpretācija, un tas liecina daudz aŗī par pašu cilvēku.
Es iepriekš piedalījos konkursos fb un samērā daudz vinnēju, nedēļu aptuveni viena balviņa sanāca. Nebiju kādu laiku redzējusies ar kbiedrenēm, un 3 no viņām apgalvoja, ka trauucē man posti par loterijām - apgalvoju, ka var jau atķeksēt ,ka nerāda (pilnīgi normali,ka traucē, es to varu saprast), bet vienas meitenes reakcija vispār izbrīnīja, viņa nosacīja caur jokiem,ka viņa mani ienīstot par to,ka man tā veicoties. No šīs dienas pagājuši laikam 2 mēneši un es vairs neesmu vinnējusi ne reizi. Un šo es atcerējos tikai nesen un tikai tagad sapratu,ka tas nebija teikts kā joks vai jebkā savādāk labdabīga veidā, tā bija skaudība. Ar visu to,ka pati aģitēju-piedalieties, gan jau jums ar paveiksies. Skumji.
Tāpat arī-vai no bildem var spriest, ka cilveks ir sekls, viņam nav dzīves utt. Var vilkt paralēles ar cosmo-tā biezi saka arī par šeit esošajām ilgdzīvotajām un daudzčalotājām.
Viss rodas mūsos pašos, kā mēs to uztveram, mēs esam izejas punkts-saredzēt vēlmi dalīties/priecāties/pasmaidīt vai redzet lielību/seklumu/nelaimīgu cilvēku.
28.01.2014 16:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dharma-loti piekriitu.
Es tagad aizdomaajos par loti interesantu lietu-visaam tomeer patiik viss skaistais-daba, cilveeki,lietas .Libra arii ir likusi skaistas bildes ar skaistu sieviesu apgeerbu,Nujorkas skatu-patiik tomeer,bet ja taa skaistaa sieviete ,tajos interesantajos svaarkos buutu paziistama,tad taa buutu plaatiisanaas un vairs nepatiktu,ja Nujorkas skatu atsuutiitu kaads pazina,tad uz to skatiitos citaadi?
Man laikam ir pilniigi otraadi-ja es redzu draudzeni skrienam,tad es uzreiz iedomaajos,ka varu pameeginaat pati arii, un ja buus rezultaati ,tad noteikti padaliisos ar kaadu citu,jo tam citam tas varbuut arii noder veseliibas uzlabosanai .
28.01.2014 16:26 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
man par šo domas dalās, itkā patīk paskatīties tās smukās bildes, bet nevienmēr tas viedoklis izveidojas tik labs...izejot cauri kādam instagram profilam, var daudz izsecināt par cilvēku. piemēram, meitene 21 vai 22 gadi, nu super smuka, mati līdz pakaļai, bagāta, cenšas cilvēkiem radīt iespaidu ka ir mīļa, forša, mīl bērnus, ir svarīga ģimene un atbalsta tādas labas moralās vērtības. un nesen arī aprecējās. bet izejot cauri viņas instagram..kas tur ir? bildes no sērijas "paskaties kas man šodien mugurā" vienmēr reklamē kādas dāvanas viņai sadāvinājis vīrs, kādu jaunu somu no mk dabūjusi (tādas man liekas viņai ir desmitiem), kāds viņai foršs make up, puķu pušķi, nu tas viss par ko te jau runāja. ceļo viņa 6 reiz gadā apmēram. bildes jau smukas, bet tas iespaids rodas, nu..vina nav tik labiņa kā sevi uztaisa, vnk sekla savā būtībā...
28.01.2014 16:31 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Tas ir kaa,ja man ir ko atradit sabiedribai katru dienu kaa Futbollfrue gadijuma,tad mana dzive nav piepildita? Ka to var attiecinat uz Futbollfrue ja nemam vinu par piemeru? man liekas,ka preteji,ka tas parada cik loti piepildita ir cilveka dzive un vinai ir motivacija katru dienu to publicet.


Tu par piepilditu dzivi sauc izbraucienu ar velo kopa ar druskam, kafijas, salvetisu, sporta terpa detalu, bizes un matu gumjas sabildesanu katru no desmit dazdiem rakursiem un visa ta publicesanu interneta?
Futbollfrue ir viens tiesam loti spilgts piemers, ka cilvekam galva un dzive sacensas kurs tuksaks. So sievieti, kura uzskata ka tas ir bildesanas un publicesanas verts moments ka vina ir iznakusi no lifta ar bernu autokreslina, man no tiesas ir zel un es pat nezinu ko var teikt par kadu kur vinas dzivi par aizraujosu uzskata. Un motivacija regulari fotografet un publicet tikai pierada cik tur ir liels tuksums gan galva ,gan dzive.

Ja reiz nepiepildīta dzīve ir cilvēkiem, kas dienas laikā atrod minūti, lai ievietotu bildi instagramā, tad kā ir ar tiem, kas raksta blogu par savu dzīvi?


Blogi ir loti dazadi, var rakstit par aktualakajiem notikumiem pasaule, var rakstit vai taisit video par nazu izgatavosanu, var veidot blogu par ftnesu vai jaunumiem tehnologijas un var var izveidot savu personigo instagram ka Futbollfrue. Blogs tiesam prasa laiku pat ja tas sastav tikai no sabildetas kosmetikas un atsauksmem, tas liecina par to kur cilveks savu laiku investe. ;)
28.01.2014 16:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits