Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma

 
Reitings 5
Reģ: 18.01.2014
Sveiki!

Man ir tāda neliela problēma! Ikdienā it kā esmu normāls cilvēks, man nav problēmas komunicēt ar citiem un pretējo dzimumu. Izejot sabiedrībā cenšos labi izskatīties un radīt par sevi labu iespaidu, tas es domāju man arī izdodas. Šī iemesla dēļ arī daudziem rodas pārsteigums, ka esmu bez meitenes. Bet problēmas sākas tad, ja man acīs iekrīt kāda meitene un notiek tas saucamais klikššķis, jeb man viņa iepatīkas! Parasti šādās situācijās komunikācija sākas virtuālā vidē - atrodu šo cilvēku un sāku sarakstīties utt. Sarakstīšanās laikā it kā viss liekas baigi forši, ir interese no otras puses un viss ir labi līdz satikšanās brīdim reālajā pasaulē. Satiekoties man parasti ir nenormāls uztraukums un es vairs neesmu es, ir bijuši gadījumi, kad man pat valoda sāk raustīties un šajā situācijā es vairs normāli padomāt nevaru. Šajā brīdī es parasti saprotu, ka pirmais iespaids ir sabojāts un turpmākajā diskusijā man ir grūti atbrīvoties. Otra tikšanās vairs neseko un esmu ļoti dusmīgs pats uz sevi un saprotu, ka visu esmu "sačakarējis". Sliktākais ir tas, ka ja man kāds iepatīkas, tad tas ir uz ilgu laiku un neviens cits man tajā laikā pat neinteresē. Pēc tam mēģinu visādi izgrozīties un sarunāt atkārtotu tikšanos un nosolos būt drošāks, bet bez rezultātiem. Pēdējā gada laikā šādā stuācijā jau esmu 3 reizi un es vairs nesaprotu, vai satieku pilnīgi nepareizos cilvēkus, vai arī esmu pilnīgs lūzeris šajā jomā. Jaunāks nepalieku, uz doto momentu man jau ir 22 un pēc atteikuma kādu laiku vispār neko vairs negribas uzsākt. Vai kādai no Jums ir nācies sastapt šādu cilvēku un vai esat devušas otru iespēju? Varbūt ir kādi ieteikumi, kā pārvarēt šīs bailes? Varbūt kāds no šeit esošajiem ir līdzīgā situācijā?
18.01.2014 22:24 |
 
Reitings 5
Reģ: 18.01.2014
Tur jau ir tā lieta, ka es bieži tieku pārprasts! Pēdējo atgadījumu atceros no augstskolas. Principā esmu diezgan izpalīdzīgs cilvēks, reti kad atsaku palīdzību. Bija šad un tad cilvēki kuriem šis tas nebija skaidrs mācību procesā, vai bija vajadzīga cita veida palīdzību. Centos, palīdzēju, biju atklāts līdz brīdim, kad acīm redzami viena no kursa biedrenēm, kurai aktīvi palīdzēju bija manī iemīlējusies. Man nebija šāds mērķis un viņu uztvēru tikai kā draugu. Studiju laikā es reāli redzēju, ka viņa no tā cieš, visādi cenšas pielabināties, baigi pucējās, bieži šķērsoja man ceļu utt. Pirms tam vidusskolā arī bija tieši šāda pati situācija, bet mans vienīgais mērķis bija tikai draudzība. Līdz ar to sāku pats izvēlēties cilvēkus kuri man tiešām patīk un tikai tad kaut ko sāku mēģināt, līdz ar to uzņēmos vilšanos sajūtu pats uz savas ādas. Tagad man tāda sajūta, ka viss nāk atpakaļ un dabūju pārdzīvot to ko iespējams kāds ir pārdzīvojis pret mani :D Laikam vēl neesmu izjutis to, ko nozīmē iemīlēties abpusēji!
19.01.2014 13:21 |
 
Reitings 58
Reģ: 28.04.2013
Latvijā laikam nav populāri dubultrandiņi? Iespējams kkas tāds tev derētu, būtu kompānijā, bet tomēr tā kā lai meitene saprot, ka randiņš ar viņu.
Ar draugiem netusējat? Meitenes nesatiekt? Iepazīsties dzīvē, izveido labu kontaktu, nedomā par to, ka tev šī meitene patīk/nepatīk vai būs viņa kādreiz tav draudzene nebūs, dzīvo brīvi, runā brīvi, nestreso un kāda noteikti tevi ievēros un tad pat tavs mulsums nebūs svarīgs.
19.01.2014 02:11 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
22 gadi ir īstais vecums, kad beigt satraukties par to, ka tu esi satraucies. Bet vispār man šķiet, ka tev derētu tāda runātīgāka, atvērtāka meitene, kas tevi izrautu no tā apburtā apļa, kurā esi sevi iesprostojis.
19.01.2014 01:27 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Daudz kas ir atkarīgs no otra cilvēka, jo, piemēram, es redzēju, ka puisis pilnīgi parunāt nevarēja, uzreiz sāku stāstīt kādu neveiklu/smieklīgu atgadījumu iz šodienas notikumiem.
Ja meitene nemēģina tevi glābt, tad vai nu viņa ir tik pat uztraukusies cik tu, vai nu viņa nav empātiska un pat tad, ja tu viņai nepatiktu, viņa pārtrauktu neveiklo brīdi, ja nav vienalga.
Nav laba doma pirmajās satikšanas reizēs apmeklēt mierīgas vietas, jo var sanākt kā darba intervijās, kur iedod tasi tējas un rokas trīc tā, ka tēja līst laukā. :D Ok, pārspīlēju.
Mūsdienās ir visādi improvizācijas teātri, kur tiek iesaistīta publika, biljards, pastaigas, pokers ( var samainīt 1 EUR uz 1 centa monētām un spēlēt uz 1 centu un būs gan jautri, gan interesanti), muzeji.
Vispār, sākumā ir jāsaprot kādas meitenes tev patīk, jo visticamākais viņas visas kaut kas vieno, varbūt tādas nemaz uz biljardu vai teātri neaizvedīsi.
Pat tad, kad neesi par sevi drošs, ja otrs cilvēks nav stulbs/vienaldzīgs, tad viss būs kārtībā un nekas neaprausies, turklāt ir jāsaprot, ka otrajā pusē nav žūrija, bet iespējams vēl vairāk uztraucies cilvēks. :)
19.01.2014 01:13 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Internetā mums visiem ir vieglāk izteikt viedokļus, strīdēties, dzīt jokus, jo šī nav reālā pasaule.
19.01.2014 01:02 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
tests, tas ir pavisam normāli. Mēs visi satraucāmies un kritizējam sevi. Vairāk ticības sev un b;us panākumu. Es ticu,ka esi interesants un jauks puisis un domāju ka daudzas labprātāk izvēlētos klusos ;udeņus nevis mačo bravūrīgos tipus. Katram ir kāds vienīgais īstais. Tiaki laiks un pacietība.
19.01.2014 01:01 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
22g nav nekas traks, lai sāktu krist izmisumā. Turpmāk centies tik ļoti pirms randiņiem nesacerēties, arī uztraukumam tad jābūt mazākam :)
19.01.2014 00:49 |
 
Reitings 258
Reģ: 30.05.2012
Internets ir mūs sabojājis... mēdz arī būt, ka internetā ir izrunāts tik daudz, ka satiekoties nav par ko runāt. Es domāju katram normālam cilvēkam ir šāds uztraukums pirmajā randiņā, Tev viņš ir vienkārši izteiktāks.
Pasaki sev... fuck it, tā ir tikai meitene, uztraukumam nav pamata, sliktākais kas var notikt - jums nesaskanēs un tas nav nekas. Take it easy cowboy... iedomājies, ka tā ir Tava draudzene pa dzīvi jau vairākus gadus un jūs esat kārtējo reizi satikušies. Viss ir Tava galvā, Tu pārāk sadomajies par personu ko satiec. Pārvari vienu no lietām kas Tevi uztrauc vai bremzē un pārejās atkritīs automātiski.
19.01.2014 00:34 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Tests, ja meitenei Tu tiešām patiksi, tad randiņi sekos.. :) Tātad nav Tava īstā neviena bijusi.
Es arī esmu gājusi uz randiņiem, puiši ir sauztraukušies, arī iepazinušies dzīvē, pārkāpj sev pāri, pienāk klāt, parunājam. Es jau redzu un jūtu, ka viņam ir tas mulsums.. Bet man vienalga, tas ātri pāriet, bez tam sieviete vīrietī skatās ko citu. Piemēram es soc. tīklos ar vienu puisi iepazinu, Vecgada dienā satikāmies un vakarā viņš atbrauca pie manis uz balli. AR TUKŠĀM ROKĀM. Pats runā, baigais uzņēmējs, 28 gadi, atbrauca ar taksi diezgan lielu ceļa gabalu pie manis... Bet vispār neko nenopirka, bez maz vai viņš ir tā dāvana.. Nu neko, es ar draugiem pieklājīga, prasu, ko iedzers, viņš tāds, nu man labāk garšo šampis... nu bļāviens! pēdējā pudele palikusi uz mums, 3 meitenēm... Ne kauna, ne goda! tāpēc randiņi vairs neturpinājās. Man riebjas tādi runātāji, patīk parasti puiši ,bet ar zināmām pieklājības normām. :) Tu izklausies normāls, tā ka nav ko uztraukties. :)
19.01.2014 00:07 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Rolla-Kad nonacam lidz gultas lietai,tad jau saku domat,ka ar mani kautkas nav kartibaa,kautkas nepatik..Tads neaktivs :D Vismaz atzinaas,ka biski baidaas :D

Var jau but,ka dala vaina ir meitenee..Es zinu,ka ar savu briivo runaasanu varu nobiedet un samulsinat puisi,ka atpakal nav ko teikt...
19.01.2014 00:00 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Ir gadījušies tādi puiši, parasti cenšos būt atvērta, uzvesties brīvi & iedrošināt puisi. :D ļoti bezcerīgi gadījumi nav bijuši, parasti pēc kāda laika tādi puiši arī atveras :D nezinu, ko tev ieteikt, moš vajag iepazīties dzīvē, tad tas pirmais stulbais moments būs jau pagājis :D
18.01.2014 23:56 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Maxxxiii, man draudzenei bija līdzīgi. Pat sāka domāt,ka čalis ir gejs, jo bija tik ļoti simpātisks, bet tāds kautrīgs, nerunīgs 23 gados. Atceras,ka bija sacerējusies,ka nu tik būs sekss ar puisi, bet šis godīgi blakus gulējis,kamēr šī no ādas līda ārā. Mēnesi vajadzēja līdz puisis iedeva buču. Nu ir pagājuši 5 gadi, joprojām kopā. Puisis patiesībā tāds,ka reizēm gribētos, lai viņš vnk paklusē. Nosecinājām,ka tas horoskopa dēļ - ūdensvīrs, tie visi tādi neizprotami.
18.01.2014 23:51 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.01.2014
Man ir kaut kas līdzīgs bijis. Pirms satikšanās ar puisi,man palikās ,ka sirds no mutes izleks , un vēders apmetīs kūleni, biju tik uztraukusies. Bet es vienmēr sāku runāt par visādām tēmām, arī puisis pēc laika aktīvi iesaistās sarunā un pēc laika es esmu mierīga,un tikšanās ir izdevusies! :) Nezinu,manuprāt,tevi ir jāatrod vienkārši ļoti komunikabla meitene, un viss būs kārtībā! :D
18.01.2014 23:48 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Tas jau vel liekas sikums..Mans tagadejais draugs pasha sakumaa vispar nerunaja...Nevienu pasu vardu!Piebrauca ar draugiem un tikai staveja un skatijas,uz maniem jautajumiem tikai pakratija galvu...Nepieversu uzmanibu lidz bridim,kad satikamies bez vina draugiem..Tas bija drausmigas divas stundas,es visulaik runaju,bet vinjs tikai jaa,nee...Tad ari pateicu viss...Nosolijas laboties un censties,saaka ar sms,tad zvanija pa telefonu,daudz runajam,kad nakamreiz satikamies pret aci,tad jau bija gan roza,gan atveries kaa gramata...
18.01.2014 23:45 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
tā kā nenotiek nejauši, tad es sāku plānot


Ko gan tur īpaši plānot, mana vecmamma vienmēr skandināja - mīlestība atnāk tad, kad to vismazāk gaida! :D:D
18.01.2014 23:37 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Gadienaa neej uz randinju iedzeeris, vai taukainiem matiem, trennushkaas un
trennushkaa uz randiņiem atļaujas tik krievi aiziet, latvieši pfu pfu tā neatļaujas. Vismaz neesmu pieifksējusi tādu lietu.
18.01.2014 23:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 18.01.2014
Vou Krista, Tev nu gan ir laba fantāzija! Mulsums ir pie vainas, jo man tā liekas.

Tā nu es visu laiku dzīvoju ar domu, ka gan jau viss notiks nejauši, tā kā nenotiek nejauši, tad es sāku plānot, es protam apzinos, ka plāni ne vienmēr piepildās un viss tomēr var notikt nejauši.
18.01.2014 23:29 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Vispirms jau noteikti izvēlies īsto vietu "randiņam", lai būtu ko darīt. Ja puisis mani pirmajā randiņā uzaicinātu uz restorānu,kafejnīcu es laikam no satraukuma pat paēst nevarētu, bet ja izklaides vietā būtu,kas darbīgs - slēpošana, slidošana, boulings utt. noteikti būtu vieglāk. Izdomāt jau var visu ko foršu :)
Es domāju,ka neliels satraukums pirmajā tikšanās reizē ir normāls. Iespējams,ka Tu tik ļoti par to domā un sevi noskaņo, ka atkal izgāzīsies un tas tiešām notiek. Mani mazliet kautrīgi puiši ļoti simpatizē :) Nu aiziesi uz 5 neveiksmīgiem randiņiem, bet 6 var būt veiksmīgs. :) Lai izdodas!
18.01.2014 23:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Esi paarliecinaats, ka tavs mulsums ir pie vainas? Gadienaa neej uz randinju iedzeeris, vai taukainiem matiem, trennushkaas un lakjenees, nedeelju nemainiitaas dzinsaas utt? Vai arii smagi knauzereejies randinja laikaa, skaitot siiknaudu uz galda kafuuzii? Meedz sievietes klaatbuutnee palaist gaazes, atraugaaties vai izteikt stulbus, nodraaztus jocinjus? Tad varbuut pie vainas kas cits, nevis mulsums.
Arii ir variants, ka esi uzbuuris macho iespaidu un tad meitene beigaas viljaas, kad ierauga biklu puisi. Pasaki uzreiz, ka esi kautriigs un gan jau naakamreiz kaada buus pretiimnaakoshaaka.
18.01.2014 23:22 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Varbūt vēl kādam ir kāda recepte, kā maksimālli labi pārvarēt uztraukumu un mulsuma brīžus?

Tikai un vienīgi mēģinot to pārvarēt atkal un atkal.

Kāpēc tu plāno tās tikšanās un iepazīšanās, kāpēc runā par to pavasari? Varbūt nevajag tik ļoti uz to iespringt, bet ikdienā būt atvērtākam? Tad, iespējams, pašam to nemanot atradīsi īsto meiteni.
18.01.2014 23:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits