Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es-mēbele mūsu mājā!

 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
sveikas, meitenes!
Mana situācija ir aptuveni šāda:
Es ar savu vīrieti dzīvoju kopā jau mazliet vairāk kā gadu. Attiecību un kopdzīves sākumā viss bija ideāli. Patiesību sakot, jutos laimīgākais cilvēks pasaulē. Citiem mēs bijām(un vēl joprojām esam) sapņu pāris, jeb ideāls, kādām vajadzētu būt pārim. Kādreiz viņš teica, ka esmu viņa dieviete, viņš bija kā bez prāta. Bet tagad, viss ir pavisam savādāk.
Es viņu sagaidu mājā no darba. Viņš paēd vakariņas, noskatamies filmu un ejam gulēt. Neatkarīgi no nedēļas dienas.
Nedēļas nogalēs neapmeklējam ne teātrus, ne kino, ne balles, pa ne uz restorānu, kafejnīcu. Mūsu kopīgā aktivitāte ir došanās uz veikalu.
Esmu teikusi, ka vēlos laiku pavadīt ar viņu kopā. Bet viņa atbildes ir vienādas:"Esmu noguris, ej ar draudzenēm!", "Nav naudas.", "rīt agri jāceļās. Gribu izgulēties!"
Nespēju viņam ieskaidrot, ka vēlos laiku pavadīt ar viņu, ka man pietrūkst viņš. Runājot par naudu. Neesam mēs nekādi "biezie", bet nevaru teikt, ka dzīvojam trūkumā un nabadzībā. kā arī neesmu no tiem cilvēkiem, kas naudu tērē visur, kur vien ir iespējams.
Un ne visās kopīgajās aktivitātēs ir jābūt visu nakti augšā.

kā arī komplimenti-tādu nav. Kāds mīlestības apliecinājums-nav, ja vien neskaita, ka šad tad pasaka, ka mīl mani.

Pašlaik jūtos kā mēbele. Es apzinos, ka pati noteikti esmu vainīga pie tā, ka esmu viņā radījusi tādu drošības sajūtu, ka nekur jau es nesprukšu. Ko tad censties?

Jāpiebilst, ka neesmu tusētāja. Es tikai dažkārt vēlos pabūt ar viņu kopā ārpus mājas.
un mums nav bērni, tikai kaķis, kas ir vienīgais, kurš tiešām izrāda, ka esmu viņam vajadzīga.

P.S. Esmu gaidījusi viņu mājā ar skaisti uzklātu galdu, cik iespējams gatavojusi neierastus ēdienus(nevis vārītus kartupeļus ar piezpienu un siļķi), lai būtu dažādība. šad tad sakacinu viņu ar bildēm, kuras ne viesiem būtu jāredz un vēl šo to, lai viņu pavilktu. Bet viss ir tik īslaicīgi, ka otrā dienā viss ir kā parasti.

Meitenes, dāmas, sievietes! Ko man iesākt? Kā likt viņam mani atkal ievērot?
17.01.2014 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ehh man tagad ir kaut kas līdzīgs, bet runājam un runājam, un abi saprotam, ka nu viņš tāds ir. Cilvēks ar tādu raksturu, kas grib mainīt kaut ko, bet nespēj pārkāpt pāri savam lielajam ES un rīkoties. Ehh nezinu ko, lai dara.
17.01.2014 19:44 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Vīriešiem es nesaprotu kaut kādas kolektīvās meņkas visur?? Tiešām,kur paklausās, tur ir vāks, par savu variantu nemaz nerunāšu.
Ja pēc izrunāšanās viņš nespēj saprast un novērtēt tevi, tad tev laiks meklēt jaunu. :(
17.01.2014 16:36 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
būbija - Jap, pameklē, zinu, ka 100% ir. :)
17.01.2014 16:35 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
To grāmatu kkur internetā arī var dabūt?
17.01.2014 16:33 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Un iesaku izlasīt šo grāmatu katrai sievietei.
17.01.2014 16:25 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Nu esmu pieradināta.


Nu tad, kad Tu izdomāsi, kad gribi dzīvot priekš sevis nevis tāpēc, ka liekas, ka bez viņa nevari un, ka viņš ir Tevi pieradinājis, tad Tava situācija atrisināsies.

Un es ļoti, ļoti ceru, ka tuvākajā laikā Tev atvērsies kāds otrais prāts, kas liks paskatīties uz visu, vairāk jau uz sevi citādāk. :)
17.01.2014 16:24 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
misshine Nu, ja nauda būtu iemesls attiecību labošanai, tad pašalik es būtu citur.
Viņš ir cilvēks, kas iemācīja man atvērties. Kādreiz neuzticējos nevienam, jo redzēju, cik smagi ir gāja maniem līdzcilvēkiem, mammai. pašai ar iepriekšējām attiecībām negāja spīdoši. Vīrietim patika iedzert un man nezinot pa kluso laist uz tusiņiem.Tādēļ uz pārējiem skatījos ar aizdomām. Iepazinos ar viņu. sāku atvērties. Viņš parādīja, ka vīrieši tādi nemaz nav, ka es domāju. Nu esmu pieradināta.

Šavu bēdu stāstu lasot sāk šķist, ka pati laikam vien neprotu vīrieti noturēt. Pārāk traki esmu ar katru ucinājusies.
17.01.2014 16:19 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
an ir apnicis runāt, runāt, runāt!
sākumā es to visu pateicu normāli. redzēju, ka nekas nenotiek. Gadīju, kad situācija mainīsies. Nekas nemainījās. Vienreiz neizturēju, sāku scēnot. Bija viss, asaras, kliegšana. Tad arī pateicu par to mocīšanos. protams, nožēloju to dienu, jo mums visām ir labi zināms, ka ar scēnām nekas nav panākts. Tad nomirinājos. Kādu mēnesi dzīvoju kā ir. Tad atkal sabruku. Runāju. Sēdējām kopā, dzērām tēju un runājām par šo. Atkal nekas nemainījās.. likos mierā. Tagad atkal uznāca bizdings. Neesmu neko teikusi, tikai turēju sevī, līdz atradīšu risinājumu. Tāda nav.


Kāpēc Tu pēc visa šitā mēģini attiecības vilkt? Liekas, ka viņam īsti nav tās intereses par Tevi.

Tev ir bailes par to, ka neatradīsi citu? Vai viņš ir pārāk labs priekš Tevis? Ir kādi finansiāli izdevīgi apstākļi?
17.01.2014 16:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
ja viņš pats negribēs, tu varēsi izstiepties un sarauties- nekas nemainīsies.
17.01.2014 16:09 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
Man ir apnicis runāt, runāt, runāt!
sākumā es to visu pateicu normāli. redzēju, ka nekas nenotiek. Gadīju, kad situācija mainīsies. Nekas nemainījās. Vienreiz neizturēju, sāku scēnot. Bija viss, asaras, kliegšana. Tad arī pateicu par to mocīšanos. protams, nožēloju to dienu, jo mums visām ir labi zināms, ka ar scēnām nekas nav panākts. Tad nomirinājos. Kādu mēnesi dzīvoju kā ir. Tad atkal sabruku. Runāju. Sēdējām kopā, dzērām tēju un runājām par šo. Atkal nekas nemainījās.. likos mierā. Tagad atkal uznāca bizdings. Neesmu neko teikusi, tikai turēju sevī, līdz atradīšu risinājumu. Tāda nav.

šķiršanās pagaidām man nenāk ne prātā.

Es zinu, kāds viņš ir un zinu, ka viss var manīties, tikai tās veids, kā to panākt nav izprotams.
17.01.2014 16:06 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Jā, atzīstu .. daudz vīriešiem ir problēmas ar otras pusītes novērtēšanu un uzmanības veltīšanu pietiekamā daudzumā. Vīrieši šīs rūpes saprot mazliet savādāk .. "ja mamuts mājās tiek atnests, tad viss ir kārtībā" apmēram tādā stilā. Tomēr mūsdienu sievietei prasības jau ir izmainījušās salīdzinājumā ar laikiem, kad gulēja kopā tikai pēc kāzām un sex neeksistēja.

Ko jau te pareizi iesaka - mierīgi izrunāties bez scēnām būtu pareizākais. Ja otrs Tevi mīl, tad vajadzētu būt gatavam mīļotā dēļ darīt kaut ko, ko pašam var būt negribas. Reizēm iziet sabiedrībā taču nav nekas nosodāms un ir pat pozitīvs.

Vispārīgi - katram cilvēkam ir nepieciešamība pēc uzmanības un šīs nepieciešamības lielums ir atšķirīgs katram indivīdam. Acīm redzot, Tava uzmanības nepieciešamība ir lielāka kā viņam un Tu jūties apdalīta, kau tiņam liekas, ka viss ir normāli. Izrunājies!
17.01.2014 15:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es uzreiz nedraudētu ar šķiršanos, bet vairāk runātu par to, ka man ir apnicis tikai sēdēt mājās un, ka gribi ar viņu kādreiz doties kkur ārpus mājās. lai tie nebūtu kaut vai ballītes un tusiņi, bet tas, ko mēs abi vēlētos.
ja sāktu teikt, ka tās ir muļķības, ko runāju, tad runātu skaidrāku valodu. parasti darbojas tā, ka pasaki - vēl nesen bija tā un tā. kas ir mainījies? kāpēc tu ar mani vairāk negribi nekur iet?
varbūt viņš pats ir sācis grim kādā depresijā, ko tu neesi pamanījusi. vai arī ikdiena viņam ir tik pārslogota, ka brīvdienās gribas tikai gulēt un neko nedarīt? tā arī var būt.
17.01.2014 15:50 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tieši tā- bez drāmas - ak,tu mokies manā klātbūtnē, es tev esmu pretīga...utt. izrunājies. normālā cilvēku valodā pasaki,ka tu tā vairs nevaru un piedāvā vai nu labot abiem kopā šos situāciju, izrauties kaut kur, kaut kā atdzīvināt to visu vai arī katram jāiet savs ceļš. Un izdari tā,lai viņš saprot,ka tu runā nopietni, nevis tikai draudi....
Tad skaties ko teiks, ja zinot, to,ka esi nelaimīga viņš izvēlēs neko nedarīt, tad nu..man liekas,ka nav pa ceļam, bet ja tiešām viņam būs bailes tevo pazuadēt, tad rīkojaties.
17.01.2014 15:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu ja godīgi mēs katras brīvdienas arī neskraidam apkārt. vairāk sanāk pabūt ārpus mājas aktivitātēs vasarā (siltajā laikā), pa svētkiem..
brīvdienās mēs vnk atpūšamies mājās, izdaram neizdarītās lietas. darbdienās abiem ir režīms - darbs - mājas - paēst - dušā - gulēt. nezinu, ja tā padomā,tad man ir līdzīgi kā tev ar to iešanu ārpus mājas, bet es nejūtos nemīlēta vai nevajadzīga. un, ja es zinu, ka mums nav naudas, tad viņas nav un es nečīkstu, ka jādodas kaut kur. protams, ikdienā neizpaliek mīļi vārdi, apskāvieni, samīļošanās. vnk visu laiku jau nevar dzīvot kopā kā randiņperiodā.
17.01.2014 15:40 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Kaut kad sen atpakaļ es arī savējam uzplijos ar šitādiem pašiem tekstiem, viņš vienkārši paskatījās uz mani un atbildēja: "Iedomājies, tev pieder liels dimants. Pirmos mēnešus Tu viņu apbrīno, dievini, skaties un priecājies, pēc gada apbrīnošana ir palikusi aiz muguras, bet tu taču tāpat negribi zaudēt to dimantu un zini, ka viņš tev pieder!"

Man acis bija lielas, kādu murgu šis tur dzen. Tad viņš noblāvās: "Tu esi tas dimants!", un skatījās tālāk TV. :D

Mīl jau viņi mūs tāpat.
17.01.2014 15:35 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
es tikai nesaprotu, kā tad lai labo?


Mierīgi izrunājoties pateikt to, ka vai nu šķiramies vai labojam un bez tiem variantiem, ko pieminēji. :)
17.01.2014 15:31 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.06.2013
Bet ko tad darīt? Vispirms jācenšas labot to, kas labojams. Un ja nesanāk, tikai tad jādomā par iešanu prom.

es tikai nesaprotu, kā tad lai labo?
17.01.2014 15:29 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Teicu, ka nevēlos sev blakus cilvēku, kas mokās būdams man blakus. Viņš atbild, lai beidzu gvelzt muļķības.

Tā ir atbilde, ko vīrieši parasti atbild,ja tiek taisītadrāma mājās.
Zini? arī es esmu izpļāvusi tekstu no sērijas - tu mani nemīli, utt. uz ko viņš atbildēja - beidz muļķoties, jo viņš zina,ka es zinu, ka mīl:D
bez dramatizēšanas un visādiem manipulēšanas pekstiņiem. vīrieši rutīnu izjūt krietni vēlāk,ja vispār sāk izjust:D
17.01.2014 15:21 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Sāc uzkrītoši koķetēt ar citiem vīriešiem, tā lai viņš redz...


Diezgan muļķīgs ieteikums.
17.01.2014 15:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tu vienkārši esi pierasta, uzkatīta par pašsaprotamu. Pāssaprotami būs tas,ka tu būsu mājās, tu būsi pagatavojusi ēst, tu gaidīsi viņu mājās. tas ir tik dorši,kā bankā un tpt kā tas,ka pēc dienas sekos nakts. Tu esi - pierasta.
Kā man draudzenei ir attiecības- kaut kāda šaize gadās, prasu, vai draugs zina,ka viņa tā jūtas un ka ir tik samilzusi problēma? viņa atbild, nu nē...es katru vakaru esmu mājās, un vakariņas ir uz galda. Viss.tik daudz viņš ievēro.
Tā ir...vajag kaut kādu ekšenu. Ja ne kopā, tad atsevišķi, kas tev dos patiesu prieku. Ja otrs neko negrib darīt, ne vienmēr i jāmet plinte krūmos, iesāc tu darīt kau tko bez viņa, kaut ko tāda,kas tevi pagrābj un pusiis ar laiku sāks kjusties tā,kā jūties unt u iespējams, sāks kau tko pamanīt.
17.01.2014 15:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!