tu pats zini, ko tu gribi no manis??!

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Ar draugu esam kopā jau ilgi, drīz būs pāri diviem gadiem.

Esmu 163/57, nu spriediet pašas kā tas ir, kā nav, manuprāt, resna neesmu ne tuvu. Patīk gan krūtis, gan dupsis, gurni... Nu ideālais svar skaitās 52 kg, tas gan...

Lai man neteiktu, ka neko nedaru, tad neriju es ne čipšus, ne kolu, eju arī uz aerobiku un vienmēr esmu kkur piedalījusies, sporta klubā utt.


Bet reāli apnika tā knābāšana vasarās, pataisi presītes, es tagad ēdīšu, bet tu neēd, pasēdi vnk pie galda, un tml...
Arī ikdienā sāp tā iebikstīšana man vēderā un ķiķināšana, Tas nav ar ļaunu pēc tam bučo un no malas gan jau izskatās mīļi, bet man sāp...
Tad vienreiz gulējām skatījāmies tv, pēkšņi nogāza un smaidot teica, nu, pataisi presītes tagad :) es mēģināju neraudāt, un taisīju, ari spēlēju to kā joku.


Tagad, kad man tas līdz brošai un jau nedēļu ieturu stingru diētu, viņš pēkšņi sācis uztraukties, ka neēdu, prasa, ko esmu ēdusi utt.

Pērk man visādus gardumus, kas pat ir kaitīgi svaram, saldumus, čipsus untt. Un šokā ka necienājos. Pat vecākus iesaistījis, lai šie man nāk prasa, kāpēc nenāku ēst.

Jautājums virsrakstā. KO TU GRIBI NO MANIS??????
17.01.2014 13:27 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Valfrīds, tieši kurā brīdī ir rakstīts, ka džeks teicis, ka viņu viss apmierina? lūdzu, parādi! tieši tāpēc jau te visas ''sievietes bez humora izjūtas'' arī cepas par puiša rīcību. ka tik iesmiet par sievietēm un nolikt viņas.

Nav rakstīts un nevarēja būt jo 99% no jums pat pēc 5 un 10 gadu kopdzīves vēl nepazīstat savu džeku un nezinat kas viņam galvā daras jo neinteresē - esat pašas ar sevi pārāk aizņemtas. Autore nav izņēmums un tu droši vien arī. :-( Jūs pa lielam interesē tikai pašu labsajūta. Kas notiek ar jūsu otro pusi - būtībā neinteresē. Visam ir viena un universāla recepte - pamet viņu tu esi pelnījusi labāku :-D
17.01.2014 20:05 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Kaut kā jau jutu, ka te noteikti būs Valfrīds - cēlais visu vīriešu pārstāvis un aizstāvis
Par situāciju - piekrītu, ka čalis varētu būt bez pieredzes, ceru, ka tā arī ir, nevis ka viņš ir vienkārši muļķis bez humora izjūtas (vai precīzāk - ar ļoti specifisku humora izjūtu). Autore nedaudz jocīga, jo nevarēja viņam skaidri pateikt, ka šādi komentāri viņu neapmierina, bet tā vietā, turot asaras un tēlojot, ka ir baigi jautri, taisīja presītes. Tu baidies no tā sava puišā? Kāpēc neko neteici?
Un par sieviešu ''slikto'' humora izjūtu - šis stāsts man likās līdzīgs, jo draudzenei bija gandrīz tāda pati situācija. Neko neteica, cietās, smējās kopā ar viņu. Vienu dienu viņai apnika un viņa pēc seksa izteica kaut kādu komentāru par vīrieša prasmēm gultā, un tad beigās pateica ''nu es jau tikai jokoju''. Puisis vājprātīgi apvainojās un gandrīz nedēļu ar viņu nerunāja. Gājiens jau nesmuks, bet kur tad puiša labā humora izjūta (ja jau vīriešiem viņa automātiski tik laba)? Kāpēc smieties par draudzenes augumu un jokot bija vājprātīgi uzjautrinoši, bet kad draudzene pajokoja par viņu, tad vairs ne?

Tevi gan arī gaidījām :-D Kā nu bez Hone! Tāpat kā nevienam nevar aizliegt dzīties pēc bara iedomātiem ideāla parametriem (vajadzīgs tas kādam vai nē :-D) tieši tāpat neviens man un tam čalim nevar aizliegt par to ierēkt :-D :-D :-D. Mēs ar manam meičām vel ne tā viens par otru zobojamies, bet visi zina un saprot kur ir joki un kur nopietnas runas jo mēs atšķirībā no vairākuma cenšamies viens otru labāk iepazīt un saprast viens otra humoru un neviens neapvainojas. Teksti - nu manam bijušajam jau nu gan bija lielāks - ir bijuši. So? Atbildēju kkādas muļķības par bijušās dziļumu vai krūšu lielumu abi paņirdzām un neviens lūpu neuzmeta.
17.01.2014 20:14 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Valfrīds ar savu reakciju parādīja to, ka viņš nesaprot sievietes un pat nemēģina tās saprast. OK, tad Valfrīdam līdzvērtīgs piemērs: tu saprastu joku, ja sieviete visu laiku ķiķinātu par tava locekļa garumu un ierosinātu to pastiept? Pie TV pēkšņi teiktu: nu, pataisi stiepšanas vingrinājumus! Un tu būtu duraks, jo nesaproti jokus

Ohhhhhhh! Nesaprotu sievietes!!!!!!!!!!!!!! A jūs savus večus kaut mēģinat saprast? Jeb jūs tādas šitādas princeses kuras ir jāsaprot jālutina un jāaplido? Kamēr pašām vispār fišku nerubīt - tas ir norma. :-D :-D :-D.
17.01.2014 20:18 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.12.2013
Nevajag tādām stulbībām spēlēt līdzi un arī konkrēti pajautāt, ko tad viņam īsti vajag. Nesaprotu kāpēc meitenes tik bieži cieš šīs lietas un klāsta tās forumā, ja visu vars skaidri un gaiši pateikt. Vēl viens fenomens - cilvēka figūru nevērtē kilogramos. Nekad kilogrami neko neizteiks. Es sveru 103 kilogramus, bet neizskatos ne tuvu tam svaram pieņemtajam stereotipam.

Galvenais, ka pati esi apmierināta ar sevi. Pastāvi par sevi un nesēdies uz diētas tikai puiša jocīgo piezīmju dēļ. Sēdies uz tādas, ja uzskati, ka Tev to vajag.
17.01.2014 20:20 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Galvenais, ka pati esi apmierināta ar sevi. Pastāvi par sevi un nesēdies uz diētas tikai puiša jocīgo piezīmju dēļ. Sēdies uz tādas, ja uzskati, ka Tev to vajag.


Pilnībā piekrītu.
17.01.2014 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
misshine, 57 uz 163 NAV pa daudz.
17.01.2014 20:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012



izprintētu šo bildi, un KATRU dienu pieprasitu šādu izskatu no puiša. KATRU reizi kad ko aizraditu, bāztu šo attelu acīs. Un liktu iet pie spogula.
17.01.2014 21:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Meitenes, nopietni??? 163/57 ir daudz??? Jūs ko???Tas ir normāls veselīgs svars! Izteikti kārna viņa nav noteikti, bet pavisam normāla un veselīga.

Man ir 157/57 un der 36 - 38 izm. drēbes!!!

Eu, nu es te pavisam sašokējos!...

Puisis duraks!!!
17.01.2014 21:21 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
bet kāpēc tad tagad censas barot ar taukainiem gardumiem un visu laiku uzpasē? pats taču gribēji, un tagad kad panāk, tad skatās izmisušām acīm?


Mīļā SIMBA, tāpēc, ka Tu ar viņu manipulē! Es pilnīgi varu iedomāties, nabaga upuris, kas neko neēd - vecāki sauc visus pie galda, bet Simba sēž istabā uz gultas stūra, nolaidusi acis un saka: "Es neiešu, neesmu izsalkusi, mans vēders noteikti nav!" vai arī pēkšņi ikvakara rituālā, kad ejat uz veikalu un pērkat ko garšīgu pie filmas, Simba nevis aizies un paņems mazos burkānus pagrauzt, bet gan staigās bēdīga un vārga pakaļ savam draugam, un kad viņš pajautās vai ņemt labāk riekstiņus vai šokolādi, viņa raudulīgu skatienu skatīsies uz draugu un teiks: "Es neko neēdīšu!", un tāda tipa gājieni! SIMBA, Tu pati esi viena emocionālā varmāka, man ļoti žēl Tava drauga!

Kaut arī Tu raksti, ka viņš ir tas "sliktais", es tāpat redzu, ka viņš Tevi ļoti mīl un cenšas, pārdzīvo, jo redz SIMBA neēd vispār!!!! (jo pēc SIMBAS domām - viņš pats to gribēja)
18.01.2014 10:38 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Simba, vienmēr vajag domāt arī no otra cilvēka skatu punkta!
Esmu pārliecināta, ka viņš negribēja Tevi aizvainot, tas vienkārši ir vīrietis un vīrieši tā joko! Un ja Tev nepatīk, tad pati vainīga - jo Tu klusē un neko nesaki, ka Tevi tie jociņi aizvaino, utt.
Es gribētu to visu dzirdēt no vīrieša skatu punkta, tad stāsts būtu pavisam savādāks! Tāpēc nevajag tēlot mazo nabadziņu!

Un, vispār, Valfrīds ir pat ļoti sakarīgs vīrietis - tādi ir lielākā daļa vīriešu, tāpēc ir iespējams kko ieraudzīt no vīriešu skatu punkta. Nesaprotu, kāpēc tābraucat viņam virsū, vai tad viņš pateica kaut ko nepareizu?

A jūs savus večus kaut mēģinat saprast? Jeb jūs tādas šitādas princeses kuras ir jāsaprot jālutina un jāaplido?


Tieši tā, ir jābeidz skatīties tikai no sava skatu punkta, vienmēr ir jāliek sevi otra cilvēka vietā, tad būs daudz vieglāk atrisināt konfliktu! Un konflikts jārisina abiem, nevis sieviete apvainojas, manipulē badojoties, bet vīrietis šokā - izmisis atvainojas un cenšas pabarot!


Jūs pa lielam interesē tikai pašu labsajūta. Kas notiek ar jūsu otro pusi - būtībā neinteresē. Visam ir viena un universāla recepte - pamet viņu tu esi pelnījusi labāku


Pilnīga taisnība! Sievietes mūsdienās vairs nav sievietes un uzskata, ka nākošais vīrietis būs labāks, bet nē - viņi ir diezgan līdzīgi! Interesanti, kāpēc mūsu vecmāmiņas nodzīvoja visu savu dzīvi ar vienu vīrieti? Tāpēc, ka viņu laikos bija ideālie vīrieši? NĒ! Ar tādiem pašiem niķiem viņi bija, tikai sievietes saprata, ka viņas ir ģimenes laimes kalējas un ja viņas strādās ar sevi, tad arī vīrietis strādās ar sevi un attiecības pilnveidosies un viss būs labi!!!
18.01.2014 10:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
manas domas par situaciju atskirsies.

skiet, ka jums abiem ir nedaudz pari 20 vai ap tiem gadiem. butiba puisi(viriesi?) tad vel ir loti zali un jauni. sievietem tomer tas viss atrak notiek, vinas ir vairak nobriedusakas. domaju, ka tavam draugam vienkarsi nav takta izjutas vai vins to nemak pasniegt ta, lai tu neapvainotos. tad nu megina caur jokiem, lai nebutu neerta situacija. nu nesanak vinam kaut ka normali pateikt, ka iespejams tev tiesam vajadzetu so to labaku.

pastastisu par sevi. ari man dzive ir tads posms, kad ir jaatgust figura pec bernina piedzimsanas. virs mani motive, palidz. parada vingrinajumus kadus taisit, apmaksa baseina apmeklejumus un taja laika pieskata mazo. vai man tagad ari butu jaapvainojas, ka vins megina ko darit, lai man nebutu ta riepa un apalas ciskas? ja, iespejams patiesiba acis koz, bet ja tu butu tik apmierinata ar sevi, savu figuru, tad te nerakstitu cik isa esi un cik sver, jo tev pats par sevi butu saprotams, ka esi slaida un puisim skaidas galva. bet tagad tu izveidoji diskusiju, un vel uzrakstiji savus parametrus ar domu, ka laikam jau neesmu resna.



p.s jebkura gadijuma izrunajies ar vinu par so temu. jo ,manuprat, ir loti stulbi pamest cilveku tikai del presitem. domaju, ka vins tiesam vienkarsi nemak sevi pasniegt!
18.01.2014 11:07 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
nu jau esmu tikusi līdz 55.5 kilogramiem no saviem 57... Likās, ka būs labi... Bet nekā...
Vakar pirms gulētiešanas " arlabunakti " vietā man bija - a tu šodien vingroji? rīt lai tā kā vingrotu, saprati?"'
tajā brīdī likās, ka beidzot noģībšu, jo nu jau no tā nav tālu... acis iet riņķī...
ar ko tas beigisies... :(
20.01.2014 11:47 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
simba- attopies, es atvainojos, bet nah#j tev tas vajadzīgs?
20.01.2014 11:49 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
rīt lai tā kā vingrotu, saprati?"'

un tu vēl joprojām esi tāda ņerga,ja?:D
20.01.2014 11:50 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
ņerga ņerga, jā...
gribu lai viņš beidzot ir apmierināts...
20.01.2014 11:52 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
ņerga ņerga, jā...
gribu lai viņš beidzot ir apmierināts...

Nu tad te ir bezjēdzīgi ko ieteikt un rakstīt vispār. Sēdi badā līdz nomirsi. Ar to tas arī beigsies.:D
20.01.2014 11:54 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Pasaki, ka gribi, lai viņam ir sixpack.
Ja tev jāmokās, lai arī viņš kaut ko dara.
20.01.2014 11:59 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
smba, viņš nebūs apmierināts. Arī, ja būs, ātri izdomās tev jaunu defektu, kam piesieties. Jo viņam patīk tevi kontrolēt, un tu labi padodies.
20.01.2014 13:32 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Jo viņam patīk tevi kontrolēt, un tu labi padodies.


hmm.. kā tas ir un kāpēc viņam to vajag? :( kas tur apakšā slēpjās?
20.01.2014 14:00 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
gribu lai viņš beidzot ir apmierināts...


Un tā varēsi dzīvot nelaimīga visu mūžu, izpatikdama vīrietim, kuram nekad nekas nebūs labi. Turpini ļaut viņam slaucīt sevī kājas.
20.01.2014 14:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!