KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Manuprāt, viņš vnk negrib iedziļināties, jo ir aizņemts un daudz jādomā par visu citu. Vienu brīdi pat teica, ka grib ar mani divatā (un varbūt vēl ar pašiem tuvākajiem) aizbraukt kādā citā valstī apprecēties.. bet es viņu pārliecināju, ka gribu LV precēties, man ir svarīgi, ka tādā brīdī ir tuvinieki blakus. Vispār tas ir reāli apprecēties citā valstī??
30.09.2014 14:07 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Lee, jā tas ir reāli, bet pietiekoši daudz dokumenti jākārto, kas arī radīs stresu.
30.09.2014 14:11 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Manējam ar bija tā, ka tā reāli piedalījās visā tikai pedējos mēnešus. Bet mēs arī visu organizējām ļoti vēlu. No bildinājuma līdz kāzām mums bija vien 6 mēneši. Un sākumā arī man nebija laiks tam pievērsties, reāli es tā pa nopietno pievērsos 4 mēnešus līdz kāzām un viņš - 2 mēnešus līdz kāzām. Bet toties, kā viņš skrēja un visu darīja pēdējo divu nedēļu laikā, kad vēl bija tik daudz darāmais..(l) Vīram sākumā likās, ka es par daudz tam visam pievēršu uzmanību, ka nevajag daudzas lietas, ko biju iedomājusies, bet beigās , kad tas viss pienāca, atzina, ka viss bija vajadzīgs un nekas lieks nebija. Vīriešiem plānošas procesā tādi sīkumi nav tik svarīgi, kā dekorācijas, piemēram, uzkodas, vai teiksim saksafonists baznīcā, ko es vēlējos. Bet tad kad tā diena pienāk, viņi saprot, ka tie visi sīkumi rada to perfekto atmosfēru. Pēc kāzām pajautāju - vai būtu iztikuši, viņaprāt, bez tā visa, kas šķitis sākumā lieks, un viņš atbildēja, ka nē, ka nevarēja iedomāties, ka tas viss var radīt kopā tādu skaistumu un emocijas.
30.09.2014 14:21 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Šis ir interesanti.. bet gan jau būtu sarežģītāk un daudz dārgāk, nekā apprecēties LV.
30.09.2014 14:22 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Par kleitu - jāņem tāda, kas pašai patīk. Kaut gan es arī savējam sākumā parādīju dažus modeļus, bet viņš teica, ka viss man izskatīsies skaisti ( kas protams nav taisnība, nāriņu kleitas man liekas reti kurai izskatās labi ). Par frizūru arī domāju kaut ko uz augšu, tad tie mati tādi savāktāki, bet manējais dievina izlaistus matus, tad nu bija izlaisti, tajā ziņā vēlējos , lai ir tā, kā viņam patīk. Par kurpēm mums bija kompromiss , viņam patīk augstāki papēži, beigās bija divas - vienas sākumam uz augstākiem un beigās otras uz zemākiem.

Un apprecēties, protams, var ārzemēs, es gan to nedarītu. Bet, ja ir tāda vēlme, var apskatīt iespējas. Vairāk gan piedāvā uz tādām ekosotiskajām vietām un tur arī labi maksā tas viss, piem. uz Maldīvām, kad skatījos, bija aptuveni 2000 no personas, ja pareizi atceros.
30.09.2014 14:26 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Manējais vnk ir ļoti spontāns, viņam patīk spontānas idejas (un nu jau man arī), kā piemēram, viņš var pateikt, ka pēc 2 dienām braucam ceļojumā un aizbraucam arī, vai arī vakarā izdomāt, ka pēc dažām stundām izbraucam (naktī) uz PČ Minskā hokejā utt. Viņam pēc dabas vnk nepatīk neko plānot, bet es esmu vairāk plānotāja, man vajag visu iepriekš izplānot un izdomāt (lai gan arī tas jau ir mazliet mazinājies esot kopā ar viņu). Viņš vēl nesaprot, ka ar kāzām tā nevar - izdomāt vienā dienā un viss jau gatavs :D
30.09.2014 14:28 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Lee, tad vai nu pieņem to, ka viņš ir spontāns un viņam atnāks spontānās idejas vai nu arī precaties bez viesiem, vienkārši, skaisti un bez stresa.

Ja godīgi arī es vēlētos apprecēties divatā, vienkārši skaistās drēbēs un viss, bet ir vairāki bet, kas man neļauj to izdarīt.
30.09.2014 14:36 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mēs abi arī esam diezgan spontāni, bet jā, te ir jāsaprot, ka kāzās tā nevar. Vīrieši tiešām to nesaprot, ka pēdējā brīdī viss ir jau par vēlu. Man arī, ja godīgi likās, ka visu mierīgi noorganizēšu, un tikai tad, kad sāku zvanīties, sapratu, ka daudz kas ir jau par vēlu. Nebiju iedomājusies , ka tiešām viss gadu iepriekš jārezervē. Labāk visu izdarīt laicīgi, ja precētos otreiz, noteikti visu rezervētu jau daudz ātrāk. Vienīgi kleitu gan tik ātri nepirktu, tāpēc, ka nākošgad var būt jaunas kolekcijas jau ar jaunākajām tendencēm un arī var nederēt. Kaut gan no otras puses, pēdējā brīdī arī nāca tīri labi lēmumi un piedāvājumi. Un beigās jau vienmēr viss ir labi :) Dzīvē ir pierādījies, ka var izgāzties ilgi plānotas lietas un kāda spontāna lieta var būt daudz veiksmīgāka. Tavā vietā man būtu kompromiss ar topošo vīru - viesu namu, baznīcu, fotogrāfu un muzikantus tagad, pārējais, lai paliek vēlākam un ļautu arī viņam īstenot kādu savu pēdējā brīža spontāno ideju.
30.09.2014 14:36 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Endy , zinu to, ka bez viesiem noteikti negribu, lai arī viņš tā iespējams gribētu, nu jācer vienīgi, ka viņam nāks apskaidrība par kāzu plānošanas procesu un piekritīs manām idejām. :)

Es varētu iet ar tevi kopā izvēlēties kleitu, mēs abas varētu viena otrai palīdzēt, bet tas laikam būtu jocīgi, sākt ar kleitu, bet nekas cits vēl mums nav sākts plānot. :D
30.09.2014 14:40 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Lee, es kleitu pirkšu tikai īsi pirms Ziemassvētkiem un iespējams, tad jau Tev viss būs procesā.
Vēl vari ņemt visu uz savu roku, atrast viesu namu, izvēlēties baznīcu utt, un tikai tad viņam paziņot un cerēt, ka piekritīs.
30.09.2014 14:44 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Lee,es saprotu tavu vīrieti. Es arī gribu atnākt uz visu gatavu :D klusītiņām lasu jūsu pieredzi un šausminos,cik tas viss ir sarežģīti :D un pats škrobīgākais ir tas,ka jūs neviena neplānojat tādas maz mazītiņas kāzas tikai ģimenes lokā :D
30.09.2014 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Par kleitu piekrītu, ka jāņem tāda, kādu pašai gribas un kura labi izskatās(un vispār, liekas ka ir tā īstā :)). Es neplānoju ar draugu šajā jautājumā konsultēties vai viņam kko rādīt. Pateicu, ka būs zaļa(visticamāk, tumši zaļa), ar kādu melnu akcentu, jo viņš būs viscaur melnā un viss. Pārējais viņam būs pārsteigums tāpat kā visiem citiem.
Varbūt man ir kkāds idealizēts skats, bet man liekas, ka kāzās vīrietim viņa līgava ir visskaistākā pasaulē un neviens līgavainis neteiks savai līgavai, ka ''zini, tu nesmuki izskaties''.

Es atkal esmu kontrolējoša šādās plānošanas lietās - man vajag turēt roku uz pulsa un vajag, lai viss ir tā, kā izplānots. Un tāpēc man ir mazliet stress, ka kāzās varētu parādīties lietas, kuras mēs nevēlamies, bet citiem liekas, ka vajag(un viņiem liekas, ka ''nē'' patiesībā nozīmē ''jā'').
30.09.2014 14:50 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
faber, nu mums būs mazas kāzas ~25-30cilvēki. Būs tikai ģimenes locekļi, divi draugi un divi draugi, kas ir kā liecinieki.
30.09.2014 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Heartkiller, dikti gribētos redzēt kādu Tavu kāzu bildi, kad tās būs notikušas, izklausās jau nu ļoti interesanti tas viss, ko līdz šim esmu lasījusi par Tavu kāzu idejām.
30.09.2014 14:54 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Manējais arī ne par ko īsti neiespringa.

Vienīgais par ko viņš stresoja, bija tas, ka es pārāk daudz stresoju :D

Katrā ziņā, vajadzeēja man mācīties no viņa, ka visu vajag ņemt vieglāk. Man liekālais stress bija sakarā ar viesu gulēšanu, visus kārtīgi vajadzēja sadalīt pa istabām, kurš ar ko, kur kā utt. Tad nesakrita vajadzīgie ar vajadzīgajiem, skaiti un vēl viss kaut kas. Manējais teica, lai neēņmu pierē tik strikti, tā pat atlūzīs, atlūzīs. Atceros, ka uz šādu tekstu reaģēju ar kāāāāāā, vienalga, kur atlūzīs, nav vienalga un viss pa gaisu.
Beigās tā arī bija, viesi atlūza pārsvarā divās lielajās telpās uz matračiem, līdz istabiņām pat netikuši, daži pat vispār gulēt neiazgāja :D
Mēs pat gulēt aizgājām tik pēc 5:00 :D

Tā kā, mazāk stresa! To ļooti rekomendēju! :)
30.09.2014 14:55 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
faber, es vispār pēdējā laikā sliecos uz to, ka gribu mazas kādas, tādas intīmas un mīļas, tikai ar pašiem tuvākajiem, nu līdz kādiem maximums 20 cilvēkiem, + arī mums abiem radu nav daudz, tā kā nebūtu jāuztraucās, ka visus tuvākos neuzaicinam.. bet, manuprāt, plānošanā nekas diži nemainās arī mazām kāzām, tāpat visu ir jāplāno, ja vien neprecas savā mājā utt.
30.09.2014 14:55 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
faber, mums būs tādas mazas.
30.09.2014 14:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Endy*, tad tev liela ģimene, mūsu ģimenē esam apm 14 cilvēki, tik mazu kāzu plānošanu te neesmu lasījusi.

Gribētu vsp tikai ar lieciniekiem,bet vecāku dēļ nevaru tā precēties.
30.09.2014 14:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Un izmaksu ziņā tādas mazas jau daudz neatšķiras no tādām normālām,vai ne? Kā ar pieteikumiem zagsā-ir tā,ka var datumu pieteikt ne ātrāk kā 6 mēn pirms plānotā datuma,ja?
30.09.2014 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mežāze, es ceru, ka viss izdosies tā, kā plānojam un tad jau varētu kādu kadru iemest šeit :)
30.09.2014 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits