KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
vital - liels Tev paldies! :) (l) laikam sarunasim Davida Limuzinu :)
19.01.2015 12:51 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Pedejas dienaas pie telefona vien dzivoju :s

Leenam,leenam viss saak 'naakt kopaa'.

- iesvetiti tiksim 24maijaa

- viesnicas nummurinji tuvakajai gimenei noireti

- autobusi noireeti, gan kaazu dienai lai viesus no viesnicaam uz baznicu aizvestu gan atkaazaam lai uz musu lauku darzu aizvestu kur bus bbq.

-kazu auto noiireets

-make-up maksliniece atrasta

- save the dates sataisiti shovakr tiks izsutiti

-davaninjas bridesmaids sataisitas un izsutitas

- maltite naktij (pec iistaas maltites) nooganizeta. Taa lai viesiem dejojot nesak kurkstet vederi

-kuuka ari cerams sarunata, bet vel jaasazvanaas

- pirmie lidojumi nobukoti

-dj sarunaats

-pukjes ar laikam aizrunatas ,bet vel jasazvanaas

Shovakar sedishos pie plaanotaaja un skatoshos,kas vel nav ieplanots vai noireets tajaa skaitaa frizieres (vajadzes laikam 2vas vienu kas man taisa un vienu kaz manaam 3 ligavas maasaam) :s
20.01.2015 15:32 |
 
Reitings 126
Reģ: 04.01.2015
Esmu atradusi kūkas un saldumu cepēju, pat noskatījusi vēlamo "dizainu". Aizrunāta arī vizāžiste. Sākam domāt par ēdienkarti - opciju ir ļoti daudz, jo viesu nams piedāvā plašas izvēles iespējas. Pamazām mēģinu izdomāt mičošanas scenāriju.
Šodien braukšu uz viesnīcu rezervēt lux numuriņu - izdomāju, ka nakti pirms kāzām ar labāko draudzeni pavadīsim viesnicā, lux numuriņā dzersim šampi un ēdīsim kūkas. Bet no rīta jau gaidīsim pucētājus un fotogrāfu.
Lielā problēma ir kāzu auto. Negribam nekādu greznu, dārgu mašīnu, jo reāli tas auto būs vajadzīgs uz pāris stundām. Man ir ideja, ka skaisti uzpušķot varam savu mašīnu, jo tā ir pietiekami eleganta. Viņš grib meklēt citu variantu.
20.01.2015 16:42 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Katherine- mes arii paliksim ar 'made of honour' viesnicas nummurinjaa pirms kaazaam/ es shampja vietaa panjemshu gin un t jo no taa man galva nesaap :D

Edien karti runaasim ar viesnicu Maijaa kad brauksim uz iesvetibaam,jo tad tikai bus vasaras edienkarte :)

Mashinu mes ar sakumaa domajaam negribam greznu, bet beigaas panjeemaam vecaa stila limuzinu,jo bildees tomer smuki izskatisies :)

tagad nevaru izdomaat vai filmetaju njemt vai nee

Vakar iszutijaam savus 'save the date' :) ielugumus pec meneshiem 2viem sutisim


21.01.2015 10:43 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Tikko aliexpressā pa 65euro iepirkos :D Pasūtīju visādus sīkumus dekoriem :D Visdārgākais sanāca 300 gabalu mazās, dekoratīvās puķītes. Tās man vairākās vietās noderēs.

Ir iestājies maziņš, maziņš stress sakarā ar viesu namu, viesu sarakstu. :-/ Kaut man būtu mana topošā vīra mierīgais raksturs un nestresošana par sīkumiem. Ļoti ceru, ka es izstresošos tagad, kamēr vēl nav viss 100% nokārtots un pāris dienas pirms kāzām vienkārši ļaušos visam un miers.

Gaidu, kad atnāks iedvesma, lai uzrakstītu Solījumu topošajam vīram, lai gan tad, kad to atskaņos viņš jau būs mans vīrs. Izrādās, ka pat viņš jau ir savā galvā uzmetis ideju, ko varētu ierakstīt, kamēr man vēl nekādas iedvesmas nav. Jāgaida, kad viņš dosies kādā komandējumā, tad viena pati pie kādas dzirkstošā vīna glāzes sākšu rakstīt. :D
21.01.2015 11:09 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Endy* - Uhhh es sestdien iegaaju Hobbycraft un noskatijus tik daudz un dazaadus dekoratiivos niecinjus kurus gribeshu nopirkt . Domaju ka diezgan daudz izteereshu ipashi sutishanai uz lv. Bet ko vaig - to vaig.

Noskatijos loti forshu auduma dekoraciju. Taadu kaa koku bez lapaam un 2vi mazi rozaa tintes spilventinji. Tad nu viesi tajaa meercee pirkstu un uzpiez us koka lai piepildaas ar mazaam rozaa 'lapinjaam' :)

Man ari ir uztraukums un stresoju bet gan jau bus labi
21.01.2015 11:15 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
palasot šo diskusiju jūtos kā bremze :D
Man kāzas ir 1.08..bet es ne uz pusi neesmu izdarījusi ko te citas :D
Galvenās lietas ir sarunātas, viesu nams un baznīca. Tagad gaidam ziņu no mācītāja kad varēs sākt iet iesvētes mācības un laulību mācības.
Ielūgumus taisīšu pati, tik viss jāsapērk..arī galda kartes pati taisīšu. Nez, man liekas ka vēl ir tik daudz laika. Vienīgi par fotogrāfu un muzikantu, to gan vajadzētu sarunāt jau tuvākajā laikā..
21.01.2015 11:19 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
cheeky*, es daru tā, ka pa taisno sūtu visu uz Latviju. Sarunāju savu radinieci, ka viņa veiks pasūtījumu un ies pēc katras lietiņas uz pastu pakaļ. Uz Vāciju nevar sūtīt no ķīnas visādus nieciņus, jo būs jāmaksā muitas nodokļi. Varbūt Tu arī vari pa taisno uz LV sūtīt.
21.01.2015 11:21 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Matilde - nesi,nesi bremze vel ir laiks :) es vienkarshi muzdien panikoju tapec patik visu laicigi saorganizeet :D
21.01.2015 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
RUnājot tieši par mūziķiem un fotogrāfiem, es gan teiktu, ka ir PĒDĒJAIS laiks tos rezervēt, jo to parasti jau gadu iepriekš sāk darīt.
21.01.2015 11:24 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
cheeky*
Iespējams..es kaut kā mierīgi to visu uztveru. man arī visādi tādi sīkumiņi nav tik ļoti svarīgi, jo vēlos samērā vienkāršas kāzas..
Man brālis uzdāvināja vienkārši ideālu grāmatiņu visu par kāzām no A-Z (l)
Vedēji jau teica, jūs izstudējat visu, salīmējat lapiņas kas jums patīk un tad nododat mums..viņi mums tādi zelta gabaliņi, gatavi uz visu, lai tikai mums vieglāk un mazāk stresa, varbūt arī tāpēc es tik vienkārši visu uztveru.8-)
21.01.2015 11:27 |
 
Reitings 126
Reģ: 04.01.2015
Matilde, laiks jau vēl ir, bet īpaši vilcināties arī neieteiktu, jo šis tieši ir laiks, kad notiek visaktīvākā gatavošanās kāzām un daudz kas var būt vairs nepieejams. Es visas galvenās lietas nokārtoju jau rudenī un tad jau bija jāpielāgojas brīvajiem datumiem. Viesu nams bija pilns jau gadu uz priekšu un tikām pie vienīgā brīvā datuma. Tam arī pakārtojām visu pārējo.

Es arī ilgu laiku čekoju aliexpress, lai pasūtītu materiālus dekorācijām. bet tad nospriedu, ka man lieku stresu nevajag un, lai ar dekorēšanu nodarbojas profesionāļi. Vedējiem viena pazīstamā nodarbojas ar pasākumu rīkošanu un dekorēšanu, stils un gaume mums ir ļoti līdzīga, uzreiz atradām kopīgu valodu un jūtu, ka par šo lietu man uztraukties nevajadzēs.
21.01.2015 11:27 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Nu viesu namu rezervējām jau decembra sākumā, noceļot to vienam pārim no deguna :-D
Nu redz, es laikam nestresoju ja nedabūšu tieši to ko vēlos, ja nevarēs tā tad izdomās citādāk..es visu mūžu esmu tāda bijusi, āku izkļūt no dažādām situācijām:-P
21.01.2015 11:29 |
 
Reitings 126
Reģ: 04.01.2015
Nu jā, tad ir vieglāk. Es esmu no tām, kurām vajag tieši to un neko citu. Manas sapņu kāzas ir manā prātā un es nepieļauju no izstrādātā plāna nekādu atkāpi :D
21.01.2015 11:31 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Man nekad nav bijušas sapņu kāzas galvā..tāpēc arī ir mazāka sāpe, kad kaut kas nav tā kā izsapņots, jo tā pat jau kādreiz kaut kas noiet greizi :D
21.01.2015 11:35 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Katherine jaa varetu pa tiesho uzlvsutit,bet man patiek ieiet veikalaa- aptausit un redzet dzivajaa :D
21.01.2015 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es skatījos Aliexpress, bet neko beigās nepasūtīšu. Esmu kasīga - man kāzu sakarā vajag visu redzēt un aptaustīt, lai viss būtu tā, kā izplanots. Lai zaļā krāsa būtu tieši tas tonis, ko es gribu, nevis gaišāks vai tumšāks utt. :D
Mēs šobrīd esam iestrēguši pie viesu grāmatas, jo svarīgāko detaļu vajag dabūt. Tā mums arī plānota ne kā parasti - nebūs grāmatas formāts utt.
Kad paies mammas dz.d., tad ķersimies pie saraksta - beidzot izkristalizēsim, ko un kā viņa taisīs, ko man vajag viņai sadabūt utt. Abas kopā taisīsim galdu dekorācijas, bet pārējais, kas saistās ar ziediem(izņemot līgavas pušķi) būs uz viņas pleciem, jo viņai ir acs šajās lietās un es viņai uzticos.
No grūtajām lietām priekšā vienīgi ēdināšanas jautājums, bet es paļaujos, ka gan jau :D
Un vēl make up. To laikam vajag un tad gribu atrast jauku meistari, kas varētu uztaisīt košu un visam kopējam tēlam pieskaņotu make up. Ļoti gan negribētu to blāvo, kad izskatās tā pat kā ikdienā, kad nekas nav uzkrāsots.
21.01.2015 11:43 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Heartkiller - man taspats. visu vajag aptaustiit un redzeet dzivajaa :)

Man vajag atrast fizieri,jo bail ka atradishu taadu kas man uztaisiis nevis lielas,gaisigas Hollywood romantiskas lokas bet 'stiivas princeshu'. Vel vajag tadu kas var safirizet mani un 3 ligavas maasas,. Vai vienu kas frizee mani otru kas frizee ligavas maasas.

Uh vel man jaatrod ligavas maasu kleitas. apsveru domu iedot meiteneem naudinju un lai pashas atrod es tikai pateikshu kaadaas kraasaas
21.01.2015 11:47 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
cheeky*, mums arī bija līdzīga ideja tam kokam, tikai mums bija gleznots koks, paziņa gleznotāja. Arī nopirkām speciālās krāsas un viesi atstāja savus nospiedumus, tagad koks stāv pie sienas mājās, ļoti skaists. :)
Par tām lielajām lokām - vari atrakstīt man, parādīšu, kādas lokas bija manai vedējmātei un kādas man uz kāzu jubileju. Tieši tādas, kādas vēlies! Iedošu kontaktus, ja gribēsi. :)
21.01.2015 11:55 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Esmu salasījusies krustu - šķērsu.. un tagad sāku baidīties ka visu esmu nokavējusi un kāzas būs jāatliek par gadu (to ļooti nevēlos), nekad nebiju iedomājusies ka TIK daudzi precās, ka viesu namus jārezervē jau gadu iepriekš! :D ehh..
kāzas gribam septembra beigās/oktobra sākumā, bet plānot vēl neesmu sākusi!

Tā ir ka prioritāte bija pabeigt maģistrus :D
21.01.2015 12:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!