KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 252
Reģ: 14.11.2013
Endy
Es vēlos kaut ko šādu.



bet vairāk sliecos laikam uz šo otro variantu.Tikai man blondi mati un nāksies pieaudzet,jo man ir īsi mati :(




Būs arī plīvurs un matu rotas,protams,var tašķirties :)
02.11.2014 16:45 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.01.2009
Negribēju augstās kūkas uz galvas, tādēļ izvēlējos samērā vienkāršu un skaistu risinājumu.
Man ir diezgan gari, tumši mati un kāzu dienā friziere tos sačirkoja un atsprauda uz sāniem.
Man bija arī plīvurs, kurš pat nebija īsts plīvurs - tā kā nevarējām atrast precīzi tādā krāsā plīvuru, tad šuvēja izgrieza apļa formā tillu, ko friziere piesprauda pie matu sakārtojuma - izskatījās tieši tāpat kā veikalā nopērkamie dārgie plīvuri. Frizūru papildināja mazi dzīvo rožu ziediņi, kas labi saskanēja ar vīra piespraudi.
Un vēl...iesaku izmantot iespēju izmēģināt kāzu frizūru un make up. Man ļoti patika, ka kāzu dienā vairs nebija jādomā par to vai piestāvēs manis izvēlētā frizūra;)
Runājot par floristiem - mēs izmantojām Sintijas Makarovas pakalpojumus un bijām ļoti apmierināti. Viņu var atrast draugos un apskatīt viņas pušķus.
Viņa par tiešām pieņemamām naudiņām, mums izgatavoja visu šo:
* līgavas pušķi;
* līgavaiņa, vedēja piespraudi un vedējmātes aproci;
* 2viem pušķiem mammām;
* mašīnas dekoru (3 atsevišķas kompozīcijas uz mašīnas kapota, kas turējās braši par spīti lietum);
* galda dekors viesu namā jaunam pārim priekšā;
* 6 galda dekori viesiem uz galda;
* ziedi matiem.
ceru, ka neko neaizmirsu;)
Mēs kopā braucām arī uz nakts tirgu pirkt ziedus, līdz ar to ir iespēja izvēlēties visu ko vien sirds kāro!
04.11.2014 16:52 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Pacelšu atkal šo diskusiju un gaidīšu atbildes par frizūrām.

Tā kā man ir sasodīti biezi un gari mati, tad es noteikti nevaru tos atstāt 100% izlaistus, jo visu dienu tad man būs karsti. Tāpēc man būs uz vienu sānu bizes veidīga frizūra. Vēlos pie auss daļas, kur sākas bize ievietot kādu skaistu rotu, ziedu. Tik nespēju atrast kādu :D


Un vēl.. mums beidzot viss ir. Nu viss ir domāts ar to, ka visi cilvēki vajadzīgie ir rezervēti. Vakardien tikām pie kāzu dj un vadītāja vienā personā, esmu tik priecīga. :)
05.11.2014 09:59 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
sveikas meitenes.

gribeju padalities pieredzee.

paris reizes mineju ka musu kazas organizes UDENSPUTNI.LV

sakumaa viss gaaja smuki, saraxte bija ok,lai gan meitene likaas loti 'auksta' un ne draudziga. Tomeer,kaazas gibeejas kadu forshu atvertu cilveeku. Jau pirmajaa e-pastaa pateicu budzetu. Viss bija ok, teica,ka ap to plaanos. Meitene izteicaas,ka vinjai nepatiik muusu svinibu vieta ko esam nooirejushi, bet paldies dievam es neatceelu, un pastaaveju pie sava.

pec meneshu ilgas saraxtes vinja man atrakstija cenas kuras bija 3 x lielaakas nekaa vienojaamies saakumaa.

biju shokaa, raxtiju ka varbut varam kaut ko runaat jo mums nebija ne teikshana pie fotografa ne pie dj vienigi astronomiska summa no zila gaisa. Ari mineju varbut,ka vinji vartu organizeet tikai ceremoniju,bet atbildi taa arii nesanjeemu.


Raxtiju nakamajam no shiis pashas kompaanijas, izskaidroju atkal situaciju , budzetu utt un shis man ar atsuta saraxtu ar astranomiskaam cenaam.

Es aptuveni zinu par cik iet lv fotografi ipashi liepaajaa , bet shis man bija uzraxtijis loti lielu summu.

Loti nepatikama pieredze.

Neiesaku sho kompaaniju.

Tagad kaazas organizee maasica un vinja nedeelaa ir nokartojusi 3 x vairaak nekaa 'profesionalie' plaanotaaji un par 3 x leetaakaam naudaam.
05.11.2014 15:09 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
te gaaja runa par frizuuraam.

man gribas kko shaadu ar garo pliivuru lidz zemei



(labaa bilde ne kreisaa)


:)
05.11.2014 15:24 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
isteniba labaa un kreisaa diezgan lidzigi mati vienigi cita seja :D
05.11.2014 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Par frizūru vēl nezinu, jo nezinu, kāda būs kleita. Taču, zinu, ka negribu neko copjveidīgu un negribu arī 100% vaļā matus, jo jūlijā varētu būt karsts un man negribas, lai mati līp pie kakla, karsē utt.
Man patīk šī, tikai vainadziņu tad es gribētu savītu no efejām. Bet redzēs, jāskatās, kāda būs kleita un kas piestāvēs pie tās:

Man patīk arī šī, bet man šobrīd nav tik garu un biezu matu, lai smuki izskatītos:


Man šobrīd ir minimāla melnā svītra. Neko negribas darīt, jo nācās mainīt vedējus. Protams, iemesls ir gana nopietns(viņi bija tie, kas nāca pie mums un lūdza izvēlēties tomēr citu pāri) un es situāciju saprotu(tas nebija no sērijas ''ai, zini, tomēr negribam un viss''). Taču vnk skumji, ka man vedēji nebūs cilvēki, kuriem uzticos. Jaunā izvēle ir drauga izdarīta.
05.11.2014 15:40 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Heartkiller man naacaas mainiit vienu no ligavas maasaam. Loti saapeja, bet vinja vnk paradija savu isto seju.

Musu kaazu vietaa vinja tomeer labaak grib 3 x atvalinajumaa nakamo gadu lidot.

Loti neforshi izriikojaas un visi kaa viens pat vinjas gimene un dvinju maasa shokaa.

Galvenais,ka bija labaakaa draudzene. Tagad man pat isti ar vinju runat negribas. Vel nesmu runajusi kopsh shis naaca gaismaa.
05.11.2014 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
cheeky*, tas gan izklausās nejauki. Man arī attieksme mainītos. Viens ir tad, ja uzreiz pasaka nē, bet ne jau, kad piekrīt un tad izdomā, ka vispār atvaļinājums foršāks.
Mūsu gadījumā gan iemesls ir saprotams(saistīts ar veselību) un tāpēc es nekādā ziņā neturu ļaunu prātu, jo es saprotu situāciju un visu. Vnk...nu skumji mazliet tīri man pašai sirdī, jo tie bija cilvēki, kam uzticos. Skumji, ka tā sanāca.
05.11.2014 15:54 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
pastaigas laikā man bija mega novērojums pie Ķengaraga zagsa. :D Nevaru nesmieties rakstot.

Iznāca pārītis, tikko sarakstījušies, laimīgi bezgala. Pirmais ko ieraudzõju meitene - smuki sapucējusies, balta, vidēja garuma mežģīņu kleitiņa, rokā līgavas pušķis, tāds neliels, bet gaumīgs. Un tad es pievērsos jaunajam vīram - nošļurkuši džinsi, Pumas baika, viss tumšos toņos un kājās baltas kedas, ja nejaucu firmas, tad Vans. Nuu, es saprotu, pāris sarakstījies darba dienā, dienas laikā, viesu arī nebija, tikai divi liecinieki, bet nuuu... :D vecis varēja tak saģērbties hoķ pieklājīgi. Žēl meitenes, viņa bija tik smuka un pacentusies sataisīties, bet čalis radīja iespaidu - izskrējis no skeitparka pauzītē.
05.11.2014 16:01 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Heartkiller ieliktā frizūra ir diezgan riskants variants, ok, pirmā bilde vel ok, bet otrā izskatās ļoti nekopti + šāda veida frizūrām vispār vajag ļoti skaistu seju, lai neizskatītos prasti. Katr,ā gadījumā, frizierim ieteiktu uzreiz norādīt, ja šādas bildes rāda, ka nedrīkst būt šāds putnu perēklis.. Bet ideja par dabisku vainadziņu matos (es gan laikam mākslīgos liktu, lai turas), ļoi laba.
05.11.2014 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Katram sava gaume. Man ļoti patīk abas un vēl vairākas līdzīgas.
05.11.2014 16:21 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Es ne par gaumi, bet par to, ka izskatās nekopti. Šo pašu frizūru stilu var uztaisīt arī sakoptāk :)
05.11.2014 16:23 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
cheeky*, es jūtos reāli piekāsta. Izrādās, ka tev kāzas bildēs Emīlija, bet, kad es interesējos, viņa man teica, ka pasūtījumus uz vasaru pieņems tikai pavasarī. Pfff! Jūtos galīgi sapīkusi.
05.11.2014 23:49 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Kristīne... -Ekkk...... Jaa vinja man ari tato teica. Mums loti daudzi draugi kopiigi varbut tapec beigaas piekrita. Esmu loti pateiciga meitenei, bet saprotu, ari to ka vinja vel nepienjem pierakstus. Kuru fotografu Tu beigas dabuji?


Jautaajums visaam - kadai ir bijusi pieredze vai ir atsauksmes par DJ Brumo? :)
06.11.2014 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Emīlija Bogdānova?Nu gan kļuvusi pieprasīta.Bet prieks, ka civēks atradis savu nišu.
06.11.2014 10:35 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
BetijaB - Taapati :) Loti patiik meitenes stils bildees :)
06.11.2014 10:49 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
cheeky*, bet viņa ir draudzene manam brālēna brālēnam ar kuru bērnībā bijām arī labi draugi. Tāpēc mans sarūktinājums ir vēl lielāks. Es tagad neko nezinu par fotogrāfiem. Droši vien tad būs jāņem Pohevičs, bet tad redzēs. Drīkstu pajautāt, cik beigās viņa jums paprasīja?
P.S. Mums ar tevi, kā izrādās, arī ir kopīgi draugi. :D

BetijaB, jā, tā pati. Man patīk viņas bilžu apstrāde un viņa bildēja brālēna kāzas, tāpēc iedomājos, ka jāņem viņa, jo nebūtu tik svešs cilvēks. Ir jau, protams, daži mīnusi, bet sanāktu lētāk kā Edgars Pohevičs.
06.11.2014 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Jā, bildes skaistas, bet viņa ir baigais garastāvokļa cilvēks, labi, es viņu pazinu vairākus gadus atpakaļ, kā personība, droši vien mainījusies un gan jau saskarē ar klientu to nevar just :)
06.11.2014 11:33 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Kristiine... nezinu ko teikt, man prieks ,ka mums sanaaca sauunaat tapec es protams pilnigi neko sliktu par Emiliju neteikshu. Viss man apmierina :) un es draugus tikai kaa piemeeru mineeju. Ceru,ka Jums beigaas viss sanaaks :)
Summu gan te negribas raxtiit .

Haha ja? Tu facebook no mana vakardienas komentaara mani dabuji rokaa?

Varbut vari pievienot FB? Ja abas precamies nakam vasar liepaajaa butu interesanti pasekot lidzi kaa plaanoshanas iet? :)
06.11.2014 11:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!