KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Tikko izlasīju pusi no diskusijas un man ir tiiiiik daudz jautājumi un sakāmais vispār :D

1. Ielūgumi mums top, izdalīsim šomēnes, kāzas jūlija vidū. Man liekas baigi ok, ņemot vērā, ka dalīsim personīgi nododot rokās pēc iespējas vairāk viesiem. Ārzemniekiem, protams, pa pastu.

2. Ēdināšana mums ir īpašs lukss, maksā arī 31 eiro no cilvēka, bet nu tā kā man nepatīk kotletes, karbonādes un vārīti kartupeļi, tad attiecīgi arī jāmaksā. Man liekas baigi ok, ņemot vērā ka ēdienkarte ir ar ļooooti lielu izvēli. Galvenais, lai viesiem garšo un pietiek :D

3. Kleitu nopirku Jūlijā un esmu starā par kleitu, apkalpošanu un visu pārējo. Martini Asti dāvana mums ar vedējmāti arī patika :D Cena bija laba, dabūju 50% atlaidi, un ar visiem apakšsvārkiem, plīvuru līdz zemei un kleitu iekļāvos 500 eiro.

4. Mana problēma - krēslu pārvalki - vai tiešam viņi tā maksā? Visi piedāvājumi kas man patīk, uz maniem 70 viesiem izmaksā apmēram 300 eiro. Tas tak nav nopietni! Un tas ir tikai par pārvalkiem, bez bantes! Tām, kurām būs pārvalki, padalaties ar info, lūdzu, kur un kādus pārvalkus ņemsiet un par kādām cenām! :)

5. Vai kāda mācās kāzu valša deju pie deju pasniedzējiem? Mums ir sarunāta tikšanās, meitene ir man labi pazīstama, bet par cenām neesam vienojušies. Cik tāds pasākums vispār izmaksā?

Man vēl mazliet vairāk kā trīs mēneši līdz kāzām, bet uztraukuma vispār nav. Visas personas ir sarunātas, saderinato kursus ejam, ielūgumi pasūtīti, tagad tikai sīkumi palikuši. Tas priecē! (l)
01.04.2015 18:27 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Mana problēma - krēslu pārvalki - vai tiešam viņi tā maksā? Visi piedāvājumi kas man patīk, uz maniem 70 viesiem izmaksā apmēram 300 eiro. Tas tak nav nopietni! Un tas ir tikai par pārvalkiem, bez bantes! Tām, kurām būs pārvalki, padalaties ar info, lūdzu, kur un kādus pārvalkus ņemsiet un par kādām cenām!



Man tas pats,jau iemaksāju avansu,bet man satīna lentas,ne tās caurspīdīgās.Vīrelis nikns,ka taisos tādu naudu atdot. :D

saderinato kursus ejam


Mees arii gaajaam.Kur ejat,kaa patiik?:)
01.04.2015 19:10 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Tātad tās ir standarta cenas, ja? Man vēl ļoooooti patīk tādi interesantie pārvalki, kuriem nevajag bantes, bet nu vēna ir 5 eiro par vienu, mans topošais man vnk neļauj viņus ņemt un saka, ka es esmu traka, bet man tāāā patik :-D
Varbūt vari iemest bildi kādi pārvalki apmēram Tev būs? Un kādā cenā? :-)

Mēs ejam centrā, Jēkaba katedrālē. Neteikšu, ka esmu sajūsmā, bet kas jādara, jādara, jo mūsu baznīca bez kursu iziešanas nelaulā + mums ar vīrieti dažādas ticības, bet mācītājs neliek mainīt viņam ticību. Tad nu nākam viņam pretī un ejam tos kursus :-D

Kur jūs gājāt? Jums arī bija nodarbības divu mēnešu garumā?
01.04.2015 19:19 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Mēs arī tur gājām,nodarbība par šausmīgās metodes atpazīšanu vispār norauj jumtu - nu kā padsmitniekiem stāsta par to cik ilgi mēnešreizes utt.Man bij diezgan garlaicīgi,jo draugs bieži netika un sēdēju viena un griestos skatījos.

Nu esi atradusi pa dārgu variantu,jo man ar saistībā bantēm + pārvalkiem un galda salvetēm kaut kas zem 300 bij krietni.Arī uz 70gb.

Tablešu gredzenus pirkšu Aliexpresā.
Ak,nu Es jau ar gribēju skaistos pārvalkus ,bet nu sālīti + atradu dieviigas bantes ar mežģīnu un apliktas ar gredzeniem un sirds sažņaudzās jo nav pa kabatais - primārais tomēr apkalpošana ēdiens utml.

Kad tikšu pie kompīša ielikšu linkus ;)
01.04.2015 19:37 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
HELP!!

Galigi shovakar sakrenjeejos.

Tam kuras precejusas/precesies baznica Jums macitajs visu ar dzimstraxtu nodalu nokartoja vai pashiem bija jabut klaat?

Ja mes visus papirus sagaravoshu/partulkotu uz lv valodu nosutitu macitajam vai vinsh nokartos visu ar dz. raxtu nodalu?

Sakuma bija plaanots, ka 24. Maija braucam uz iesvetibam un papiri bus gatavi tad un varesim visu uz vietas iesniegt. Bet stulbo Skotu likumu del papiri nebus gatavi lidz junija sakumam (ar partilkoshanu junija vidum/beigaam) :-(

Tapec uz 24. Maiju nevaresim panemt lidzi.

Rit zvanishu macitajam, bet gribas dzirdet pieredzes
01.04.2015 22:39 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Nu mums pašiem ir jāiet uz dzimsarakstu nodaļu un jādabūn visi papīri pašiem..
01.04.2015 22:56 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tam kuras precejusas/precesies baznica Jums macitajs visu ar dzimstraxtu nodalu nokartoja vai pashiem bija jabut klaat?


Mēs paši nekur negājām. Nosūtījām priesterim pasu kopijas, viņš visu nokārtoja. Pašiem bija tikai nodeva par laulības noslēgšanu jāsamaksā.
01.04.2015 23:08 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Mums ari bija jāiet uz dzimtsarakstu nodaļu.


Meitenes,kurā salonā ir lielākā jostu izvēle? Un kā ir ar kvalitāti matu rotām ebay?
01.04.2015 23:18 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Annie - loti ceru ka vareshu ar macitaju sarunat, ka mes vinjam papirus nosutam kad or gatavi un vins mums nokartos :s
01.04.2015 23:56 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Papirus pashiem nav problemu nokartot. Problema ir tajaa, ka nebus laikaa :-(

Vieniigais variants butu nosutit macitajam un ceret, ka bus pretimnakos
01.04.2015 23:58 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, kurām ir ielūgumu teksts - cik jums viegli gāja ar to? Man tas kādu nedēļu jau sagādā galvassāpes, nekas nepatīk, nemaz nerunājot par to, ka nereāli sakombinēt k ko, kas abiem patīk. :-D
02.04.2015 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
ņam ņam, man vēl top, bet mēs tā baigi neiespringstam uz to. Nebūs kā šablonos. Būs mūsu stilā un būs ok. Nebūs nekādas asarainas dzejas utt. Vienīgi, mums vēl nekas nav izdomāts par to dāvanu... rakstīt kko, nerakstīt...
Es vairāk domāju, kā tā normāli klāt pielikt to karti, kurā atzīmētas vietas un tuvākie apskatāmie punkti, ja kāds vēlas starpposmā un ceļā uz ballītes vietu, uzmest aci(90% no viesiem nekad vispār nav bijuši tajā pusē, kur notiek ceremonija un ballīte).
02.04.2015 10:56 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
cheeky*, Mums mācītājs pats visu nokārto, mums tikai jāizņem no dzimtsarakstu nodaļas nodevas nomaksas papīrīts. Mums viņš pats uzreiz norādīja, ka ar papīriem tiek galā pats.

ņam ņam, es sākumā arī iespringu uz tekstu, bet tad sapratu, ka man patīk vienkārši, mīļi un skaidri viss pateikts. Tad nu tekstā nav nekādas dzejas vai standarta pantiņi, bet gan vienkārši mūsu stilā rakstīts aicinājums uz mūsu kāzām.

Heartkiller, mums ir tieši tāda pati situācija! Bet mēs pieliksim pie ielūguma sagatavotas programmas, un tad domājam viena pusē uzlikt kāzu dienas programmu un otrā tad izprintēt karti, ar iepriekš sagatavotu maršrutu no baznīcas līdz svinību vietai un dažādus punktus, kur būtu vērts apstāties, sākot ar veikalu un benzīntanktu un beidzot ar skaisto ūdenskritumu.
02.04.2015 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 3322
Reģ: 09.10.2009
uz maniem 70 viesiem izmaksā apmēram 300 eiro.


Man viens krēsls(dāgākais audums(gofrēts) ar banti izmaksās 2.80. Pārsvarā nekur vairāk par 3 eur nemaksā. (vismaz ar maniem dekorētājiem (ar kuriem sazinājos).
02.04.2015 11:27 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
brunettte9, nu tie kas man patīk, maksā 5 eiro gabalā, tad vēl ir variants pa 2.80, bet nu tas man ir kā otrs variants, jo arī tas ir bez bantes. Es zinu, ka tie vienkāršie, staipīgie pārvalki ar banti maksā lēti, bet man ir problēma ar to, ka man ļoti viņi nepatīk :-D

No kurienes nomāsi pārvalkus? Varbūt vari ielikt linku?
02.04.2015 11:38 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
njā, nu, man gribas tā, lai ir skaisti, bet šobrīd nav iedvesma pašai baigi skaisti sadzejot, bet nepatīk arī tie vienkāršie, es jau uz dzimšanas dienām tā aicinu, kā tajos vienkāršajos variantos.:-D pff.
Laikam lomu spēlē arī tas, ka paši esam saņēmuši tādu skaistu ielūgumu, kas sākas ar vienas Ziedoņa epifānijas vārdiem, un tad tā plūstoši pāriet oriģināltekstā..nevar salīdzināt ar pārējiem, ko esam saņēmuši.:-D nu, labi, tas jau tikai tāds sīkums..vismaz pats ielūgums man smuks sanāca.:-D:-D
02.04.2015 12:19 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
ņam ņam, ir jau skaisti tie pārdomātie un perfektie ielūgumi, bet mēs izdomājām, ka ja nav iedvesmas kam tādam, tad nav. Mums dega termiņi teksta iesūtīšanai, jo ielūgumus pasūtījām. Tad nu izdomājām, ka nav ko mākslīgi veidot tekstu, bet brīvi ļāvām improvizēt kas nu mums pašiem patīk. Un tā trīs stundu laika tapa ielūgumu teksts :D
02.04.2015 12:23 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Es kaut kā vēl nesatraucos par pašu tekstu..tas man liekas pats vienkāršākais, jo rakstīsim no sirds ka vēlamies attiecīgo personu redzēt mūsu kāzās.
02.04.2015 12:24 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Tad, kad es meklēju iedvesmu tekstiem, atradu daudz un dažādus no sērijas - Varat kaut simts reizes saukt Rūgts, jo uz mūsu kāzām esat lūgts :D

Tas bija brīdis, kad abi sapratām, ko tiešām negribam salkanos dzeļojus, kurus neviens nelasa un kaut ko tādu :D
02.04.2015 12:32 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
njam njam - mums ar tekstu loti viegli gaaja. Nebus nekadi dzejoli vai pantinji. Nelikas mums piemeroti.

Heartkiller - mes uzrakstijam par davanu klaat. Teicam, ka mums davanu nevajag. Ka tas ka cilveks atnaca uz musu kaazam jau ir daavana. Bet ja nu kaadam ir velme tad taa ka mes nedzivojam lv mantas butu gruuti partrasporteet pec kazam tad mes novertetu naudinja kuru mes teretu medusmenesim

Nogormets gan bija savadak, bet doma taada.
02.04.2015 13:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits