Par mīlestību, attiecībām un seksu.

 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Vai jūs ticat tam, ka nekvalitatīvs sekss, nespēja sievietei sasniegt orgasmu ar konkrēto partneri, var būt par iemeslu tam, ka šis cilvēks nav īstais? Jā, sveiki, es esmu Mistel, un man nav orgasma. Sekss pats par sevi arī nav spīdošs. Es nezinu. Salasījos internetā visādus nevajadzīgus rakstus, un, jā, man tik daudz negribas, cik otrai pusītei, tāpēc pats process ir kā pienākums nevis baudas gūšana. Pat nezinu, kā lai to maina.
15.01.2014 19:51 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Esmu mēģinājusi aizsiet acis, būt seksīgā tērpā, ko viņš labprāt vienmēr saņemtu (vienīgi nesaprotu, kāpēc, jo, manuprāt, visa tā fiška ir tajā, ka es visu laiku esmu tā saģērbusies, bet viņš jau priekšspēles sākumā visu novelk :D), un man tāpat kā tev - gribas viņu tad, kad viņš tāds viss neaizskaramais. :D

vai arī viņš strādā pie datora un es viņam piezvanu no virtuves un saku:"Boss, vai jūs ko vēlaties?" un tad pārsteidzu viņu, ienākot istabā, seksīgās sekretāres tēlā


Šis tik labs. Bet man pašai kaut kāda vēl barjera ir kaut ko tēlot. Mūžību viņš no manis gaida kvai to pašu striptīzu. Un ko es? Būtu mēs klubā, es tā noberzētos gar viņu, bet kad esam divatā, ieslēdzas kaut kāda kautrība, ne kautrība.
16.01.2014 02:07 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2014
ir sievietes kurām vienkārši nav orgasma, tas ir pilnīgi normali, atkarīgs ir no seksuālās dzīves ilguma. Ir citas kurām ir gan klitorālais orgasms,gan vaginālais,citām nav nekad. Mēģini izbaudīt tuvību, varbūt pats atnāk, ir dzirdēdi ļoti daudz tādi gadijumi,gan bauda sāk palikt arvien lielāka,tikai seksa laikā neskandini sev galvā ''nu kad būs,kad būs'
16.01.2014 02:09 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Jā, bet ar to piezvanīšanu būs jāpamēģina. Līdz šim bija joka pēc tā, ka sēžam blakus katrs pie sava portatīvā, un es viņam uzrakstu skype. Bet tas vienmēr bija tā bērnišķīgi, jokojoties, laikam būs tas jādara ar erotisku pieskaņu. :)
16.01.2014 02:09 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Orgasms man nav īsti primārais, man galvenais tās reizes vairāk, kuras liekas tik labas, ka negribas, lai beidzas. Un lai mans libido paceļas tā kā kaķenēm pavasarī.
16.01.2014 02:13 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Bet man pašai kaut kāda vēl barjera ir kaut ko tēlot. Mūžību viņš no manis gaida kvai to pašu striptīzu. Un ko es? Būtu mēs klubā, es tā noberzētos gar viņu, bet kad esam divatā, ieslēdzas kaut kāda kautrība, ne kautrība.
Lūk, arī tas, ka tev ir bloķēta seksuālā enerģija, 2.čakra. Šim var palīdzēt nodošanās kādai dejai, piemēram, vēderdejām :)
16.01.2014 02:16 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Arī mājas apstākļos? Daudz laikam par to zini. :) Gribētos ticēt, ka visas tās enerģijas ir taisnība, ka kaut kā visu var uzlabot, izmainīt, sevi padarīt par vienkārši pastāvīgi laimīgu cilvēku.
16.01.2014 02:20 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
sevi padarīt par vienkārši pastāvīgi laimīgu cilvēku
Tā gluži dzīve nedarbojas :) Nav laimes bez nelaimes, nav gaismas bez tumsas.
Arī mājas apstākļos?
Jā, arī mājas apstākļos..iemācīties vienkārši ļauties un nodoties brīvi gurnu un ritma plūsmai. Tev noteikti trūkst drosmes un pašpārliecības. Protams, ja puisis turpinās nedomāt par tevi arī nekas jau diži nemainīsies jūsu intīmajā dzīvē.
16.01.2014 02:26 |
 
Reitings 17
Reģ: 24.10.2013
Man ir līdzīgas problēmas, bet šķiet, ka atradu vainīgo - tas ir ļoti zems testosterona līmenis. Iesaku pārbaudīt, nododot asins analīzes. Daži no simptomiem ir Lack of interest in sexual activity un Anorgasmia or the inability to have orgasms. Vainīga OK (manā gadījumā, taisnības labad jāpiemin, ka ne visi progestīna veidi to izraisa).
16.01.2014 09:51 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Maya, mēģināšu gūt pārliecību par sevi. :)

Liene, un, kā, uzlabojot testosterona līmeni, mainījās viss? Vai tu vēl uzlabošanas stadijā?
16.01.2014 14:48 |
 
Reitings 17
Reģ: 24.10.2013
Vēl pārāk mazs laiciņš pagājis, pēc 1-2 mēnešiem varu dot ziņu.
17.01.2014 09:17 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nē, man liekas, ka sākums reti kuram ir rožains. Ir jāpieslīpējas, jāiepazīst vienam otrs, jātveras partnerim.
17.01.2014 09:23 |
 
Reitings 108
Reģ: 11.05.2011
Mistel, ja cilvēks ir tuvs un mīļš, tad varbūt ir vērts censties kaut ko tajā mainīt, bet tad gan par to ir jārunā un/vai pašai jārīkojas, lai kaut ko mainītu, uzlabotu. No otras puses... ja nav tagad tā sajūta, ka tas IR ĪSTAIS cilvēks, tad kāpēc jādomā, ka būs, ja vien pacentīsies kaut ko darīt utt. Nekad nevar zināt. Varbūt būs īstais, bet varbūt tieši pretēji - būs zemē nomests laiks un pūliņi.

Vienmēr esmu ticējusi, ka sirds/sajūtas pateiks priekšā, prāts tomēr funkcionē, vadoties pēc citiem kritērijiem. Skaties, ko jūti pret to cilvēku, jo sekss tomēr ir ļooooti svarīga attiecību daļa ne tikai vīrietim, bet arī sievietei.
17.01.2014 09:29 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Energijas apmaiņas trūkums pa čakrām noved pie šķiršanas.
Par to astral-temple.com
08.02.2014 18:26 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nē. Orgasmu var sasniegt arī ar svešinieku ar kuru jūties pārliecnāta par sevi un nekautrējies atslabināties un kurš māk labi gar tevi darboties. Es uzskatu, ka sievietes orgasms ir par 70% atkarīgs no vīrieša spējām. ;)
08.02.2014 18:31 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Vispār jau orgasmam nav jābūt obligāti KATRU reizi~!


Otrkārt sievietēm bieži vien spēja sasniegt orgasmu nāk ar gadiem - iepazīstot sevi, savu ķermeni, kas patīk un nepatīk un arī mainoties hormonālajam fonam. Tātad kādās mēneša dienās var būt lielāka iespēja tikt pie O!

Treškārt tas ka orgasms notiek ar kliegšanu un raustīšanos ir mīts!!!!!! Katrai meitenei tas ir individuāli - jā viena var kliegt, cita riet, bet trešā klusēt tā laikā! Orgasms nav kliegšana bet maksts muskulatūras kontrakcijas! Ja jūti, ka tev tur apakšā vagīnā tā kā saraujas uz iekšu (nez kā pateikt - kā riņķveidā kontrahējas) - tas ir orgasms. Citas tā izpausmes ir individuālas.

Ceturtkārt - jau sen ir noskaidrots, ka nav tāda vaginalā un klitoriālā orgasma. Tas ir viens un tas pats O, kas rezultējas - maksts kontrakcijās. ;) Ļoooti reti, kura var sasniegt orgasmu bez klitora stimulēšanas. 90% būs vajadzīga arī klitora stimulācija - atškiras ilgums un stimulācijas intensitāte - vienai jāberž 10 minūtes, citai pietiek paglāstīt. Ja seksa laikā viņs tavu klitoru nemīļo nekā tad liec lietā pati savas rokas un stimulē sevi vai vadi viņa roku tajā vietā - lai saprot. Ja sasniedz orgasmu ar klitora stimulāciju - viss tev ir OK! ;) Bet visticamāk tā būs tas O jāveicina vienmēr.


Vīrieša gavenais uzdevums ir apmierināt sievieti. Ja viņš gultā nelien no ādas laukā, lai to izdarītu, sorry, tur nav aršana.



+++++

Mūsdienās, kad sieviete spēj naudu nopelnīt pati - vīrietim ir jābūt labam gultā. Citādi no viņa nav jēgas ;)
08.02.2014 18:43 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Esi mēģinājusi kādas "neķītrības"? Piem. aizsiet viņam acis, sagaidīt viņu mājās kādā erotiskā tērpā, aizsiet abiem acis, utt?

Man arī nav viegli sasniegt orgasmu, bet es zinu, ka viss ir manā galvā. Mans mīļotais ir ļoti tiešs un atklāts cilvēks, var pateikt kaut ko, kas mani aizvaino (taisnību, protams, bet tā pat...) un tad es nemaz negribu viņu, mani neudzbudina nekas vai arī nav tas WOW! Bet esmu ievērojusi, ka man daudz labāk patīk nodarboties ar seksu, kad es ierosinu to darīt virtuvē uz galda, vai tad, kad viņš vnk runā pa telefonu un es sāku viņam taisīt minetu, vai arī viņš strādā pie datora un es viņam piezvanu no virtuves un saku:"Boss, vai jūs ko vēlaties?" un tad pārsteidzu viņu, ienākot istabā, seksīgās sekretāres tēlā nu, man tad labāk patīk.


Cik patriarhāli uzskati, ka meitenei būtu tgd viskaut kā jāizdarās, lai kungs viņu iekārotu vēl vairāk un par pateicību viņa saņems orgasmu! Ja meitene nevar ar vīrieti sasniegt orgasmu - tad viņam jādomā kādā apakšveļa saģerbties un kā sagādāt viņai pārsteigumus. Jo cik noprotams viņam ar O problēmu nav.


NEKAD nedari neko tādu par ko neesi droša ka tas ir tavs! Ja negribi dejot striptīzu tad nevajag - jutīsies muļķīgi, ja negribi vilkt sexīgu apakšveļu, vai spēlēt lomu spēles - NEDARI! Jo ja tu to dari tikai tāpēc ka tā kaut kur saka vai raksta vari sev kaitēt psiholoģiski. Jo šīm idejām ir jānāk no tevis pašas un tev jabūt 100% pāreicinātai, ka tu tā vēlies darīt, JO TEV TAS SAGĀDA BAUDU, NEVIS TIKAI VIIŅAM!!!! Jo pretējā gadījumā riskē justies pazemota, muļķīgi un vsp dabūt traumu seksuālā ziņā. Ja jūsu attiečībās būs tam labvēlīgs periods - tu pati vienu vakaru izdomāsi, ka ir laiks dejot striptīzu! :)
08.02.2014 18:50 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Mūsdienās, kad sieviete spēj naudu nopelnīt pati - vīrietim ir jābūt labam gultā. Citādi no viņa nav jēgas


Un kādai jābūt sievietei lai no viņas ir jēga ?
08.02.2014 19:13 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
NEKAD nedari neko tādu par ko neesi droša ka tas ir tavs! Ja negribi dejot striptīzu tad nevajag - jutīsies muļķīgi, ja negribi vilkt sexīgu apakšveļu, vai spēlēt lomu spēles - NEDARI! Jo ja tu to dari tikai tāpēc ka tā kaut kur saka vai raksta vari sev kaitēt psiholoģiski. Jo šīm idejām ir jānāk no tevis pašas un tev jabūt 100% pāreicinātai, ka tu tā vēlies darīt, JO TEV TAS SAGĀDA BAUDU, NEVIS TIKAI VIIŅAM!!!!


Piekrītu 100%. Mans bijušais visu laiku uzstāja, ka man vajag dejot viņam striptīzu. Negribēju un nedarīju, jo jūtos neērti. Bet nu viņam bija problēmas ar saprašanu
09.02.2014 16:24 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Mūsdienās, kad sieviete spēj naudu nopelnīt pati - vīrietim ir jābūt labam gultā. Citādi no viņa nav jēgas


Kaut ko tik debīlu vēl nebiju lasījusi! Pēc tam viena ar 10 kaķiem dāma dzīvo un vibriķi skapī.
09.02.2014 16:31 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Mistel, ejam dejot vēderdejas? :D
09.02.2014 16:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits