Tas ir likums?

 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Vai ir tads likums,ka tris menesu parbaudes laika nedrikst slimot/but uz slimibas lapas?

Situacija tada,ka bija slims mans 2 gadus vecais berns..Es turpinaju stradat(otro menesi)majas pieskatija oma,tante,tetis..Atveselojas un gaja uz darzinu,tad saslimu es,tuprinaju stradat,zinaju ,ka neko labi par mani tas neparadis ja iesu uz slimibas lapas..Tacu tad ar tam pasam pazimem,klepus,iesnas,tempretura atkal saaka slimot berns,tatad virus no manis..Gan berna tevs,gan oma lika iet uz lapu un izarsteties pasai un bernam,ka ari darba ar klientiem slims nevar stradat..Pazvaniju,pateicu,direktore teica-Jaa,nu labi..Tagat no koleges dzirdu,ka esmu atlaista del to,lai gan darba neesmu bijusi tikai sodien tresaa maina..Rit ar bailem jazvana un jajauta,bet pirmstam ludzu Jusu domas.
13.01.2014 19:35 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Roze... Kādas citas darba vietas??? Nu nezurādi šo darbu savā CV. Nu kurš tad tā dara???
Un pabalsts skaitīsies, ja uzreiz pēc BKA beigšanas sāki strādāt.
13.01.2014 20:13 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Kad man draudzenes mammas atlaida no darba,kuraa nostradaja daudzus gadus,tad ilgi nevareja atrast citu darbu,jo no ieprieksejas visulaik bija sliktas zinas.Vieniga iespeja,tad nenoradit to cv...
13.01.2014 20:17 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
rit japazvana,japajautaa
Tikai nezvani un nejautaa. Ja taas visas buus baumas, peec tam darba kolektiivaa tev var rasties saspiileejumi. Kad izslimo, dodies paceltu galvu uz darbu un tad skaties, kas notiek.
13.01.2014 20:23 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
aaaa,nujaa..Ja ta padoma,tad tada gadijuma ja tas ir baumas,tad vina jautas no ko tas naak un taa taalak..
13.01.2014 20:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits