Par orālo...

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Man ir pāris jautājumi par orālo seksu, gan par sniegšanu, gan saņemšanu.

Mans jaunais puisis nav tāds kā man ierastie bijušie, kuriem viss ātri un fiksi notiek, viņam vajag diezgan ilgu laiku, lai beigtu. Ļoti vēlos viņu iepriecināt orāli, bet es reāli nogurstu pēc tām 5-10 minūtēm. Palīdzu, protams, arī ar rokām, bet tik un tā. Tāpēc pārsvarā līdz beigšanai vis netiekam, bet tā sanāk kā priekšspēle, bet gribu, lai viņš tieši beidz jau orālā laikā.

- cik jūs ilgi parasti veicas orālo vīrietim, līdz viņš beidz?
- vai viņam/jums netraucē nepatīkamie blakusefekti?
Man ir tādi blakusefekti, ka es sāku rīstīties un vēl man asaras tek, jā, zinu, izklausās smieklīgi :D

Un par saņemšanu... ir tā, ka viņš tikai dažas reizes man ir sniedzis to. Abās reizēs līdz galam neesmu tikusi un acīmredzot tāpēc viņš nospriedis, ka nav vērts. Bet man tas ļoti patīk, gan kā priekšspēle, gan kā lai beigtu. Vienkārši lai beigtu, man arī vajag ļoti ilgu laiku, vismaz 10 minūtes, viņš laikam arī nogurst :)
01.01.2014 23:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
No tām jūsu augšām un apakšām neko nevar saprast :D
02.01.2014 18:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Laikam vienkārši grib, lai Tu dziļāk paņem!


Es viņam ko līdzīgu teicu kad viņš man to pastāstija :D Bet nu, man jau ar patīk ņemt dziļāk tā kā no problem :D Tā kā, katram puisim jau ir mazliet savādāk :D
02.01.2014 18:19 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Vai tik nav no modīgajiem, kam ir apgraizīts, tad orālais ir ļoti ilgi.
02.01.2014 18:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits