Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LAIMĪGU JAUNO GADU! Kā sagaidījāt?

 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Es vēl nemanīju šādu tēmu..
Nu stāstat kā sagaidījāt 2014.?

Es krastmalā sagaidīju salūtu ar ģimeni, tad gāju ar draudzeni ballēties. Viss ko varu pateikt ir bij OK :D dzert vairs nevaru, laikam veca palieku ...
01.01.2014 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Es sagaidiju pilnigos laukos, kalnos, bet ne lielajos kalnos, nebija sniega,bet tapat. apkart miers un mazs miests, kur onkulisi pipe cigarus un dzer kafiju ,sezhot uz sava balkona un skatoties uz visu pasauli, kas ir pie kajam. :)
Bijam kadi 30-40 cilveki, loti internacionals un jauks pasakums, ari jautrs,jo bija gan dejas, gan italu operas paraugdemonstrejumi no puisa, kurs bija par daudz iedzeris. :)

Super,esmu pozitivi uzladeta vismaz vel nakamajai nedeljai.
01.01.2014 17:48 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ar vienu draudzeni pirms tam nepazistama kompanija. Internacionals mix - Latvija, Lietuva, Slovakija. Sakuma gardi paedam, uzspelejam karshu speles, tad devamies uz pakalnu skatities 1000 apkart notiekoshos salutus, kas bija super. Pec tam uz pilsetu balleties. Vsp forshi - dabuju par brivu iedzer, pat naudu atradu :D bet pec tam devamies pie viena puisha no tas kompanijas uz majam un tad gan sakas ne tik patikama dalja - mana jaungada kompanija aizraujas ar nelegaalam vielam, kuras es pati neleitoju. Lai arī sākumā nejutos neērti, kad šie sāka jau izdarīt verbālu spiedienu uz mani, neizturēju, sadusmojos un asaras pa gaisu. Bet nu atvainojaas, jutaas ljoti slikti un uz mājām varēju mīties ar vieglāku sirdi.

Overall - nosvineju labāk, ka biju domajusi. Tagad gan neko vairāk kā vārtīties pa gultu negribu :)
01.01.2014 17:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits