Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik liela nozīme ir tam, ka tevi mīl?

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Man šodien filozofiskās pārdomas par tēmu, cik svarīgi ir tas, ka tevi mīl.

Kā jau te nevienam nav noslēpums, man bija ilgas attiecības ar vīrieti, kuru mīlēju es un kurš mīlēja mani (nu mīlēja tā, kā viņš prata), nekad to nav slēpis, bieži teica man šos vārdus. Bet tai pat laikā darīja man daudz pāri...

Tagad esmu šķīrusies un jau vairākus mēnešus satiekos ar citu vīrieti. Esmu viņā neprātīgi samīlējusies :) Bet viņš diemžēl nav, nu vismaz nav gatavs pateikt, ka mīl mani. BEEET tai pat laikā es no viņa saņemu to pašu, ko no sava bijušā puiša, kad biju attiecībās. Un vēl vairāk! Patiesībā saņemu daudz vairāk rūpes, mīļuma, lutināšanas.

No manas puses mīlestība ir bijusi abos šajos gadījumos. Taču viņiem gan katram ir atšķirīg. Ja viens mani mīlēja, bet nebiju laimīga, toties otrs nemīl, bet es esmu laimīga... vai tad tai pretmīlai ir tik liela nozīme?
13.12.2013 11:11 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man vārdi ir tikpat svarīgi kā darbi. Vārdi no vīrieša ir apstiprinājums, tam ko es jūtu un domāju, ka viņš mani mīl, ka viņš rūpējas, sargā mani, ir uzticams, u.c. Tā jau var jebkurš pāris dzīvot kopā un būt šīs nosauktās svarīgās lietas attiecībās, ja ir cieņa, tad, manuprāt, savādāk nevar būt, bet par mīlestību gan var padomāt ( ir vai nav).
14.12.2013 22:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cik noprotu.. kordelia nav ar puisi kopā ļoti ilgi.. Ja vairāku gadu laikā nav reakcijas.. tad ir skumjāk..
14.12.2013 21:53 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man personigi svarigi tikai darbi, es vardos vispar neklausos jo teikt jau var visu ko. manuprat, tikai pec attieksmes/ricibas var redzet to ka ir patiesiba.


Piekrītu.
14.12.2013 21:49 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man ir ļoti svarīga abpusēja mīlestība. Un man vajag katru dienu gan dzirdēt, gan redzēt, ka mani mīl, savādāk es nejūtos labi. Un paldies Dievam, es to dzirdu vairākas reizes dienā un redzu caur visiem darbiem un rūpēm ik dienu.
Zinu, ka daudzi uzskata, ka tiem vārdiem zūd jēga, ja skandina bieži, bet mums tā nav. Mēs joprojām to ik rītu un ik vakaru un, protams, arī īpašos brīžos spējam viens otram pateikt tā, ka skudriņas skrien pāri ķermenim, pat pēc 8 gadu kopdzīves. Un joprojām tajos brīžos, kad mēs vakariņojam sveču gaismā, viņš paceļ vīna glāzi, pasaka tostu un tad pasaka, ka mani ļoti mīl un ir laimīgs kopā ar mani, es vienkārši lidoju un jūtos tik laimīga :)
14.12.2013 21:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mīlēt var arī bez iemīlēšanās fāzes.. Ir cilvēki, kas ir gana apdedzinājušies iepriekš.. un viņiem ir grūti savu sirdi atvērt jaunās attiecībās. Ja viņš šobrīd nespēj atzīties mīlestībā.. varbūt tas notiks vēlāk?
Attiecības, kurās saprāts dominē pār sirdi (vismaz sākumā), nav jau zemē metamas. Svarīgi ir tas, ka Tevi ciena, rūpējas.. Ar laiku pieķeršanās pieaugs :)

Vai vienmēr straujās atzīšanās mīlestībā ir patiesas? Parasti jau nesaka: ''es Tevi esmu iemīlējusies!'' Drīzāk - ''es mīlu Tevi''.. Bet ir atšķirība starp šiem jēdzieniem, manuprāt :)

No citas puses.. ja man puisis ilgstoši nespētu atzīties mīlestībā.. es justos kompleksaini :)
14.12.2013 21:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vai svarīgāk nav justies labi kopā? Nevis būt it kā mīlētai, bet nejusties labi. bet kapec tu doma, ka nemil? attieksme tacu parada pretejo. Un katrs tacu ar vardu, milestiba, saprot ko citu.
14.12.2013 21:33 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man personigi svarigi tikai darbi, es vardos vispar neklausos jo teikt jau var visu ko. manuprat, tikai pec attieksmes/ricibas var redzet to ka ir patiesiba.
14.12.2013 21:31 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja tā dara tajā vecumā, tad tas vēl nav nekas, tam vecumam tas pat piestāv, skumji būtu, ja ar tādiem vārdiem tik ātri mētātos pieauguši cilvēki.

Mētājas gan, arī tie, kam pāri 20 un tuvu 30.
14.12.2013 12:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Laikam tā bija Anny (ļoti, ļoti atvainojos, ja sajaucu), kas teica, ka vīrs reti sakot šos vārdus, un tad vienu reizi pateicis - es Tev pateicu, ka mīlu un ja kaut kas mainīsies, ziņošu par to


Nesajauci, tā arī ir. Nav tā, ka tā bija viena reize, bet kopš tās frāzes tiešām man arī nesaka. Pat tad, kad tirpinu un bakstu :D Pēc cosmo likumiem man jāsecina, ka mani vīrs nemīl, un sliktākais ir tas, ka man reizēm tādas trakas domas ienāk prātā :( Pirms es nelasīju cosmo diskusijas, godavārds, bija vieglāk dzīvot :D
14.12.2013 11:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
freijace - arī vīrieši iemīlas sievietēs tāpēc, ka iemīlas, nevis izvēlas, kurā iemīlēties. kā jau teicu - mīlestība nešķiro cilvēkus. protams, ne vienmēr gadās iemīlēties sev it kā piemērotākajos cilvēkos. tas, ka tev vēl nav augstākā izglītība un sportisks augums, nenozīmē, ka kāds vīrietis, kas ir kas labāks par bezdarbnieku, tevi neiemīlēsies. tad jau visas apaļīgās sievietes vispār dzīvotu vienas, bet tā nav. bieži vien pat tieši sievietes, kuras mums pašām šķiet nepievilcīgas, ir kopā ar TĀDIEM vīriešiem, kuri citām tikai sapņos rādās. tā kā tas nav tikai rādītājs.
tad, kad tu pati iemīlēsies, tad sapratīsi, par ko es runāju ;)
starp citu izglītību iegūt un uzturēt sevi labā formā - tas ir jādara priekš sevis, nevis priekš vīrieša. protams, vīrieši mīl ar acīm un jebkurš cilvēks vēlas, lai cilvēkam būtu kāda izaugsme vai kaut kāds pamats. bet to visu var veidot arī attiecību laikā.
14.12.2013 09:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
freijace, kaadas mulkjiibas tu tur runaa???? Tu nejuuuties pietiekami laba prieksh kaada? KO????? Ar taadu attieksmi tieshaam nevienu normaalu nedabuusi!


+++



Par tēmu:

koredelia, ja attiecības ir vien pāris mēneši, nespied vīrieti atzīties mīlestībā! Ne visiem jūtas rodas tik ātri. Es pati "Es tevi mīlu" ziņā esmu lēnais divplāksnis - man ir svarīgi teikt kaut ko tādu tad, ja es ta patiešām jūtos, nu, vai vismaz kaut ka uz to pusi :) Un man tas jūtu stipruma slieksnis, pie kura es esmu 100% pārliecinata, ka mīlu, ir ļoti augsts.

Pirms laiciņa iepazinos ar puisi, kas ar "es tevi mīlu" sāka mētāties stipri agri, runaja par nopietnam attiecībām jau tad, kad es vēl nebiju ne par ko līdz galam pārliecināta, un "varbūt mums vajadzētu apprecēties" ta pus pa jokam pateica jau, ja atmiņa neviļ, kādas 2-3 nedēļas pēc iepazīšanās. Šobrīd mēs jau esam precēti, bet būšu godīga - man tās jūtas un pārliecība, ka jā, šito vīrišķi tiešām jāprec nost, parādījās pēc vairāk nekā gada.

Ar to es gribu teikt, ka cilvēki ir dazādi. Dod attiecībam laiku! Ja jau ar ieprieksējām attiecībam nebija žēl 10 gadu, tad dod šīm, jaunajām, vismaz gadu laika - pēc tam, ja nevarēsi izspiest no ta nabaga puiša atzīšanos, tad pamet. Bet pārvilkt krustu pāri attiecībam, kurās pret tevi izturas tā, ka redzams, ka esi viņam ļoti mīļa un svarīga, tikai 3-4 mēnešus pirms iepazīšanās, ir stipri pāragri, manuprāt.



PS "Alt" taustiņš mani ienīst, tāpēc izpaliek garumzīmes un citas ekstras.
14.12.2013 09:30 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Vienīgais, man liekas briesmīgi sīkie 13-14 gadnieki, kuri pēc divu nedēļu kopā būšanas (ja tā to var nosaukt) mētājas ar vārdiem "es tevi mīlu", "tu man esi viss" bla bla bla.

Ja tā dara tajā vecumā, tad tas vēl nav nekas, tam vecumam tas pat piestāv, skumji būtu, ja ar tādiem vārdiem tik ātri mētātos pieauguši cilvēki.

Es arī esmu no tām, kas ļoti ātri iemīlas, bet diemžēl parasti tas visai ātri arī pāriet. Bet tādus skaļus vārdus kā "mīlu" saku reti. Un, manuprāt, to mīlestību tomēr labāk sajust darbos, attieksmē, rūpēs pret Tevi, nekā vienkārši to dzirdēt un neredzēt šiem vārdiem apliecinājumu realitātē.
14.12.2013 08:47 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Mans puisis man atzinās mīlestībā salīdzinoši ātri. Tomēr, šo vārdu patiesumu var redzēt arī darbos. Vienmēr uztraucās, rūpējās, lai man būtu tas labākais, kad esmu skolā neskatās, ka esam 100km attālumā un vnk atbrauc samīļot, jo ir noilgojies. Novērtē, uzmana, rūpējās. Ar šo es gribēju teikt, ka nav vienkārša vārdu mētāšana.

Es uzskatu, ka tā MĪLU sajūta katram atnāk savā laikā. Citam ātrāk, citam vēlāk. Vienīgais, man liekas briesmīgi sīkie 13-14 gadnieki, kuri pēc divu nedēļu kopā būšanas (ja tā to var nosaukt) mētājas ar vārdiem "es tevi mīlu", "tu man esi viss" bla bla bla.
14.12.2013 00:26 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Mīlu ar ausīm, bet labāk, lai vīrietis nemētājas ar vārdiem, ja to nejūt. Lai teic, ka mīl, kad mīl.
13.12.2013 20:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Teikt ka mil, un reali milet ir divas dazadas lietas. Ja virietis mil, vins daudz daris sievietes laba un maz runas. Makaronu karinašana uz ausim nav milestiba. To sieviets lielakoties nevelas saprast.
13.12.2013 20:41 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es personīgi ļauju runāt rīcībai, nevis vārdiem. Ja liek tev justies mīlētai un novērtētai, tātad kaut kas tur ir. Vēl jo vairāk, ja ir pagājuši tikai pāris mēneši. Tas ir tikai normāli, ka viņš to vēl nav pateicis!
13.12.2013 20:35 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Brīžiem ļoti nepatīk tas, ka sievietes mīl ar ausīm. Un tik tiešām tā arī ir. Nēsā uz rokām, apbur ar komplimentiem, apčubina, lutina un lolo. Dara visu, lai sieviete justos mīlēta. Bet ja nav dzirdējusi šos trīs maģiskos vārdus, tad neliekas, ka pasaka ir realitāte.
Otra galējība - pasaka, ka mīl, bet izturas kā cūka. Un tad sieviete domā - jā, mīl mani, bet redz viņš mīl savādāk. Nu, bļāviens, kā var mīlēt savādāk? Mīlestība iet roku rokā ar cieņu, nav tāds savādāk.

Un es esmu tipiska sieviete :D man ļoti svarīgi ir arī reizi pa reizei dzirdēt ne tikai just. Laikam tā bija Anny (ļoti, ļoti atvainojos, ja sajaucu), kas teica, ka vīrs reti sakot šos vārdus, un tad vienu reizi pateicis - es Tev pateicu, ka mīlu un ja kaut kas mainīsies, ziņošu par to :D
13.12.2013 17:12 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
freijace, kaadas mulkjiibas tu tur runaa???? Tu nejuuuties pietiekami laba prieksh kaada? KO????? Ar taadu attieksmi tieshaam nevienu normaalu nedabuusi!
13.12.2013 16:42 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Pirms tam - man vajadzēja 1-1,5 gadus, lai sievietei ko tādu pateiktu un es neesmu no tiem, kas spēj pateikt to, ko arī nedomā un nejūt.

Kaut visi vīrieši sekotu šim, nevis pirmajā mēnesī jau spraustu batonus :D
13.12.2013 16:35 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Iepriekš, ko nepabeidzu:
Piekrītu par to, ka jūtu parādīšana ar darbiem ir daudz vērtīgāka par vārdiem .. vienīgi problēma ar to, ka sievietes mīl ar ausīm .. darbos vari kaut mēnesi no debess nocelt, tāpat neticēs, kamēr nepateiksi, ka mīli ..

^^ patīkami saņemt arī kāda vīrieša viedokli Ci ilgs laiks tev vajadzīgs, lai pateiktu, ka patiesi mīli sievieti?


Līdz šim tas ir bijis vismaz pusgads, tomēr tagad atskatoties saprotu, ka tā bija iemīlēšanās nevis mīlestība. Pirms tam - man vajadzēja 1-1,5 gadus, lai sievietei ko tādu pateiktu un es neesmu no tiem, kas spēj pateikt to, ko arī nedomā un nejūt.

Tomēr esmu atradis risinājumu :) Lai nebūtu jāsaka, ka nespēju atbildēt ar to pašu, es saku apmēram tā:"Es arī esmu pēc Tevis bez prāta" vai "Arī esmu iemīlējies Tevī", kas nebūt nav meli .. tomēr starp iemīlēšanos un mīlestību pastāv ļoooti liela starpība, manuprāt. bet nu izeja no situācijas ir - vilks paēdis un kaza dzīva ..
13.12.2013 16:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits