Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dusmas!!!

 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Sveikas!:)
tikko pamatigi sastridejos ar savu virieti..vins mani taa nokaitinaja..un strida karstuma nosaca mani par resno cuuku. mani tas ljoti sapinaja, nevaru vinam to piedot, pati neesmu apmierunata ar savu augumu, bet ka vins ta pasaka..tgd negribas pat vina prieksa izgerbties ne vsp mileties.. es jau ari vinu nosaucu par stulbeni, bet tas tomer ir savadak..
ai esmu loti bediga..
un nedomaju, ka esmu resna, esmu 1,72m gara un sveru 65 kg..
nezinu pat kapec raksti, lai izliktu savu sapi un uzklausitu jusu viedoklus, ka lai rikojas?
10.12.2013 22:19 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kas viņa?
12.12.2013 16:03 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Ar personīgiem apvainojumiem parasti bārstās nesavaldīgi + neinteliģenti cilvēki. Jo inteliģents cilvēks gan zina, ka tie neko nerisina, bet tikai saasina, gan arī ir iemācījies paškontroles mehānismu.


:D Jo viņa zina kāds ir inteliģents cilvēks! :D
12.12.2013 15:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ar personīgiem apvainojumiem parasti bārstās nesavaldīgi + neinteliģenti cilvēki. Jo inteliģents cilvēks gan zina, ka tie neko nerisina, bet tikai saasina, gan arī ir iemācījies paškontroles mehānismu.
12.12.2013 15:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
mēs nekad ar draugu neesam atļāvušies šādi viens otru aizvainot. neesam viens otru apsaukājuši. es, protams, apvainotos par "resno cūku", bet viņam arī būtu tiesības apvienoties par vārdu "idiots", jo tas arī nav nekāds mīļvārdiņš. kādai, tavuprāt, būtu jābūt rīcībai no puiša puses, lai tu saprastu, ka esi kļūdījusies, sajusties, kā tas ir, kad tevi apsaukā, bet tai pat laikā neaizvainot otru?
Pašlaik sanāk, ka tu puisi drīksti aizvainot, bet viņš tevi nē. kur tad ir taisnīgums?
protams, ir starpība starp vārdiem "resna cūka" vai "idiots", bet katram tā mēraukla ir savādāka. tu nevari pateikt, ka draugu tas mazāk aizvainoja, nekā tevi, jo viņš ir pavisam cits cilvēks ar pavisam citu domāšanu un SAVU mērauklu. viņu droši vien, ka neaizvainotu vārds "ŗesna cūka", bet tevi aizvainoja. visticamākais, ka viņš domā, ka nosaucot tevi par resnu cūku, tas neko nenozīmē, jo priekš viņa šis vārdu savienojums ir tas pats, kas tev ir "stulbenis". mēs nedrīkstam teikt, lūk, šis ir mazāk aizvainojošs vārds un tāpēc to DRĪKST lietot, bet lūk - to vārdu (resnā cūka), tu nedrīksti lietot, jo tas ir vairāk aizvainojošs? tas nav sviests? kāpēc vsp ir jāapsaukājas? pati vien esi vainīga. protams, abiem ir jādomā, ko runā, bet tu nevari pateikt, ka ar savu rīcību draugu tu mazāk aizvainoji, nekā viņš tevi.
12.12.2013 14:57 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Atceros, kā strīdā ar brāli (no manas puses nebija nekādu vārdā saukšanu) bet brālis mani nosauca par Kazu.


Mūs skolā sporta skolotājs sauca par lēnām vai stulbām zosīm. :D viņš bija foršs, mēs nekad neapvainojāmies :D
12.12.2013 11:34 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Atceros, kā strīdā ar brāli (no manas puses nebija nekādu vārdā saukšanu) bet brālis mani nosauca par Kazu.

:D:D kaza...mani mamma sauc par sīko kazu.:D
tas man gaklīgi neliekas,kā lamuvārds:D
12.12.2013 11:28 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Atceros, kā strīdā ar brāli (no manas puses nebija nekādu vārdā saukšanu) bet brālis mani nosauca par Kazu., man tas likās mazsvarīgi, jo strīds bija svarīgs :D
Bet kā uz to reaģēja man tētis!!!Viņš teica, ja bralim būtu vairāk gadu (tajā bīdī bija kādi 18 laikam) viņš viņam iešautu pa muti. Jo, lai vai kāds strīds būtu, tu nekad nevari sievieti, kur nu vēl savu vienīgo māsu, saukt par Kazu, vai vēl lidzīgos vārdos! Tu esi vīrietis un tev attiecīgi ir jāuzvedās un jāciena sieviete pat tad, ja viņa tevi saukā visos pasaules pretekļu vardos.
Kā tagad atceros to tekstu!

Bet nu piekrītu tajā, ka vispār nevajag šādus vārdus spļaut pār muti otram vilvēkam! Izstrīdēties var arī bez aizvainojumiem, jo tie strīdu, parasti, padara vēl treknāku.

Un + tam, ka patiesība acīs grauž!
12.12.2013 11:25 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Par ko radās strīds? tam arī liela nozīme.. aizvainot, apvainot par ko?
12.12.2013 11:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-zelta vaardi!+++
12.12.2013 02:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet lielos vilcienos arī dzīvē taču visi joko, bēdājas, smejas un darās... lielos vilcienos tas pats.


Ļoti lielos vilcienos. Ja lūk tas būtu melnā hummora seriāls tad vel būtu tuvāk, bet FRIENDS ja salīdzina ar reālo dzīvi tad visiem reālajā dzīvē ir visu laiku jābūt sapīpējušamies zālīti lai tik vienkārši uztvertu dzīvi. Kā ar Komēdijas seriālos problēmas uztver ļoti vienkāršoti un pēc atrisinājuma visi dzīvo tā itkā tas nebūtu noticis, neņemot vērā to ka realitātē cilvēki tiek aizvainoti, viņiem paliek atmiņā notikušasi, kas ar laiku ietekmē tālāko cilvēka uztveri pret otru cilvēku.

Sieviete to iesaaka un viirietis atbildeeja ar taadu pashu aizvainojumu vinjas personiibai. Striideeties ir jaamaak. Jaastriidaas ir taa, lai nonaaktu pie abiem pienjemama risinaajuma, nevis truli jaaizvaino vienam otru bezjeegaa.


+++
11.12.2013 23:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es vienmeer atcereeshos vienu zelta likumu, ko man viena sieviete pateica! Ja negribi sabojaat ne ar vienu attieciibas, nekad un nekur neaizvaino pashu cilveeku. Vari nosaukt cilveeka riiciibu par stulbu, izgaajienu, bet ne pashu cilveeku. Sieviete to iesaaka un viirietis atbildeeja ar taadu pashu aizvainojumu vinjas personiibai. Striideeties ir jaamaak. Jaastriidaas ir taa, lai nonaaktu pie abiem pienjemama risinaajuma, nevis truli jaaizvaino vienam otru bezjeegaa. Zjeel, ka taadas lietas nemaaca vidusskolaa vai pamatskolaa, bet vajadzeetu. Ja palaimeejaas, izskaidro augstskolaa, ja ir kurss saistiits ar kaadaam lietaam, kas netieshi skar sho teemu vai sanaak izlasiit kaadu rakstu par sho teemu.
11.12.2013 23:43 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Ja realitātē būtu kā komēdijas seriālā tad visi mēs dzīvotu laimīgi, nevienam nebūtu īstas problēmas, neviens nešķirtos un lielāko daļu savas dzīves pavadītu smaidot tā itkā tiko būtu izbalinājuši zobus. Tas ka tu varbūt tā izvēlies uztvert dzīvi, tā ir tava izvēle, bet manu prāt tas ir mazliet bērnišķīgi un nav pat iespējams normālam pieaugušam cilvēkam.


Arī komēdijseriālā ir problēmas. Seriālā saprotams ir atšķirības no reālās dzīves. Bet lielos vilcienos arī dzīvē taču visi joko, bēdājas, smejas un darās... lielos vilcienos tas pats.
11.12.2013 23:38 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Nu jā, bet mana pamatdoma tomēr bija par to, ka stulbenis nav tas pats kas resnā cūka. Cūka vispār ir lopiņš. Manuprāt, arī strīdoties kāds var tiešām uzvesties stulbi un ir pat pamats šo cilvēku tā nosaukt.
Savukārt kāds pamats ir nosaukt sievieti par resnu cūku, zinot cik sieviete ir jūtīga un vienmēr centusies būt skaista, slaida. Un sieviete ir jāciena tādā izskata aspektā. Nesaku, ka vīrietis nav jāciena, protams ir.
11.12.2013 23:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kā tu to zini?


Mani uzjautrina tavi pret jautājumi. Ja realitātē būtu kā komēdijas seriālā tad visi mēs dzīvotu laimīgi, nevienam nebūtu īstas problēmas, neviens nešķirtos un lielāko daļu savas dzīves pavadītu smaidot tā itkā tiko būtu izbalinājuši zobus. Tas ka tu varbūt tā izvēlies uztvert dzīvi, tā ir tava izvēle, bet manu prāt tas ir mazliet bērnišķīgi un nav pat iespējams normālam pieaugušam cilvēkam.
11.12.2013 23:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
*uz piederiibu
11.12.2013 23:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
bet nu tad piemērm, paskatoties Friends jāsecina ka viņi viens otru nu jau nāvīgi ir aizvainojuši saukdami viens otru par son of the bitch vai vnk bitch

Vispaar pat ASV normaalaa sabiedriibaa nav pienjemts shaadi saukaat viens otru. Shaadu vaardu lietoshana biezji vien noraada piederiibu ljoti zemam sociaalajam slaanim.
11.12.2013 23:32 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Reālā dzīve nav tas pats kas komēdiskie seriāli.


kā tu to zini?
11.12.2013 23:29 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Iena to,ka tu esi histēriķe mēs sapratām jau no emocionalitātes diskusijas, ne visiem tā ir norma.
Tas,ka mūsdienās otru nolamāt(vienalga kādas pakāpes lamuvārdā) ir ikdienišķa parādībā, tikai liecina par to,cik maz cieņas ir mūsu sabiedrībā kopumā, ja pat divi,viens otru,ķipa,mīloši cilvēki to dara, tad nu..bēdīgi.
Turklāt-apvainoties uz otru,nerunāt nezin cik dienas vai tamlīdzīgi,tas vēl ir okei pusaudžiem, pieauguši cilvēki IZRUNĀJAS un GUDRĀKAIS vienmēr panāks pretī,šajā gadījumā,ar savu atvainošanos.
11.12.2013 23:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
bet nu tad piemērm, paskatoties Friends jāsecina ka viņi viens otru nu jau nāvīgi ir aizvainojuši saukdami viens otru par son of the bitch vai vnk bitch


Reālā dzīve nav tas pats kas komēdiskie seriāli.
11.12.2013 23:27 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Miss Joker

iespējams.
bet nu tad piemērm, paskatoties Friends jāsecina ka viņi viens otru nu jau nāvīgi ir aizvainojuši saukdami viens otru par son of the bitch vai vnk bitch :D
11.12.2013 23:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits