Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Beztēma 12.10.2013. otrdiena

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Labrīt visiem!
Tā kā pēdējā laikā šeit top pliekanas beztēmas no mistiskiem personāžiem, izlēmu šodien uztaisīt jums. Esmu cēlusies, vēlusies, modusies un gatava jaunai dienai.
Pēdējā laikā esmu iemūrēta nedaudz darbos, bet tas ir labi, un pēc darba ir vēl dažādas aktivitātes, par to vēl lielāks prieks.
Tāda svētku gaidīšanas sajūta man nav bijusi sen, esmu apmeklējusi dažādus pasākumus un koncertus, gribas jau vēl, jo iespējas ir tik daudz lai izrautos no ikdienas, radītu īpašas sajūtas, bet visu ar nevar. Kā jūs pavadāt šo laiku? Esmu izstaigājusi jau Rīgu, Domu laukumā ir visgaršīgākais karstvīns kādu jel kad esmu dzērusi ar svētku noskaņu rosinošu rosīšanos, tāpat Esplanādē ir trusīšu pilsētiņa kas vairāk liktu priecāties bērniņiem, bet mani arī tas neatstāja vienaldzīgu,un parkos visādi rotājumi, ir tik daudz visa kā apkārt, ka grēks ir neiziet no savas mājas un nenoķert šīs prieka sajūtas.
Lai jums šodien jauka diena, es jau kavēju darbu.

...un kā man gribētos iebrist tādā mežā ar slēpēm :)
10.12.2013 07:46 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
Labrīt! :) ļoti vēlu iegāju gulēt, šodien bija grūti piecelties. Veljoprojam gribu vīnu, bet laikam vairāk karstvīnu. 5dien satiksos ar draudzeni, ceru, ka arī mēs izstaigasim Vecrīgu un noķeršu to sajūtu, jo pagaidām tādas nav. Visi esam ierakušies darbos līdz acīm un brīvdienas gribas truli gulšņāt pie tv.. bet laiks ārā lielisks neskatoties uz to ka manas ciskas un ceļi ir atsaluši!
10.12.2013 08:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Šodien pavisam labi varēja just, ka ziema ir klāt. Uz darbu nācu pāri Vanšu tiltam, man patika. Daugavai ļoti skaista zilā nokrāsa..

Piecelties gan bija smagi. Parasti ceļos 6:40, bet šodien tikai 7 spēju izvelties no gultas.

Tikko atcerējos, ka neizņēmu gaļu no saldētavas. Jāizdomā, ko gatavot, un vakarā būs jāiet uz veikalu. Aizmārša tāda!

Jā, man arī gribas izstaigāt Ziemassvētku tirdziņu, varbūt rīt pusdienlaikā, ja nebūs steidzami darbi..

Jauku dienu!
10.12.2013 08:42 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Visu nakti nevarēju aizmigt, grozījos, knosījos un nevarēju visādas domas no galvas izdabūt ārā! Pēdējo reizi, kad ieskatījos pulkstenī, tas rādija 04.16. Kaut kādā momentā jau aizmigu, bet gulētas ne vairāk kā 2 h. Tā ka jūtos un izskatos atbilstoši!!!!
Jocīgākais, ka it kā nav nekādu problēmu, nekas tāds ārkārtējs- parasti ikdienas stresiņi, kreņķīši! Bet pagulēt nevarēju.....
10.12.2013 08:45 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
sveicieniņš,

kas tika domāts, Gurri, ar mistiskajiem personāžiem?

_________________________________________

kopumā jūtos labi. Decembris būs grūts mēnesis- visas sestdienas darbā vai skolā būs jāpavada.

Apēdu pusi keksiņa, un šķebinoši palika. Tik žēl, tā gribējās sākumā.

šodien buros cauri personu CV. Tik dīvaini, cilvēki dažādi, bet CV tik līdzīgi. Un tās motivācijas vēstules- tāpat. Nekā piesaistoša. Ja nebūtu specifisku prasību, tad gandrīz neiespējami atrast kādu īpašu cilvēku.


konstatējām, ka apkārt gandrīz visi ar bērniem. Mums tik kaut kā tie bērni nepiesakās...eh!
10.12.2013 09:01 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Čauz!

Uzliku fonā Boba Dilana izlasi, uz galda man uzbūrušās puķes un smaržīgo sveci arī iededzu. Nebūtu padarāmā saraksta, varētu aizmirst, ka esmu darbā un sapņot tālāk. :D

Vai dzīve nav brīnišķīga, meitenes? :) Smaidām šodien kā simtvatu spuldzītes!
10.12.2013 09:35 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Labrīt, šodien jaapkopj mans zilums ko uztaisīja suns, viņa ar sniega atnākšanu ir palikusi traka.
Šodien jaaizbrauc pēc paciņas uz pasta staciju ziemas zābīši ir klāt.
Un visā visumā jasavācas lai rīt varētu uz darbu iet.
10.12.2013 09:36 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Labrīt.
Ak vai, ak vai. Vēderā skrien taureņi. Pasūtīju šur tur savu CV, jo izlēmu ka gribu savā karjerā personības izaugsmi. Un šorīt jau zvana, ka grib tikties ar mani klātienē, apspriest manas idejas.. Uhh..
Meitenes! Tik sen neesmu gājusi uz darba pārrunām. Kas bija galvenie jautājumi uz kuriem iepriekš jāsagatavojas? Uzņēmuma vēsturi un tagadni es jau izlasīju un apguvu. Kas vēl?
10.12.2013 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Dien.

Man viss pa vecam. Vienīgi šodien tāds priecīgs satraukums, jo vakarā jāiet uz foršu pasākumiņu. :)
Citādi - esmu totālās svētku gaidās. Čupiņā krājas gardumu receptes, fonā skan Ziemassvētku mūzika. Vnk...aaahhh... :) Mani mīļākie svētki.
Nevaru arī sagaidīt ''Hobita'' otro daļu kino.
10.12.2013 09:50 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Es vakar biju uz jauku Ziemassvētku koncertu- labdarības koncertu "Nāc līdzās Ziemassvētkos". Biju pārsteigta par to, cik talantīgi jaunieši piedalījās. Nāca īstajā laikā - lika apstāties un padomāt par Ziemassvētkiem un vispār dzīvi no nedaudz cita skatupunkta. :)

Un atkāpjoties no filozofiskās Ziemassvētku tēmas, vai Rīgā ir smiltis beigušās?? Kur tik eju, nekur trotuāri nav nokaisīti ar smiltīm! Tas tā kā vairs nav modē? Modē tagad ir notīrīt sniegu, atrakt ledu un tā arī atstāt? :D
10.12.2013 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
sophie, cilvēkiem katru gadu sniegs ir pārsteigums, lai kurā datumā tas sāktos, līdz ar ko neko nav sagatavojuši varbūt vēl? :D bet es tieši to pašu iedomājos, staigājot kā pīle.
10.12.2013 10:01 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vakar satīrīju māju, iededzināju kanēļa sveci un gaidīju draugu pārnākam no darba.
Šis ienāk mājās un teica,ka mums galīgi kā Ziemassvētki mājās...rokās viņam maza eglīte podiņā, kā dekors ar sarkanu lenti apkārt....Gribējis iepriecināt un sanāca.:)
Super - manai mājai pietrūkst vien karstvīna un lampiņu un viss būs.:)
10.12.2013 10:04 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Labrīt! :)

Kā es dievinu ziemu. (l) Šogad vairāk kā citus gadus mīlu ziemu - tas baltums, gaišums, miers un skaistā daba - burvīgi, lai neteiktu vairāk. (l)
Vakar pusi ceļa no darba nobraucu ar tramvaju, iegāju Rimčikā, kas netālu no Rīgas dzemdību nama - tur Ziemīšu dziesmiņas, iet puišu bariņš un dungo līdzi - nevarēju nepasmaidīt. :) Noķēru Ziemīšu sajūtu. :) Otru pusi no mājupceļa gāju ar kājām - jauki pastaigājos.

Vakar savai mīlulei nopirku jaunu mantiņu, gribējās mazo iepriecināt. :)

Kas to būtu domājis, ka raudāšana tik ļoti atvieglo. Vakar izrunājos ar bijušo, kurš mani ļoti nejauki pameta ~5 mēnešus atpakaļ. Uzdevu visus jautājumus, kuri nomocīja sirdi, sirsnīgi izraudājos, bet pēc tam palika tik viegli. Sirds brīva un mierīga.
Lieki teikt, ka es viņam pietrūkstu. Tā viņš vismaz saka, bet vai var ticēt? Nezinu gan.

Vakar gribējās uztaisīt rest day, bet saņēmos un izvingrojos kā nākas. Galu galā es tikai 4 dienas kā sportoju.

Šodien viss pa mierīgo. :)
Work, work, work.
10.12.2013 10:08 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
Labrīt!
Lieki teikt, ka es viņam pietrūkstu. Tā viņš vismaz saka, bet vai var ticēt? Nezinu gan.
tie ir kārtējie makaroni, gan jau ka grib tik vienu. :D
10.12.2013 10:11 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Labs rīt, bet būtu vēl labāks, ja no paša rīta nebūtu jālasa kas šāds
:
Tā kā pēdējā laikā šeit top pliekanas beztēmas no mistiskiem personāžiem, izlēmu šodien uztaisīt jums.

Gurri, tu arī kādai noteikti esi tik pat mistiska kā viņa tev. Piemēram - es nepazīstu tevi, tad arī tu man skaities mistiska. Necel sevi augstāk par citiem.
10.12.2013 10:13 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ak, un uzzināju sava drauga Jaungada apņemšanos:D:D Nezināju,ka viņš plāno kaut ko apņemties.:D
10.12.2013 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Man arī šogad vairāk kā citus gadus (pēdējos dažus vispār negribēju) gribas Ziemassvētkus. Kopumā šis gads nav bijis nekāds sevišķi pozitīvais, jūtos diez gan iztukšota. Pēc brīža dodos pie dakteres un tad uz zāli. Šodien jau 7. diena pēc kārtas būs.
10.12.2013 10:13 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ļoti skaisti jums meitenes tie Ziemassvētku gaidīšanas svētki mājās, es ar vakar iekūpināju 2 sveces, uz lielo mājas uzkopšanu gan prāts nevilkās, jo biju pārgurusi pēc garās darba dienas.
10.12.2013 10:14 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Paldies Gurri par uzmundrinājumu! :) Tik tiešām jābauda kultūra un sabiedrība, kādu laiku jau tikai darbs, mācības, gulta un dažas mājas ballītes. Taču šajās brīvdienās gan jāpastaipa kājas pa pilsētu. :)

No rītiem tik grūti celties un tāpat arī ar darba laika beigu sagaidīšanu. Tik ļoti gaidu, kad kaut kas krasi mainīsies dzīvē! :)
Kā ir ar jums, arī kaut ko dikti gaidāt, izņemot svētkus?
10.12.2013 10:21 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Labrīt.
Mani mazie rūķi intensīvi mācās griezt papīra sniegpārslas. Aizdedzinam sveces, salikām logos elektriskos svešturus un noskaņa ir. Vakar ar vīru iemalkojām pa karstvīna glāzei un sirsnīgi parunājāmies.:)
Par šo te -
Gurri, tu arī kādai noteikti esi tik pat mistiska kā viņa tev. Piemēram - es nepazīstu tevi, tad arī tu man skaities mistiska. Necel sevi augstāk par citiem.

Ne reizi vien tiek lasīts, ka Gurri vaimanā par savu raksturu. Ka liekas, ka ir slikts raksturs. Zini? Esmu novērojusi šeit (cik nu var novērot), ka tev tiešām raksturs nav Dieva dāvana. Iespējams tāpēc esi viena un nākas pārdzīvot par sava bijušā drauga jaunajām attiecībām.
Šeit der tas teiciens - veido savu fasādi cik cītīgi vien vēlies, bet ja iekšā ir sapuvis - fasāde paliek mazsvarīga.
Visām jauku dienu.:)
10.12.2013 10:23 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts :)

Šodien kolosāls rīts, jau 5os augšā, 7 jau strādāju ar sevi un 9os ar citiem ;)

Vakar tapa ideja... kā tas būtu, ja es kādam no ģimenes locekļiem maksātu, lai man gatavo ēdienu. Nē, nu tiešām tā pagaidām izskatās vienīgā iespēja saņemt kvalitatīvu siltu ēdienu. Jūs tā darītu? ;P

Oo jā, Ziemassvētkus gaidu ļoti ļoti... būs skaisti un mīļi... te gan es pati ko pagatavošu :)
10.12.2013 10:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits