PĀRslodze

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Esmu nonākusi šī ļaunuma varā. Noteikti,ka vēl kāda no jums ir bijusi šādā stāvoklī.

Gribētu jautāt - kā jūs ar to cīnījāties/tikāt galā? Es dzeru daudz šķidruma, šodien pat visu dienu nogulēju (nakts bija negulēta dēļ dažādām blakusparādībām), ēdu C vitamīnu un citrus augļus, dzeru dzelzs vitamīnus. Ko vēl efektīvu darīt?

Pašreizējā situācija - organismam nav spēka, rokas trīc, galva kā spainis, nogurums.
05.12.2013 14:42 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
No vitaminiem iesaku vel padzert magni un d, e vitaminus. Sie vitamini dara brinumus tavai nervu sistemai, saku pec pieredzes.
05.12.2013 22:04 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.12.2013
Es paralēli visam gāju pie psihologa, izrunāties. Vairāk sapratu, kas ar mani notiek ķermeniski varēju pievērsties savam prātam. Bija gan grūtas, gan labas sesijas, taču beigās palika labāk. Guvu spēku, ticību sev.
05.12.2013 23:24 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Var jau cīnītiers ar sekām, tur dzelzs, vitamīni utt, bet pats galvenais tik tiešām ir mazināt cēloni. Kad man bija mācības, 2 darbi, kursi un vēl visādas lietas pa vidu, biju vienkārši bezspēkā, kā tāds zombijs. Tikai kad beidzot samazināju slodzi, palika labāk. Ja nebūtu laikus piebremzejusi toč būtu aizgājusi pa pieskari.. Zinu, ka liekas, ka viss jādara, viss jāpaspēj, bet veselība tomēr ir svarīgāka!
10.12.2013 21:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits