Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūdzu palīdziet steidzami!

 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Sveikas, esmu izmisunā, nezinu ko darīt, mans stāsts sākās aptuveni šādi, mācos vakarskolā, rīta maiņā, pēdējais gads. Pirms diviem gadiem pārdzīvoju savu ''lielo'' mīlu, kura nemaz tāda nebija, išķīrāmies, gadu kā neesam kopā! Nezinu kas ar mani notika, bet zaudēju interesi pret pretējo dzimumu, nevēlējos attiecības, nevēlējos vilties, iemesls laikam tāds, kad vīlos puisī, kurš mani piekrāpa, rezultātā domāju kad attiecības man vairs nebūs.
Nekad nekas šāds nav bijis tādēļ lūdzu palīdziet, pirms mēneša sāka mūsu skolā iet puisis, kurā es var teict iemīlējos no pirmo acu skata, kaut tam nekad neticēju, es paskatos uz viņu, un viņš vienmēr ieskatās manās acīs, no tā man ir neaprakstāmi tauriņi vēderā, dienu nakti par viņu domāju, pēc vizuālā tiešām mans ideālais puisis. Vienmēr viņu netīšām pieķeru skatoties uz mani, bet šaubos vai es viņu interesēju. Lūdzu iesakiet ko lai daru? Kā lai viņam iepatīkos?
Mums visuskolā pirms ziemassvētkiem būs tā saucamais ''ziemassvētku'' pasts, kur var anonīmi nozūtīt kādam no skolas, bija doma, uzrakstīt anonīmi, lai viņš ierodas norādītajā vietā un laikā. Ko sakat par to? Nav pārāk stūlbi? un jā, redzu viņu tikai trīs reizes nedēļā kad ir skola., man izmisusms, lūdzu ko iesakiet un nepārmetiet ;(
04.12.2013 17:05 |
 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Lūdzu tiešām palīdziet, rīt atkal satikšu viņu, apsveru domu neapmeklēt skolu, redzot viņu asaras saskrien acīs, jo tiešām es nezinu kas ar mani notiek.
04.12.2013 17:09 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Jums klase neriko ballites,kopigos gajienus uz vecrigu? Varbut draugos/facebook vari uzrakstit,sakt tadu vnk saraksti un tad vairak sapratisi vai tu vinu interese?
04.12.2013 17:13 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
Vikuci...dari tā kā jūties..:)
04.12.2013 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
Ziemassvētku pasts ir laba ideja, bet...
atceros, ka es ar draudzenēm, sīkās būdamas, bijām samīlējušās vecāko klašu puišos un arī dažas mēdza rakstīt tieši tāda satura zīmītes, lai ierodas tur un tur, lieki piebilst, ka nekas neizdevās..
ar to es gribēju pateikt, ka pilnīgi nenojausdams no kā zīmīte ir, viņš varētu neierasties. (Ja jums pasts skolā ir populārs, tad viņam varētu pienākt vairākas kartiņas :)
Domāju, ka viņa pievērstie skatieni tev noteikti kaut ko nozīmē, tāpēc būtu labi, ja viņš zinātu,nojaustu, ka konkrētā kartiņa ir no tevis, ja viņam būs interese - tad atnāks :))
04.12.2013 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
Bet jā, ja jums ir kādi kopīgi priekšmeti ( vai arī tu viņu redzi tikai starpbrīžos?!), tad noteikti varētu atrast arī iemeslu, lai uzsāktu sarunu sociālajos tīklos, vai vēl labāk dzīvē. :)
04.12.2013 17:16 |
 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Pats stulbākais , ir tas, kad mēs neejam vienā klasē, un sociālajos tīklos atrast nevaru viņu, jo viņam vārds uzvārds kā citādāk uzrakstīt, meitenēm vai viņa klasesbiedriem, nevēlos jautāt jo uzreiz izklačosies pa visu skolu, nedzīvoju arī Rīgā bet kur attālāk, un visu laiku šķita, kad simpatizēju viņu, bet manā klasē iet viņa radinieci, mēs esam labas draudzenes, bija sarunāts kad kopā dosimies uz autoostu, bet kā viņš redzēja kad es arī iešu, uzreiz atteicās., nezinu ko darīt pilnīgi asaras birst.
04.12.2013 17:21 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Man pilnīgi atkal sagribējās uz skolu! Regulāri patika kāds vecāko klašu puisis, tad nu starpbrīži bija vesels piedzīvojums :D
Ja viņš tiešām regulāri uz tevi skatās, tad jau nevarētu būt, ka tu viņam neko nenozīmē. Viņš tevi ir ievērojis. Es ieteiktu izmantot pasta iespēju, bet neesi anonīma. Uzraksti kaut ko draudzīgu un norādi savu vārdu. Varbūt uzreiz tikties nepiedāvā, bet tādā veidā parādi, ka viņš tev ir saistošs. Neko jau tu nezaudēsi - ja viņš nekādi uz to nereaģēs, tad neko, bet, iespējams, tava vēstule būs kā iemesls jums abiem iepazīties :)
04.12.2013 17:23 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ja viņ macās tavā klasē vai vēl labāk augstākā, pajautā vai nevar izpalīdzēt ar kādu darbu, ko nesaproti, pat ja arī saproti. Vai vismaz kādu kas var palīdzēt. Galvenais jau uzsākt sarunu. Tad jau manīsi vai viņam ir kāda interese. Vai ziemassvētku ballē, ja jums būs, uzaicini dejot.
04.12.2013 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
Vikucis, nedomāju, ka tas, ka atteicās nākt, nozīmē, ka esi briesmone un nepatīc viņam, iespējams tieši viņam tu arī esi traki iepatikusies un puisis vienkārši mulst!
Ja esat labas draudzenes, tad taču caur viņu kaut kā vari sameklēt to pusi sociālajos? :)
04.12.2013 17:24 |
 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Anna- jā es to pašu domāju, taču viņa ir tāda, kad viņam uzreiz pateiks, un to es nevēlos, tā pat neesmu runājusi ar viņu, tādēļ nezinu kā uzsākt sarunu.
04.12.2013 17:26 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
šis man atgādina skolas laiku, kad bija liela nedrošība un bailes - ja nu nepatikšu? :D Varbūt vari uzsākt neverīgu sarunu par mācībām? Un tad jau redzēs, kā turpināsies jūsu komunikācija.
04.12.2013 17:26 |
 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Es pat nevaru neko pateikt, uzreiz saraujas viss, sāk nervozēt pasaku ko galīgi nevietā, tādā veidā aizbaidot viņu vēl trakāk.
04.12.2013 17:29 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ieraksti vēstulē savu nummuru. Kaut gan vidusskolā to var nepareizi saprast. Vidusskolā var daudz ko nepareizi saprast. Atceros kā man patika skolas laikæ divi puiši, abi mani rupji atšuva, kas tajā laikā manu pašapziņu pamatīgi iedragāja.
Galvenais esi pārliecināta, saņemies un sper to soli. Gan jau vari kaut kur sadabūt kādus kontaktus. Caur viņa draugiem meklē. Ja gribas pastalkot, var iziet cauri arī 100lpp ar draugiem sociālajos :D
04.12.2013 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
Es savulaik, kad kāda vārdu trakoti gribēju uzzināt, izskatīju draugos pilnīgi visus draugus cilvēkiem, kuriem tas cilvēks varētu būt draugu lokā, parasti arī atradu meklēto. Tā kā, ja esi draugos - iesaku! :D Piem, nesaki neko savai draudzenei, vienkārši izskati draugiem.lv visus viņas draugus vai kādai tā puiša klasesbiedrenei, tā tu viņu atradīsi un tad vari vienkārši nosūtīt uzaicinājumu draudzēties.. :)
04.12.2013 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
+ 1 udersun :D :D
04.12.2013 17:31 |
 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Tas viss aju darīts, pieļauju domu kad viņš vispār draugos nav! Jo kā var nebūt viņa radiniecei un klases biedriem draugos, pāršķīrstīju daudzas lapas, taču nav.
04.12.2013 17:32 |
 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Tikai zinu vienu lietu, viņam nepatīk cacīgas meitenes, viņam patīk dabīgas, pilnīgi visi saka, kad esmu skaistākā no skolas, un cacīga, tur es saāku saprast, kad nav vērts :(
04.12.2013 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
Nu, jā, tad iespējams, viņš nav.

Tu raksti, ka ļoti nervozē viņa klātbūtnē un nevari neko pateikt, bet varbūt vari saņemties un vismaz izmest to pašu frāzi - "Draugos esi? " Kaut ko jau viņš atbildētu un tad būtu vienalga iemesls kaut īsai sarunai. Vai viņa radiniece skolā runā ar viņu? Ja jā, tad turies draudzenes tuvumā, lai esi klāt, kad viņi runājas un varbūt vēl kādu reizi ies uz autoostu un šis arī nāks līdzi, tad arī to pašu jautājumu vari nevainīgi pajautāt :D
04.12.2013 17:36 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Fb arī? Instagrami un visi citi sociālie brīnumi?
Es pati un man daudz draugi vairs dr.lv neizmanto.

Nu tad Tev nekas cits neatliek, kā sarīties drosmi un iet klāt. Nu pagaidi kādu pasākumu.
No sēdēšanas slapjās biksītēs nekas nenotiks. :D
Man draudzene 3 gadus gaidīja, lai pateiktu klasesbiedram savas simpātijas, tā nu saņēmās izlaidumā uz kuru viņš neieradās..
04.12.2013 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 24.11.2012
Nu cacīga meitene var būt arī dabīga! Es jau nezinu kāda esi, bet nu jā daudziem puišiem, kas nedomā tikai par īslaicīgiem sakariem, pieļauju, patīk dabīgās!
Ja tu esi pārsauļojusies, staigā ar pamanāmu make up uz skolu, izaicinošu un spigtu apģērbu, tad nu jā... iespējams, viņš tad skatās uz tevi tikai ar domu, ka `vājprāts`, ja viņš tiešām ir normāls puisis ;)

Tā kā padomā pati pie tā kāda esi :)
04.12.2013 17:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits