Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Būt superīgai, kad iekšā viss vārās

 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Kā būt superīgajai, mīļajai, jaukajai draudzenei, ar kuru patīkami būt kopā, kad iekšā viss vārās?!?

Nu jau parādās pirmās problēmas ar jauno draugu... Un tās saucas "bērnības draudzenes" :) Ir viena tāda īpaša, kas ļoti bieži viņu aicina visur kur uz visādiem pasākumiem. Lieki teikt, ka man tas nepatīk. Piemēram es gribu pavadīt ned''elas nogali ar draugu, bet viņš man paziņo, ka sestdienas vakars viņam aizņemts, iešot ar draudzeni tur un tur, viņa jau sen mani uzaicnāja.
Varbūt no drauga puses tā arī ir tikai draudzība, bet no viņas puses... es tādas saožu pa gabalu. Kaut kā pārāk bieži sestidenu vakarus viņa grib man atņemt.

Protams, ja taisīšu scēnas un tā tālāk, puisis no manis atgrūdīsies, jo viņam tas ļoti nepatīk. Jau uz manu skatienu viņš reaģēja šādi - ja tu nevari pieņemt manus draugus, mums būs lielas problēmas.

Zinu, ka labākā rīcība būtu būt superīgajai, jaukajai draudzenei, ar kuru viņam pašam gribas pavadīt laiku kopā, nevis pūpēdim un scēnu taisītājai, jo tas atgrūž.

Bet kā lai es tāda esmu, ja iekšā viss vārās??? Vajadzēja bērnībā tomēr iziet tos aktierkursus :)
04.12.2013 09:28 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti nebūtu nekāda superīgā un jaukā draudzene. Vai nu būtu es vai nu tā bērnības draudzene. Jā, var jau kādreiz satikties un papļāpāt, bet, ja jau 'pat brīvdienās prioritāte ir šī bērnības draudzene, tad mums nebūtu pa ceļam.
04.12.2013 09:35 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Te ir pamats ,tam ka iekšā viss vārās . kam man tādu draugu ja vinjs pavada laiku kopā ar draudzeni ,neviss savu otru pusiti .?Paņem izseko ,ko vinji dara tajā laika .
PASAKI TAGAD JAU LAICIGI ka brivdieans gribi pavadit ar vinju ,atkal paliksi bešā...jociga situācīja.
04.12.2013 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
es nevis uztaisītu scēnu, bet viņam pajautātu, kuru viņš uzskata par svarīgāku mani vai bērnības draudzeni un sliktākajā gadījumā liktu izvēlēties starp mani un bērnības draudzeni
04.12.2013 09:42 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
iet ar draudzenēm, bet tevi neaicina līdzi? Kāpēc tā?
04.12.2013 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Varbūt no drauga puses tā arī ir tikai draudzība, bet no viņas puses... es tādas saožu pa gabalu. Kaut kā pārāk bieži sestidenu vakarus viņa grib man atņemt.

Nu zini, kā...Acīmredzot draudzenes kompānija viņam tīri labi patīk, ja viņš sestdienas vakaru nevis ļauj atņemt, bet pats labprātīgi atdod. Neies tak viņš ar viņu nekur gadījumā, ja būs garlaicīgi, neinteresanti, utētē.

Bez drāmām aprunāties un pastāstīt, kā jūties, vari - cik ilgi Tu domā tēlot to, kas neesi un izlikties, ka nejūti to, ko jūti?
Un vēl ir tāda baigā lieta, ko esmu sapratusi - mēs nevaram piespiest otru mūs gribēt, mīlēt, lolot, vēlēties kopā pavadīt laiku. Pat shēmojot visādas viltības ne. Vai nu mūs grib vai nu negrib. Ļoti skarbi, bet nu jā.
04.12.2013 09:47 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es arī nesaprotu, kāpēc viņiem ir jāiet divatā? Tu taču esi viņa draudzene. Kāpēc nevarat iet trijatā?
04.12.2013 09:53 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manam vīram sākumā bija viena tāda draudzene/ paziņa, kura bieži atgādināja par sevi un uzskatīja, ka ir dikti īpaša unn nozīmīga. Es pieklājīgi vīram (tad vēl bija tikai draugs) izteicu domas, ko es par to domāju. Viņš saprata, un šī problēma mums galīgi vairs nav aktuāla.
04.12.2013 09:56 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Kā būt superīgajai, mīļajai, jaukajai draudzenei, ar kuru patīkami būt kopā, kad iekšā viss vārās?!?


kurš tev šito samācīja? teātra skolā?
04.12.2013 09:56 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ja tas būtu drauhs, ari būtu tāds pats cepiens?
Un ja viņi sen jau ir pazīstami, tad diezvai tur ir kaut kas baigi vairāk.

Normāli izrunāties jau vairs nevar, uzreiz kaut kas jāshēmo.
04.12.2013 10:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ta nekad nedari!!!!!!!!!!!!!!!!!!


jo
1. vins domas, ka tevi situacija apmierina.
2.tev krasies aizvainojums, kurs naks uz aru
3. nebusi patiesa
uttt
04.12.2013 10:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
mēs nevaram piespiest otru mūs gribēt, mīlēt, lolot, vēlēties kopā pavadīt laiku. Pat shēmojot visādas viltības ne. Vai nu mūs grib vai nu negrib. Ļoti skarbi, bet nu jā.


trāpīgāk būtu grūti uzrakstīt!

Draugus noteikti nevajag izmest no dzīves. Tas ir nepareizi, bet ja tava otrā pusīte neieved savā draugu lokā un nevēlas kopīgi pavadīt laiku, tad laikam šeit līdz galam nav puisim/vīrietim nav skaidrs (vai pretēji ir pārāk viss skaidrs) kādas attiecības viņš vēlas ar Tevi.
04.12.2013 10:04 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
starp vir/ un siev. neeksiste vnk draudziba!
04.12.2013 10:05 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ai, ai, ai. Draugi ir liela vērtība un dzimumam nav nozīmes. Nav, protams, labi, ka viņš pavada visas sestdienas ar savu labāko draudzeni, bet Tu taču pati saki, ka šīs ir pirmās problēmas - tātad kopā neesat vairak kā trīs/četri mēneši. Sačakarēs viņš attiecības ar draudzeni, Jūs izšķirsieties un ko tad? Nevajag uzstādīt savus noteikumus, vajag izrunāties. Varbū, iepazīties ar šo meiteni. Tāda attieksme liecina par greizsirdību un zemu pašvērtējumu.
Ieteikums likt viņam izvēlēties ir muļķīgs. Var likt izvēlēties starp atkarībām un sevi, bet nevis nostādīt puisi fakta priekšā, ka tagad esi Tu un visa viņa līdzšinējā dzīve - ar visām pie ta piederošajām emocionālām pagātnes saitēm ir bezvērtīga.
Nepatīk man šādas meitenes, jo tas noveda līdz kraham manas attiecības ar labāko draugu, kuras ilga no trīs gadu vecuma. Parādījās viņam draudzene - kopīgi plānojām viņu randiņus, ieteicu daudz dažādas lietas, nereti sākumā, kad puisim gāja švaki, devu naudu, lai viņš var īštenot visas ideja (nepastāveja mūsu starpā tāds aizdošanas princips) un daudzas cirtas lietas. Plānojām, kā nākotnē mūsu ģimenes būs tuvas, bērni (ja tādi būs) ies vienā skolā... Bet šī meitene, dari ko gribi, negribēja ar mani iepazīties. UZstāīja savus ultimātus, kas noveda pie tā, ka draugs sēdēja ar mani un karājās ārā pa logu, meloja par atrašanās vietu... Es tā nevarēju. Kontaktu sarāvām. IElūzu uz savām kāzām, bet meitene neļāva nākt - tad arī pateicu, ka es saprotu un nevēlos scēnas tad vai pēc tam; ne viņš ir bijis raudzībās, jo es nevēlos kultivēt naidu starp viņiem... Skumji, ka ir šādas meitenes, kuras izdomā visādas pasakas savā galvā par kaut kādiem romāniem, atvilšanām un visu citu. Izbīdot un šķirot svarīgus cilvēkus. Kādēļ tikai sieviete drīkst nākt līdzi ar sacu bagāžu? Saviem draugiem un ģimenēm?
04.12.2013 10:07 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nu, pirms kko ieteikt ir jāzina, vai esi par šo situāciju pavisam konkrēti un atklāti runājusi ar draugu. ja esi, tad kā viņš pamato savu rīcību, ja neesi, tad vispirms izdari to, un tad peries :)
04.12.2013 10:10 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
neuzstādi ultimātus, tas būtu stulbākais, ko darīt. draudzene no bērnības, jums, kā saki, jaunas attiecības.
drīzāk piesakies līdzi, kad viņiem ir sestdiena divatā. uzaicini to meiteni uz kaut kādu kopēju pasākumu, vēl kādu puisi uzaicini. tīri neitrāli kā pret labu paziņu.
04.12.2013 10:16 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pilnībā piekrītu Stellaglrm viedoklim.
Un draudzība var pastāvēt.

Esmu uzaugusi starp puikām un jau gadiem man ir labi draugi. Ja tur būtu kas vairāk, tad iespējams, jau viss būtu veidojies, izveidojies, un beidzies, vai kk tā, jo lai nu cik labi aktieri būtu, tomēr cilvēks mevar pilnībā noslēpt simpātiju.
04.12.2013 10:16 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Kad viņš to man paziņoja un es paskatījos ar savu "foršo skatienu", viņš uzreiz man arī visu paskaidroja. Ka tā ir draudzene no skolas laikiem, tikai draudzene, pazīst viņu 15 gadus.

Bet vai man no tā vieglāk paliek??? Nēee!!! :D
04.12.2013 10:22 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja tas būtu retu reizi, neko neteiktu, ja pārāk regulāri, pateiktu, ka jāpameklē kontaktos vecie pielūdzēji, lai ir ko darīt brīvdienās. Bet visdrizāk ilgi to neciestu.
04.12.2013 10:28 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
a ko nozīmē reti vai bieži? pārāk ilgi neesam kopā, lai saprastu to regularitāti, bet varētu būt reizi mēnesī kad viņi kaut kur iet un pavada vakaru kopā
04.12.2013 10:32 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
Bet vai man no tā vieglāk paliek??? Nēee!!!

nu stulbi tev. uzticība attiecību pamats.
04.12.2013 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits