Ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Vakar biju izklaidēties ar savām draudzenēm. protams, bija arī trīs puiši, kas sēdēja tuvumā un smaidīja visu laiku... Draudzene pačukstēja, ka viens no viņiem ir precējies, es skatos, laulības gredzena nav! nu neko.. mazliet vēlāk tas pats precētais pienāk man klāt, sāk sarunu... Un es, godīgi pateikšu, uzreiz viņam prasu: kur tad Tavs laulības gredzens? Viņš tāds, kā tu mani zini la la la... un tad seko atbilde: tāpēc, ka man spiež pirkstu tas gredzens! (apprecējies šogad) Nu, es viņam saku, uztaisi lielāku! :) Viņš saka, nē, tad kritīšot nost! Es jautāju, kāpēc viņš, ja ir precējies, iepazīstas ar citām ? Viņš saka, ka vnk grib kontaktēties, sarunāties, neko vairāk! Neticēju, protams! Prasu: tātad tu mīli savu sievu un nekad nekrāpsi? Viņš atbild: nu kāpēc nekad?! nekad nesaki nekad!! :) un smaida...
UZzināju vēl, ka viņa sieva ir stāvoklī, gaida bērniņu... Kad atšuvu viņu, visu vakaru viņš uz mani skatījās ar' TĀĀDU iekāres skatienu... Viņa draugs pēc tam pienāk man klāt, un prasa, kāpēc atšuvu to otru, la la la... es saku, ka negribu pīties ar precēto! //Zinu, ka ja nebūtu draudzene man to pateikusi, un es srazu nenoliktu viņu pie vietas,, viņš ar lielāko prieku būtu i skūpstījies, i pārgulējis... Sieva tikmēr mājās,, stāvoklī, gaidot viņu mājās... Forši ne?

Tad nu esmu izmocījusies pa visu šo dienu ar 1001 domu, sagruzījusies, un vēlos uzmeklēt draugos viņa sievu un caur fake profilu uzrakstīt,, kā klubā bija. Kas par cilvēku ir tas vīrs... Kā domājat Jūs?
Vienkārši man jau ir pretīgi... Pirms dažām dienām biju uz darba pārrunām, tur arī precēts jauns vīrietis, arī bez gredzena,, un KĀ SKATĪJĀS UZ MANI! ārprāts! un pat uzaicināja mani sociālajos tīklos, lai gan nevienu citu no tā darba nebija aicinājis.... Un nedomājiet, ka es vnk ģērbjos vai uzvedos lēti. Gluži otrādi, intervijā man bija kleita līdz celim, neatsedzoša. Bet uz klubu džinsi.. Ko man darīt?
29.11.2013 22:25 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Pasarg' Dievs, lai tu man vēl izpatiktu. Es gribētu redzēt tavu sejas izteiksmi, kad tu uzzinātu, ka tavai sievai ir Mīļākais. Droši vien skats pa rubli būtu lielais poligāmijas bļāvēj

Ja vīriešiem ar likumu atļautu dzīvot tā, kā viņi grib, tad arī varētu prasīt, lai viņiem nebūtu mīļākās. Šajā situācijā - tā nebija, nav un nebūs.
Kas attiecas uz manu sievu, viņa ir informēta par sekām, tā kā nez' vai riskēs :-D
30.11.2013 00:03 |
 
Reitings 299
Reģ: 03.04.2013
Melns,neturi sveci zem pūra un atklāj sekas sievas neuzticībai.?
30.11.2013 00:05 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Piebalsoju ar "nejaucies!" no savas puses. Un vēl - tu nevari zināt, kas notiek viņu ģimenē.. Vatbūt viņi atļauj viens otram gulēt ar citiem.
30.11.2013 00:06 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
194, esmu bijusi tā, ar ko krāpj, bet vairāk man nekas nav jāskaidro. Gan dzīvē redzēsi, varbūt arī neredzēsi, t.i. nepieķersi, Tu vēl maza meitene esi, tā, ka tava neticība ir saprotama.
30.11.2013 00:08 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Kas attiecas uz manu sievu, viņa ir informēta par sekām, tā kā nez' vai riskēs


Nu redz, vai tad tas vispār ir godīgi - viņa par sekām ir informēta, tā kā diez vai tev liks ragus, bet tu tai pat laikā mērcē savu gailīti visur, kur iespējams? Viņa tevi par savām sekām nav informējusi, ja tu laidīsi pa kreisi?
30.11.2013 00:09 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ja tu par cilvēkiem vari spriest zinot tikai viņu vecumu, tad mums nav vērts turpināt sarunu. Un fakts, ka kāda guļas zem aizņemta vīrieša man vispār nav pieņemams. Tādā gadijumā, sievietei ir smagi kompleksi, jo nespēj sev atrast normālu, brīvu vīrieti.
30.11.2013 00:10 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Nerunāju par vecumu, bet briedumu. Arī 50 gados sievietes naivi tic, ka vīrietis 30 gadu laulībā viņas ne reizi nav krāpis. Ticība, cerība, mīlestība... muļķības. Diemžēl. Attiecības nav tikai gulšanās zem kaut kā.
30.11.2013 00:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja vīriešiem ar likumu atļautu dzīvot tā, kā viņi grib, tad arī varētu prasīt, lai viņiem nebūtu mīļākās.

Paskaidro man luudzu, kaapeec tad to likumu veel nav ieviesushi? Sievieteem balstiesiibas ir tikai no pagaajushaa gadsimta vidus, viirieshiem bija visas iespeejas dziivot taa kaa grib un izdot taadus likumus, kaadi pashiem patiik. Agraak sievietes neko pat iebilst pretii nedriiksteeja, tad kaapeec Eiropaa, Lielaakajaa daljaa Aazijas, senajaa Romaa, senajaa Griekjijaa, senajaa Eegjiptee, Shumerijaa utt utjp. nekur netika praktizeeta daudzsieviiba?????
Kas attiecas uz manu sievu, viņa ir informēta par sekām, tā kā nez' vai riskēs

Jauki, labaak iebiedeesi sievu, nekaa buusi labs viirs, kuru kauneesies kraapt. :D
30.11.2013 00:13 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
Man piemēram pret aizņemtajiem gluži kā STOP zīme.Dažas sievas/draudzenes to zina,bet piever acis.Man viens pazīstams,kas jādalējas uz visām pusēm un visi zin,ka viņš viņas sen jau vairak negrib,bet viņai ir izdevīgi ar viņu dzīvot,dzīvoklis,mašīna,stabili ienākumi,bērns,tapēc izliekas,ka netic un visi melo.
30.11.2013 00:14 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Lindachka, nu tā jau nu gan ir baigā gudrība tantei ienākt forumā un uzpirst visām meitenēm - jūs te jaunas,mazas meitenītes un neko no dzīves nesaprotat.
30.11.2013 00:15 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Viņi bija pazīstami jau 7 gadus... Ja nu interesē detaļas.. :)

Mazliet nomierinājos.. Izvērtēju situāciju... Ja nebūtu tā bijis manā ģimenē, tad pateiktu uzreiz.. Bet no otras puses, nu... viņa izšķirsies uzreiz..? Kas tālāk, kā ar mazo, vientuļā māte? Negribu to novēlēt nevienai. Bet ļoti ceru, ka viņa zina vai uzzinās, kāds jāklis ir viņas vīrs, kas pat laulības gredzenu nenēsā (laikam tā ir mode, speciāli nenēsāt.. )

Gudra sieviete man pastāstīja, ko viņai pirms 20 gadiem (kad pati bija jauna), vīrieši darīja sievām aiz muguras.. Brauca drāzties ar vienas nakts meitenēm,, pēc tam aizgāja uz garāžu, nosmērējās ar eļļu un gāja mājās, sievas pārlaimīgas viņus satiek, priecājas... Nezinādamas, kas ir noticis aiz muguras..

Jo vairāk uz šo skatos, jo vairāk sāku spriest par lielāko daļu vīriešu. Nenovēlo tādu nevienai, bet zinu, ka eksistē tie brīnišķīgie, mīlošie tēvi un vīri, kas vnk NESKATĀS apkārt (es tādus esmu satikusi dažas reizes), jo viņus absolūti neinteresē citas sievietes! Un es viņus ĻOTI CIENU! Un tieši tādu vīrieti novēlu katrai sievietei! Bet par Melns komentāriem vispār nav ko brīnīties... Redziet, profesija par cilvēku absolūti neliecina. Jo iezubrīt smadzenēs var VISU, sākot no skaitļiem, formulām, vārdiem... Bet, lūk, tā dzīves inteliģence nav kuram katram. To es ļoti labi redzu. Un šie mūdži mani neapmānīs. Es viņiem redzu cauri.. Vienkārši reizēm uznāk dusmas, ka gribas visu pateikt tai otrai un miers! Nekad mūžā neesmu neko darījusi ar precētu vai aizņemtu vīrieti. Bez tam, vienas nakts sakari nav mans lauciņš. Bet nevis 90% vīriešu, kā Melns ar gudru centās pateikt, bet lielākā daļa. Tie nav gluži 90%, bet 60 gan! Tāpēc piefiksēsim sīkumus, lai tas nenotiek arī ar mums :) Jo diemžēl vīrieši ir vissliktākie meļi uz pasaules. Kaut arī viņi visu pateiks, aci nepamirkšķinot, uzreiz var sajust, ka kaut kas nav riktīgi.
30.11.2013 00:18 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ja tu netici mīlestībai, cieņai un uzticībai, tad tā nav citu naivuma vaina, bet pierādījums tam, ka tevī pašā dziļi iekšā sēž smags aizvainojums.

Es pazīstu gan tādus cilvēkus, gan sievietes, gan vīriešus, kas krāpj un ir krāpuši, gan tādus, kas to nekad nepieļaus un neatļausies. Un vairāk vai mazāk, daudz kas ir atkrīgs no abām pusēm.

Bet atsaukties tikai uz savu dzīvi, veidojot un publicējot kaut kādu statistiku nav pieļaujams. Žēl,ka tev apkārt 80% vīriešu ir lupatas, kuros nav ne cieņas ne kādu morāles vērtību.
30.11.2013 00:21 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns es jūtu līdzi tavai sievai un bērniem.

Par ko?
30.11.2013 00:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Arī 50 gados sievietes naivi tic, ka vīrietis 30 gadu laulībā viņas ne reizi nav krāpis. Ticība, cerība, mīlestība... muļķības. Diemžēl.

Tas nav naivums, bet gan ir arii taadi viirieshi, kuri savas sievas nekraapj (bet taadus biezji vien pashas sievas kraapj, jo biezji vien paarii gadaas viens sliktais). Kaa es to zinu? Esmu uzklausiijusi mirstoshu cilveeku dziivesstaastus, kuri pirms naaves veelaas ar kaadu padaliities. Un ne reizi vien esmu no viirieshiem dzirdeejusi to, kaa vinji ar miilestiibu runaa par savu sievu un ir lepni par to, ka nekad nav nokraapushi, vai arii ruugti nozeelo to vieniigo reizi, kad kaaja pasliideejusi. Un vinjiem nav nekaadas noziimes manaa priekshaa izlikties par labaakiem, melot vai kaut ko piepuskjot. Tiesa, lielaakaa dalja to viirieshu ir pavecaaka gadagaajuma, jo nedziedinaamas slimiibas reti piemeklee jaunus cilveekus. Muusdienaas uzticiigo ir mazaak, bet nedriikst apgalvot to, ka taadu nav. Driizaak neticu tam, ka var nodziivot 50 gadus ar vienu cilveeku, ka ir ljoti liela varbuutiiba, ka otrs piegriezjaas liidz mieleem taa, ka vairs pat negribi runaat.
30.11.2013 00:21 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns,neturi sveci zem pūra un atklāj sekas sievas neuzticībai.?

Laulību līgums pēc abu pušu vienošānās ir konfidenciāls :-D
30.11.2013 00:23 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nu redz, vai tad tas vispār ir godīgi - viņa par sekām ir informēta, tā kā diez vai tev liks ragus, bet tu tai pat laikā mērcē savu gailīti visur, kur iespējams? Viņa tevi par savām sekām nav informējusi, ja tu laidīsi pa kreisi?

Es savu gailīti nemērcēju. Un pa kreisi nelaižu. Savas līguma saistības tātad pildu :-D
30.11.2013 00:26 |
 
Reitings 299
Reģ: 03.04.2013
Laulību līgums pēc abu pušu vienošānās ir konfidenciāls 

Aizšūsi ciet,dzelzs biksītes ar atslēdziņu!:-D
Nelauzies,vairs jau nav tie gadi.??
30.11.2013 00:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es savu gailīti nemērcēju. Un pa kreisi nelaižu. Savas līguma saistības tātad pildu

Tad kaapeec tu aizstaavi poligaamiju, ja pats pa kreisi nelaid un to nepiekop? No seerijas - gribaas, bet negribu, lai sieva piekjer un peec tam skjiroties savaac pusi mantu ar visiem beerniem? Pats saki, ka visi viirieshi ir poligaami, ka vinjiem obligaati vajag citas sievietes, ka vinji nevar apspiest savas iegribas, bet pats tai pashaa laikaa esi monogaams. Diivaini tas viss.
30.11.2013 00:30 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Paskaidro man luudzu, kaapeec tad to likumu veel nav ieviesushi? Sievieteem balstiesiibas ir tikai no pagaajushaa gadsimta vidus, viirieshiem bija visas iespeejas dziivot taa kaa grib un izdot taadus likumus, kaadi pashiem patiik. Agraak sievietes neko pat iebilst pretii nedriiksteeja, tad kaapeec Eiropaa, Lielaakajaa daljaa Aazijas, senajaa Romaa, senajaa Griekjijaa, senajaa Eegjiptee, Shumerijaa utt utjp. nekur netika praktizeeta daudzsieviiba?????

Nezinu, zinu tikai to, ka, ja visām sievietēm, kuras to vēlas, būs iespēja tikt pie vīra, momentāli nokritīsies peļņa visiem tiem, kuri pelna uz jūsu, sieviešu, savstarpējās "man ir jābūt labākai/ perfektai" sacensības un psihožu rēķina (tievēšana, kosmētika, plastiskās un skaistumkopšanas operācijas, mode, utt.) Tā kā varu teikt, ka uz monogāmijas balstās ne viena vien industrija, kura ne vienu vien ir padarījusi par miljonāru un miljardieri. Pārāk daudz ieinteresēto :-D
30.11.2013 00:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nezinu, zinu tikai to, ka, ja visām sievietēm, kuras to vēlas, būs iespēja tikt pie vīra, momentāli nokritīsies peļņa visiem tiem, kuri pelna uz jūsu, sieviešu, savstarpējās "man ir jābūt labākai/ perfektai" sacensības un psihožu rēķina (tievēšana, kosmētika, plastiskās un skaistumkopšanas operācijas, mode, utt.) Tā kā varu teikt, ka uz monogāmijas balstās ne viena vien industrija, kura ne vienu vien ir padarījusi par miljonāru un miljardieri. Pārāk daudz ieinteresēto

Labi, tam taa kaa buutu jeega. Bet kaapeec tas nenotika PIRMS revoluucijas skaistumkopshanaa? Bija laiki, kad ienaakumi no taas industrijas bija pavisam nelieli un modei sekoja tikai ljoti maza dalja aristokraatu, paareejie mainiija dreebes tad, kad bija vismaz 30 ielaapi uz kamzolja un domas bija vairaak veerstas uz izdziivoshanu un smagu darbu, nevis par to, ka ir jaabuut smukaakai par kaiminju Anninju.
30.11.2013 00:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits