Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Vakar biju izklaidēties ar savām draudzenēm. protams, bija arī trīs puiši, kas sēdēja tuvumā un smaidīja visu laiku... Draudzene pačukstēja, ka viens no viņiem ir precējies, es skatos, laulības gredzena nav! nu neko.. mazliet vēlāk tas pats precētais pienāk man klāt, sāk sarunu... Un es, godīgi pateikšu, uzreiz viņam prasu: kur tad Tavs laulības gredzens? Viņš tāds, kā tu mani zini la la la... un tad seko atbilde: tāpēc, ka man spiež pirkstu tas gredzens! (apprecējies šogad) Nu, es viņam saku, uztaisi lielāku! :) Viņš saka, nē, tad kritīšot nost! Es jautāju, kāpēc viņš, ja ir precējies, iepazīstas ar citām ? Viņš saka, ka vnk grib kontaktēties, sarunāties, neko vairāk! Neticēju, protams! Prasu: tātad tu mīli savu sievu un nekad nekrāpsi? Viņš atbild: nu kāpēc nekad?! nekad nesaki nekad!! :) un smaida...
UZzināju vēl, ka viņa sieva ir stāvoklī, gaida bērniņu... Kad atšuvu viņu, visu vakaru viņš uz mani skatījās ar' TĀĀDU iekāres skatienu... Viņa draugs pēc tam pienāk man klāt, un prasa, kāpēc atšuvu to otru, la la la... es saku, ka negribu pīties ar precēto! //Zinu, ka ja nebūtu draudzene man to pateikusi, un es srazu nenoliktu viņu pie vietas,, viņš ar lielāko prieku būtu i skūpstījies, i pārgulējis... Sieva tikmēr mājās,, stāvoklī, gaidot viņu mājās... Forši ne?

Tad nu esmu izmocījusies pa visu šo dienu ar 1001 domu, sagruzījusies, un vēlos uzmeklēt draugos viņa sievu un caur fake profilu uzrakstīt,, kā klubā bija. Kas par cilvēku ir tas vīrs... Kā domājat Jūs?
Vienkārši man jau ir pretīgi... Pirms dažām dienām biju uz darba pārrunām, tur arī precēts jauns vīrietis, arī bez gredzena,, un KĀ SKATĪJĀS UZ MANI! ārprāts! un pat uzaicināja mani sociālajos tīklos, lai gan nevienu citu no tā darba nebija aicinājis.... Un nedomājiet, ka es vnk ģērbjos vai uzvedos lēti. Gluži otrādi, intervijā man bija kleita līdz celim, neatsedzoša. Bet uz klubu džinsi.. Ko man darīt?
29.11.2013 22:25 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.07.2010
es domāju, ka oficiāli tadas nav, bet noteikti ir sievietes, kas ta dara un, ja vinas ir ar to apmierinātas, tad kadel ne? Sakot, ka ideala viriesa nav, tad varbut citas nesūdzas un sakombine savu ideālo :p
02.12.2013 16:37 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Melns, ir kāda reliģija, kas atļauj poligāmiju sievietei? Respektīvi vairāki vīrieši/vīri vienai sievietei kā norma?
02.12.2013 16:23 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.07.2010
es nedaritu neko, jo pagale nekad nedeg viena un tādēļ, ka labak nejauties citu cilveku attiecības. Beigas vel pati busi pie kka vainīga. Izņemot gadījumus, kad runa iet par tev tuviem cilvēkiem.

P.s. Bet katram jau savs viedoklis
02.12.2013 16:15 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Katrs Latvijas vīrietis mūsdienās.Sieva droši vien grūtniecības laikā vairs nespēj dot, tad šis uzreiz skatās apkārt.
02.12.2013 13:49 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es arī gribu vairākus... Tikai nez kāpēc, par to ko grib sievietes neviens tā īsti nedomā.

Jā, es arī gribu vairākus, neko nevar darīt. To, ka sievietes ir monogāmas ir izdomājuši vīrieši paši. Ir milzīga atšķirība starp vīriešiem ar ko ir lielisks sekss, kurš ir labs sadzīvē, kurš lielisks tēvs, kurš māk darboties ar finansēm un kuram tu nespēj pretoties nekādā veidā. Tā kā viens tāds neeksistē, nākas gribēt vairākus. Tieši tas pats, kas vīriešiem. Un nevis vīrieši ir poligāmi un sievietes monogāmas, bet ir tādi cilvēku tipi, abos dzimumos, kad ar vienu vienkārši nepietiek vai ar vienu pilnībā pietiek.
02.12.2013 12:35 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
enija, tu taču anonīmi vari nodot ziņu (ticēs, neticēs, lai pašas ziņā).

Nesaprotu šito ''aizstāvēšanu'' - neko neteikt, izlikties, ka nekas nav noticis. Ja cilvēks
ir liekulis, tad ir pelnījis, lai viņu nosūdz!


Bet būsim godīgi- mēs zinām tikai vienu medaļas pusi, kā to pasniedz autore. Viņai varbūt likās, ka uzvedas piedienīgi, bija saģērbusies neuzkrītoši utt.. Esmu tā atskatījusies uz sievietēm, kuras sašutuma pilnām acīm stāsta par briesmīgajiem precētajiem vīriešiem, kuri uzmācās, lai gan pašas ar savu uzvedību to izprovocē. Es jau nesaku, ka vīrietis tajā situācijā nav vainīgs, ir vainīgs tikpat, bet autorei nav ne mazāko tiesību līst viņu dzīvē.

Tak praktiski jebkurai sievietei kāds precējies vīrietis ir cirties klāt, nu tā vienkārši notiek. Tikai citas tam tik šausmīgi nepievērš uzmanību un nešausminās, ka "un KĀ SKATĪJĀS UZ MANI! ārprāts!".
Tikai es nesapratu, kur tiešām ir garantija, ka kāds no tiem precētajiem tā arī ņemti un uzreiz mestos gultā?
02.12.2013 12:22 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Protams, ka neko nesaki. Tu nezini kadas ir vinu attiecibas, tu esi svess cilveks un neboja dzivi.
Pat ja pateiksi, virietis var pateikt, ka tie ir klaji meli, sieviete stavokli, prieks kam vinai stresi? Busi laimigaka, ja vini izskirsies? Sieviete uzzinas, kads vins ir un bus laimigaka?
Un vins neparguleja ar tevi. Iespejams, ka vins tiesam mil savu sievu un gaidamo bernu, pelna naudu, dod labako, tacu vnk no tevis gribeja seksu.
Es neatbalstu visadas krapsanas utt, tacu gadiem ejot, domasana klust savadaka.
02.12.2013 12:14 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
enija, tu taču anonīmi vari nodot ziņu (ticēs, neticēs, lai pašas ziņā).

Nesaprotu šito ''aizstāvēšanu'' - neko neteikt, izlikties, ka nekas nav noticis. Ja cilvēks
ir liekulis, tad ir pelnījis, lai viņu nosūdz!

Par taisnību!!!
02.12.2013 10:22 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Te daudzām ir taisnība, tapēc es neizteikšu savu viedoli atkārtojoties. Vienīgi varu teikt, ka beidzot atradu atbildi uz savu jautājumu, kāpēc pēkšņi visi man apkārt meklē sievas un drīz vien apprecas :D priecājos, ka tagad es esmu lietas kursā visdzilakajos ūdeņos.
01.12.2013 10:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Autore - tu esi gatava uznemties atbildibu par citas sievietes un vel nedzimusa berna dzivi?
Nedari neko, lai cik gruti un lai ka gribas, ta tiesam nav tava problema un tev ta nav jarisina, tu neesi Dievs vai sveta Marija.
01.12.2013 10:06 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
hmm, 4 bērni. Apsveicu :) . Cerams, ka pienācīgi par viņiem arī rūpējies.
01.12.2013 04:01 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Maldies. Pirms Muhameda bagātajiem arābiem bija 10, 15, 20 un vēl vairāk sievu.


Klaja vardarbība pret sievietēm. Nav brīnums, ka visiem viņš tāds enģelis škiet, pat sievietēm ar visu daudzsievību.
01.12.2013 04:00 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Piekrītu. Ko darīsim? Zaudētājas un cietējas taču vispirms esat jūs, sievietes, tā kā tas ir vispirms jūsu interesēs (bez sarkasma).


Nē, arī vīrieši ir zaudētāji tieši tādā pašā mērā, jo kā pats rakstīji, vīrieši savu poligāmisko tieksmi ir gatavi iemainīt pret sievietei tīkamo monogāmiju, tikai tāpēc, ka arī vīrietis ilgojās pēc ģimenes siltuma. Protams, ar šo es nesaku, ka tikai vīrieši no dabas ir poligāmi, arī sievietes tādas ir, varbūt proporciionāli tas atšķiras, bet domāju vairāk, ka tas ir vēsturiskais iespaids, sabiedrības rāmju nospiedums sieviešu prātos.
01.12.2013 03:58 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Latvijas gadījumā uzskatu, ka problēma nav poligāmijā vai monogāmijā. Mums nav stipru ģimeņu jau vairāk kā gadsimtu, līdz ar to, tas atstāj zināmu nospiedumu cilvēku psihēs un domāšanā. Turklāt, tas vēl miksējās ar Rietumu materiālistiskajām un komforta idejām, kad cilvēks centrējās uz sevi un savu personību, nevis uz citiem. Iespējams, ka pie ģimeņu vājuma ir vainojams reliģijas trūkums, ko ieviesa ilgie Padomju laiki, kad Dieva nebija, bet bija alkohols un citi zvēri.

Piekrītu. Ko darīsim? Zaudētājas un cietējas taču vispirms esat jūs, sievietes, tā kā tas ir vispirms jūsu interesēs (bez sarkasma).
01.12.2013 03:32 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Vēl nav, bet tīri tehniski tas ir iespējams. Tāpat kā Muhameds piespieda sievietēm samierināties ar savu nevienīgās statusu, tāpat arī pārējos ir iespējams izmainīt cilvēku prātos, turklāt ar mūsdienu smadzeņu skalošanas iespējām, tas ir pat iespējams ātrākā laika posmā

Maldies. Pirms Muhameda bagātajiem arābiem bija 10, 15, 20 un vēl vairāk sievu.
01.12.2013 03:29 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Un mēs ar saviem ~2 miljoniem būtu tie, kuriem būtu jāatrisina pasaules pārapdzīvotības problēmas? Ja LV būtu tāds pats iedzīvotāju blīvums kā Nīderlandē, šeit dzīvotu 24000000 iedzīvotāju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neesam piemēroti? Bet cik mēs par to zinām, lai spriestu?


Es neteicu, ka mēs esam tie, kuriem tā ir jārisina. Tā ir jārisina tiem tur, kam tie daudzie bērni dzimst :D ! Latvijas gadījumā uzskatu, ka problēma nav poligāmijā vai monogāmijā. Mums nav stipru ģimeņu jau vairāk kā gadsimtu, līdz ar to, tas atstāj zināmu nospiedumu cilvēku psihēs un domāšanā. Turklāt, tas vēl miksējās ar Rietumu materiālistiskajām un komforta idejām, kad cilvēks centrējās uz sevi un savu personību, nevis uz citiem. Iespējams, ka pie ģimeņu vājuma ir vainojams reliģijas trūkums, ko ieviesa ilgie Padomju laiki, kad Dieva nebija, bet bija alkohols un citi zvēri.
01.12.2013 03:24 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, drīkst zināt cik tev ir bērnu?

4. Un lepojos ar to.
01.12.2013 03:14 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Piekrītu par dzimstības līmeni, taisnība. BET. Pasaule ir JAU pārapdzīvota. Vai pietiks resursu visiem, lai izdzīvotu nākotnē? Tāds sistemātiskas vairošanās modelis derēja tikai laikā, kad medicīna nebija vēl tik augsti attīstīta un dabiskā izlase strādāja tā, kā tai jāstrādā. Tagad mēs glābjam visus vārgos, ziedojot naudu, bet vai tas ir pareizi? Dabā tiek izjaukts līdzsvars. Jā, Latvijai būtu jādara kaut kas demogrāfijas labā, jo tiešām mūsu skaits strauji samazinās, bet ieviest islamu valstī, kur cilvēki tam psiholoģiski nav piemēroti, jo īpaši sievietes, tas nav iespējams. Arī vīrieši nav piemēroti, jo cik mums ir tādi, kas pakļaujās bezierunu noteikumiem un ir apveltīti ar izcilu atbildības sajūtu? Maz. Tāpat arī sievietes, bērnības pieredzes dēļ visticamāk, nevēlas ģimeni ar bērniem. Tieši tāpēc piedāvāju savu poligāmijas variantu

Un mēs ar saviem ~2 miljoniem būtu tie, kuriem būtu jāatrisina pasaules pārapdzīvotības problēmas? Ja LV būtu tāds pats iedzīvotāju blīvums kā Nīderlandē, šeit dzīvotu 24000000 iedzīvotāju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neesam piemēroti? Bet cik mēs par to zinām, lai spriestu?
01.12.2013 03:08 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Melns, drīkst zināt cik tev ir bērnu?
01.12.2013 03:06 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Ja pārstājam redzēt tikai procesu, bet paskatāmies arī uz rezultātu !, ir jāsaka tikai viens: "Bet viņi vairojas, kamēr mēs un citi līdzīgie - izmirst!" Krievijā vienīgais reģions, kurā dzimstība pārsniedz mirstību ir ....... Ziemeļkaukāzs ! Par spīti tam, ka jau 20 gadus turpinās karš! Ja mūs, latviešus uztrauc tas, ka paliekam mazāk un mazāk, varbūt nevajadzētu vairs bāzt visur savas "man patīk, man nepatīk" kaprīzes, bet noskaidrot, kāpēc viņiem ir, bet mums - vairs nav? Un varbūt kaut ko tomēr vajadzētu mainīt uz citu pusi, nevis skriet pakaļ izmirstošajiem rietumiem nebūtībā?
Ja esam aunu un aitu bars, kurš jau iepriekš zina un samierinās, ka katrs no mums tiks kādreiz "zem naža", tad, protams, par tādām lietām nav vajadzības domāt.
Mūsu šābrīža modelis nedarbojas, un katram tas ir redzams ar neapbruņotu aci.
HS ir ceļš pa to pašu taciņu, pa kuru rietumi ir aizgājuši tālāk par mums. Sekosim?


Piekrītu par dzimstības līmeni, taisnība. BET. Pasaule ir JAU pārapdzīvota. Vai pietiks resursu visiem, lai izdzīvotu nākotnē? Tāds sistemātiskas vairošanās modelis derēja tikai laikā, kad medicīna nebija vēl tik augsti attīstīta un dabiskā izlase strādāja tā, kā tai jāstrādā. Tagad mēs glābjam visus vārgos, ziedojot naudu, bet vai tas ir pareizi? Dabā tiek izjaukts līdzsvars. Jā, Latvijai būtu jādara kaut kas demogrāfijas labā, jo tiešām mūsu skaits strauji samazinās, bet ieviest islamu valstī, kur cilvēki tam psiholoģiski nav piemēroti, jo īpaši sievietes, tas nav iespējams. Arī vīrieši nav piemēroti, jo cik mums ir tādi, kas pakļaujās bezierunu noteikumiem un ir apveltīti ar izcilu atbildības sajūtu? Maz. Tāpat arī sievietes, bērnības pieredzes dēļ visticamāk, nevēlas ģimeni ar bērniem. Tieši tāpēc piedāvāju savu poligāmijas variantu :D .
01.12.2013 03:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits