Ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Vakar biju izklaidēties ar savām draudzenēm. protams, bija arī trīs puiši, kas sēdēja tuvumā un smaidīja visu laiku... Draudzene pačukstēja, ka viens no viņiem ir precējies, es skatos, laulības gredzena nav! nu neko.. mazliet vēlāk tas pats precētais pienāk man klāt, sāk sarunu... Un es, godīgi pateikšu, uzreiz viņam prasu: kur tad Tavs laulības gredzens? Viņš tāds, kā tu mani zini la la la... un tad seko atbilde: tāpēc, ka man spiež pirkstu tas gredzens! (apprecējies šogad) Nu, es viņam saku, uztaisi lielāku! :) Viņš saka, nē, tad kritīšot nost! Es jautāju, kāpēc viņš, ja ir precējies, iepazīstas ar citām ? Viņš saka, ka vnk grib kontaktēties, sarunāties, neko vairāk! Neticēju, protams! Prasu: tātad tu mīli savu sievu un nekad nekrāpsi? Viņš atbild: nu kāpēc nekad?! nekad nesaki nekad!! :) un smaida...
UZzināju vēl, ka viņa sieva ir stāvoklī, gaida bērniņu... Kad atšuvu viņu, visu vakaru viņš uz mani skatījās ar' TĀĀDU iekāres skatienu... Viņa draugs pēc tam pienāk man klāt, un prasa, kāpēc atšuvu to otru, la la la... es saku, ka negribu pīties ar precēto! //Zinu, ka ja nebūtu draudzene man to pateikusi, un es srazu nenoliktu viņu pie vietas,, viņš ar lielāko prieku būtu i skūpstījies, i pārgulējis... Sieva tikmēr mājās,, stāvoklī, gaidot viņu mājās... Forši ne?

Tad nu esmu izmocījusies pa visu šo dienu ar 1001 domu, sagruzījusies, un vēlos uzmeklēt draugos viņa sievu un caur fake profilu uzrakstīt,, kā klubā bija. Kas par cilvēku ir tas vīrs... Kā domājat Jūs?
Vienkārši man jau ir pretīgi... Pirms dažām dienām biju uz darba pārrunām, tur arī precēts jauns vīrietis, arī bez gredzena,, un KĀ SKATĪJĀS UZ MANI! ārprāts! un pat uzaicināja mani sociālajos tīklos, lai gan nevienu citu no tā darba nebija aicinājis.... Un nedomājiet, ka es vnk ģērbjos vai uzvedos lēti. Gluži otrādi, intervijā man bija kleita līdz celim, neatsedzoša. Bet uz klubu džinsi.. Ko man darīt?
29.11.2013 22:25 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
1. Mums ir dažas visiem zināmas un neatliekamas vajadzības. (ēst,kakāt un gulēt ?)
2. Jā, gribas cilvēku blakus un vēl daudzko citu ( ???) , tāpēc - pielāgojamies un samierināmies ( ?? :D ) .


Nē, es tāpat nesaprotu.

Un
Bija gļēvs un nevarēja pateikt nē.

Pateikt nē, kam ? VIŅŠ jau ir tas,kas bildina un ierosina precēties! :D
29.11.2013 23:40 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Melns,tu sava krāniņa pamērcēšanu pēc iespējas vairākās vāverēs sauc par "Mums ir dažas visiem zināmas un neatliekamas vajadzības"? Esmu līka no smiekliem. Ņemu savus iepriekš teiktos vārdus atpakaļ-tu esi dzīvnieks, kurš dzīvo instinktu vadīts. Savādāk nenosauksi.
29.11.2013 23:41 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Labi, man nesaprast šāda veida vīriešus.
Man ir viens tāds ļoti labi pazīstams vīrietis, jau tuvu pie 30 gadiem. Un viņš nevienu nav bildinājis, nav ar nevienu dzīvojis kopā, neprecās un neviena bērnam viņam nav, jo viņš ir jāklis un viņš ir izvēlējies dzīvot brīvībā!
Protams,ka viņš varētu arī apprecēties ar kādu no tām sievietēm,kas viņam patīk, uztaisīt kādai bērnu un turpināt jāties apkārt pa pasauli. Bet viņš ir izvēlējies būt brīvībā un tādā veidā viņš nevienu citu sievieti nesāpina !
29.11.2013 23:42 |
 
Reitings 728
Reģ: 21.07.2010
Pateikt nē, kam ? VIŅŠ jau ir tas,kas bildina un ierosina precēties!
Kā tu to zini? Varbūt tā bija kāda savstarpēja vienošanās vai ierosinājums no sievietes puses vai tik pat labi neplānota grūtniecība. Es tik daudz kadrus esmu redzējusi, kas precās tikai tāpēc, ka tā vajag un dēļ spiediena nomalas, ka es vairs neparko nebrīnos.
29.11.2013 23:44 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Pateikt nē, kam ? VIŅŠ jau ir tas,kas bildina un ierosina precēties!


Ai,da labi,cik daudz tepat cosmo nav lasīts par to kā meitenes čīkst,ka jau cik ilgi dzīvo kopā,vīrietis nebildina un tad nu domā un prasa,kā lai liek saprast,ka vajag kāzas. Es personīgi pazīstu maz tādus vīriešus,kuri no sirds ir pateikuši,ka kāzas tiešām ir gribējuši. Lielākoties viņiem patīk tāpat dzīvot kopā un draudzenes ir izdarījušas spiedienu.
Jā,vīrietis BILDINA,bet lielākoties sievietes ir tās,kuras IEROSINA.
29.11.2013 23:46 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Un vispār, Melns runā tā kā no meža izbēdzis alu cilvēks. Tas nekas, ka tu esi vīrietis, bet tu arī esi cilvēks, kurš ir apdāvināts ar domāšanu, gribu un izvēles iespēju. Tu neesi nekāds dzīvnieks, kam vnk ir ieprogrammēts apaugļot pēc iespējas vairāk mātīšu, tāpēc šito savu ūdeni par poligāmiju, instinktu un ko tur vēl vari neliet. Besī tādi tipiņi, kuri visur plivina savu bikšu priekšu, jo redz "tā daba mūs ieprogrammējusi". Bullshit.

Man ir tā priekšrocība, ka varu Tev un pārējām rakstīt taisnību, jo nevienai nav jāizpatīk, bet ir katra paša ziņā - bāzt galvu smiltīs vai tomēr paraudzīties apkārt un (ak, šausmas!) - ieraudzīt, ka daļai no meža neizbēgušo un visnotaļ monogāmo vīriešu (kādi viņi visi ir bez izņēmuma :-D) pat, esot ar laulības gredzenu pirkstā, mēdz būt Mīļākās!!!!
29.11.2013 23:46 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Varbūt tā bija kāda savstarpēja vienošanās vai ierosinājums no sievietes puses vai tik pat labi neplānota grūtniecība. Es tik daudz kadrus esmu redzējusi, kas precās tikai tāpēc, ka tā vajag un dēļ spiediena nomalas, ka es vairs neparko nebrīnos.


Šajā gadijumā vispār ir vēl nepareizāk precēties. Tak tāpat izšķirsies! Un labāk,lai nemaz neuzsāk to laulību. Vēlāk tas negribētais bērniņš vēl trakāk pārdzīvos to,ka pēkšņi tētis aiziet!

Zinu arī dažus pārīšus,kas apprecējās dēļ negaidītas grūtniecības. Un neviens no viņiem nav kopā! Un pat gadu nebija kopā pēc laulībām.
29.11.2013 23:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man ir tā priekšrocība, ka varu Tev un pārējām rakstīt taisnību, jo nevienai nav jāizpatīk, bet ir katra paša ziņā - bāzt galvu smiltīs vai tomēr paraudzīties apkārt un (ak, šausmas!) - ieraudzīt, ka daļai no meža neizbēgušo un visnotaļ monogāmo vīriešu (kādi viņi visi ir bez izņēmuma ) pat, esot ar laulības gredzenu pirkstā, mēdz būt Mīļākās!!!!

Tieshi taapat kaa daljai sievieshu ir miiljaakie. Ir cilveeki, kas nespeej buut uzticiigi un ir cilveeki, kuriem pietiek ar vienu partneri. Jaa, nedaudz lielaaks procents ir neuzticiigu viirieshu, bet tas nemaina faktu, ka gadsimtu gaitaa viirieshi ir audzinaajushi sveshu vechu beernus, tos uzskatot par saveejiem. Neba tie visi preceetie viirieshi kraapj savas sievas ar nepreceetaam jaunkundzeem, visbiezjaak kraapshana notiek ar cita viiriesha sievu. Tikai to taisniibu, kas ir pat statistiski pieraadiita, tu neveelies redzeet, ka abi dzimumi kraapj.
29.11.2013 23:50 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Laipni lūgtas realitātē. Melns pasaka taisnību, bet sievietes (drīzāk nenobriedušas meitenes), savā rozā pasaulītē dzīvodamas, domā, ka viņu vīri, draugi, nemūžam viņas nekrāps. Skumji, bet tas,ka vismaz 80 % vīrieši krāpj, ir patiesība.
29.11.2013 23:51 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Zinu arī dažus pārīšus,kas apprecējās dēļ negaidītas grūtniecības. Un neviens no viņiem nav kopā! Un pat gadu nebija kopā pēc laulībām.

Taas parasti ir diemzjeel visnelaimiigaakaas lauliibas.
29.11.2013 23:51 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Man ir tā priekšrocība, ka varu Tev un pārējām rakstīt taisnību, jo nevienai nav jāizpatīk, bet ir katra paša ziņā - bāzt galvu smiltīs vai tomēr paraudzīties apkārt un (ak, šausmas!) - ieraudzīt, ka daļai no meža neizbēgušo un visnotaļ monogāmo vīriešu (kādi viņi visi ir bez izņēmuma ) pat, esot ar laulības gredzenu pirkstā, mēdz būt Mīļākās!!!!


Pasarg' Dievs, lai tu man vēl izpatiktu. Es gribētu redzēt tavu sejas izteiksmi, kad tu uzzinātu, ka tavai sievai ir Mīļākais. Droši vien skats pa rubli būtu :D lielais poligāmijas bļāvēj :D
29.11.2013 23:53 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.11.2013
Fuj kā riebjas šie tipi!Pašai reiz gadijas ar draudzeni aiziet pie viņas paziņām uz mājam..Mājas ipašnieks skaidri un gaiši izrādīja un pateica,ka vēlas lai esmu viņa draudzene..Itkā patika,bet istaba ieraudzīju rozā istabiņu,mantas,izrādijās,ka draudzene bija slimnīcā,jo draudēja 6tajā menesi spotānais,man čutj sirds nesalūza.Nevienu brīdi nedomaju viņai,ko stastīt arī tad ja nebūtu stāvoklī..Ilgi viņš zvanīja un rakstīja un dažreiz uzraksta arī tagat,esmu pieņēmusi viņu kā draugu,bet nekad par neko vairāk.
29.11.2013 23:54 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
sievietes (drīzāk nenobriedušas meitenes), savā rozā pasaulītē dzīvodamas, domā, ka viņu vīri, draugi, nemūžam viņas nekrāps. Skumji, bet tas,ka vismaz 80 % vīrieši krāpj, ir patiesība.

Lai arī ir tāds teiciens,ka dzīve ir īsa.. tomēr es uzskatu,ka dzīve ir pietiekoši gara ,lai visu ko cilvēks paspētu piedzīvot un sadarīt. Tagad mēs esam jaunas, bet neviens jau nezin,kas mūsu dzīvēs un laulībās notiks turpmāko 30 gadu laikā. Kad laulībā būs nodzīvoti kādi 20 gadi, noteikti ,ka daaaaudz kas būs mainijies. Tā taču parasti notiek,ne?
Citi pāri jau pēc 30 gadiem laulībā, sāk dzīvot katrs savā istabā, katrs sāk dzīvot savu dzīvi.
Sākums jau visiem ir skaists un foršs!
29.11.2013 23:55 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Jā, grūtniecības tests uzrāda, ka būs kāzas, apprecas, redz, ka sieviete laba māte, uztaisa vēl pāris sīkos, bet pats vīrietis meklējas apkārt. Un nav nozīmes tam, cik sieva skaista, rūpīga vai laba gultā. Jautāsiet, kas tie par vīriešiem, ko es pazīstu. Ļoti inteliģenti vīrieši, profesori, deputāti, dziedātāji...
29.11.2013 23:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es gribētu redzēt tavu sejas izteiksmi, kad tu uzzinātu, ka tavai sievai ir Mīļākais. Droši vien skats pa rubli būtu lielais poligāmijas bļāvēj

Pie taada viira visticamaak, arii ir kaads miiljaakais. Sievietes vairaak kraapj tad, ja pietruukst emocionaalaas puses, bet no cilveeka, kura viedokli paarstaav vinja dzimumorgaans, diez vai sagaidiisi kaut ko taadu. Bet taa kaa sievietes ir viltiigaakas, ragu neseeji parasti par to pat nenojaush.
29.11.2013 23:56 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tieshi taapat kaa daljai sievieshu ir miiljaakie. Ir cilveeki, kas nespeej buut uzticiigi un ir cilveeki, kuriem pietiek ar vienu partneri. Jaa, nedaudz lielaaks procents ir neuzticiigu viirieshu, bet tas nemaina faktu, ka gadsimtu gaitaa viirieshi ir audzinaajushi sveshu vechu beernus, tos uzskatot par saveejiem. Neba tie visi preceetie viirieshi kraapj savas sievas ar nepreceetaam jaunkundzeem, visbiezjaak kraapshana notiek ar cita viiriesha sievu. Tikai to taisniibu, kas ir pat statistiski pieraadiita, tu neveelies redzeet, ka abi dzimumi kraapj.

Par šo mēs varbūt parunāsim citā diskusijā :-D. Vīriešiem tikai uzdots jautājums par aizsākto tēmu, un es uz to atbildēju. Ne vairāk :-D
29.11.2013 23:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ļoti inteliģenti vīrieši, profesori, deputāti, dziedātāji...

Par peedeejiem diviem runaajot, tur reti kad var runaat par kaut kaadaam moraales normaam. Dziedaataaji vispaar boheemisti dveeselee. Tajaas aprindaas tik tiehsaam visi gulj zem viena dekja.
29.11.2013 23:58 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Lindachka no kurienes tik pārliecināta un skaļa statistika?
Parasti tik ļoti pārliecinoši runā tās, kuras ir krāptas, un tā vietā,lai atzītu, ka vienkārši nav bijušas pietiekami labas, vai tie gadījumi, kad jā, vīrietis patiešām bijis jāklis, cenšās sevi mierināt sakot, ka visi vienādi...
Tādā gadijumā, jāatzist, ka arī mēs visas esam vienādas - histēriķes, padumjas, u.t.t. bet to diezvai kāda no jums atzīs, ne tā?


Melns es jūtu līdzi tavai sievai un bērniem.
30.11.2013 00:00 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Krista, tu nepazīsti profesorus :D
30.11.2013 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
Malacis, ka atšūvi viņu, bet tālāk nejaucies... Pirmkārt, sieva ir stāvoklī, otrkārt, pēc tam vēl tu būsi vainīga, ka "aprunā" vīru utt.
30.11.2013 00:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits