Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es tad tā jokainā, kas piepirkusi pilnu māju ar mantām ar kurām bērns nespēlējas. :D
Bet es nespēju nepirkt, jo kaut 10-15 minūtes, bet patīk tas prieks bērna sejā, iespējams savi kādi neizsapņotie sapņi un nepiepildītās vēlmes caur bērnu tiek piepildītas, bet nu man mantas ir pārāk daudz bērnam.
Ik pa laikam šķiroju, bet beigās nav ko atdot. :D bet nu drīz pieķeršos un kādam atdošu, kaut uz dārziņu aiznesīšu, nav žēl, lai citiem tiek. :)
05.10.2016 12:34 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009

man daudz labak patik neka

koka kluciti berns var zlembat, grauzt, smerte, cirst pret zemi, ja grib, ar logo mantu jauzmanas, ka nenorij mazas detalas, kad saluz, tad liela breka un kas tie vispar par teliem?
P.S. es pati berniba ar lego daudz spelejos, bet es buveju majas un man bija visvienkarsakie lego, loti patika, bet ar sibriza pratu domajot, tikpat labi tie vareja but koka klucisi, jo nejau plastmasa un mega spilgtas krasas patika, bet gan iespeja kombinet lietas un veidot kaut ko "savu"
05.10.2016 12:34 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mazais lego attīsta pirkstu sīko motoriku un ļoti noderīgs ir tieši valodiņas veidošanai, tāpēc tajā neko sliktu nesaskatu. ;)
05.10.2016 12:36 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
neielikas bildes: http://www.ufunk.net/insolite/kos-brick-lego-creations/ lego murgs
koka prieks: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/81/68/df/8168df584a5002d5c68c4958a3876209.jpg
:-P:-P
tiesi ta, man liekas, ka tie ir vecaku neizsapnotie sapni, neka berna nepieciesamiba!
05.10.2016 12:39 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
sabert baltas pupinas ar sarkanajam un lauit bernam izskirot ari atista mazo motoriku, bet paskaties to lego bildi, kurai es linku pievienoju un, ludzu, paskaidro man, kas tie tadi ir!? dzivnieki!?? kadi?? supervaroni?? kadi?? monstri??
05.10.2016 12:41 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Nu, es neesmu tāda, kura ies un kādu strostēs par to ko gribu vai negribu. Šo mantu problēmu risinu tā, ka paši var teikt neko nepērkam, bet draugi un radi, lai dāvina ko grib. Mājās bērns spēlējas ar visu ko citu, tikai ne ar mantām. Mašīnu pastumda un pats pabraukā arī šad tad, bet tā arī dāvināta. Man liekas, ka paši esam iegādājušies pāris graužamos riņķus un vienu ziloni, kurš mūziku spēlē.
Pagaidām man nav pat neviena manta prātā, kuru gribu vai negribu, lai manam bērnam dāvina. Pati vairāk gaidu vecumu, kad varēsim pirkt un stellēt visādus lego un tamlīdzīgas lietiņas.
Tagad, kad mazajam uz dzimeni visi jautāja ko nopirkt, tad es atbildēju, ka īpaši neaizraujamies ar apğērba un rotaļlietu pirkšanu - tā kā ņemsim par labu visu ko paši būs gribējuši atnest. Tā arī ir, ka man nav par ko pīkstēt, kāds atnesa rotaļlietas, kāds bērnu kārumus, kāds arī kaut ko no apğērba un man viss patīk un liekas noderīgs! :-P Kaut vai tādā ziņā, ka pati bērnam neko tādu neuzskatītu par vajadzīgu pirkt, bet izrādās, ka viņam tīri labi patīk dažas no tām mantām. Pat pēc 4 dienām.. :-D
05.10.2016 12:44 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Havaja, man bērnībā nebija Lego, bet mani mīļākie spēļu kauliņi bija PSRS laika domino, bija 2 pakas un būvēju savas pilis. :-)
Nesaku, ka Lego slikts, tik ka nav vienas taisnības!
Katra māmiņa izvēlas savam bērnam to ko uzskata par labāko, jo tās ir viņas brīva izvēle, jo audzina savu iznesāto un piedzemdet mazo, un ikvienam citam tas būtu jārespektē.
Bet ir labi ja ir dažāda informācija, ka ir iespēja izvēlēties vai lemt par kādu izvēli, un ka nav tikai viens viedoklis. Jo bieži mammas, tajā skaitā varu likt arī sevi, ir izvelejušās kaut ko, jo tāds ir teju visām, un ar to ir pilni veikali, ir forši, ka ir kāds kas pasaka, ka ir arī citādi!
05.10.2016 12:50 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
havaja, pirmajā bildē tie ir Simpsoni domāti. Nu, reāli Lego taču ir dažnedažādi tie komplekti. Var jau nepirkt ar tiem monstriem, ja nepatīk. Man arī nepatiktu. Tāpat nav iebildumu arī pret koka klucīšiem. Pieņemu, ka manam bērnam būs gan tie, gan tie.
Pirmajās klasītēs mums skolā bija Lego kastes. Kā es sapņoju par to, ka man mājās varētu būt tās lielās kastes un varētu stellēt kādas mājas un staļļus vien vēlētos. Bet, nu, pieņemu, ka tādas kastes varēja maksāt kādu divu mēnešalgu apmērā.
05.10.2016 12:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Havaja - lego taču ir miljons veidu, nu nav jāpērk briesmīgākais, es pērku kastīti, kur daudzi ir iekšā, lai varam paši likt ko gribam. Tādus kā linkā nemaz nezināju.
Pupas sīcis izbārstīja pa visu virtuvi, man to nervi neturēja, es labāk ar lego. :D Katram savs.
Tiešām priecājos, ka jūsu mammu izdoma strādā, nervi tur un darbojaties ar bērnu ar visādiem izdomātiem, izklaidējošiem, paštaisītiem atribūtiem. Es pērku veikalā pārsvarā vai sūtu uz dārziņu, lai tur darbojas. Mājas citas izklaides. :)
05.10.2016 12:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Kā arī ne jau visu laiku pērku ķīniešu mēslus, man mājās dažādība, arī dabiskais, it īpaši, kad bērns bija mazāks, tad bija labākas rotaļlietas, dabīgākas. Tagad jau lielāks, citas intereses, tāpēc biežāk pērku lētu mašīnu, ko nav žēl izmest un pirkt jaunu, nevis, ka salauž dārgu, lai gan tās mazāk plīst.
05.10.2016 12:56 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Varbūt, tas ka mamma ir radoša ir labs piemērs mazajam :), ka mamma ko šuj, vai tētis uztapina :), ka nav tikai pirkt, bet arī ko radīt.
05.10.2016 12:58 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Noteikti ir labs piemērs. Gaidu, kad mazais paaugsies un varēsim realizēt dažādus DIY projektiņus, kurus esmu saglabājusi nākotnei. (l)
05.10.2016 13:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu es arī tad gaidu, kad mans paaugsies, jo savos 2,9 gados nav diži gatavs darboties ar DIY lietām, nav pacietība, tā kā viss no bērna atkarīgs. Ja redzētu bērna gatavību, tad varbūt kaut ko izdomātu vairāk tieši ar rokdarbiem, bet šobrīd, nē, paldies.
Labi, ka vēl dārziņā čalis dažādus darbiņus taisa, bet mājās mums jāspārda bumba, jāripo pa grīdu vai jāmētā baloni.
05.10.2016 13:06 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
sorry, ja izkalusijos par skarbu!
piekritu, ak katrs dara ka zina par labaku un ka grib!
protams, ir simts un viens lego veids, bet man besi, ka man cilvekiem ir jastasta, ka lego ir ok, ja tie ir vie,nkarsie klucisi, bet visadus "ekstra" es negribu, jo pat nezinasu ka bernam paskaidrot kas tas tads ir!! man tas attiecas ari uz visam mikstajam mantinaùm- nav ta, ka visas noraidu, bet godigi, cik redzu tos kiniesu sudus- nespeju pateikt, kas tas ir: merkakis ar kai miksets, suns ar zirga galvu, pele un zivs viena!?? vai ari mantinas dzivnieki gerbti ka cilveki, mani loti kaitina!!
par to davinasanu- es tiesam negribu pilnu maju ar visu ko, jo pec tam tas bus mans darbs, skirot un domat kur un ka nogrust visu lieko, negribeto! un cilveki bus terejusies galigi tam, kas mums neatbilst!
tad nu domaju par listes sataisisanu un visiem jauki nosutit! :)
P.s. sito visu pardomat man lika draudzenes piemers, kurai ir nu tik daudz mantu, ka vienkarsi kastes, skapji, istaba spragst pusu un bernam ir divas milmantinas! vis parejais tiek pasviest talak vai parkapts pari! ar drenbem tas pats, kalni, bet reali, cik tad tu tadas novalksai!
vinai viss lielakoties tika sadots un atdots un tagad vina megina darit ta pat- neslikti, iznemlto to, ka nevelos divus milzigos rimi maisu ar rotallietam vai drebem no audumiem, kuri ir mega sintatika!
tad nu macos teikt " ne, paldies!" un ceru, ka cilveki to respektes!
05.10.2016 13:11 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Jautājums tām, kam ir trīsmēnešnieki bebji un ēd tikai pupu - cik bieži jūsu mazajam ir vēdera izeja?
05.10.2016 13:13 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
havaja - nu iesaki draudzenei Labdarības lapu fb - izdarīs labu citiem un tiks no visa vaļā. ;)
Un jubilejās pasaki katram tieši ko dāvināt vai kāda veida, tāpat vairums jau prasa, ko uzdāvināt, tā tikai atvieglosi izvēli.
05.10.2016 13:15 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man meitai diezgan daudz mantu, bet puse noslēpta, puse pieejama, pēc ilgāka laika samainu mantas un atkal ir interese. Mums ir daudz manu, ar kurām spēlējamies kopā, piemēram,


Taisu arī DIY izklaides, moon sand, popkorna stacijas, rīsus, krāsojam ar guašām utt., tagad pārvāksimies uz māju, jau esmu noskatījusi māju, slidkalniņus un vēl visādus dārza priekus :-)
05.10.2016 13:25 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
Samanta*, manai tikko palika 3mēn. Bija viens brīdis, kad bija 1x pa 2-3dien, tgd atkal ir 2-3x dienā.
05.10.2016 13:29 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Ko jūs darītu, ja jums bērnam uzdāvinātu samērā tuvs cilvēks lietotas mantas?
Pirmo reizi atnesa lietotu vecu kombi, negribētu kašķēties un bojāt vakaru un paņēmu, lai gan kombis ir vecs un kā viņa teica, atdeva kaut kas viņai, tad atveda lietotu blenderi, un pedejo reizi 2 vecās lietotas mantas, kas ož pēc putekļiem.
Visas reizes negribētu bojāt svinības lai kasitos. Bet apkopojot galvā, saprotu ka nav labi. Es nez kur likt, aizvest atpakaļ? Es jūtu, ka nākamreiz atkal ko atvedīs :(
05.10.2016 13:36 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Villionota, ja mantas ir lietotas, bet labas un negribi paturet tas sava tuvuma , pie lielveikaliem ir tadas labdaribas kastes (pie Azura un Spices tok ir ), ieliec, gan jau noderes.
Ja galigs pee, tad met ara. Radiniekam /cei nedomaju, ka nepieciesams ko paskaidrot.
05.10.2016 13:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits