Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zems feritīns. Blood builder. Matu izkrišana.

 
Reitings 799
Reģ: 09.12.2019
Sveiki visiem!
Jau kādu laiku ir kritiski zems feritīns (hemoglobīns labs, dzelzs tikko dabūts normā), kā dēļ pastiprināti ir izkrituši mati un izjūtu arī citus simptomus, kas nāk līdzi ar dzelzs deficītam. Tāpēc vēlētos noskaidrot un dzirdēt atsauksmes par uztura bagātinātāju Megafood Blood Builder. Interesē tieši šis uztura bagātinātājs, jo dzirdētas labas atsauksmes gan no youtubes, gan arī lasot dažādus review. Vai kāda ir viņu lietojusi? Un kur visizdevīgāk viņu pasūtīt?
Kā arī labprāt uzklausītu Jūsu pieredzes stāstus par zemu feritīnu un matu izkrišanu dzelzs deficīta dēļ. Protams, arī par to kā uzveicāt šo problēmu.
P.s. esmu bijusi gan pie ģā, gan dermatologa. ĢĀ uzskata, ka feritīnu varu dabūt augšā ar uzturu un vitamīniem, esmu izmēģinājusi dažādus dzelzs uztura bagātinātājus, arī recepšu, bet diemžēl nevaru dabūt viņu normā, visu laiku ir zem 10. Gaidu vizīti pie gastroentrologa, lai noskaidrotu vai nav citu problēmu, kas traucētu dzelzs uzsūkšanos.
Paldies jau iepriekš par atbildēm! :)
05.11.2021 10:49 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Man šis ir bijis kādas 3x daudzu gadu periodā, jo ik pa laikam pievēršos veģetārismam/vegānismam. Pāris mēnešus atpakaļ uztaisīju asins analīzes un man viss bija mega slikti (VISS - dzelzs kritiski zems, hemoglobīns uz 6, ferritīns uz 2). Pa pāris mēnešiem nedaudz uzkačāju visu ar dzelzs laišanu vēnā un pēc tam tabletēm 3x dienā. Galva vairs nereibst un ir viegli skriet, bet mati vēl nedaudz krīt ārā. Es zinu, kā Tu jūties, - man vienmēr ir tā panika, ka izkritīs visi mati, bet visi nekad neizkrīt :D Paliek plānāki - jā. Bet var atkal ataugt biezāki. Man atauga biezāki abas reizes, kad atsāku ēst gaļu. Tagad neesmu atsākusi, jo galīgi negribas.
P.S. To Megafood Blood Builder nebiju dzirdējusi.
05.11.2021 21:20 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Man atauga biezāki abas reizes, kad atsāku ēst gaļu. Tagad neesmu atsākusi, jo galīgi negribas.

Atliek tikai piesaukt dabisko atlasi.
Pati gan jau saproti, ka matu izkrišana ir tikai viens no redzamajiem negatīvajiem efektiem uz organismu? Šādi dzīvojot Tev gados 50 būs 70-gadnieka veselība.
05.11.2021 21:35 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
29090 @ 05.11.2021 21:35

Atliek tikai piesaukt dabisko atlasi.
Pati gan jau saproti, ka matu izkrišana ir tikai viens no redzamajiem negatīvajiem efektiem uz organismu? Šādi dzīvojot Tev gados 50 būs 70-gadnieka veselība.

Pēdējā laikā ir kļuvis populāri piesaukt dabīgo atlasi kur vajag un kur nevajag ;)
05.11.2021 21:52 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
Lai dzelzs uzsūktos, tas jādzer kopā ar C vitamīnu. Vienā reizē. 1 tab dzelzs + 1 tab C vitamīna. (Redzu, ka Megafood tas jau ir sastāvā, bet lietojusi neesmu, tāpēc nemācēšu komentēt par Megafood) Un, protams, pietiekošs ūdens daudzums ķermenī katru dienu.
Dažiem viens dzelzs preperāts uzsūcas, bet cits nē, tāpēc tas arī ir labs jautājums, kuram īsti nav izskaidrojuma. Kā sejas kopšanas līdzekļi, kas vienam der, citam nē.
Cik gadus jau ir šīs problēmas un cik preperātus esi izmēģinājusi, cik ilgi lietojusi un kad mainījusi?
06.11.2021 18:15 |
 
Reitings 799
Reģ: 09.12.2019
Cik gadus jau ir šīs problēmas un cik preperātus esi izmēģinājusi, cik ilgi lietojusi un kad mainījusi?

Tā kā līdz šim nebiju īpaši informēta par dzelzs nozīmi organismā, tad tikai nesen sāku pievērst tam uzmanību. Epastu dziļumos atradu analīzes no 2017.gada, jau tur feritīns ir deficītā :(
Esmu mēģinājusi Olimp Labs Chela-Ferr Forte, no tā rādītāji neuzlabojās, tieši otrādi. Ar Ferretab feritīns uzkāpa minimāli, par 4 vienībām (lietoju 1 kapsulu dienā, pirms ēšanas). Tagad nopirku tothema ampulas.
Neesmu ieciklējusies uz konkrētiem preperātiem, tāpēc labprāt uzklausīšu kāda pieredze ir citām ar feritīna pacelšanu un efektīvākajām metodēm. Priecāšos arī par informatīviem materiāliem.
08.11.2021 11:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!