Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man ar bija posms, kad iemiga tikai rokas, tad saku vinu likt gultinjaa, stastiju pasacinju, maseju mugurinu un diezgan atri atrada no rokaam. Tagad ir taa- ielieku gultinjaa, paspelejas ar saviem laachiem, padzer udeni vai pieninu un pati aizmieg. Kopaa guleshanas un iemigshanas mums nav, negribeeju bernu radinaat iemigt un guleet ar vecakiem.
Gangster, varbut lauj vinai tur knosiities pa to gultinju, padzivosies un aizmigs?
30.07.2016 10:55 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Mans iespejams visu nakto varetu stavet gulta un supoties,demolet savu gultu,grauzt gultas malu. Ir meginats gaidit,ka nogurs,beidzas ar blausanu,jo noguris. Lai izmantotu to metodi,kad raud un iet ara no istabas neesmu spejiga meginat. Tikai,kad pa dienu taisa histerijas atstaju vienu,lai pati varu ievilkt elpu un nomierinaties. Kopa iemigt ari nevaretu,vins ari musu gultas malai ir izkodis robu,un mes atrak atluztu. Un blakus mums vai man ari negul labak..nemu blakus tikai,kad slims bija,vai kad pasai nav speka aiznest uz gultu vai uz rita pusi,kad vins sava gulta nemierigs.
30.07.2016 11:03 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Nezinu vai bērns tāds vai man vienkārši paveicies, bet bija posms ap bērna 6 mēnešiem kad mazais kādu mēnesi gulēja starp mums un man tā bija ar mazo ērtāk, visi kratija pirkstu un teica ai ai tā nevajag darīt pieradīs gulēt pie jums gultā un viss! Nu es tagad varu viņiem parādīt mēli un pateikt ka tās ir pupu mizas, nepierada! Guļ savā gultā! Domāju, ka pieradīs gulēs kopā tā kā biju noņēmusi redeles un piebidijusi mazā gultu.. un arī bija padomdevēji kas teica nu jūs tagad ilgi tā gulēsiet, jo mazais pieradīs.. nu vienā dienā pārnesām gultu uz istabu un guļ! Visiem padomdevējiem šoks kā tas tā var būt!
Tā ka uzskatu, ka jādara tā ka pašai un bērnam ērtāk neklausoties un nebaidoties ka viss tagad tā būs mūžīgi.. nu nebūs! :-D
Bija laiks kad mazais iemiga tikai man uz vēdera un visilgāk gulēja tikai man uz vēdera tā kā vēders pret vēderu un kad bija negulēto nakšu posms arī nospļāvos un tā gulēju ik pa reizei gan dienā gan naktī un rezultāts bija tāds- izgulējusies priecīga mamma un mierīgs priecīgs bērns.. arī domāju ka tik nepierod.. bet nu uz to laiku ta man bija labi un nepierada :-)
30.07.2016 11:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Saule, tad vins iemieg sava gultinja bez problemam?
30.07.2016 11:14 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Story, ja ir pārguris piemēram kā vakar tad jā pagrozijās pagrozijās un aizmiga, ja ir aktīvāks tad vajag tomēr padziedāt miega dziesmiņu vai apguļamies viņa istabā gultā kurā pagaidām pie viņa es guļu un tad runājos, dziedu vai grāmatiņu skatamies un aizmieg tad pārceļu.( Nav problēmu arī viņam ar to pašu procedūru -dziesmiņa, grāmata, runāšanās mierīga iemigt mazajam savā gultā)
Tādēļ saku mums ir bijuši dažādi periodi un mazais nav tā pie kaut kā pieradis un tad bijušas problēmas.. tagad vēl nedēļu pagulēšu viņa istabā, pirkšu rāciju un iešu gulēt uz mūsu istabu pie vīra un arī ticu ka nebūs nekādu problēmu..
Es noskaņojos vienmēr uz to ka nebūs nekādu problēmu un jādara kā ērtāk :-)
30.07.2016 11:23 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
man ar paveicies ar guleshanu, no visa kaa esmu atradinajusi, bet es nekad beernu neesmu spiedusi guleet iet, nee protams ir rezims, bet ja sodien 1 vinja negrib iet pusdienslaiku gulet es neciinisos. Draudzenei gan, meitai 5 gadi un pie vecakiem tik gulj. :(
30.07.2016 11:33 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Diemzel tas laikam it atkarigs no berna. Tapat kaa citam berni need naktis,citam,kaa man dazreiz divas reizes nakti. Tapat kaa cilvekiem,viens viegli iemieg,kads grozas pusnakti. Man vel japiebilst,ka dels loti lidzigs tevam,tas ar bijis neguletajs un huligans. Ta,ka man paveicies.
Bet kaa vispar,kam berni ir vairak lidzigi izskata un rakstura? Mans izskata vira kopija,kad vins mazins bija. Tik manu matu krasa un pagaidam.acis.
30.07.2016 11:39 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man abi berni peec teeva izskata zinaa un meita esot manaa raksturaa. Nu tad varu satureeties! :D
30.07.2016 11:43 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Par lidzibam-dels pec manis (gan raksturs, gan izskats),meita teva..pagaidam spriezu tiksi pec izskata, par raksturu vel par agru spriest. Mazina.
Sodien sapratu, ka man ir jauns izaicinajums-iemacit meitai padzerties.
Dodu klat maisijumu un manbeidzot ir normals (manuprat)berns. Vakar pat treso reizi izgajam :)
Man tas ir liels sasniegums..iziet un pastaigat, un bez blausanas.
Bet ar dzersanu izskatas ka us ...interesanti. pirmaja diena izdevas iemanit mazliet siltas kumelisu tejas, bet vakar un sodien viss tiek splauts ara. Vienalga pudele vai karote.
30.07.2016 12:48 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Jā, mūsu meitiņai drīz 5 mēneši, un ar auto braucam kā sanāk, bet ja plānoti tālāki braucieni, tad cenšamies no rīta agri izbraukt, kad viņa ir miegaina. Cita režīma nav, ir tikai naktsmiegs, pa dienu var gulēt, var negulēt, kā sanāk.
Meitai ar velšanās laiks, naktī dažkārt izlemj velties, smieklīgi, viņa acīmredzami guļ un grib velties.
Man tās pamācības par gultu uzdzen dusmas, kāda vispār kuram daļa kur un kā guļ Tavs bērns.
Es pati no pamācībām cenšos iziet mierīgi, pakratu galvu un viss, bet nu tas par gultu jau tik uzbāzīgi un pārmetoši, nu jopcik (e)
30.07.2016 13:26 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man meita ar sākusi ēst 3 x naktī, un jā dažreiz viņa paliek man blakus, jo es viņu ceļu atpakaļ uz gultu un viņa pamostas, es ar savu miegu neriskēšu!!! :-D
30.07.2016 13:27 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es būtu ļoti apmierināta ja meita naktī neēstu, tas būtu ideāli, tad mans bērns būtu supertruper (l) , it kā miegu netraucē ēšana, bet tā pārcelšana, vot tas gan čakarē miegu, jo kā teicu, jāceļ atpakaļ, jo sāk celties augšā un velties. :-P
30.07.2016 13:31 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Favim - mana arī šķobās, spļauj ārā, taisa dīvainas ķermeņa kustības. :-D Bet dažreiz tomēr padzeras, augstākais reizi vai divas dienā. Neiespringstu, jo vēdera izeja nav cieta, un ja gribēs dzert, tad dzers.
30.07.2016 14:15 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manējais ir ļoti aktīvs. Mierīgs ir tikai tad, ja uznāk luste lasīt grāmatas. Ja tas apnīk vai negrib, tad ir grūti.
IKEA Mammut šodien nostestējām Alfā. ļoti viegli, mans ar savu knosīšanos ar visu krēslu bija gar zemi. Laikam tomēr jāskatās uz koka vai arī pagaidām jāatliek šis pirkums, kad tiksim pie lielākas mājvietas, jo mums pašreiz ļoti maz vietas.
30.07.2016 14:59 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
man gribās nolaist tvaiku :-D
par to gulēšanu kopā...mazajai tūlīt būs 8 mēneši un mēs visu laiku guļam kopā(pat slimnīcā) un man besī, ka māsīca(viņa vienmēr no sevis gudro tēlo) saka, oii, tas ir slikti, tev būs grūti atradinat viņu. Tad vēl bēbim ļoti mīļa ir sosīte un no tās man arī būs ļoti grūti atradināt.
Kā viņa var to zināt?(e)
Man besī (e):-D
Uzvelkos, ja kāds ta dara
30.07.2016 16:29 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
Tās kurām bērns ēd no pudeles, no cik mēnešiem jūs devāt pudeli turēt rokās, kad ēd?
30.07.2016 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Uzrakstiishu arii es par to guleeshanu kopaa.Man personiigi,ir nepienemama guleeshana kopaa,tapeec mazaa zin,ka pat dienaa vinja gulees savaa gultinjaa.Bet tas ir tikai mans viedoklis,ka beernam nav ko dariit vecaaku gultaa.Man no pasha saakuma bija taada nostaaja un nekas nav mainiijies.Un vispaar,man liekas,ka taa guleeshana ir atkariiga no taa,kaads ir mazulis,Citam vajag,lai mamma gulj blakus un nekaa citaadi.Cits pats gulj savaa gultinjaa un nav nekaadu probleemu.Man piemeers ir draudzene-vecaakaa meitinja joprojaam iet guleet ar vecaakiem(2,5 gadinji),bet jaunaakais deels bez probleemaam gulj viens pats savaa gultinjaa.
kuskusss,man mazaa it kaa grib pati eest no pudeles,bet vinjai veel nav saprashanas,ka pudele jaatur citaa poziicijaa,lai tur kaut kas teceetu.Tapeec vinjai nedodu veel pashai eest.Savukaart,vienai draudzenei bebene jau 6meeneshos eed pati no pudeles.Taa,ka tas ir atkariigs no taa kaada ir tava mazule;-)
30.07.2016 16:52 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Mana mazā sākusi gulēt ilgāk naktīs, maksimums 1 reizi pamostās. Iepriekš bija 2 reizes naktī, tāds režīms iegājies, es jau biju pieradusi. Bet tā priecājos, šodien bēbītis nogulēja veselas 7 stundas no vietas un no rīta pat nebļāva, tik runājās un gugināja un tā mani pamodināja uz ēšanu. Nu tik mīlīgi! :D (l)
30.07.2016 17:56 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man arī prieks, ka biežāk par 1 reizi naktī neceļās. Pirmās nedēļas pēc dzemdībām pa dienu gulēja, pa nakti bolījās, bet tagad jau iegājies ritmiņš. Mana arī šonakt nogulēja 7 stundas. Redzēsim kā tālāk mums ies. (l)
30.07.2016 18:13 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
AGHigh five! :D Līdzīgi mums iet ar tiem bebukiem.
Man bija tas pats, dienas bija sajaukusi ar naktīm slimnīcā un mājās arī bija grūti atiet no tā ritma, bet beidzot viss ir normāli. Tavējai jau rīt 2 mēneši, ne? (l)
30.07.2016 19:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!