Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Tas nekas, rīt iedod atkal savu pienu, nekas slikts nav noticis :-) Maisījuma bērni izaug tikpat veseli un žirgti kā pupa bērni, bet tev tā ir tikai viena maisījuma reize.
Tu knupi dod? Man tā ir katru dienu kā tev, bet es to iztulkoju tā, ka bērns grib zīst, ne ēst. Es tad iedodu knupi un ir miers. Citādi pie pupa zīžot viņš dabū arī pienu, ko galīgi nevēlās un tāpēc sāk protestēt. Pamperis pildās, kopumā bērns ir omulīgs, tā ka badā nav. Protams, jāpacīnās ir, jo nav viņš man mierīgs kā no Pampers reklāmas, bet ko nu padarīsi :-D
15.07.2016 23:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Favim, cik Tev bērniņš vecs? Kad manam bija apmēram 3 nedēļas, tad arī pāris nedēļas bija smags posms. Es gan pudeli nedevu, bet man tā kādas 2 nedēļas arī bija, ka liekas, ka visu dienu zīž. Jo citādi nebija nomierināms. Bija smagi, bet izturējām.
15.07.2016 23:54 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Manejai ir menesis. Viss bija ok, lidz tikam slimnics del nabas. Vinai pusotru nedelu lika sistemas ar antibiotikam un pec ta ir sakusies jautriba. Slimnica pat bija mierigaka-pablava, nomainiju pamperi, paeda un guleja, bet tagad, ir pups vai nav pups -raud ik pa laikam. Galvenais, ka ed..un atvemj. Nelikt nevaru, zel ka visu laiku blauj. Pielieku pirmas min ir gandarijums, tad raujas nost. Varbut negarso ? Knupi atdzist daleji-ir reizes kad nem, bet vispar izskatas, ka uzskata to par personisko aizvainojumu, kad meginu iedot knupi. Izsplauj un sak raudat vel sparigak.
16.07.2016 00:03 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Favim nenopel sevi, visiem gadās sliktās dienas un tas nepadara Tevi par sliktu mammu. Drīzāk otrādi - jo centies kā vari un pārdzīvo par bērniņu. Galvenais, ka bēbis tagad omulīgs. Varbūt esi apēdusi kaut ko, kas bēbja kuņģītim nepatika? Es gan baroju tikai trīs nedēļas, bet kad apēdu kaut ko specifiskāku un bērniņš dīvaini uzvedās, pagaršoju savu pienu vai nav rūgts utml.
16.07.2016 00:09 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Edu visu pa biskinam. Daktere teica, lai atmet domas, ka kaut kas nav edams. Tikai mazak sals. Un garsvielas. Piens garsigs, ari sito iedomajos, bet ne. Viss normali.
16.07.2016 04:29 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Pa nakti viss normali -paed kruti un aizmieg. Kas tas bija nesaprotu..varbut kads koliku paveids, bet tads uznak neviena laika. Ir ari no ritiem .ta ka nesaprotu. Jebkura gadijuma vakar pudele palidzeja. Bet es neatkapsos, bus jaed pups..cik tik ilgi varesu dot.
16.07.2016 04:45 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es gan teiktu, ka nevajag ieciklēties tikai uz krūti. Jā, pati tā darīju, bet tāpēc, ka pakļāvos bērna ārstes spiedienam. Viņa bija kategoriski pret maisījumu un uzsvēra, ka, tā kā svars labi nāk klāt, piena pietiek, bet man likās, ka bērns nepaēd, jo zīda burtiski visu laiku.
16.07.2016 07:01 |
 
Reitings 519
Reģ: 16.03.2010
Nelikt nevaru, zel ka visu laiku blauj. Pielieku pirmas min ir gandarijums, tad raujas nost. Varbut negarso ? Knupi atdzist daleji-ir reizes kad nem, bet vispar izskatas, ka uzskata to par personisko aizvainojumu, kad meginu iedot knupi. Izsplauj un sak raudat vel sparigak.

Favim, tāda sajūta, ka par mani un mazo būtu rakstīts. Mums jau pāris vakarus šitā ir. Mutīti čāpstina, kā lieku pie krūts, viens zīdiens un tad jābļauj un jāraujas nost. Vakar jau gandrīz pārņēma izmisums. Arī sajūta, ka piens nav labs vai negaršo. Bet naktī viss normāli, mierīgi paēda.
16.07.2016 07:16 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man atkal liekas, ka viss ko Favim raksta ir normāli, mēnesīts tik mazulim. Jāpārdzīvo, no mazuļa nevar gaidīt perfektā zīdaiņa uzvedību.
Varbūt tu dod krūti, bet mazais nemaz negrib ēst, mana ar bļāva, tiesa no kolikām, biju bezspèkā, jo neko nevarēju padarīt, to laiku pārdzīvojam un tagad viss ir labi.
16.07.2016 07:24 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Knupi ar neņēma un neņem, iztiekam bez, draugu bēbis ar neņēma, nu nekas, nevajag ar, pierāda.
16.07.2016 07:28 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Man ar pirmo bernu sita nebija. Tapec liekas jocigi. Lai gan vins ir pudelberns-bet tur cits , pasmags stasts apaksa. Ar suto nozverejos, ka bus pups, cik ilgi vien vajadzes un se tev....izgasanas.
Bet, ja sakat ka vel kadai sta, tad iespejams ir norma. Tas mierina, ka tas ir parejosi. Ari tas ir labi. Tad sameklesu piparmetras, balderjanus (manai nervu sistemai) un tusesim talak.
P.s. ap kuru menesi sita jautriba mazinas/beidzas ?
16.07.2016 09:03 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Tad sameklesu piparmetras, balderjanus (manai nervu sistemai) un tusesim talak.

Piparmētru nē, to iesaka dzert, kad izbeidz barot ar ktrūtsbarošanu, jo tā mazina pienu.
Bet par brēkšanu-manējā dikti raudāja ~2.5 mēnešus. Ar punci dikti mocījāmies, vislaik bija piepūties kā baloniņš. Tas laiks vnk jāpārcieš. Atceries, ka tas nebūs mūžīgi,lai arī reizēm varbūt šķiet, ka tas nekad nebeigsies!
16.07.2016 09:13 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Man piparmētru teja nesamazināja pienu . Ta jau ir tikai tēja. Tad jau litriem vajag dzert ,lai samazinātu pienu.
16.07.2016 09:47 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Favim, es saprotu Tavas sajūtas ,ka juties izbrāķēta. Bet nesatraucies ,iespējams bērniņš nevar paēst no Tava pienina un tādēļ labak jūtas kad iedzer maisījumu . Bet noteikti bērniņš tevi nebrake. Viņam Tu esi pati mīļāka , tikai vins gribēja paēst .
16.07.2016 09:49 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Atceros no reizes, kad slimnīcā histērijā raudāju vairākas stundas, vecmāte atnesa kaut kādu dīvainu pudeli ar šķidrumu un lika dzert. Pēc īsa brīža palika tik labi, satraukums kā ar roku noņemts un jutos tik mierīga. Pliks baldriāns man nekad nav īsti palīdzējis, bet šis bija brīnumlīdzeklis. Tai sastāvā baldriāņa tinktūra un nātrija bromīds. Nezinu vai tādu var iegādāties, bet ja varētu, iepirktu vairumā. :-D
16.07.2016 10:00 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Man atkal ir savādāka liksta - mana mazā nu nenormāli daudz ēd. Viņai pēc 6 dienām mēnesītis un grib ēst ik pēc stundas vai divām jau. Un, kad nedodu ēst, bļauj, rociņas dūrītēs un nekas nelīdz, izņemot pudeles došanu. Un, jā, dodu viņai pudeli, bet tas manu veselības problēmu dēļ. Sākumā domāju, ka varbūt kolikas, bet nevarētu būt, ja viņu nomierina tikai un vienīgi pudele? Nekāda aijāšana vai mīļošanās viņai diži nepalīdz. Un izēd visu pudeli, tagad viņai esot jādod 130ml maisījuma ēdienreizē, apēd vienu, pēc pusotras stundas +/- prasa vēl. Izeja viņai ir laba, regulāra. Reti kaut ko atgrūž, tāpēc nesaprotu kur viņai tas viss paliek un kāpēc tik daudz. Vai arī man vajag atļaut viņai pabļaustīties? :-/
16.07.2016 12:00 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
AG, iemetu neta to kombinaciju, ko mineji un vins man sitadas lietas izmeta (sedatīvu ietver daudz dažādu sastāvu medikamentu, kas spēj nodrošināt centrālās nervu sistēmas (CNS) sedācija.Ir grūti precīzi klasificēt šīs narkotikas.Katram nomierinošu ietekmi uz nervu noteiktā veidā.
Saistītie narkotikas un šo daļu šādi:
Narkotiku broma (nātrija bromīdu vai kālija).Piedāvātais nesēju: "nātrija bromīds", "kālija bromīds", "Adonis-brom".
Augu izcelsmes zāles : augu ekstraktus, ko raksturo nomierinoša iedarbība.Izstrādājumi no baldriāna, mātere, peonijas tinktūra.
Kombinētā līdzekļus. Pamatojoties uz iepriekš minētajiem divām grupām radīja šīs nomierinošus līdzekļus.Sarakstā narkotikas: "New Pass", "Sanoson", "Nervofluks", "Persen forte", ". Laykan")
Nomierinosas zalites, bet...narkotiska piegarsa.
16.07.2016 12:47 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Nerviem labi ir Bach rescue nomierinoshie liidzeklji. Vispaar man arii nodereetu shobriid :D
16.07.2016 12:49 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Favim
Vinai pusotru nedelu lika sistemas ar antibiotikam un pec ta ir sakusies jautriba.

Tas arii ir iemesls visaam probleemaam; atmet domas, ka tavs piens nav labs, viss ir labs, bebim vnk probleemas kungi deelj atibiotiku kursa un tas ka slimniicaa bija mieriigaaks nav raadiitaajs- antibiotikas vnk veelaak radija probleemas ar kungi. Manam uzreiz peec dzimshanas iedeva antibiotikas, bet kursu paartrauca peec dazhaam dienaam, jo asinanaliizhu rezultaati atnaaca negatiivi; visi simptomi mums loti liidziigi. Slimniicas vecmaates uzskatija, ka ir kolikas, bet arsts pateica, ka antibiotikas radijushas kungii gremoshanas probleemas, ar laiku tas paaries. Kad paliek pavisam traki un nekas neliidz, uzsmereju uz knupja dateli, vismaz tas tieshaam paliidz bernu nomierinaat.
16.07.2016 13:01 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Rūķīšu māmiņtējā ir piparmētras, tā kā nedomāju, ka mazos daudzumos piparmētra samazina pienu. Citādi jau to neliktu iekšā tējā, kas paredzēta piena vairošanai.
16.07.2016 13:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits