Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Uij, lasu un domaaju :D kam man bus jaiet cauri :D pa kartupeli var podaa nokljut :D :D :D

Jautajums - kaa jusu berns tiek wc, vannas istabaa? Vinji jau pashi aizsniedzas un atver durtinjas.??

Atceros, ka draudzene nomainija rokturi vannas istabas durviim uz augshy, lai berni netiek iekshaa, jo tur ir bijusas trakas nodarbes vinjiem :D
06.11.2014 14:00 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Story, mums durvis vienmēr stāv vaļā
06.11.2014 14:02 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
mani arī šodien gaidija pārsteigums - mazgaju matus vanasistabā un dzirdu kautkas durvis kasa atveru a tur bebis :D pirmo reizi izrāpoja no istabas, nu drīz tik saksies, viņš būs visur :d
06.11.2014 14:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Savu vannasistabā vienu nelaižu, arī poda vāki ciet, jo vienreiz jau roka bija podā. Tā kā mazais vannasistabā izkrāmē visu no plauktiem ārā, tad ļauju krāmēt tikai vienu skapi manā uzraudzībā. Viens pats tur neiet un kad noslēdz gaismu, tad nāk ārā.

Mistkaste stāv skapū zem izlietnes, virtuves skapjus uzmanu un arī ļauju vērt vaļā tikai vienu skapi un atvilktni.

Pagaidām ar to problēmu nav.

Problēma sākas ar kontaktiem, kas ļoti interesē, gribas viņas tur visu ko iebāzt. It kā jau ir drošība salikta kontaktos, bet nu neļauju jau tāpat.
06.11.2014 14:08 |
 
Reitings 451
Reģ: 29.09.2013
nevienai bēbis nav tv nogāzis vai kādu lielo sadzīves tehniku?:D zinu ka man draudzenei bēbis tv nogāza labi ka pašam virsū neuzkrita . man vissvairāk bail ka nogāzis kādu lielo mantu, tv , vai lielo pc kas mums ir viesistaba,tapat laptopu kas man stāv uz žurnālgalda.
06.11.2014 14:10 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
nu es pati palaizu vannasistaba, vakara pirms dušas padzīvoties, ik pa laikam pieskatu. Virtuve mums ari miskaste zem izlietnes un pat tas taisamais ir, kur vberni nevar atvert, bet citreiz aimirstas vinu aizstaisit un atliek tik iziet uz toleti, ka mazais klat un visko sadara.
06.11.2014 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Tesoro, man meita datoru nogāza no galda. Saucās, bērns iemācījās uz krēsla uzrāpties :D
06.11.2014 14:12 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Manaa virtuvee vairs nav neviena kreesla,jo mans deels tik to vien dara kaa uz galda dziivo. Savas mantas uzvilcis augshaa un tik leekaa un tusee, paarak bail man ir,ka nenokriit,taapeec kreesli tagad dziivo uz balkona. :). Sapleesa savu baby cook- buus jaapeerk jauns,atkal 100 euro veejaa....vee.dusmiiga biju, apraudaajos pat. Un veel ar pildspalvu ir diivaanu saziimeejis.neko citu baigi sadariijis nav.
06.11.2014 14:17 |
 
Reitings 530
Reģ: 08.01.2014
Čau meičas :)
Manam mazajam šodien 5.mēneši. aiiiiii (inlove)
Es nevaru-mīlu viņu tik ļoti :)
Bijām šodien pie dakteres.
Sver 8,050kg un 67,5 cm .
Viss labi,teica,ka augot pēc grāmatas :D
Varu sākt dot ēst putras.Kādas jūsu mazajiem garšo vislabāk?
Sakoķetēja ar vienu mazo meičuku,tādu smaidu uzsmaidīja,aiii,tik mīļi bija,ar dakteri arī koķetēja.Un visu ņēma rokās,kamēr viņu pārbaudīja,savu bodiju un jaku :D Daktere saka-tavs,tavs :D
Nu tā-baigais malacis,visādus jokus samācījies,šodien no rīta gultā viņu atradu interesantā pozā,gulēja uz vēdera,dupsis gaisā un kājas apakšā,nobildēju,protams :D
Aiii,kā viņi aug-tik ātri,ka bail....
06.11.2014 14:26 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.03.2010
Gribētu lūgt padomu, jo pati nezinu ko vairs iesākt :(

Man ir dēliņš 15 mēnešus vecs (gads un trīs mēneši).
Forši augam un attīstāmies, bet šobrīd ir iestājies kaut kāds trakums - sāk parādīt raksturu un ne tajā labākajā veidā.
Kad nedarām ar vīru pa prātam sāk mums kost, sist un raut matus ārā.
Ļoti pārdzīvoju, jo mums viņš ir gaišs un jauks puisēns. Sāp sirds, jo viņš neieklausās manī kad saku, ka tā nav labi darīt.
Kad aizrādu un saku: "ņu, ņu tā nedrīkst", viņš turpina darīt un smejas.

Varbūt kādai māmiņai ir līdzīga situācija bijusi un varēs ieteikt ko darīt.
06.11.2014 14:31 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Mimzi, tas jau nav nekas traks. Aug buciņš, aug radziņi
Manam pusotrs gads, stiķi līdzīgi. Tad, kad sāk riebekļoties, saku ļoti stingrā balsī (draugam sanāk labāk), ka NEDRĪKST. Ja turpina, saku vēlreiz un vēlreiz; paralēli mēģinu arī novērst uzmanību uz citām lietām.
Ja jāsaka pavisam godīgi - savu tēti klausa vairāk (viņam arī labāk sanāk :D )
06.11.2014 14:40 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Kaut kas ir mainiijies juusu ikdienaa? Mums bija taa,ka E bija saacis beerniem vnk mantas njemt nost,katru reizi kaa aizejam uz speelju laukuminju,tur beerni speeleejas ar savaam bumbaam,mashiinaam,un vinjhs vnk iet klaat un njem nost. Tas bija tieshi tajaa laikaa,kad saaka iet pie aukliites,kura veel auklee 4 citus beernus. Taatad- samaaciijies pie vinjas. Un tagad,kad pagaajushi 2 meeneshi,uzvedas ljoti labi,zin,ka tas nav vinja,to njemt nedriikst,nekaadas histeerijas netaisa. Taa varot buut,kad saak iet beernudaarzaa,jo vinjhs no kaada to ir noskatiijies,iemaacijies.
06.11.2014 14:41 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Miss,mums atkal otraadi. Mani klausa labaak,bet viiram tik pasmaida un turpina dariit. Haha. Bet vispaar mans nav taads palaidniigs. Visu patiik kaartot. Pamperu vienmeer peec apmainiishanas nesuz mistkasti,atrod uz griidas kaadu konfekshu papiiru vai ko taadu,tas tuuliit tiek nogaadaats uz mistkasti. Vieniigaa probleema mums ir ar kaapshanu uz galdiem, uz visa,kas ir augsts.
06.11.2014 14:43 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
tille, mans ņēma nost mantas bērniem vēl pirms sāka iet dārziņā! Pieņemu, ka citiem gan viņš to iemācīja :D
Domāju, tas atkarīgs no bērna. Mans tāds saulīte vien liekas, bt izrādās baigais bosiņš dārziņā (lai arī pats jaunākais). Protams, arī tas, ka mājās vienīgais bērns; arī omēm vienīgais mazbērns - tā ir, ka vienmēr uzmanības centrā. Bet tas nekas, dārziņā saprot, ka ir citi bērni un tie tikpat svarīgi auklītei kā viņš :)
06.11.2014 14:46 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
tille, miskaste manam arī topā un kāpšana visur augšā arī! Man brīžiem liekas, ka sirma palikšu :D
06.11.2014 14:47 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.03.2010
miss?, es ļoti ceru, ka tas pāries, jo sabiedriskā vietā paliek neērti, ka viņš tā dara. Liekas, ka viņš mūs abus diži neklausa.

tille, es pat nevaru iedomāties, kas varētu būt mainījies. Vienīgais, kas nāk prātā, ka mums tētis praktiski vairs nav mājās (pat brīvdienās) un varbūt dēļ tā arī tā agresija rodas.
Mēs domājam nākamgad ņemt aukli vai laist privātajā bērnudārzā, lai beidzot varu atsākt savas gaitas. Ceru, ka līdz tam viss mainīsies. Mana mamma teica, ka tiklīdz viņš pamainīs vidi, tad tas niķis pāries.
06.11.2014 14:52 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
Mimzis
Mes darijam ta ka tetis vienmer rajas ja mazais darija ari mammai un es vinu raju ja vins darija pari tetim, un tad gajam un viens otru zelojam un milojam. Ja nu galigi vairs nevaram valdit (bet tas ir tagad kad vinam ir 2,7 gadi) tad ieliekam vinu vana istaba un tad vinam tur japasez un japardoma ko sadarijis.

Aaa par kosanu vienu reizi vins man iekoda un tad tetis vinam iekoda preti (protams ne jau stipri), kops tas reizes kodis nav.
06.11.2014 14:58 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Karma, mans bērns arī slims :/
Norāva rota vīrusu vai ko līdzīgu tam slimnīcā un tad uzreiz pārgāja temperatūrā un klepo arī. Bet neko - pašlaik dzer sīrupu, smērēju ar sildošo smēri un bez paracetamola vakaros arī neiztiek. Redzēs kā būs šodien, jo šī nakts arī nemierīga bija


Kopš mans bērns iet BD, slimo vienā laidā. Tas ir kaut kas traks.
Es ārstēju, vedu bērnu uz BD, bet tur priekšā, vesels bars klepojošu un slimu bērnu. Pēc trim dienām, mans atkal slims.

Godīgi, vairs nezinu ko darīt. Apdomāju, ka ņemšu ārā no BD. Sēdēsim mājās.
06.11.2014 15:02 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Miss,varbuut laiks padomaat par maasinju/braaliiti ?! :)
06.11.2014 15:03 |
 
Reitings 138
Reģ: 08.03.2010
Negausis, būs jāpamēģina ar to rāšanu.

Oi, kost viņš kož mums visu laiku - vairāk jau man. Man nez kāpēc dažreiz liekas, ka viņš nekož aiz ļauna prāta, bet gan buču grib iedot, jo mēs tagad mācamies buču dot un viņš man vaigā ar mēģinājis kost :D
06.11.2014 15:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits