Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sēdi uz soliņa pie padjezda un klačojies.

 
Reitings 39
Reģ: 14.11.2013
Vai Jums ir bijušas attiecības ar nerunīgu puisi jeb ar puisi ar kuru nav tēmu par ko parunāt? Kāpēc citreiz rodas tāda problēma? :) Ja bija, tad kādas bija attiecībasu un cik ilgi noturējāties.
14.11.2013 02:43 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
BIJA. Tieši tāpēc arī bija, jo es nespēju izturēt, ka man no cilvēka ar knīpstangām jāvelk ārā viņa domas par to un to. uzsākt sarunu vienmēr vajadzēja man. Es biju tā, kas runāja, viņš, kas klausijās :-D . manuprāt, tas tādēļ, ka cilvēks nespēj līdz galam atbrīvoties, izņemot savā ģimenes lokā. Tā ir kautkāda nedrošība, bailes būt savādākam ar savu viedokli, es nezinu, tiešām nezinu....bet man žēl šādu cilvēku, jo diezvai viņi paši jūtas dikti laimīgi, ka katrs vārds nāk ar tādu kā smagumu ārā. Kā otrs iemesls varētu būt, ka viņam saistīja pavisam cita veida intereses un tēmas, tādēļ nemaz nebija ieinteresēts sarunai...
14.11.2013 04:04 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Es esmu tāda. Un tiešām nejūtos laimīga. :( bet nu kāda esmu, tādai jādzīvo.
14.11.2013 07:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es nespēju izveidot attiecības ar puisi, ar kuru man nav, par ko runāt vai kurš nerunā ar mani. mani tas atgrūž. pat, ja puisim it kā interesēju, viņa noslēgtība man liek domāt citādi. tāpēc tādām attiecībām, manā skatījumā, ilgtermiņā nav jēgas.
14.11.2013 12:39 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Hah, atceros tīņu gadus, vienu tādu randiņu. Nu čalis.. atnāk uz randiņu un klusē, tupa sēž uz soliņa un klusē. Uz jautājumiem neatbild, sēž un nekustās :D
Tā arī bija pirmā un pēdējā reize,kad viņu redzēju. :D
14.11.2013 12:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits