Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kurš? Badboy vs anti-badboy.

 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Sveikas sievišķās dvēseles ;)
Diezgan wiieerd, ka es kā čalis te kaut ko rakstu un sūdzos, bet tomēr nolēmu noriskēt.
Gribu noskaidrot, kādu tipa vīriešus Jūs meklējat? Agrāk likās, ka sievietes vēlas jaukumu, maigumu, siltumu un drošību, bet pēdējā laikā sanāk tik ļoti aprauties, ka sāku mainīt uzskatu. Sāk likties, ka Jums vairāk tīk badboy tipa vīrieši.
Esmu no tiem tipiem, kurš rūpējas par savu otru pusīti, esmu mīļš un jauks, pat liekas ka pat pārāk.
Kāpēc es par to te sāku vispār gvelzt?
Lieta tajā, ka pārāk bieži dzirdu - "Tu esi jauks, foršs utt. Paliekam draugi". To es dzirdu pārsvarā no visām daiļā dzimuma pārstāvēm kuras man patīk un dēļ kurām esmu gatavs krist un celties.. Bet izrādas, ka jaukums un mīļums nav primārais.
Sakarā ar šiem daudzajiem jaukajiem atteikumiem ir sakrājies lērums, salīdzinoši labi draugi (sievietes). Ar kurām runāju un viņas liek nospriest, ka patīk badboy tipa čaļi.
Bet, pēc kāda laika man gaužas, ka tas viņa badboy`s nepievērš uzmanību, slikti izturās utt.
I dont get it.
Neesmu nekāds dorkijs vai kas tml., sieviešu uzmanība netrūkst, bet man uzmanību pievērš tās, kuras atkal man neliekas saistošas. Glītas utt.
Kas nu kuram ir glītas, fakts.
Ir automašīna, dzīvoklis, darbs, mācos, trenējos, neesmu miesās tas mazākais. itkā reali viss ir.. bet pietrūkst tikai tā viena lieta, cilvēks ar kuru dalīties priekos un bēdās.
Gribēju noskaidrot, where is da problem?
Beigu beigās esmu situācijā, kad jau gadu draudzene krāpj savu čali ar mani un lai, cik labi būtu ar mani, nespēj pamest viņu.
Neesmu no tiem tusētājiem, jo dodu priekšroku labāk kādai glāzei vīna, jaukai filmai un forši sēdēt zem sedziņas, nevis iet dzert..
Vienu reizi Vecrīgas naktī cita meitene reibumā spēja teikt man vārdus "Tu man daļēji patīc", kā lai to saprot? Esmu viņai bijis blakus visu laiku, mēģinājis palīdzēt, braucis nakts vidū pie viņas, kad kārtejo reizi kaut kas viņai nav o.K ar savu čali. Parādijis ka, esmu spējigs uz daudz ko, bet tai pat laikā pa mūsu pazīšanās laiku, jau trīs čaļiem ir bijusi kopā un ar visiem izšķirusies.
Un labākais brīdis ir tad, kad Tev tā pati meitene pajautā - Kāpēc Tev vel nav draudzenes? Tu esi tik foršs utt..
Jautājums - vai tiešām pret Jums jāizturās bitchy un nezinu, kas vel jādara, lai tomēr sastaptu to īsto? Šķiet, ka jāmēgina sevi mainīt un palikt kretīnam :)
Esmu izbeidzis pietiekami daudz attiecību to sākumā, jo zināju - Tu man neliecies tik laba, zinu, ka Tevi nokrāpšu, kad būs pretī attiecīgā sieviete.
Paldies jau tām kuras šo visu būs izlasījušas, un tagad var sākt mani apriet.
11.11.2013 16:03 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Woman like challange, but you are way tooo easy my friend.
11.11.2013 22:55 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ir sievietes,kas mūžīgi ''uzkritīs'' sliktajiem puišiem un katru reizi kauks,kad viss bus cauri. Ir sievietes,kas pēc viena sliktā puiša otrreiz uz tadiem neuzrausies un ir sievietes,kas uz tādiem ''sliktajiem'' neuzrausies nekad.
Sievietes ir tik dažādas. Esi kāds esi un noteikti būs kāda,kas to novērtēs.
11.11.2013 22:59 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
sieviešu uzmanība netrūkst, bet man uzmanību pievērš tās, kuras atkal man neliekas saistošas. Glītas utt.

tās meitenes droši vien tā pat domā, mūžīgs "kāpēc man patīk tie, kam es nepatīku" tā ir visiem :)
ne jau badboys patīk, bet tādi, kas ir interesanti un ar ko interese nezūd. tieši tā pat kā vīriešiem pret sievietēm. nedomā, ka tie, pie kuriem tevi atšuvušās dāmas aiziet nav ne mīļi, ne jauki, ne gādīgi. ir, plus vēl ar savu sliktā puiša odziņu.
11.11.2013 23:07 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Ir sievietes,kas mūžīgi ''uzkritīs'' sliktajiem puišiem un katru reizi kauks,kad viss bus cauri. Ir sievietes,kas pēc viena sliktā puiša otrreiz uz tadiem neuzrausies un ir sievietes,kas uz tādiem ''sliktajiem'' neuzrausies nekad.
Sievietes ir tik dažādas. Esi kāds esi un noteikti būs kāda,kas to novērtēs.

Bingo. Bet pats teici, ka iepatīkās tev tadas, kurām labāk patīk sliktie puiši, bet tu ne.. Nu un tu iepatīcies tieši tādām, kurām patīk tādi, kā tu, bet tev viņas ne. Kaut kam ir jāpamainās, lai nesanāk visu laiku tas loks - tu pakaļ meitenēm, kurām patīk sliktie, vinas pakaļ tiem sliktajiem, bet tev pakaļ meitenes, kurām patīc tieši tu. Varbūt kādreiz pārdomā, kas tieši tev nepatīk tajās meitenēs, kuras atraidi.. Kādreiz tomēr varbūt ir vērts pamēģinat.
11.11.2013 23:07 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
es teiktu pretpoli. tie vnm nostrada. Ja esi cozy chalis, tad tev vajag taadu chut badgirl, un buus dzirksteles!
11.11.2013 23:09 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es to vienmer esmu teikusi, ka labajam meitenem bus sliktie puisi un labajiem puisiem sliktas meitenes.
Daba vajadzigs lidzsvars!
11.11.2013 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Hah, jā ,es ar bieži nesaprotu to loģiku ir džeks ,kurš viņas dēļ gatavs daudz ko izdarīt ,bet šī paņem un viņu ieliek friendzonā ,nu vnk dum,dum.,dum. Esmu par labajiem "Go good guys"! Es kā noprotu ,tad tev sirdī ir iekritusi kāda konkrēta meiča. Ha, ha,ha, te nu tāda lieta ir ,tas fīlings ,par ko daudzas meitenes jūsmo , sliktais zēns ,kurš viņas dēļ kļūs labs ,ha,ha,ha. Tas pats koks ar tiem pašiem diviem galiem ir ar vīriešiem, ņaud ,ka vēlas gudras,jautras, labās meitenes ,bet uz ko paši krīt(?!)
11.11.2013 23:10 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Esmu izbeidzis pietiekami daudz attiecību to sākumā, jo zināju - Tu man neliecies tik laba, zinu, ka Tevi nokrāpšu, kad būs pretī attiecīgā sieviete.

Tāpat kā tev neliekas attiecīga tipa meitenes labas, tāpat arī meitenēm, kas tev patīk, nešķieti labs tu kaut kādā ziņā. Tāds pats kā meitenes, kas skatās tikai uz tiem sliktajiem puišiem. :)
11.11.2013 23:13 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
es ar bieži nesaprotu to loģiku ir džeks ,kurš viņas dēļ gatavs daudz ko izdarīt ,bet šī paņem un viņu ieliek friendzonā

a ko darīt, ja vienkārši nepatīk un viss?
11.11.2013 23:13 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pirmkārt, beidz pīties ar aizņemtām meitenēm un neesi plecs, uz kura paraudāt. otrkārt, dari meitenes dēļ lielas lietas tikai tad, kad jums jau ir kaut kas izveidojies. nebrauc nakts vidū pie mazpazīstamām meitenēm, neesi zēns pēc izsaukuma. ja tu viņai patiksi, patiksi arī bez pašaizliedzīgiem žestiem.
11.11.2013 23:16 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Es to vienmer esmu teikusi, ka labajam meitenem bus sliktie puisi un labajiem puisiem sliktas meitenes.
Daba vajadzigs lidzsvars!

Dzīvē šis nav īpaši bieži redzēts.
11.11.2013 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
pēc chantelle komentāra atcerējos-dumjie zēni dabon dumjas meitenes, gudrie-dumjas meitenes, bet kas ir gudrajām meitenēm?kaķi almost:D

bet tie badboy. nejau ar domu-es gribu badboy, neapzināti reizēm tādi gadās.
es nezinu, bet tādiem ir savs šarms, bet tur jau īsti pat nav nozīmes vai tu esi badboy vai nē.
man personīgi gribas vīrieti, kurš ir par sevi ļoti pārliecināts un tie badboy to diezgan atklāti parāda, viņi nekautrējas izrādīt, ka ir lepni
11.11.2013 23:26 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Man atkal kaitina, ja puisis ir par sevi pārāk augstās domās, lai gan tur nav nekā par ko tādam būt.
11.11.2013 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Sorry, bet vienīgais, kas man te uzreiz iekrita ir acīs, ka nemaz tik labs neesi (protams, vienmēr ir divas puses), bet vismaz tavā rakstītajā vien meitenes, kurām ir jau čaļi, vien figurē.
11.11.2013 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Mani arī vienmēr ir saistījuši tieši sliktie puiši, nu ne jau gluži tādi, kas krāpj vai sit vai slikti izturas pret sievieti, bet mazliet tādam bad boy tomēr ir jābūt. Biežākais teksts, ar kādu es atšuju puišus ir: Tu esi ļoti jauks un labs, bet nekas nesanāks. Tieši tāpēc, ka viņš ir tik jauks un labs, tāpēc, ka vienmēr cenšas man izpatikt un izdabāt, vienmēr skrien man pakaļ un tādā veidā kaut kur pazaudē savu vīrišķību, un man rodas sajūta, ka varu viņu palikt zem tupeles, kas galīgi nav forši.
Bet par spīti tam visam, man šobrīd ir vīrietis, kurš ir ļoti ļoti jauks un mīļš un gādīgs un pilnīgs pretstats vīriešiem, kādiem es parasti pievērstu uzmanību. Jo vienkārši tā notiek, kad kāds iepatīkas pa īstam, tad nekam vairs nav nozīmes. :)
Tāpēc Tev nav jāpaliek par kretīnu, vienkārši gaidi, kad satiksi savu īsto un viņa Tevi mīlēs tādu, kāds esi. ;)
11.11.2013 23:31 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Pēc lasītā spriežu, ka neesi tas labākais cilvēks, ja esi gatavs ņemt priekšā meiteni, kurai jau ir attiecības. Tad jau av brīnums, ka par tevi kā otru pusīti rodas antipātijas, jo viņas saprot, ka ja izvēlēsies tevi, tiks nokrāptas ar kādu citu. Ceru, ka saprati. Nu kroč pamēģini atrast īsto un tad likties ar viņu gultā(kad viņa ir bez saistībām)
Un par pretpoliem pilnīgi piekrītu. Man puisis vnk mīļuma kālngals, ne ies uz klubiem, ne vazāsies apkārt, domās par meiteni, savukārt es esmu tā sliktā meitene, gribu iet izklaidēties, padzerstīties.. patrakot nu tādā garā. Bet mums abiem ir ļoti labi, jo viens otru vai nu pavelkam vai piebremzējam.
11.11.2013 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
dumjie zēni dabon dumjas meitenes, gudrie-dumjas meitenes, bet kas ir gudrajām meitenēm?kaķi almost
ouhh....tik tuvu patiesībai :D
11.11.2013 23:32 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Nu tāds labākais geju draugs Tu izklausies. Neapvainojies. Man ir viens tāds draugs, līdzīgs tavam aprakstam un es viņu kā vīrieti neuztveru.
Nav jābūt kretīnam, bet sievietei arī patīk iekarot un taisīt drāmas, bet, ja pretī ir iecietīgs vīrietis, kurš vienmēr būs klāt, cels un kritīs.. Nu neinteresanti.. Tādu vīrieti sieviete grib pēc kāzām.

Esi mazliet vēsāks, augstprātīgāks, lai sieviete tevi gaida, nevis nopūšas "atkal Tu". Jāatrod tas zelta vidusceļš, jo pārāk sliktam arī nevajag būt.
11.11.2013 23:37 |
 
Reitings 420
Reģ: 09.07.2013
Hmm.
Izlasot šo penteri, prātā pavīdēja tieši Teletūbija rakstītais -

Woman like challange, but you are way tooo easy my friend.


Varbūt Tu vienkārši neesi sastapis to savu īsto? Sastapsi, kad būs "īstais laiks". Bet līdz tam nevajag grābt visu pēc kārtas, cerībā, ka tas būs "īstais". Nu, kā izsalkušam sunim siekaloties gar katru kaulu, cerībā, ka tas Tev tiks!

Lasot likās, ka Tu esi atvērts daudz maz visām un uzreiz. Varbūt neesi tik atvērts? Nopēti un papēti to meiteni. Ja saproti, ka jaāāā, tā ir tā pretendente uz "īsto, vienīgo", tikai tad sāc viņai piebraukt?

Vispār, man arī visi jautā, nu kāpēc es atšuju tādus puišus kā tavs apraksts.. Tik labi, mīļi, mīlēs mani un lolos pat ja tos mīdīšu pa zemi utt. Es saku tā - mani kretinē šīs te mīkstais tips, jo tieši tāds man likās tavs apraksts. Man vajag, un es domāju, ka arī tām pārējām meitenēm, kaut ko, neteiksim, ka "brutālāku", bet kaut ko tādu, dēļ kura ir jāpacīnās. Gribās būt lauvai.
11.11.2013 23:38 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Nezinu gan , kā tur ir ar tiem bad boy un good boy.. bet man kaut kā šķiet, ka pieaugušu cilvēku pasaulē nav tādas melnbaltu tēlu kategorijas - ir tikai iekšējās sajūtas, vai tas ir vai nav, varētu/nevarētu būt mans cilvēks:)
11.11.2013 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits