Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecāki.

 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Sveikas, nesen man bija piņķerīga sitiācija ar bijušo/esošo draugu.

Ir pagājusi nedēļa kā pedejo reizi redzējāmies, kopš tās dienas kad pašķīrāmies viņš brutāli ir nodzeris.

Tā rezultātā viņu laiž no darba vaļā un liek maksāt sodu par alkahola lietošanu darba laikā, bet tas tā.
Aizvakar viņu atveda mājās protams pālī. Vakardien no rīta 4os sāk man rakstīt ka manas vainas pēc viņš pazaudējis darbu..visu rītu murgoja par to ka esot sapisusi viņam dzīvi..Beigās bišķ nomierinājās jo viņam itkā esot nenormālās paģiras, vakara man sāk rakstīt ka man jādodas atdot viņa ņemtais dzīvoklis kur abi kopā dzīvojam, termiņš cauri jāatdod saimniecei.Labi to es izdarīšu jo palika pašai tur kādi sīkumi ko nevēlētos atstāt.

Pēc visa šī skandāla kas mums bija viņa vecāki ssot pateikuši ka nevēlas lai ar mani viņš vēl jebkad tiekas.
Es jau smējos kas tu visu dzīvi vecākiem pie dir*sas sēdēsi un dzīvosi kā viņi teiks...viņš pa pālim tik daudz ko ir sastāstijis vecākiem. Un viņa māteivtagad lielie prieki par mani visam pagastam baumas laist, jo es viņai ļoti nepatīku .

Nu tā kautkā...riebjas ja cilvēku mīli tad esi kopā ne dzīvo kā tētis un mamma māca.
Sviests kārtējais....
07.11.2013 06:25 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Nu jā,jauka situācija,ko lai vairāk saka:)
Aizmirsti viņu un dzīvo tālāk..
vsp man arī riebjas ja vīrietis ir kā zīdainis klausa vecākiem utt:@
07.11.2013 07:42 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Nez.
Es sevi par lupatu neuzskatu, bet atvainoties atvainojos.
Viss skandāls notika tikai tapec ka viņš bija dzēris skaidrā lietas izrunājam un miers.
Tagad sanāca viss lielākais skandāls visā kopā būšanā.
07.11.2013 07:49 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
cik ilgi jūs bijāt kopā?
07.11.2013 07:53 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
1gadu un vairāk kā 2i mēneši.
07.11.2013 07:58 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Iepriekš ļoti ilhi bijām pazīstami.
sāku mācīties pamatskolā tad iepazināmies.
07.11.2013 07:58 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
Nu ja cilvēkam ir tieksme uz alkoholu un ar to risina problēmas tā ir viņa izvēle un neieteiktu sevi vainot pie tā, ka nabags tagad vēl darbu pazaudēja.
Katram no mums ir sanākuši smagāki periodi dzīvē, bet tie ir jārisina ne jāaizmirstās lietojot alkoholu /narkotikas utt.
Un ja nu tiešām šim tik ļoti sāpēja un tik šausmīgi pārdzīvoja, ka nevarēja kustēties - no rīta iešautu trīs balderjāņus un aiziet normālu dzīvotu, kamēr emocijas norimstas :D Bet ja sevi notrulina līdz pilnīgai nespējai rīkoties, tikai lai tiktu k.kam pāri tas tiešām ir stūlbi.

Diemžēl ir viens risinājums, kā palīdzēt un ļaut lai cilvēks ātrāk nostājas uz kājām. Nevis ņemt un skaidroties, bet vienkārši - nekomunicēt. Kā saka prom no acīm prom no sirds ;) Pēc laika gan tiks pāri. :)
07.11.2013 07:59 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
bet ja es mīlu?
vēloes būt tapat kopā lai arī kas notika..es zinu ka cikvēks man ir īstais.

man nav spēka palaist viņu..
07.11.2013 08:12 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kāpēc tad šķīrāties, ja tomēr vēlies būt ar viņu kopā?
07.11.2013 08:27 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
Leseda
Tavs īstais ir tas, kurš pie pirmajām grūtībām nodzeras?

Bet tad kādēļ pašķīrāties? Un ko tu mīli viņu vai sevi? Tev nepietiek spēka, kādēļ, tādēļ, ka bail par sevi, vai bail par viņu?

Atbildei vajadzētu būt k.kur pa vidu, jo tikai tā tu spēsi sadzīvot ar viņa netikumiem un necensties izmainīt pēc saviem ideāliem. Attiecībās meklēt kompromisus nevis cīnīties un spītēties katrs par savu taisnību. Viens otram uzšaut pa pakaļu un sapurināt ne zāģēt un pavēlēt. Un tā ir no abām pusēm.

Vai tev nav spēka tādēļ, ka tad tu būsi viena?
07.11.2013 08:32 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Pašķīrāmies jo sanāca..
Es vienmēr viņu esu atbalstijusi palidzejusi ka spējusi.
Parasti kad bij kāds kaščis pratām izrunāties , salīgkt bez viņa dzeršanas.
cikvēks pārdzīvoja. bija iemels ko es radiju...;(

Kā lai viņam ieskaidro ka es pati pieļāvu kļūdu..ka gribu lai nokārtojas viss?
07.11.2013 08:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja viņš to negrib, tad tu neko neieskaidrosi. acīmredzot viņa vēlme paklausīt vecākiem nebūt kopā ar tevi vairāk nekad ir lielāka par to, lai uzklausītu tevi un salabtu. nedomāju, ka tur ir tik liela vaina vecākos, cik viņā pašā. lai ar kādu nostāju nebūtu vecāki, katram pašam sava dzīve ir jākārto. ne visi vienmēr mūs uzreiz atbalstīs, bet, ja puisis gribētu, nokārototu to ar viņiem.
saprotu arī vecākus. tu jau tā viņiem nepatiki, bet tagad viņu dēls cieš dēļ tevis. neviens vecāks negrib redzēt savus bērnus ciešam. bieži vien tad vieglāk ir vainot citus, nevis pašu bērnu.
domāju, ka viņš tevi par maz mīl un ir pārāk viegli ietekmējams. tajā skaitā, izskatās, ka viņam ir tieksme uz pārlieku lielu alkohola lietošanu. viņš ir agrāk tā arī darījis, kad ir kādas problēmas vai tāpat vien?es zinu, ka ir arī situācijas, ka pie smagas šķiršanās, cilvēki padzer kādu brīdi aiz bēdām un pēc tam viss ir kārtībā. bet tas nenozīmē, ka pie katras problēmas tā notiek. tev ir jāatbild pašai sev uz daudziem jautājumiem.
tas, ka tu viņu negribi atlaist, nenozīmē, ka viņš redz nākotni vairāk kopīgu ar tevi. un, ja jums katrs strīds beidzas ar pašķiršanos, var'būt 'viņam beidzot piegriezās. lai gan nezinu, kādas jums attiecības bija vispār.
07.11.2013 09:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Leselda, no mammas brunčiem Tu viņu ārā nedabūsi, dzert pie mazākā iemesla viņš arī nepārstās.
Kļūdu Tu nepieļāvi. Labāk pamēģini sev ieskaidrot, ka izdarīji pareizi, nevis viņam, ka kļūdījies. Tas būs veselīgāks situācijas risinājums.
Pat ja tagad salabsi, tas atkārtosies.
07.11.2013 09:01 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Es negribu viņu palaist, zinu ka cilvēks mani mīlēja.
Viņš pa šo dzērumu ir sastrādājis daudz muļķību un sarunājis arī.

Viņš nedzēra pie katra mazāka sīkuma.
Pa retam. Neteikšu ka bieži.
Vismaz kamēr bijām kopā viņš nu ļoti maz dzēra. Nekā kā tagad nedēļu.


Zinu ka mazliet es biju vainīga tapat pie tā strīda, lai arī ko viņš sastrādāja es viņam piedodu. Jo pati biju vainīga.

Ceru ka laikam ejot viss nokārtosies. Pašlaik saprotu ka viņam ir fiziskas un morālas paģiras.


pats vakar izteicās ka na**uj viņš esot dzēris!!





Man ir tik grūti saņemties.
07.11.2013 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 4041
Reģ: 02.01.2011
Daudzi + Alexxai.
Leseda, viņam taču patīk cita.. tev tur vairs nav vietas. Kāpēc Tu gribi atjaunot tādas attiecības?
07.11.2013 09:19 |
 
Reitings 24
Reģ: 30.10.2013
Man ar tā bija, kad dzeka sencis aizliedz vinam ar mani pat tikties,jo redziet delins esot safarejies.Ta safaresanas bija tada,ka vins deva prieksroku man nevis tevam,kurs bija pieradis,ka dels nekad neko neatsaka un izpilda visas paveles.Respektivi-tev liek braukt lidzi tur pa kautkadam SAVAM darisanam,bet manejais pasaka,ka vinam ar mani jau sarunatas citas lietas. Riebjas tadi vecaki,kuri nesaprot,ka berns vairs nav berns bet gan cilvēks ,kuram pasam sava dzive ari ir.
07.11.2013 09:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Parasti kad bij kāds kaščis pratām izrunāties , salīgkt bez viņa dzeršanas.

Te Tu skaisti pateici, ka viņam ir tendence visu risināt ar alko palīdzību. Ja jau pa pālim mammai par Tevi sūdzas, tas arī kaut ko rāda. Pie kam, pieļauju, ka viņam nebija noslēpums, ka Tu mammītei nepatīc.
Esmu pati bijusi tādā situācijā. Un es salabu. To murgu, kas sākās pēc tam, dažus gadus pat izturēju. Viņš dzer pie katra iemesla, Tu vienkārši viņu no šiem iemesliem iespējami atrunā. Tur tā sāls, nevis viņam nav tendences uz dzeršanu.
Viņa mammīte arī mēģinās Tev riebt pēc iespējas vairāk, tam es pat garantiju varu dot. Arvien vairāk par to kašķēsieties un protams, viņš mammīti aizstāvēs, ne jau Tevi.
07.11.2013 09:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits