Braukšanas eksāmens.

 
Reitings 29
Reģ: 18.07.2012
Čau!

Ir kāda no Jums, kas pēdējā laikā ir likusi braukšanas eksāmenu? Vai vēl joprojām uzdod jautājumus par automašīnu pirms braukšanas eksāmenu?
Saka jau kā kurā vietā, tāpēc ceru šeit atrast atbildi. ;)
10.10.2013 18:56 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Aija, es jau citās diskusijās esmu izteikusi savu viedokli par tavu mūžīgo negatīvismu. Pilnīgi visi komentāri tev ir ar kaut kādām negācijām. Tu uzvedies kā ar visu neapmierināts sievišķis, kašķīga vecmeita! Un nevajag tagad te liet ka tev dzīvē viss ir lieliski un burvīgi, jo tādiem ar dzīvi neapmierinātiem un negatīvisma pilniem cilvēkiem ir grūti dzīvē!
11.10.2013 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
CariDee -es neaprtou tavas vīra mātes loģiku:D Ļoti nepratiktiska domāšana arī baigi dārgi:DNezin ,ja es brauktu tā kā viņa ,es vispār labāk nebrauktu:D Mani maršuti sastāv no dažādām vietām ,gan pilsētām,gan izteiktiem bezceļiem,šosejas gabali,mežš ,viss,nav tādu punktu ,kur man nebūtu jābrau, es uz ārzemēm braucu , vnk loģiski padomājo, es nespētu ieklat tos maršutus, es vnk brauc ,nevis iedresēju konkrētu maršutu,ar to braukšanas stilu ,kas ir tavai vīra mātei nav ko lepoties, ko viņa darīs ,ja pēkšņi tā iela būs slēgta? :D
Nevaja sev iestātīt ,ka es lielsks šoferis ,vai ,ka esi briesīgs šoferis ,par to lielsks vai briemsīgs liecina ,cik mašīnas esi sasitusi/sabuktējusi ,cik daudz esi avāriiju izraisījusi



Man atkal instruktors teica, ka tas nav nekāds labu braukšanas prasmju rādītājs, jo reizēm arī ļoti labiem šoferiem gadās dažādi ārkārtas apstākļi.

Lūk tieši tie ir faktori ,kas norāda ,ka esi sūdīgs vai labs šoferis. Mans tēvs , šoferis ar 30 gadu pieredzi ,brauc kā es dinamiski un strauji, nebremzē satiksimi ,avārijas nav izraisījis,mašinas nav sasitis. Es jau kādu laiku vadu mašīnu un man arī nav gadījies sapisties. Jo sliktāks šoferis ,jo vairāk izraisītu avāriju.
11.10.2013 20:09 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Jo labāks šoferis, jo biesmīgāka valoda, vai ne?
11.10.2013 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
andie, nu cilvēki ir dažādi. Viņai tā patīk. Nav viņa stulba un gan jau aizbraukt varētu arī iepriekš neizbraucot maršutu. Ir stāstījusi, ja nezin ielu, tad paskatās kartē un brauc, bet viņai nepatīk. Tāpat telefonā stāv CityGuide.
Vnk man personīgi ļoti liekas forši, ka viņa tā dara un vīrs teica, ka nebūs problēmu ar mani arī izbraukt un parādīt, kur noteikta vieta atrodas. Un te neiet runa par zemes ceļiem vai mežu. Uz tādām vietām nebraucam un nav vajadzība.
Katrs izvēlas kā viņam patīk, tur jau nav ko nosodīt.
11.10.2013 20:26 |
 
10 gadi
Reitings 2685
Reģ: 29.01.2009
Šodien nokārtoju eksāmenu! Yes! Tiku pie tiesībām! ;)
Un nē, man neko teorētisku neprasīja. Tikai klasisko figūras+braukšana pa pilsētu. Lai gan protokolā bija ierakstīts jautājums par logu tīrītājiem, neviena vārda par to no eksaminētāja puses :)
11.10.2013 20:48 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Tātad - ja viņai nākošā dienā jābrauc uz kādu nezināmu vietu, tad jau iepriekšējā ar vīra tēvu izbrauc maršutu pa kādu viņa brauks.


Kko stulbāku es neesmu dzirdējusi. Ok, precizēšu- tas, ka viņa var izbraukt tikai konkrētus maršutus un tiesības jau viņai ir 20+ gadu! Common', ja tiešām ir TIK ļoti bail un nav pārliecības par savām spējām, tad lai paņem tās pāris reizes taksometru, palūdz kādam aizvest. Jo no šitām tādus brīnumus var redzēt uz ceļa!

Un pilnīgi nepiekritīšu par to, ka:
Atceros, instruktors teica - vislielākie killeri uz ielas ir tie, kuriem tiesības ir apmēram 10 gadus un vairāk.

un
Jauniņie ir mazāk bīstami, jo parasti brauc ļoti uzmanīgi un baidās riskēt, pārkāpjot noteikumus.

Acīmredzot, tev tiesības ir ļoti neilgu laiku. Jo tieši jauniņie bieži ir nepamatoti pārgalvīgi + viņiem nav pieredze (kas īstenībā ļoti daudz nosaka kā rīkosies atsevišķās situācijās).
11.10.2013 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
ak dievs, vot sacepāties :D viņa brauc katru dienu, nevis pāris reizes.
Nepārzin viņa Pārdaugavu, tapēc iepriekš izbrauc un tas ir ļoti reti, ka viņai vajag uz Pārdaugavu. Tākā nevienam tas problēmas nesakādā. Nesaprotu cepienu, katrs dara kā grib.
11.10.2013 21:00 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Un pilnīgi nepiekritīšu par to, ka:
Atceros, instruktors teica - vislielākie killeri uz ielas ir tie, kuriem tiesības ir apmēram 10 gadus un vairāk.

Tu, protams, vari nepiekrist, bet to saka statistika (ceļu policijas reģistrētie ceļu satiksmes negadījumos iesaistītie) :) Pirmajā vietā +/- 2gadīgie braucēji, otrajā +/- 10 gadīgie. Iemeslu (pašu šis jautājums ieinteresēja un tad jautāju pazīstamajiem no CSDD) jau minēju.. Tie, kas tikko nolikuši tiesības, pašā sākumā tiešām brauc superkārtīgi. Tad (atšķirībā no tā, kā ''iebraucās'' - citam ātrāk, citam lēnāk) ap 2viem gadiem liekas ka ''nu jau visu zinu, esmu jau diezgan ilgi braucis'' un tad sanāk avārijas. Nākamajā ''posmā'' 10 gados - liekas, ka nu tagad jau nu ofic māku braukt, jau tik ilgi uz ceļa un atkal tā modrība un uzmanība uz ceļa nav tik augsta, kā vajadzētu.
Kas attiecas uz avāriju skaitu - gan piekrītu, gan nepiekrītu.. Mans tētis brauc ļoti labi - visi manevri, vadāmība, viss ir tāds itkā viņš būtu dzimis, lai to darītu. Bet arī viņam ir gadījušās avārijas - viena no tām - uz šosejas strauji nobremzēja priekšā braucošā mašīna un viņš gluži vienkārši nepaspēja nobremzēt, pa malām bija citas mašīnas. Viņa vaina? - tiešām nekāda. Lai ko viņš būtu darījis, vienalga būtu avārija
11.10.2013 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Es tikko sāku braukt, man jau rokas trīc! xD
11.10.2013 21:28 |
 
Reitings 40
Reģ: 11.10.2013
Uj, man tas braukšanas eksis vēl priekšā :D pašlaik braukšanas :)
Pagājušajā braukšanas reizē tieši instruktoram jautāju kā ir ar to eksi... viņš teica, ka jautājumus par mašīnu pirms braukšanas uzsākšanas viņš uzdod gan, bet kas attiecas uz maldīgām norādēm, tās gan ir muļķības... Vienīgais, ko eksāmena pieņēmējs var teikt ir braukt pa galveno ceļu, pie pirmās iespējas apgriesties braukšanai pretējā virzienā, un tās norādes pa labi, pa kreisi viņš pasaka vai nu pirms paša pagrieziena vai arī ar tekstu - pie pirmās iespējas nogriesties pa labi (pa kreisi). Maldināt liekot nogriesties neatļautā vietā viņš NEDRĪKST (viss eksāmens tiek ierakstīts). :)
12.10.2013 11:13 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Es tikko sāku braukt, man jau rokas trīc! xD
Varbuut, tad nevajag braukt?

Aija, es jau citās diskusijās esmu izteikusi savu viedokli par tavu mūžīgo negatīvismu.
Matilde, tu atšķir negatīvismu no reālās dzīves? Te runājam par jaunajiem šoferiem, kuri brauc vnk drausmīgi, ka viņiem pat aizrāda. Kas man būtu jādara? Jaglauda galva un jāsaka, ka viss bus OK, neņemot vērā, ka tajā paša laika vinji apdraud sevi un citus uz celjiem? Kamer jus te visas zeelsirdiigi dziedaasiet liidzi citu izdomaataam saapeem, cilveeks nemainiisies un uzskatiis, ka viss ir OK. Bet paliec pie sava. Padziivosi ilgaak shajaa pasaulee, tad sapratiisi mani. (Šoferis tu neesi, ja, ja jau visu tik easy uztver).
13.10.2013 18:17 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Man gan uzdeva jautājumus. Tajā dienā pirms eksāmena biju arī pamēģinājusi izmēģinājuma braucienu un abās reizēs, man uzdeva, bet nu īstajā eksāmenā neatbildēju uz tiem jautājumiem, jo biju tieši to lapu pazaudējusi, bet tāpat noliku tiesības ;)

Veiksmi :)
13.10.2013 18:22 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Aija, ne jau tu noteiksi kam braukt, kam ne!!!

Normāli šoferi nolamājas un brauc tālāk, nevis cepjas on cosmo ;)
13.10.2013 18:26 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Aija, Tev par nelaimi tu smagi kļūdies..visā. Ir man gan tiesības un neko es nejaucu, vienkārši ja nav ko teikt tev tad labāk nesaki neko. Un starpcitu, jā es dzīvi uztveru diezgan viegli un tici man ,vismazāk jau nu man satrauc jaunie šoferi uz ielām!
Visas jau nevar būt ar stervas sindromu ;)
13.10.2013 18:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits