Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru izlment Jā vai nē

 
Reitings 14
Reģ: 02.10.2013
Labdien,

Tad nu es arī beigšu tik lasīt un sākšu arī rakstīt !

Lieta ir delekāta.

Mēs ar draugu esam kopā tikai 8 mēnešus, no kuriem 5 dzīvojam kopā. Man ir 21 draugam 28, es mācos pēdējā kursā, viņs strāda labā darbā, alga arī priekš Latvijas virs vidējās.
Attiecībās ir bijuši strīdi, bet nekas nopietns, pirmo reizi esmu iepazinusi cilvēku ar kuru ir tik viegli atrast kopīgu valodu, esam par to jau runājuši, kad arī viņam nešķiet, kad esam pazīstami tikai 8 mēnešusm bet gan 8 gadus, viss plus, minus ir ļoti labi.
Arī caur jokiem, neitrāli esam runājuši par bērniem un laulību, jo par cik neesam tik ilgi pazīstami, vel neviens neuzdrošināmies, tādu soli uzreiz spert.

Tad nu lūk .. tēma ir delekāta.... vienu dienu, kad bija iedzēris nedaudz, viņš laikam bija saņēmies drosmi un pajautājis, ko es domāju par seksu trijātā vai vēl vienu pāri.

Es sēdēju kādas 5 minūtes vienkārši mēma, man nebija iekšās neko atbildēt.

Viņš sāka teikt to, kad par cik es esmu viņam bijusi pirmā, āgrāk vai vēlāk man gribēsies to pamēģināt ar vēl kādu... un tāpēc piedāvāja, kad varētu paņemt vēl kādu meiteni un pēc tam pusi, vai pāri uzreiz.

Es viņam teicu, kad man ar viņu pietiek un pagaidām pat domas nekādas nav bijušas par krāpšanu utml. Bet tad ar atcērejos, ka esmu stāstījusi par draudzenēm un kad viņš par saviem draugiem un viņu sāņsoļiem utt... varbūt tāpēc viņš ar tāds tramīgs palika.

Arī teica, ka daudzveidība seksā nekas slikts nav un labāk, ir kad mēs to darām kopā ar kaut ko nevis, vēlāk meklējam kaut kādus sāņsoļus, lai gan esam tik 8 mēnešus kopā.

Es to diezgan nopietņi ņemu pie sirds, jo man sāk radīties šaubas, vai es viņu vispār spēju apmierināt, un vai esmu pietiekami laba, un varbūt viņam ir radušās šaubas arī par to pašu.

Mums tīri attiecības viss ir +- ideāli, Orgasmu es sasniegusi nēesmu, lai kā viņš pūlētos, bet par sajūtām ar sūdzēties nevaru.

Kad jautāju ar ko tad viņš to ir iedomājies, viņš parādīja portālu, ar līdzigu logo draugiem.lv, bet neatceros, kā sauc, kur teju 100tiem pāru arī meklē pārus un ne tikai.

Bet ar svešiem no vienas puses vieglāk, vairāk nekad neredzēsi, bet no otras puses, ir taču visādas slimības utt, nekad nevar zināt, kas ar viņiem ir un kas ir bijis. To variantu es noraidīju uz reiz, tad viņš piedāvaja, lai es ar savām draudzenēm parunāju un viņš ar saviem draugiem parunās, vai kam ir otras pusītes, bet es nezinu, kā es pēc tam justos ja mana draudzene ar manu draugu vai vēlāk vīru ir to darījusi un kā es skatīšos atcīs pēc tam viņa draugiem.

Bet viņš vēl iepriekš piebilda, kad labāk mēs to darām kopā neviss ejam par kreisi, un tas būtu tīri sekss bla bla bla bla, bez jūtām, vienkārši baudai.

Draugs kā vīrietis ir tiešām super, salīdzinot ar tiem glumajiem tipiem, kas ir pāris manām draudzenēm, viņam ir mugurkauls, vienmēr par mani pastāvēs un nav tāds "tirliņš" kādus es pazīstu no kursa vai citus, arī domāšana laba, izglītiba utt... nu viss ko var vēlēties, bet tas pāru sekss vai sekss 3jatā tagad man visu iespaidu par viņu sabojā... var jau būt, un tā arī ir, kad ir cilvēki ar atvērtu domāšanu un kas vienkārši skatās uz dzīvi savādāk... tas man arī viņā patīk tik šis.......

Var jau būt, kad arī man vēlāk gribēsies ko jaunu pamēģināt, katrai no mums to ir gribējies vai darījusi, bet pašlaik mani tas nevelk, bet pazaudēt viņu sakot nē arī nevēlos, lai gan nav jau teikts, ka pazaudēšu...

Varbūt arī man pēc tam tas liksies pieņemams, kaut kādā veidā... bet varbūt es esmu pārāk jauna vienkārši un to nesaprotu, par cik viņam jau ir 27 un domāšana un dzīves skats savādāks.

Lai nu kā, es esmu priecīga par to, ka viņš nekrāpj, bet piedāvā, bet zināms aizvainojums ir. Bet nu vīriešu loģika ir vienmēr šķitusi neloģiska :D

Vēlējos jums jautāt varbūt esat saskārušas ar kaut ko tādu, vai jūsu draudzenes, paziņas ?

Es zinu, ka lēmums ir man jāpieņēm un viedokļi šijā lietā atšķirsies vienmēr, bet pieredzi varbūt varat padalīties.

Paldies !!!
02.10.2013 17:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es uztaisītu scēnu, pagrieztos un aizietu uz neatgriešanos.
02.10.2013 17:17 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Es uztaisītu scēnu, pagrieztos un aizietu uz neatgriešanos.


me tooo... Man tas nav pieņemami, bet ja kādai ir, tad nenosodu..
02.10.2013 17:19 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Pateiktu visu, ko domāju un aizietu prom. Man tas ir nepieņemami. Lai tik mans vīrietis ieminas par kaut ko tādu..
Fantāziju līmenī jā, reālā dzīvē - nē, paldies.
02.10.2013 17:20 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Kā saka - nekad nesaki nekad, bet ar šā brīža uzskatiem tam noteikti nepiekristu, drīzāk pasūtītu piecas mājas tālāk, ja citādāk nevarētu.
02.10.2013 17:21 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Labākais jau ir tas, ka viņš JAU pieļauj domu, ka varētu tevi krāpt.
Takā, vainu ļauj viņam izdrāzt tevi un vēl vienu reizē, vai arī drāzīsies tev aiz muguras. Ideāls vīrietis.
02.10.2013 17:25 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu, manējais 4 gadu laikā nav neko šitādu ierosinājis :D Ja ierosinātu, tad...nu tad es viņam ieteiktu meklēt citu draudzeni, jo mani šāda veida izklaides nesaista. Tas vienkārši nav nekas tāds, ko es vēlētos mēģināt vai darīt.
02.10.2013 17:26 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Raksta sakuma draugam 28 gadi un beigas 27.
02.10.2013 17:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Par tādām lietām labāk runāt un plānot kad kopā nodzīvoti 5-7 gadi. Kad esi drošs par otru un vari 100% uz viņu paļauties.
02.10.2013 17:30 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.10.2013
Nu es āri uz brīdi nodomāju to pašu vakarā, kad viņš to teica, no rīta piemodos, uz nedaudz dusmas izgulēju, bet aizvainojumu nē.

Es uz to mēģinu skatīties pašaik cik atvērti vien varu, un cenšos viņu uzreiz nenosodīt, beet....

Vienīgi, es zinu, ka nebūšu tā, vismaz ne pāšreiz, kas ies pa kreisi, bet cik no draudzenēm zinu, vairākas vienkārši neko nesakot un nestāstot par savām problēmām otrai pusītei par problēmām vai kas sāpina, krāpj draugus.

Ar viņa draugiem ir labas attiecibas, tik pārim uz čaka ielas būtu jāstāv.

Es iet prom arī uzreiz nevēlos, jo cienu cilvēka atklātumu, jo es nevaru paciest, cilvēkus, kas runā aiz muguras, vai patur visu sevī un vienā brīdi izšauj visu..... bet šo sagremot būs grūti.

Bet paldies, par atbildēm, gaidīšu vēl :))
02.10.2013 17:33 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.10.2013
Sancho, viņam paliek svētdien paliek 28, tāpēc arī kļūda
02.10.2013 17:35 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
viņam ir 28 (vai 27, nevar saprast) esat kopā 8 mēnešus, un tu viņam esi pirmā sieviete? ar ko viņš pirms tam gulēja, ar vīriešiem?
02.10.2013 17:37 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Man šis liktos īpaši nepieņemami dēļ tās domas, ko viņš izteica - sanāk, ka vai nu tu dari pēc viņa prāta, vai arī viņš tevi krāps. Tev jāmaksā par to, ka viņam savā diezgan lielajā vecumā esi pirmā sieviete? Kādēļ viņš vispār ir ar tevi kopā, ja tāpat grib citas (un ja nedabūs tavu piekrišanu seksam trijatā) un taisās tevi krāpt? Ko tur cienīt? Cienīt par atklātību varētu gadījumā, ja viņš būtu pajautājis vai tu nevēlies un pateicis, ka viņš vēlas izmēģināt, nevis pateikt, ka labāk kopā to darīt, nekā krāpt atsevišķi un vēl piesaucis to, ka tā kā tu viņam esi pirmā, viņš tāpat agrāk vai vēlāk gribēs ar kādu citu. Nu forši nu. Ko tu tur cieni? :D Slēptu ultimātu?
02.10.2013 17:39 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.10.2013
Dionysus

Paldies viela pārdomām :)

Heartkiller

Viens ir tas, ka kad nav ieminējies, otrs, ir kad sāks krāpt vai to ir jau darījis.
Es jau tagad, savos kursa biedros, esmu ieklausījusies, kādi ir viņi, viena ir seja kad runā ar draudzeni, otra, kad ar draugiem .. vienkārši pretstats, par cik man ir daudz puišu draugu, jo mācos kursā kur esam tik 3 meitenes, arī manā klātbūtnē par telefonu stāsta vienu, bet ies un darīs ko citu, nesaku, ka visi vīrieši ir tādi, ir kam ir palaimējies vairāk vai mazāk, bet ideals no viņiem tiešām neviens nav, un to pašu secinu par manējo, visas īpašības un pārejais ir tāds tuvu ar kuru varētu nodzīvor visu dzīvi, bet šis, ko pateica, būtu grūti, bet vismaz krāpis nav.
02.10.2013 17:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tev pasai skaidri jasaprot, ko gribi tu pati. Ja tev ir nepienemamas tava viriesa intimas velmes, tad dari to vinam skaidri zinamu. Un izrunajies, ka nevelies ne sexu trijata, ne milakos, ne milakas aiz muguras. Ja vinam tas skiet nepienemami un garlaicigi, tad jums nav pa celam... Preteja gadijuma kads no jums agri vai velu cietis.
02.10.2013 17:42 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.10.2013
Donata, viņš man ir pirmais. Nevis es viņam
02.10.2013 17:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja viņš tev ir pirmais, tad kāpēc viņš domā tavā vietā, ka tu sagribēsi citus?
02.10.2013 17:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jebkurā gadījumā nevajag pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Kad kopā būs nodzīvoti daudzi gadi tad arī uz šādām lietām daudzi skatās pilnīgi pretēji nekā attiecību sākumā.
Dažādas daudzveidīgas seksfantāzijas ir gandrīz visiem.
Iespējams tur pat sekss ar citiem nav vajadzīgs, tikai pikanta situācija. Un vispār tur ir daudz variāciju.
02.10.2013 17:47 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Viņš sāka teikt to, kad par cik es esmu viņam bijusi pirmā
02.10.2013 17:47 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Ja viņš tev ir pirmais, tad kāpēc viņš domā tavā vietā, ka tu sagribēsi citus?

Domāju, ka viņš neko nepieņem - vienkārši meklē attaisnojumu savām vēlmēm. Viņam nez vai interesē, vai meitene gribētu vai negribētu citus, galvenais, ka viņš šobrīd grib citas meitenes. Un tāpat jau skaidrs no viņa teiktā, ka ja viņa negribēs, ar laiku viņš viņu tāpat krāps. Tiešām ideāls vīrietis tev trāpījies :D
02.10.2013 17:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Attiecību sākumā vīrietim jāskatās tikai uz savu sievieti un jāsaka viņai, ka viņš nevienu citu negribētu, jo viņa ir visskaistākā utt. Ja viņš tā vietā sāk runāt par vēlmi gulēt ar citām, tad kas būs pēc gadiem? Viņam nekad nepietiks ar vienu cilvēku, būs ar vien jaunas "idejas".
02.10.2013 17:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits