Mana vīrieša dīvainības, niķi, jocīgie paradumi

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tāpat kā par jūsu dīvainībām un niķiem. Kas piemīt jūsu vīriešiem? Kas jūs kaitina un kas vienkārši liekas jocīgi ? :)

Kā jau vienā citā tēmā ieminējāmies par zeķu krāšanu pie gultas, krēslus apkrautus ar drēbēm, uz durvīm karināt drēbes, nenolaistas poda brilles, cepumu un riestiņu graušana gultā utt

Bet mēs taču tāpat viņus mīlam :)
30.09.2013 19:43 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
*Manējais svēti tic, ka cukīni un kabacis ir viens un tas pats dārzenis.

*Kuriozi izskatās, kad izdzertās alus pudeles ir atstātas dažādās dzīvokļa vietās. (Man tas atgādina draugiem.lv spēli, kur jāatrod sēnes). Viena 05. virtuvē uz palodzes, otra zem gultas, trešā pie gultas.. Kā viņš to dabū gatavu-dzert tik dažādās vietās?!:D

Kad viņš ēd manu gatavoto ēdienu, kurā ir sīpoli, viņš parasti klusē, bet, novācot porciju, parasti pamanu, ka sīpoliņi smuki šķīvja stūrītī izlasīti ārā un čupiņā atstāti:D
01.10.2013 14:25 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Manējais arī neizmētā zeķes. Uhh,kā varu par to uzelpot un priecāties.Viņš akurāti tās saliek veļas grozā,neveidojot "rullīšus" vai vēl nezina kādas dīvainības :)

Arī katru dienu skatās youtubē video.Ārprāts!Visādi joki,filmu treileri,pamācībās,kā kāda lieta jādara utt.Un,protams,katru vakaru ir jānoskatās kāda filma vai seriāls,savādāk kaut kas nav!

Pēc mazgāšanās savu dvieli nevis izkar,lai žūst,bet vienā muškulī kaut kur noliek,lai stāv.Atbilde-tas jau tāpat izžūs. Nepatīk,ka pēc mazgāšanās savus matus neizslauka ar dvieli,bet staigā pilošs,tipa-tas jau sexīgi un tad lien man tāds virsū :D

Kad mazgājos,viņam VIENMĒR tad arī kaut kas vannas istabā ir jādara :D
01.10.2013 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
*Manējais svēti tic, ka cukīni un kabacis ir viens un tas pats dārzenis.

a vai tad nav??? :D nopietni.
01.10.2013 14:32 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
Nezinu vai tas skaitās pie dīvainībām, bet man kaitina, ka pusvakaru var pavadīt sēžot ss.lv. Pētot bezmazvai visu kas iespējams un ko nemaz nekad mūžā netaisās pirkt

same shit..:D
01.10.2013 14:35 |
 
Reitings 123
Reģ: 24.09.2013
Manējam dzerot tēju vienmēr krūze vajag karotīti atstāt- kaut vai tēju viņam uztaisu es un izmaisu cukuru, karotītei krūzē ir jābūt savādāk viņa nav dzerama :D
01.10.2013 14:42 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Es arī aizdomājos, ka vīram par manām dīvainībām būtu ko vairāk teikt kā man par viņa. :)

* Bet vispār mani ļoti izbrīna kā var ēst Nutellu ar sviestu uz maizītes.
* Viņam patīk mēģināt veikalos sasmīdināt uzpūtīgus vai nelaipnus, vai nopietnus cilvēkus (iedomājaties, kas notiek katru reizi, kad mēs ciemojamies Latvijā). Es šādos gadījumos parasti ar bērnu skrienu pa priekšu, jo jāvalda smiekli un jācīnas ar kaunu :D
* Flirts ar tantukiem gados.
* Ja es esmu blakus istabā, viņš cenšas izdziedāt visu, ko tajā brīdī dara, lai es būtu lietas kursā.
* Bail no lapsenēm (man arī). Ja kāda ielido dzīvoklī, protams, ka es sūtu viņu ar to tikt galā (nenositot). Ņemot vērā, ka viesistabai un virtuvei ir stikla durvis, tas ir gatavais cirks stāvēt aiz tām un vērot kā viņš tās lapsenes dzen laukā :D
* Viņam ir bail ēst produktus, kam tajā dienā beidzas derīguma termiņš (nerunājot par tiem, ja ir kaut viena diena pagājusi ilgāk).
* Visus sāļos ēdienus ēdīs kopā ar čilli mērci un citronpipariem, neskatoties, ka tie jau būs ēdienam iepriekš pievienoti.
* Cenšas atdarināt latviešu vārdus, ja dzird mani runājam, kā arī cenšas iztēloties kā kurš vārds varētu skanēt latviski, pievienojot visam galotni -is. (Piemēram, beibis (bēbis), pudelis (pudele)...)
* Traki smieklīgi šķiet, kā mēs izrunājam Latviski Harry Potter (Harijs Poters).
* Ja naktī krāc un es to airādu, viņš pieceļās sēdus un sākt man lūgt piedošanu. No rīta to gan neatceras.
01.10.2013 14:43 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Smieklīga tēma. Tas nekas, ka atkārtojas - ir jautri palasīt un secināt, ka viņi ir līdzīgi. :D Nez, ko viņi teiktu par sieviešu dīvainībām. Man liekas, ka man nav tāadu dīvainību.

Mans vīrs poda brilli nenolaiž kopš reizes, kad es viņu paslavēju par to, kāds gan viņā ir kārtīgs un vienmēr nolaiž. :o :D To es nesaprotu. Vienīgā iespēja,ka tas ir tāpēc, ka viņam speciāli jādara kaut kas pretējs.

Arī čeko ss.lv un blocket.se. Visādas tehnikas un var to darīt stundām. :D

Drēbes, kur novelk, tur paliek. Skapī vai uz krēsla tiek uzliktas tikai tad, ja es to daru.

Veļas plauktā nekad nevar atrast savas zeķes un apenes. Vienmēr saka, ka es esmu saslēpusi. ( tas nekas, ka mana apakšveļa aizņem daudz mazāk vietas nekā viņa un drīzāk es nevaru atrast starp viņa lielajām zeķēm :D )

Nereti izņem no ledusskapja kaut ko, turpat apēd un maisiņu ieliek atpakaļ.

Iepērkoties skrien pa veikalu kā jucis un ņem visu pirmo ,kas pa rokai. Nevar izturēt, ka es stāvu pie plaukta un izvēlos to, kas izdevīgāk, garšīgāk utt.,tad nervozē un stresojas, jo nevarot izturēt veikalus. Ideāls mārketinga upuris - paņems pirmo, kas pa rokai. Toties pie alus plaukta gan stāvēs, kā es pie saldējuma stenda (nespēs vien izvēlēties) :D Vienīgais pozitīvais tam ir tas, ka saldējumu viņš vienmēr man paņem īsto un garšīgo.

Aizsūtīju uz veikalu, lai nopērk man saldo biezpienu ar rozīnēm. Atnesa šokolādes krēmu un prasīja, vai tad tas nav tas pats? Ir taču salds. :D
01.10.2013 14:46 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Zeķes, protams! Pie gultas, zem gultas.
Dažreiz atnākot mājās, viņš noģērbjas un velk halātu, bet zeķes paliek kājās, tad viņš ar visām netīrajām zeķēm lien zem segas, ja es to ieraugu, tad viņam ir hana. :D Ļoti nepatīk, ka ar sastaigātām zeķēm lien zem segas.

SS.LV ir izskatīts no sākuma līdz beigām, to viņam ļoti patīk darīt. :D

Pa nakti, šad tad man gadās piecelties un iet uz tualeti, tad viņš ir gultā sēdus un ar panikas pilnu balsi man prasa: "Kas tagad notiek, kas ir noticis, kur Tu ej?" tad nokrīt atpakaļ gultā un atkal atrubās. :D
01.10.2013 14:49 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
pipar, man liekas, ka cukīnī ir tas tumši zaļais, kabacis tas gaišais vai dzeltenais.
01.10.2013 14:51 |
 
Reitings 138
Reģ: 16.08.2013
Favel, tev tik smieklīgs vīrietis. Smējos lasīdama par to cilvēku uzjautrināšanu :D
Man arī ir daudz vairāk dīvainību, par savējo. Ne salīdzināt! :)
01.10.2013 14:52 |
 
Reitings 2
Reģ: 01.10.2013
Bijušais paduses epilēja savirpinot spalvas un tad ar plaķenēm saņemot un plēšot ārā... Citreiz, teica, ka, ja plaķenes nav, tad varot arī ar pirkstiem :D

Nu... vismaz tīrīgi :D
01.10.2013 15:02 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
man liekas, ka cukīnī ir tas tumši zaļais, kabacis tas gaišais vai dzeltenais.


Ir arī tumši zaļi kabači :D :)
01.10.2013 15:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kabači ir ar tādu kā vēderiņu, bet cukini varētu pielīdzināt garajiem gurķiem pēc izskata, bet tikai ir resnāki un ne tik gari.
01.10.2013 15:23 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
aa un kas besi,ka manejais jau tagad staigaa ar ziemaz pizhiku..kaa man riebjas pizhiki..:D bet vinjam poh..:D
01.10.2013 15:28 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
Un es domāju, ka manējais vienīgais ir atkarīgs no ss.lv :D Nesaprotu, ko tur var pētīt katru dienu.

Mans, ja naktī bakstu kad krāc, pamostas, paceļas pussēdus, sarauc uzacis, saku ''beidz krākt!'', šis, pilnā nopietnībā: ''Es pat aizmidzis nebiju''.
Un tā katru reizi, kad krāc.
01.10.2013 16:16 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Smieklīgi :D Tagad man savējais neliekas nemaz dīvains. Zeķes neskaitās :D
01.10.2013 16:19 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Mans, ja naktī bakstu kad krāc, pamostas, paceļas pussēdus, sarauc uzacis, saku ''beidz krākt!'', šis, pilnā nopietnībā: ''Es pat aizmidzis nebiju''.


Ooo jāā!!! :D
Un vēl tikko tikko kā noliecies gulēt un aizvēris acis, momentā iekrācas. Un es piebakstu un šis uz mani kā uz debīlu paskatās un saka - kas ir ?
Nu wtf, ko kas ir ? :D Beidz krākt,jopcik :D
01.10.2013 16:19 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Jāā, šito es vispār nesaprotu kā var nolikt galvu uz spilvena un pēc 5 sekundēm jau krākt.
Es vēl pusdzīvi paspēju pārdomāt :D
Es arī vienmēr bakstu.
01.10.2013 16:22 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Jā, un kā man riebjas tie n-tie modinātāji no rītiem :D Ja viņam būs jāceļas, piemēram, 7os, tad pirmo jau uzliks 5os, un tā ik pa brīdim zvana :D grrrr :D iemesls - tā viņam liekoties, ka ilgāk var pagulēt :D
01.10.2013 16:22 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Manējam dzerot tēju vienmēr krūze vajag karotīti atstāt- kaut vai tēju viņam uztaisu es un izmaisu cukuru, karotītei krūzē ir jābūt savādāk viņa nav dzerama


Man tas pats, tikai ar kafiju! No rītiem parasti vīrs mums taisa kafiju un parasti ņēma ārā karoti no manas krūzes. Kad pateicu, ka man negaršo kafija bez karotes- lai gan dzeru bez cukura un man tur nav ko maisīt- šis uz mani skatījās lielām acīm. Bet toties tagad es katru rītu tieku pie kafijas ar karotīti- tīīk garšīgi:D
01.10.2013 16:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits