Braukšanas instruktors

 
Reitings 46
Reģ: 05.09.2013
Vai kāda man varētu ieteikt labu braukšanas instruktoru, kas nesteidzina pagriezienos un nebļauj, ja viss nesanāk jau perfekti ar trešo reizi? :)
21.09.2013 16:03 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Iesaku Ivaru Reinholdu. Pirms tam braucu vēl ar diviem, no kuriem viens ikdienišķā situācijā sabļāva tā, ka mēnesi nevarēju saņemties atsākt braukšanas. :D
Savukārt, Ivars ir nosvērts un zinošs, nekad nebļāva, vienmēr mierīgi visu paskaidroja. Rezultātā, īsā laikā iemācījos braukt pārliecinoši, gudri un pareizi. CSDD noliku ar pirmo reizi, inspektors vēl uzslavēja. Tā kā, iesaku. Viņa nr. 29149574.
31.10.2013 08:33 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.02.2010
Andris Ķerpe,gross ! Tiešām labs !
31.10.2013 08:59 |
 
Reitings 8
Reģ: 26.11.2012
Runājot par Borisu Visocki - viņs ir stingrs un skaidro, un stāsta, bet par mierīgu viņu nenosauktu.
Es esmu diezgan jūtīga, bet viņš mani spēja novest pat līdz asarām, jo bļāva pat par vismazākajiem sīkumiem un gāju uz braukšanām ar lielu nepatiku. Un mašinā visu laiku atmosfēra bija saspringta.
Tā kā no vienas puses, ja nervi stipri, tad pie viņa var iet mācīties, jo viņš tiešām visu izskaidro, it seviški, ja sāk no nulles. Kā arī viņam nepiemīt tie niķi, kas citiem instruktoriem, kurus vel pa darīšanām jāizvadā - tiešām sanāk braukt visas 90 minūtes bez pauzēm, citreiz pat ilgāk, par ko viņs neņem papildus samaksu. Bet jārēķinās, ka var pacelt balsi. Un pamatīgi.

Bet es neizturēju un nomainīju uz mierīgāku instruktoru.
06.11.2013 22:46 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Iesaku jau pieminēto Juri Dzeni no autoskolas "Vanags", ļoti foršs instruktors, man ir bijuši vairāki, ar tiem pat salīdzināt nevar... Un jā, kolosāla un komfortabla mašīna... Bembītis. Pie eksāmena mašīnas pēc bembja nemaz nebija grūti pierast, jo tas golfs tāpat jauns un labi ripo... Ā, golfam stūre stipri jūtīgāka. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi.
Viņam pieņemšana ir tuvāk pie boulinga, tieši aiz Dinaz... Tas ir nedaudz nostāk no Uzvaras parka, domāju, ka vari par to neuztraukties. 90min- 12Ls ;)
06.11.2013 23:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits