Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izkratu sirdi.

 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Iespējams, ka kāda man līdzīgu stāstu jau būs dzirdējusi, bet nu izklāstu situāciju:

Esmu kopā ar puisi trīs gadus - puisis gādīgs, rūpīgs, vienīgais ar emociju izrādīšanu ir problēmas un nenormāli greizsirdīgs, par greizsirdību vaētu veidot atsevišķu stāstu, bet nu citreiz.
Pirms pusgada saku strādāt jaunā vietā, iepazinos ar vīrieti, kuram jutu, ka ir simpatijas, bet nu man likās, ka nav man, zināju, ka viņam ir saistības. Bija pārsi darba pasākumi, kuros izrādījām viens otram simpātijas, pēc pēdēja bija arī skūpsti, sajūta bija vnk super!
Mans draugs uzzināja, neprasiet kā, tas ir vel viens liels stāsts, uztaisija scēnu, zvanīja viņam, šantažēja mani.
Tikāmies pāris reizes, viss super, tikai arī pateicam viens otram, ka neko nopietnu nevēlamies, jo abiem ir attiecibas, vienkārši izbaudījām mirkli un viss. starp abiem ir kaut kāda dzirkstele, kaisle, es pat nezinu, kā lai savādāk nosauc.
Neredzot viņu pāris dienas man ir tāda interesanta sajūta - prāts saka: viss, tas ir nenormāli, jūs abi esat lielākie egoisti, Tu kadu vēl sāpināsi, Tev ir superigs draugs, kuram vienkarsi ir jamainās nedaudz :) bet sirds nenormāli velk pie cita, es ik pa laikam to visu atceros. Zinu, ka viņš ari, viņa acīs tas ir redzams.
Meitenes, ko Jūs darat, ja saprotat, ka prāts un sirds galīgi neiet kopā?
Ko Jūs darītu manā situācijā? pašlaik man vnk ir bail no viņa, savām sajūtām...
Galvā ir vienkārši juceklsi, liekas, ka viņu labak nesatikt un miers.
Zinu, ka vislabak noteikti pašai izdomāt un ka visu rādīs laiks, bet gribētu dzirdēt Jūsu stāstus vai viedokļus.
20.09.2013 14:30 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Ja nav tad nav lemts kopā būt, Es ar savējo bijušo ar jau trīs gadu jubilejā strīdēties sāku un izbeidzu visu 3,5 gados,kaut gan vajadzēja ātrāk to visu izbeigt..
Dzīve tak īsa ir un nav ko tur ņemties.
un Dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu diētām, skopiem vīriešiem un sliktam garstāvoklim. - Faina Raņevskaja
20.09.2013 21:43 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja tagadejais nemanisies, agri vai velu jusu celi skirsies ja vien neesi ar milzigu pacietibu.
20.09.2013 21:42 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.09.2013
"Zinu, ka viņš ari, viņa acīs tas ir redzams. "
Ja puiša jūtas ir redzmas tikai viņa acīs, tad nekādu jūtu tur nav. Ja saka skaļi, ka mīl Tevi, tad jūtas ir.
Bet attiecībā uz greizsirdību. Ja jau ir greizsirdīgs, tad pašam arī ir greiza sirds. Neviens cilvēks otram nav privatīpašums. Pat ne laulībās. Es neatbalstu drāšanos apkārt. Bet, lai nevilktu uz kontaktiem ar citiem cilvēkiem, iesaku tiem, kas tādas lietas vēlas, sevi izkastrēt, vai izgriezt olšūnas. Un tad aizbraukt uz kādu vientuļu salu klusajā okeānā un dzīvot laimīgi.
Bet ja velk pie citiem, tad tas nozīmē gan to, ka esošajās attiecībās kaut kā ļoti pietrūkst, vai arī to, ka cilvēks vēl nav izskrējies un nav izlēmis, kur ir viņa vieta dzīvē.
Manuprāt savstarpējās attiecībās, kur abi partneri ar ieinteresētību rūpējas viens par otru un rada viens otram interesantas attiecības, zūd jebkāds pamats pat interesēties par drāšanos apkārt vai citam attiecībām.
Bet ja truli pacieš viens otru, nejūtot viens no otra baudu, tad attiecības ātri beigsies.
20.09.2013 21:35 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Čāča, no manas puses diskusija ir beigusies.
manā gadijuma vislabākais patiešam būtu palikt vienai un nesapināt ne manu tagadējo draugu, ne sevi, ne vēl kādu trešo personu.
man nav domas, ka attiecības ar jauno vīrieti varētu būt nopietnas, tās pagaidām ir tikai superīgas sajūtas, nekas vairāk. Ticu, ka daudzas meitenes pat nepiegrieztu tam vērību, vnk dzīvotu un eksistētu tālāk
bet nu paldies par padomiem.
dzīvosim, redzēsim.
20.09.2013 16:17 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Jā, tā draugs- automātiksi atkrīt kā izvēle, citādāk drauga greizsirdība būs par iemselsu tam,ak pārgulēsi ar citu, bērns būs no cita, utt..:D
(protams,ka es pārspīlēju, vien gribējās jautāt- kā tu esi iedomājusies attiecības ar draugu,ja izvēle būs par labu viņam?)
20.09.2013 16:13 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
izskatās,ka te- sapratīs tikai tās,ka ir krāpušas vai gribējušas krāpt. Es neesmu, tad nu es nesaprotu.
Jā, protams, viena pagale nedeg, bet es nesaprotu,ko autore īsti gribēja no šīs disksuijas, jo neviens viedoklis,kas neglauda pa spalvai nav gana labs,lai to cienītu.
Esmu vnk apjukusi meitene,

tad varbūt ir laiks izaugt un kļūt par sievieti ar sievietei raksturīgu domāšanu.
uz jautājumu:
Ko Jūs darītu manā situācijā?

jau atbildēja - "šķirtos", bet vienīgais,ko autore var pateikt ir - "man prieks par cilvēkiem,kas uzreiz var izlemt un izšķirties." Nu tad kas te tiek gaidīts?
autorei- okej, tu nevari vien izvēlēties, kuru tagad ņemt sev un ja izvēlēsies palikt ar draugu kopā- kā tu iedomājies attiecību turpinājumu? pēc tā,ka esi bučojusies ar citu? Ja jau viņš tev ir tik greizsirdīgs? kā? tu esi devusi labu iesmelsu,lai tevi grauztu visu atlikušo dzīvi?
20.09.2013 16:10 |
 
Reitings 272
Reģ: 28.06.2013
Ko Jūs darītu manā situācijā?

1kārt - šķirtos
20.09.2013 16:02 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Igy, Tev prātā nav nākusi krāpšana un tas ir skaisti, Tavs vīrs ir lielisks cilvēks, viņš Tev nav licis justies vientuļai, nenovērtētai, nav radījis vainas apziņu, aizvainojumu, taču visas attiecības nav vienādas, un visi vīrieši neizturas vienādi, ja tā būtu, tad mums būtu pavisam citi partneri. Protams, varam jau teikt, izvēle ir pagriezties un aiziet ja attiecībās kas neapmierina, bet jau atkal, visiem nav vienādi raksturi, stingrības, Elina jau raksta un novērtē savu draugu, iespējams tā daļa par gādību, rūpību ir tas kas nu tik ļoti tur, kā nabaga sievieti pie bagāta vīra maka.
20.09.2013 16:01 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Man arī nav komentāru, Tu jau esi manu stāstu izdomājusi manā vietā ;)
20.09.2013 15:55 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es Elīnai nevaru pārmest, jo tas, ka cilvēks aiziet pa kreisi, nav tikai viņa vien vaina, biežāk cilvēkam kaut kas trūkst esošajās attiecībās, tās nav pilnīgas. Nekas jau nav pilnīgs, bet vaina nav jau tikai vienā.
20.09.2013 15:55 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Jā, Elīna. Esmu laimīgi precējusies ar burvīgu cilvēku, kuru neesmu ne reizi krāpusi, lai gan neteiktu, ka nav bijis iespējas. Vīriešu uzmanības nekad nav trūcis. Un greizsirdība ir arī mūsu laulībā. Es vienkārši šādu opciju savā dzīvē neredzu. Ja viens, tad viens. Un ja arī sanāktu krāpt, noteikti nevainotu visu pasauli, tikai ne sevi. No vīra puses krāpšanu nepiedotu.
Izskatās, ka tu gribi, lai kāds tev pasaka, ka draugs ir visa sakne un tu esi rīkojusies pareizi. Nav tā. Tu atbildi par savu rīcību jebkurā situācijā un atbildību nes tu, bet ja gribas pačīkstēt un tēlot svēto, tad varēji neprasīt pēc komentāriem forumā.
No kurienes man iet prom - no sava dzīvokļa?

Attaisnojumi, attaisnojumi. Ja būtu gribējusi, tu būtu pateikusi nepārprotami, vai saliktu viņa mantas un izšķirtos. Tev šādi vienkārši ir izdevīgāk, kad vari gan vienu, gan otru vazāt aiz deguna. Gan jau tev pašai dzīvē paredzēta situācija, kad tevi krāps. Tad arī parunāsim.
No manas punkts.
20.09.2013 15:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esmu glēva, atzīstu, nevaru uzreiz aicirst durvis, ja rodas problēmas!


Tu jau necērt, bet gan paver vaļīgāk arī kādam citam kārumniekam :D (atvainojos par sarkasmu, tas nav ar naidu rakstīts) :)
20.09.2013 15:45 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
No kurienes man iet prom - no sava dzīvokļa?
Igy, man patiešam prieks par cilvēkiem, kuri var uzreiz izšķirties un aiziet, kuri var attiecības pārraut, uzreiz kā redzi kādu sliktāku iezīmi.
Man patiešām prieks par tādiem. Es ļoti ceru, ka esi tādu satikusi un dzīvo kopā ar tādu, kuram nav nevienas sliktas rakstura īpašības.
Esmu glēva, atzīstu, nevaru uzreiz aicirst durvis, ja rodas problēmas!
20.09.2013 15:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
superigs draugs, kuram vienkarsi ir jamainās nedaudz


Ja puisim kaut kas ir jāmaina..tad tā ir meitene :D

Nav jēgas uzturēt attiecības starp 2 neapmierinātiem cilvēkiem. Tā ir jaunības gadu izniekošana...
20.09.2013 15:39 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Esmu vnk apjukusi meitene, kura saprot, ka ejot jebkuru ceļu viņai būs jāzaudē.

Tiešām. Kad pieaugsi, tad arī tu sapratīsi, ka tu zaudēji brīdī, kad izvēlējies iet sānsoli un vainot pie tā citus. Par to esi atbildīga tikai tu. Ja nepatika drauga greizsirdība, tad vajadzēja kaut ko iesākt jau sākumā. Nevis tagad - kad ir izdevīgs brīdis tev, jo apzināti krāpi, vainot drauga pārmērīgo greizsirdību. Ja viņš tāds bijis visu attiecībās esošo laiku, tev jau vajadzēja pierasts vai šķirties, ja tas bija tik apgrūtinoši. Bet tu izvēlējies izdevīgā brīdī visu vainu novelt uz slimīgu greizsirdību.
Tā bija tava galva, tava mute, tavas smadzenes, kad skūpstījies ar vecāko vīrieti. Ja esi gana pieaugusi, lai apzināti sāpinātu otru un nejustos vainīga, esi gana pieaugusi un izšķiries.
es viņam jau vairākas reizes smu teiksui, ka gribu šķirties, bet viņš neiet prom,

Ja tu nebūti tik gļēva, tu nebūtu likusi aiziet vairākas reizes. Tu būtu aizgājusi un salikusi visu pa plauktiņiem.
20.09.2013 15:35 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Igy, es viņam jau vairākas reizes smu teiksui, ka gribu šķirties, bet viņš neiet prom, bet laikam jau ne par to bija mans stāsts...
No malas, protams, viss liekas banāli un smieklīgi.

es nekad nesmu atbalstījusi krāpšanu... man tas liekas gļēvi, es nesaku, ka esmu kāda princese, kas nevar izvēlēties starp diviem princiem.
Esmu vnk apjukusi meitene, kura saprot, ka ejot jebkuru ceļu viņai būs jāzaudē.
20.09.2013 15:27 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Nu kāda šeit mīlestība? Bērnu dārzs.
Vecāks vīrietis jaunam skuķim sagrozīja prātu, pabučojās un viss. Pēc gadiem sapratīs, ko izdarījusi nepareizi.
Jā, viena pagale nedeg. Tas gan tiesa, bet vienmēr ir jādomā līdzi ar galvu. Nedari otram tā, kā negribētu, lai dara tev. Ganjau tu jutīsies kādreiz tā, kā jūtas tavs draugs.
Krāpšanu neatbalstu. Tiec galā ar vienām attiecībām, pirms meties cita apskāvienos.
Vislabākais, ko šobrīd vari darīt - ļauj savam draugam dzīvot un šķiries. Izvēlies, nevis spēlējies ar otra jūtām, tēlojot, ka baigā izvēle priekšā. Tu jau esi izvēlējusies.
20.09.2013 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
čāča, tieši tā - dzīve visu noliks pa plauktiņiem agrāk vai vēlāk...
20.09.2013 15:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, droši vari man rakstīt :) arī tagad, ja vēlies, jo cik saprotu, tu tāpat neesi šeit daudz ko uzrakstījusi, lai varētu dziļāk kko spriest. jo savādāk sanāk vnk virspusēji spriedumi.
20.09.2013 15:12 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Aloe, es arī uzskatu, ka ja nebūtu bijusi tā nemitīga kontrolēšana un greizsirdība, nekas tāds nebūtu noticis. Pēc dabas esmu monogāma, neeju uz tusiniem, tas viss nav man. Ja mīīlu, tad mīlu vienu, bet pašlaik ir juceklis galvā un sirdī.
20.09.2013 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits