Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

HTC Aksesuāri

 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Sveikas meitenes.
Man tāda savdabīga bēda. Iegādājos HTC 8x telefonu un vēlos arī skaistu piemērotu maciņu. Bet nekur nevaru neko skaistu atrast. Ir tikai tie gumijotie silikona, kas ekrānu nepasargā un īpaši pievilcīgi neizskatās. Gribās atveramo, bet pagaidām neko vairāk par divām galējībām - mākslīgas ādas melns vai vienkārši rozā, neesmu redzējusi. :(
Varbūt kāda no jums zina, kur iegādāties šim telefona modelim makus? Salīdzini.lv esmu jau pārskatījusi un tur tas pats. :(
14.09.2013 19:18 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Man ir HTC Windows Phone 8s un NEKUR nevaru atrast ne vāciņus,ne izmēram atbilstošu plēvīti,neko! Labi,ebayā varu pasūtīt,bet esmu no tiem,kuriem patīk vispirms apskatīt un tad veikt pirkumu. Es vispār šī modeļa izvēlē jūtos pamatīgi iegrābusies :(
14.09.2013 19:27 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Ehh.. sākumā arī gribēju 8s bet pārdomāju un paņēmu šo.
Nu par pašu telefonu pagaidām nesūdzos. Viss ļoti patīk un priecē, vienīgi šī problēma ar aksesuāru piedāvājuma trūkumu. :S
15.09.2013 04:20 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.03.2013
Nu man ir Prestigio. kā telefons ļoti labs,bet runājot par aksesuāriem ,šim pat interneta veikalos neko nevar dabūt.Ekrāna aizsargplēvīti izdevās dabūt,piemeklēja vistuvāk atbilstošu cita tel. modeļa.
24.09.2013 23:49 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Abām dāmām ar HTC varu teikt, ka ar telefonu neesat iegrābušās - šis ir labs. Aksesuārus grūti dabūt, jo šāda izmēra telefonu HTC nav daudz. Tas izmērs nav aktuāls kopš Desire-Z laikiem, bet tam kamera bija citā vietā. tāpēc maciņi nederēs.

Rossii neskatoties uz to, kas ir Prestigo, tas nav HTC. Tas ir kā runāt par RIMI un iespraust piebildi par SuperNetto
25.09.2013 00:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits