Neiet dzīvē..

 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Esmu nonākusi gandrīz līdz pilnīgam izmisumam.. Es pati sev nekad īpaši neesmu patikusi pēc izskata, tik daudz nelabojamu defektu :/ Sapratu, ka draugi laikam man nemaz nav vajadzīgi, jo visi kā viens mani tikai izmanto.. Kam gan vajadzīgs cilvēks, kas nepatīk pats sev? Un te nemaz nav runa par apģērbu vai izskata spodrināšanu.. Vienkārši tik ļoti sev nepatīku, ka tur nav nekas līdzams, visdrīzāk plastiskā operācija, bet pat tā neizlabotu visus defektus. Jūtos vāja, nepašapzinīga, viegli aizskarama un izmantjama, nespēju īsti mīlēt sevi, bet to ļoti, ļoti vēlētos. Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra.. Tikai materiāli un tāpat kopā būt. Bet mēs nespējam mīlēt viens otru, jo neviens pats sevi pat īsti nemīl. Es jūtos tik slikti starp cilvēkiem lielākoties, jo esmu atšķirīga un cilvēkiem mani ir grūti pieņemt tādu, kāda esmu. Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju.. Tik briesmīga ir sajūta, ja varbūt vienīgais, kurš tevi uz šīs pasaules ir spējīgs mīlēt, ir kaut kāds Dievs. . Pat pati sevi nē..
Vai es rīkotos pareizi jūsuprāt? Vai kādai ir līdzīga situācija?
08.09.2013 14:41 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
bet nu protams, jā, mēs katrs ciešam nesalīdzināmi vairāk un daudz smagāk par apkārtējiem. visi pārējie peldās piena upēs un zelta pudi paši krīt klēpī, tikai es esmu viena vienīgā nabadzīte uz pasaules.
08.09.2013 23:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu bet protams, Daniela, mēs neko nezinam par viņu, bet viņa gan zin, ka visas meitenes, kas te kaut ko iekomentē, ir riktīgas veiksminieces - skaistas, gudras, pašpārliecinātas, ar brīnišķīgu ģimeni, draugiem un visu pārējo. Tikai viņai vienai jelkad dzīvē ir bijis grūti.

Nevajag ieslīgt galejībās. Manuprāt bija ļoti daudz komentāru no meiteņu puses, kuros tiešām cilvēki vismaz centās no sirds vai nu kaut ko labu ieteikt vai atbalstīt, bet, redz, tāpat nav labi - visapkārt viena vienīga ļaunā sabiedrība.

Nu i lai skābst tālāk savā sulā. Ar gadiem varbūt sanāks labs vīns ;)
08.09.2013 23:27 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Daniela - bet kā tu zini, ka neviena šeit nav jutusies līdzīgi? ja nu izciests ir daudz vairāk un tad nākusi apgaismība, kā sevi pieņemt un lietotāas ar šo info nesavtīgi dalās ? m ?
08.09.2013 23:25 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
Pirms kādu nosodi,paņem tā cilvēka apavus un noej to ceļu ko viņš.
Pagaršo asaras, izjūti sāpes, paklūpi aiz katra akmens, ko viņš ir klupis, un tikai tad...

Banāls tekstiņš, bet vienmēr ir paticis, šoreiz to var attiecināt arī uz šo gadījumu. Nu nevar teikt vnk. - savācies un beidz čīkstēt, ka nezinat kā izskata dēļ, vai kā cita, pret viņu ir izturējušies un ko viņa ir pārdzīvojusi.
08.09.2013 23:22 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Vienkārši sakot Tev ir divas iespējas, ja tik ļoti sevi ienīsti

1) mācies iemīlēt sevi un ieteikumu tev jau ir pietiekami kā to darīt!

vai

2) padodies un jūties ar vien sliktāk , un tā pat līdz pašnāvībai var nonākt (bet tev ir savs ceļs jau dots šajā dzīvē, tā kā padošanās ir atteikšanās no brauciena pa šo savu ceļu! )
08.09.2013 23:15 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Lasu šo diskusiju un īsti nesaprotu, kādu palīdzību tu, autore, vēlies? Te ir tik daudz ieteikumi izskanējuši, bet nekas neder. Nu nav te nevienas fejas ar burvju nūjiņu, kas pēc "abrakadabra" tev izmainīs izskatu un uzburs pašapziņu.
Patiesībā, tev ir pavisam nedaudz iespējas.
a) samierināties un pieņemt apstākļus, kurus tu mainīt nespēj. sāc koncentrēties uz citām savas personības šķautnēm, izskatam uzmanību nepievēršot.
b) pieliec maksimālas pūles, lai mainītu/uzlabotu/slēptu to, kas tev liekas neglīts. Nepatīk mati - ej frizējies, pieaudzē, krāso utjp., nepatīk liekais svars - sāc rūpēties par uzturu, fiziskajām aktivitātēm, nepatīk āda - ej pie dermatologa, kosmetologa, meklē risinājumu, līks deguns - krāj plastiskajai, un tādā garā.

Vispār, ieteiktu tev pārstāt filozofēt par tēmu "es domāju, ka citi tā domā, jo tā domāju es". Tas, ka tu sevi vērtē tikai pēc izskata, redzi lielu degunu, atļukušas ausis vai līkas kājas, nenozīmē, ka arī visi apkārtējie cilvēkus vērtē tikai pēc izskata un skatās tikai uz trūkumiem. Tici man, lielākajai daļai cilvēku pietiek ar savām problēmām un absolūti nav vēlmes domāt par kāda cita līkajām kājām vai šaurajām acīm. Tie, kuri pievērš tādām lietām uzmanību, visbiežāk paši ir ar smagām pašapziņas problēmām un meklē "neizskatīgos", lai uz viņu fona paspīdētu. Tādi cilvēki noteikti nav tie, pēc kuru viedokļa vajadzētu vadīties.

You can be the ripest, juiciest peach in the world, and there's still going to be somebody who hates peaches.
08.09.2013 23:11 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
p.s.
arī bagātie, veiksmīgie un skaistie raud :) taču beidz sevi žēlot / attaisnot ar neglītumu un šaustīt. bet nu jā, tas jau, protams, ir kudi vieglāk par reālu darbību.
08.09.2013 23:08 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Esmu sapratusi vienu loti lietu,ka man loti patiik veiksmiigi,starojosi cilveeki-liekas,ka pilniigi juutu vinu veiksmes un izdosanos .Reizeem ,runaajot tiesi ar siem cilveekiem,mana diena ir loti piepildiita ,pozitiiva!

Aha. Turklaat lielaakaa dalja invaliidu ir taadi - starojoshi un apmierinaati, neskatoties uz kaaju, roku vai redzes truukumu, bet tieshaam gliiti un gudri cilveeki biezji vien seezj kaktinjaa un raud par savu it kaa esosho kroplumu.
08.09.2013 23:05 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
džīzas. visu izlasīt spēka nepietika, bet pēc pirmajām pāris lapām gribas sevi žēlojošajai autorei pateikt šo -
izglītība, prāta spējas un karizma veido tavu personību un auru daudzkārt vairāk nekā izskats. to nu varu tev pateikt droši. pievienojoas arī čāčas ieteikumiem sakārtot galviņu. tad arī varbūt radīsies saprašana, ka ķermenis nav viss uz šīs zemes, nebūt nē. viss, arī nedabīgās proprcijas, sākas un beidzas galvā - sākot jau ar mūsu pašu izpratni par skaistumu. tu - kā formua lietotjājs - jau šobrīd atbaidi kaut ar izteikumiem par savu vecāku attiecībām .. esmu vairāk nekā droša, ka iemesls, kādēļ cilvēki no tevis vairās, nav izskats.
08.09.2013 23:05 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Karīna Tici man es tevi ideāli saprotu. Esmu pati tam izgājusi cauri. Bet tagad šādas domas man ir ļoti reti! :) Man nav veiktas plastiskās operācijas, bet

1. Es izmainīju visu ko vēlējos vizuāli ,cik varēju- mati, jā ,tagad krāsojos daudz, bet man patīk rezultāts! :) apģērbu var piemeklēt tādu ,kas trūkumus nosedz, izceļ plusus

2. Gāju pie psihologa un tas ir pats galvenais! Saprast ,ka neesi tu unikāli neglīta, tas viss ir tavā galvā!
08.09.2013 23:02 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Emmanuelle Bet cilvēks jau nav vainīgs, ka viņš ir piedzimis neglīts.
08.09.2013 22:57 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Estere Paldies par šo! Es cenšos.
08.09.2013 22:55 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Kā vispār problēmu mākts cilvēks var būt tik pozitīvs kā veiksminieks, kuram drošvien viss kārtībā ar izskatu un durvis dzīvē simtreiz vieglāk veras vaļā? Kā cilvēks skumju brīdī vispār var būt pozitīvs? Kaut kādā mērā, jā, bet nejau es te pateikšu - ai, paldies, ai paldies, mana problēma ir atrisināta. nu nebūs tā nu.
08.09.2013 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 3189
Reģ: 18.12.2012
Palasīju vien pāris komentārus.
Vēlos pateikt vien to, ka, lai arī kāds cilvēks būtu - svarīgi ir novērtēt dzīvi. Kā jau meitenes minēja - varianti ir vienmēr! Ja tu šobrīd sev liecies neglīta, nepatīkama vai vienalga kāda vēl, atrodi kādu nodarbi savā dzīvē, ar ko aizpildīt brīvo laiku, ko pavadi sevi nosodot, nemīlot. Jā, kaut nododies darbam (kas tev patīk!), velti laiku naudiņas iekrāšanai, lai tiktu prom no vecākiem. Pēc tam atrodi kādu hobiju (kaut tādu, ko vari veikt vienatnē, lai atbrīvotos no kompleksiem) - sākot ar grāmatu lasīšanu, beidzot ar kolāžu veidošanu vai ceļošanu. Iemācies dzīvi mīlēt! Tas tev palīdzēs novērtēt pašai savu eksistenci. Tiklīdz sapratīsi, ka tava eksistence ir vienreizēju emociju vērta, tas palīdzēs paskatīties uz visu no gaišās puses!
08.09.2013 22:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
57 days-parasti cilveekus ,kuri nav apmierinaati ar dziivi,loti kaitina tie ,kuri ir veiksminieki.
Esmu sapratusi vienu loti lietu,ka man loti patiik veiksmiigi,starojosi cilveeki-liekas,ka pilniigi juutu vinu veiksmes un izdosanos .Reizeem ,runaajot tiesi ar siem cilveekiem,mana diena ir loti piepildiita ,pozitiiva!
08.09.2013 22:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Karīna, man bija periods dzīvē, kad man bija viens negatīvisma pārņemts draugs. Un pietam ļoti gudrs, argumentētspējīgs draugs. Un zini, pēc ilgākas sarunas ar viņu es vienmēr jutos kā ar dubļiem aplieta. Kamēr es centos pastāstīt kas man pa dienu noticis interesants, vai ko es patīkamu plānoju, vai kā viņš varētu izdarīt kaut ko foršu priekš sevis, tikmēr pretī man vienmēr tika likti loģiski, pamatoti argumenti, kāpēc tas viss bija/ir/būs galīgi bezjēdzīgi. Nācu mājās kā izspiests citrons. Ar laiku sāku no viņa izvairīties un tā arī draudzība pajuka.
08.09.2013 22:31 |
 
Reitings 21
Reģ: 27.08.2013
nebeeda, gan jau viss bus labi. Ej uz pasaakumiem, koncertiem, gan jau viss nokartosies:)
08.09.2013 22:23 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ja, tavuprāt, liecies cilvēkam nepatīkama sava izskata dēļ, kā tu izskaidrosi fenomenu, ka anonīmā foruma diskusijā daudzām jau paspēji radīt nepatīkama cilvēka iespaidu? es tavā vietā par to aizdomātos.
08.09.2013 22:20 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Oi, da nu.... nelasīju visu diskusiju, bet:

sports nāk par labu jebkuram augumam un pilnīgi noteikti galvai.
08.09.2013 22:17 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
nebrīnos par to, ka citiem liecies nepatīkama. pārlasi meiteņu komentārusar vēsuprātu un varbūt sapratīsi arī viņu viedokli, lai veicas :)
08.09.2013 22:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits