Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neiet dzīvē..

 
Reitings 72
Reģ: 08.09.2013
Esmu nonākusi gandrīz līdz pilnīgam izmisumam.. Es pati sev nekad īpaši neesmu patikusi pēc izskata, tik daudz nelabojamu defektu :/ Sapratu, ka draugi laikam man nemaz nav vajadzīgi, jo visi kā viens mani tikai izmanto.. Kam gan vajadzīgs cilvēks, kas nepatīk pats sev? Un te nemaz nav runa par apģērbu vai izskata spodrināšanu.. Vienkārši tik ļoti sev nepatīku, ka tur nav nekas līdzams, visdrīzāk plastiskā operācija, bet pat tā neizlabotu visus defektus. Jūtos vāja, nepašapzinīga, viegli aizskarama un izmantjama, nespēju īsti mīlēt sevi, bet to ļoti, ļoti vēlētos. Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra.. Tikai materiāli un tāpat kopā būt. Bet mēs nespējam mīlēt viens otru, jo neviens pats sevi pat īsti nemīl. Es jūtos tik slikti starp cilvēkiem lielākoties, jo esmu atšķirīga un cilvēkiem mani ir grūti pieņemt tādu, kāda esmu. Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju.. Tik briesmīga ir sajūta, ja varbūt vienīgais, kurš tevi uz šīs pasaules ir spējīgs mīlēt, ir kaut kāds Dievs. . Pat pati sevi nē..
Vai es rīkotos pareizi jūsuprāt? Vai kādai ir līdzīga situācija?
08.09.2013 14:41 |
 
Reitings 95
Reģ: 06.09.2013
Man pašai arī ir daudz kompleksi, un uznāk brīži, ka liekas, ka esmu neglītākais radījums visā rajonā, taču svarīgākā ir attieksme!!! Lai cilvēki tevi iemīlētu, tev nav jābūt glītai, bet gan atsaucīgai, jautrai, mīļai, ar humora izjūtu utt. Dažām manām draudzenēm, kuras izskatā galīgi nav supermodeles, puiši skrien pakaļ tieši dēļ viņu pārliecinātības un augstās pašapziņas. Palasi kādu jautru grāmatu, paskaties filmu vai kādus smieklīgus video youtubā, uzliec mūziku, tikai dieva dēļ nesēdi dienām mājās un neko nedari, sapucējies un aizej kaut vai līdz veikalam :D Sēdot bezdarbībā tu sāc vēl vairāk domāt, kas tev nepatīk sevī. Viennozīmīgi atrodi kādu pulciņu vai nodarbi, kur kontaktēties ar cilvēkiem, jā, ir no sākuma bailīgi vienai utt, bet vēlāk sadraudzēsies un to nenožēlosi (iesaku kādu sporta veidu vai dejošanu ;) ). Turklāt tev varbūt tavs izskats nepatīk, taču kādam tas varbūt liekas unikāls? Man ir lieli vaigi (kaut arī esmu tieva ): )un lielas acis un izskatos kā 14 gadniece, taču dažiem puišiem tieši patīk mans izskats un saka, ka es izskatos mīlīga :) Nav arī nekas slikts, ja vēlies veikt kādu plastisko operāciju, es nesaskatu neko sliktu, ja cilvēks vēlas sevi pilnveidot, tikai nevajag pārspīlēt. Tad tik centies, mācies, strādā un pelni lielo naudu, lai tas izdotos :) Protams, pateikt to ir vieglāk, nekā izdarīt, taču centies nedomāt par savu izskatu un baudi dzīvi, centies sadraudzēties ar cilvēkiem, jo, ja jau ir tik slikti kā tu saki, tad ko tu vari zaudēt?
P.S Un, jā, sporto, man tas ceļ pašapziņu, kaut arī augumā izmaiņas neredzu... Un varbūt pamēģini aiziet pie kāda speciālista.
10.09.2013 17:34 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Raksts atgādināja pusaudžu gadus, kad arī pašai tā reizēm šķita par savu dzīvi. Tālāk komentāros izlasīju, ka apmeklē skolu. Tāpēc secinu, ka esi vecumā līdz 20.
Skolā gan mani mēdza smagi apcelt - arī par neproporcionālu augumu - gan arī pati kādreiz kādu pavilku uz zoba. Tur, manuprāt, neko nepadarīs - skola ir džungļi, kurā cilvēki, arī tā saucamie draugi, cits citu patiesi vērtē pārsvarā pēc izskata.

Ja vēlies konkrētus ieteikumus, šie būtu mani:
1) Ja esi nelaimīga ģimenē, Tev ir taisnība - meklē savu dzīvesvietu. Tas palīdzēs palūkoties uz lietām no malas, jo, domāju, jaunības maksimālismā dažas vecāku īpašības mēdzam pārspīlēt.

2) Lasi grāmatas, apmeklē koncertus, skaties filmas, raidījumus, iesaisties diskusijās par dažādām Tev interesējošām tēmām - piedod, bet pēc šīs diskusijas mans subjektīvais viedoklis ir, ka Tev vajag paplašināt skatu uz dzīvi, izglītoties dažādās tās šķautnēs. Saprotu, ka tas šobrīd varētu šķist kā uzbrauciens no manas puses, bet tas ir ieteikums no sirds... gribi izmanto, gribi - nē.

3) Ja esi intraverta persona, izvēlies pati, cik bieži kontaktēties ar cilvēkiem (tas - par to Tavu ieceri norobežoties) nevis vadies pēc kaut kādiem standartiem. Ja ekstraverta, meklē citas kompānijas, domubiedrus, jo izklausās, ka esošajā Tev nav patiesu draugu.

4) Sporto! Mērķtiecīgi veikti vingrojumi konkrētajai ķermeņa daļai var bezformīgu dupsi, vidukli, kājas u.c. padarīt vizuāli pievilcīgākus! Turklāt, kā te iepriekš minēja - tas sakārto arī galvu, izdala laimes hormonus.

Un, ja drīkstu izteikties ārpus ieteikumu formāta, cilvēki pieaugušajā pasaulē patiesi nedraudzējas un nav kopā tikai vizuālā pievilcīguma dēļ. Arī par sevi apzinos, ka daudziem varbūt šķietu pretīga, tāpat kā man vizuāli šķebinoši šķiet, piemēram, tās dzīvās bārbijas, kas tagad modē. BET CITIEM TAS PATĪK! Un katram ir savs pievilcīguma faktors, kurš nemaz nav saistīts ar žēlumu. Mums darbā ir grāmatvede, kura, ja ienāk kabinetā, tas pēc tam jāvēdina. Arī ļoti korpulenta, bet sirsnīga, jauka sieviete, precējusies, nesen savos nepilnos 40 gados pat otru beibi piedzemdēja, tā ka tur viss ir ok, if you know what i mean :D
Tāpat zinu divas jaunas sievietes - abas izskatās kā muciņas, kas uztupinātas tievām kājām. Kamēr viena ir super smaidīgs cilvēks, sabiedriska, darbīga, ar daudz draugiem, otrai arī ir draugi, bet es viņu neciešu - tikai tāpēc, ka ir izlutināts snobs, kas sevi uzskata pārāku par citiem. Pēc skata abas nav proporcionāliem ķermeņiem, bet viņu raksturs ir noteicošais apkārtējo viedoklim - kurš arī ir ļooooti atšķirīgs! Jo citiem patīk tā otra! :D

Ehh, nu nezinu, nezinu, kā vārdiem Tev to visu izstāstīt, parādīt, ka dzīve un apkārtējie cilvēki mums veidojas tādi, kā pret tiem attiecamies.
Kādam ir jāmīl arī depresīvie emo (sorī, dažviet pēc komentāriem tā izklausījās) -- to dara tādi paši depresīvie emo, jo cilvēkus pievelk kopīgais, spēja parunāties, nevis tikai izskats. Tas izceļ pūlī, jā, bet ikviens zinātnieks Tev pateiks, ka pat bārā iepazīties labprātāk aizies pie cilvēka, kas pēc žestiem, sejas vaibstiem un ķermeņa valodas ir atvērts kontaktiem, nevis varbūt supermodeles, kura ir saīgusi, sakrustotām rokām un kājām :D
10.09.2013 16:31 |
 
Reitings 420
Reģ: 09.07.2013
Ja nevari paķert ar skaistu ārieni, izliec visu savu potenciālu izmantojot savu galvu, (vēlams, gudru) un dzīvē sasniegsi daudz vairāk. Andela Merkele nav nekāda skaistulīte, toties viena no ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē.
10.09.2013 09:42 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Kas tur, ko neticēt? Protams, ka visi nav skaisti un tas, ko šeit liela daļa lej, ir tīrs ūdens. Autore - sakop sevi cik vari, apģērbies labās drēbēs un strādā ar pašapziņu. Ne tikai skaistajās iemīlās vīrieši un ne tikai skaistiem cilvēkiem veicās.
10.09.2013 09:34 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.10.2012
Es neticu, ka tu esi tik neglīta kā saki, gan jau arī kaut kas tevī ir skaists, tu tikai to neredzi. :(
09.09.2013 09:53 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.01.2009
Karina kam tu lidzinies? https://www.google.co.uk/search?q=mexican+artist+frida&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dWYtUsf1HNKRhQes3YCoAg&ved=0CDkQsAQ&biw=1241&bih=606 meksikanu maksliniecei Fridai.
09.09.2013 09:17 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Seklums - tai skaitā citu vērtēšana pēc izskata.

Ja kāds cilvēks manis šeit rakstītajā nespēj ieraudzīt padomus, tad tur būs vainīga viņa neattīstītā spriestspēja.
09.09.2013 09:06 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Mani, piemēram, atbaida kaut vai tas, kā meitene raksturo savus vecākus. Pēc tā izlasīšanas nekādus padomus nemaz negribās dot un dziļāk iedziļināties!
09.09.2013 02:06 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.09.2013
Mg Izklausās, ka tu esi tīri ar dzīvi apmierināts cilvēks. Man tāds jautājums- kā tevī var būt tik daudz negatīvisma tādā gadījumā?
09.09.2013 02:05 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Manuprāt, šī nav īstā vieta, lai žēlotos,jo liela daļa sieviešu, kas šeit kaut ko komentē, tā vien gaida, kad kāds ne tā izteiksies, lai iedzeltu. Netērē savu laiku. Lai veicas!
09.09.2013 02:02 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.01.2013
Tieši tā - tava izturēšanās ir tā, no kuras visi bēg, kamēr tavi vaibsti nevienam neinteresē. Un šajā diskusijā tas ir par 100% pierādījies.


Tu kaut ko izsecini un vispār nedod nekādus argumentus neparko. Tu vispār nekur neiedziļinies. Un liela daļa vispār no komentētājām tikai noskrienot garām kaut ko iemet, lai gan vispār neiedziļinās lietas būtībā. Drošvien ejot pa ielu tu ieraudzīsi cilvēku, kas kaut ko ne tā izdarīs un tu uzreiz nodomāsi - viņš ir stulbs. Drīzāk tas ir sekli.
09.09.2013 01:59 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.01.2013
Sākumā jutu līdzi autorei, bet tad tiku līdz šim:
Donata Šis padoms bija galīgi garām.. Vai tad tu pati varētu "nevērtēt cilvēku pēc izskata" un draudzēties ar resnu, knapi elpojošu cilvēku, no kura nelabi tev paliktu?

un viss kļuva skaidrs.

Karina, es arī noteikti nevēlētos ar tevi draudzēties un no tevis novērstos, jo tu pēc dabas esi sekla. Un to es saku neredzot tavu izskatu.


Kā tu vari tā uzreiz pateikt, ka viņa ir sekla? Tad jau lielākā daļa mūsu sabiedrības ir sekli, jo ļoti daudziem ir tādi viedokļi. Tā tas vienkārši ir. Tad jau tu esi lielais dziļais sabiedrības ūdenis :D Varu saderēt, ka pati jau nu neesi nekāda svētā, kas nekad par cilvēkiem slikti neizsakās. Tā kā nevajag nemaz.
Tu burtiski izsmej cilvēku par viņa viedokli ar kaut kādu stulbu piemēru. Tev pašai tas liekas ok?
09.09.2013 01:52 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Augusta, kur tu redzi uzbrukumu? Vai patiesības pateikšana, tavuprāt, ir uzbrukums? Kā redzu, ne vienīgā es šajā diskusijā konstatēju īsto problēmas būtību un uz visām meitenēm, kuras to pateikušas, lija samazgas vai viņas tika noignorētas. Atbildēja labā tonī tikai tām līetotājām, kas glaudīja pa spalvai.
09.09.2013 01:44 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.01.2013
pēc tavas ārprātīgi uzbrūkošās attieksmes pret pusi no komentētājām var spriest


Vispār jau tu biji tā,kas viņai uzbruki. Un jā, neko izpalīdzīgu patiešām nepateici. Ko tas tev deva? Man jau liekas, ka tas kas mums ir iekšā, tas nāk arī ārā. Tu pati saproti. Reālajā dzīvē drošvien esi dusmīga kā pūce uz katru, kas ne tā izsakās :D
Autorei drošvien būs grūts ceļš ejams, bet, domāju, ka to jau viņa pati zina.

Dzīvoju tikai kopā ar vecākiem, kuri ir tikpat vāji un nepašapzinīgi, mūsu starpā vispār nav nekādas mīlestības vai vajadzības vienam pēc otra..


Tas izklausās pēc galējības. Tā noteikti nav :D
09.09.2013 01:38 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Ja tu nolaistos no saviem iedomības mākoņiem, tu saprastu, ka tavas problēmas (sevis nemīlēšana, citu aizvainojumi, draugu neesamība, negatīvisms) un dzīves uztvere (uz negatīvo noslieci) mūsdienās ir katram trešajam. Tas nav nekas unikāls. Tas, iespējams, piemit man, iespējams, piemit kādai citai meitenei, kurai tu automātiski piedēvē laimīgu dzīvi. Daudzi tiek ar to galā, citi vienkārši samierinās un kaut kā kuļas pa dzīvi, bet diemžēl pēc tavas ārprātīgi uzbrūkošās attieksmes pret pusi no komentētājām var spriest, ka tev mainīšanās būs ļoti grūts ceļš. Veiksmi!
09.09.2013 01:28 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Es gluži vienkārši nesaprotu, kā var tik ļoti sevi noniecināt? Es tiešām tā parasti neuzvedos, taču gribētos tevi purināt, līdz tu beidzot saprastu. Problēma acīmredzami ir meitenes galvā, šķiet, ka viņa neciena ne sevi, ne apkārtējos, tad ko vēl viņa cenšas sagaidīt? Un īsti nesaprotu, ko viņa vēlas? Labi apmaksātu darbu un vides maiņu? Jo pēc viņas vārdiem izskata uzlabojumiem ir atmetusi ar roku. Ja tā, tad labās ziņas ir tādas, ka labi apmaksāts darbs nav nekādā ziņā saistīts ar ārējo izskatu. Inteliģences trūkums un problēmas galviņā jau ir cita lieta.
09.09.2013 01:17 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.01.2013
Samantha Tu izklausies pēc kautkāda neaudzināta bērnudārza skuķa, goda vārds :D

Autorei iesaku nebūt tik negatīvai pret sevi. Situācija noteikti nav bezcerīga. Izlasot, man likās, ka diskusiju autore beidza jau tajā vietā, kur rakstīja par dzīvesvietas maiņu. Ko jūs brūkat virsū cilvēkam..
09.09.2013 01:04 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tu jau pati atbildēji-
Esmu cīnījusies un cīnījusies, nonākusi pie slēdziena laikam, ka jāmeklē atsevišķa dzīvesvieta, labāk apmaksāts darbs un jānorobežojas no visiem, jo citādāk es vienkārši nespēju

Lūk, dari tā. Izņemot to norobežošanos, par to varēsi domāt vēlāk. Darba un dzīvesvietai tev sākumā būs vajadzīgs pārītis cilvēku. Tas arī MANS PADOMS, es gan parasti tos nedodu, bet Tu jau pati to izdarīji;)
Vismaz Tu darīsi kaut ko, nevis turpināsi sēdēt tajā pašā bedrē, tad jau redzēs, kas sanāks. Sliktāk jau nebūs, vaine:)
09.09.2013 01:00 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.09.2013
Mīļo meituk!
Es tevi pilnībā saprotu. Es biju pilnīgi tādā pašā situācijā pirms daudziem gadiem. Man ļoti palīdzēja pozitīvi cilvēki visapkārt, tādi, kas nenosodīja un kas mīlēja mani par to, kas es esmu. Es biju nelaimes čupiņa, likās, ka esmu neglītākā meitene uz pasaules. Skolā kopš bērnības par mani ņirgājās un pat piekāva tamdēļ, ka nepatiku citiem. Pati nekad saviem spēkiem nebūtu tikusi tik tālu kā esmu tagad. Mani gaida vīrietis un esmu dabūjusi ļoti labu darbu neskatoties uz to, cik necila sev likos tajā laikā. Tagad sev pat ļoti patīku, jo apkārtējie cilvēki mani vienmēr sapurināja un nenosodīja. Arī slavenais Breds Pits savu sievu sāka mīlēt tad,kad viņa bija galīgi bezspēcīga sev palīdzēt, kad attiecības veda uz šķiiršanos.
Nomāktai sirsniņai var palīdzēt tikai darot labu! Lai tev veicas! Turies!
09.09.2013 00:59 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Es jau nu noteikti neesmu agresīvs cilvēks, taču man tev gribas iesist! :D
Neviens šeit tev nepalīdzēs, pašai vien pa to dzīvi būs jākuļas, tāpēc sāc vismaz cienīt pati sevi.
09.09.2013 00:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits