Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kurš vairāk dara attiecībās?

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Sveikas!

Pēdējā laikā nemitīgi kašķi ilgus gadus esošajās attiecībās. Nevēlos pazaudēt to cilvēku, jo ļoti mīlu, bet nezinu ko iesākt. Problēma tāda, ka es jūtos tā, ka daru vairāk mūsu attiecībās un reizēm pat neredzu jēgu no tām, paliekot kopā vien tāpēc, ka mīlu.
Es nezinu, varbūt es pārspīlēju, bet pēdējā laikā kaitina viss - tas, ka mani nekā nepārsteidz, nepalutina, ka es daru vairāk mājas darbus, ka atnākot mājās pēc darba viņš sēž pie TV vai datora, ka man ir jāizdomā, ko foršu padarīt weekendos, ka man ir jāizrāda lielāka inciatīva visam, ka strīdu laikā 80% gadījumu man viss jānogludina un jārod ceļš salīgumam utt. Runāju ar viņu par to, viņam liekas, ka man viss ir slikti un viņam apnicis, ka viņu nemitīgi pataisu par slikto, jo uzskata, ka nav tā, ka neko nedara. Ok, reizēm aizdomājos, ka varbūt tiešām nenovērtēju daudz ko, un, ka man 'vienmēr ir par maz, ar to, ko otrs dara. Ok, kas varētu būt labs - viņš man iz uzticīgs, apkārt nevazājas, netusē, nav slikto ieradumu, ir mīļš pret mani, ikdienā rūpējas kādreiz, uztaisot vakariņas, atbraucot pretī pēc darba utt.
Pati, es, manuprāt, ļoti cenšos - gan domājot aktivitātes mums, gan bieži pārsteidzot viņu ar visādiem sīkumiem un romantiskām lietām. Ok, vienreiz viņš arī, kad biju dušā, iededzināja svecītes un bija romantisks vakars, bet tas arī viss. Labi, pus gada laikā esmu saņēmusi 2 reizes pa rozei tāpat vien. Bet man gribas vairāk. Liekas, ka citām ir kafija gultā, ziedu pušķi, vešana ceļojumos, vakariņās utt, bet man nekā, viss vairāk jāizdomā man un reizēm nejūtos , kā sieviete, ka mani nepalutina. Un tie kašķi nāk ārā paši no sevis, ka es 3h varu savā brivaja laikaa taisit viņam nelielu pārsteigumu, bet viņš pēc darba vienmēr sis 3h pavada pie TV vai datora.. Un liekas, ka arī nedēļas nogales tiktu pavadītas mājās, ja es vienmēr kaut ko neizdomātu.

Kā ir jūsu attiecībās? Nav sajūta, ka otra puse sevi kopumā mazāk iegulda attiecībās? ( visādās ziņās un kopumā skatoties ) ?
04.09.2013 10:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ellu ugunij pielej tas, ka bijam paskirusies un es uzzinaju, kaa vins ir aplidojis citu meiteni taja laika , katru menesi sutijis milzigus rozu puskjus ar kurjeru un davinajis rotaslietas un tas mani tagad loti grauzh, ka man taa nav


šķiet, ka tā arī ir tavas problēmas sakne. tu droši vien vēljoprojām izjūti greizsirdību uz to meiteni, kurai tas viss tika dāvināts. vari 'drīkst zināt iemeslu, kādēļ pašķīrāties? un kā tu to visu uzzināji, ko viņš dāvināja vai nedāvināja? viņš tev tik ļoti atstāstīja detaļas vai tu viņu izspiegoji?manuprāt, pat, ja šādas lietas notiek atšķirtības periodā, tās ir jāpatur pie sevis vai vismaz jādara tā, lai to neredzētu visa pasaule.
tu esi viņam jautājusi, kāpēc tai sievietei viņš dāvināja tik daudz ko, bet tev salīdzinoši nekā? tam var'būt dažādi iemesli. tas nenozīmē, ka tu esi sliktāka par viņu. bet sāls laikam ir tajā, ka tu redzēji, ka viņš spēj izturēties arī labāk, bet tas nebija pret tevi. un tur ir par ko aizdomāties.
05.09.2013 08:59 |
 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Paldies visam, kas padalijas. Bija interesanti palasit un ari nedaudz man lika nomierinaties. Sany - sakuma vins mani aplidoja un loti daudz darija manis del. Ellu ugunij pielej tas, ka bijam paskirusies un es uzzinaju, kaa vins ir aplidojis citu meiteni taja laika , katru menesi sutijis milzigus rozu puskjus ar kurjeru un davinajis rotaslietas un tas mani tagad loti grauzh, ka man taa nav, bet kad mes atkal tikko sagajam kopa, ari vins mani nesaja uz rokam gan tiesaa, gan netiesaa noziime. Man loti lika aizdomaties, tas, ko viena meitene te mineja, ka virietis var izdarit daudz, kad ir jacinas, lai iegutu meiteni, bet es laikam nekad taa neesmu likusi par sevi cinities, jo vienmer pati vinu esmu milejusi un gribejusi, radot vinam sajutu, ka vienmer busu ar vinu.
05.09.2013 08:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas, ka tu tikai dari, dari, dari, bet viņš gandrīz neko, pie tā tu, piedod, esi pati vainīga.
un tev pateikšu kādā veidā - tu visu dari pati, neļaujot viņam par to aizdomāties. tu saki, ka brīvdienās tu vienmēr domā, ko darīt, bet kādas brīvdienas nejautā viņam neko un arī neizdomā neko. tad viņam pašam nāksies domāt, ko darīt. bet, ja godīgi, tu es pārliecināta, ka katras brīvdienas viņš tieši tāpat kā tu grbi kkur doties? mani tas, piemēram, ļoti nogurdinātu, jo ir reizes, kad es abas dienas gribu vnk mājās nosēdēt.
tu patiesībā nezini, cik daudz varbūt viņš tevis dēļ pacieš, nesaka vai dara tev pa prātam.
un tikai tādēļ, ka tu viņam taisi trīs stundas pārsteigumu, nenozīmē, ka viņam ir jādara tieši tāpat. uzmanības apliecinājumi ir jāprot redzēt.
nu dažām te varbūt birst ziedu klēpji, ceļojumi, restorāni, bet tu droši zini to attiecību otru pusi?
šajā dzīvē nekas nav ideāli, bet viss ir līdzsvarā. tu nezini, varbūt tām, kurām ir tavs ideālā vīrieša tēls, patiesībā ikdienā nepievērš uzmanību, ļoti daudz strādā un nav mājās, bet varbūt vsp pa kluso satiekas ar vēl kādu. tavs draugs taču arī strādā. varbūt viņš nomaksā lielāko daļu rēķinu un tēriņus uzņemas vairāk uz sevi?tas arī nav nieks.

mums iet tā ļoti labi viss pats no sevis un dabiski. mēs speciāli nekaļam plānus katras brīvdienas, kā arī nevarētu teikt, ka man būtu šausmīgi daudz romantiskie vakari. mums tāds īsts romantiskais vakars sveču gaismā ir laikam ir tikai Ziemassvētkos, kad svecītes ir sadegtas šā vai tā. bet man tās sveces un rozes nav svarīgākās dzīvē. man svarīgs ir otrs cilvēks, kurš par mani ikdienā ļoti rūpējas, palīdz mājas darbos, vnm samīļos, pateiks mīļus vārdus. cilvēkā ir jāmāk novērtēt to, kas viņā ir, nevis bakstīt par to, kāpēc viņš nav tāds un šitāds. ja viņš tāds ir bijis no laika gala, tad ko tu ceri panākt?sākumā tu viņu tādu pieņēmi. kāpēc tagad nevari? vai arī sākumā pati sev meloji un cerēji, ka kkas mainīsies?
05.09.2013 08:12 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
kordelia, jums tomēr ir kaut kas kopīgs-mazohisms, viens otru mokiet.
Un tas nozīmē, ja jau viņš tevi neprec, tad bērnus tu vari gaidīt un nesagaidīt vēl 10 gadus?
spēlējām playstation un dzērām aliņu

Mums arī reizēm tā ir, vai arī skatāmies kopīgi kādu seriālu. :D
05.09.2013 07:12 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
demoiselle aprakstīja mūsu romantiku -
spēlējām playstation un dzērām aliņu

Bet tik mīļi liekas, ka tad, kad spēlē kāds ir sadevis man pa pēcpusi, manējais metas cīņā ar vārdiem, ka tūlīt atriebsies viņiem par mani :D Gluži kā princis baltā zirgā glābj mani no briesmoņiem :D
04.09.2013 17:03 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
un kristel, padomā vai tu pati esi romantiska. Mēs vienu reizi speciāli izdomājām uztaisīt romantisko vakaru, ar svecēm, kaut kādu klasisko mūziku, labu vīnu, superīgām vakariņām. Es jau no sākuma biju sajūsmā, bet kaut kā tā mūzika likās tizla un sveču gaismā nevar redzēt ko tu īsti liec mutē, pasmējāmies, nopūtām sveces un vakara beigās nemīlējāmies rožlapiņu piemētātā gultā (kuras kādam arī ir jāvāc), bet spēlējām playstation un dzērām aliņu. Varbūt tev to romantiku gribās, jo filmas saskatītas, draudzenes sastāstījušas? Man tā bija, tagad sapratu, ka ir labi kā ir :)
04.09.2013 16:25 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Un man liekas tā ir klasiska vīrieša loģika. Parasti viņi skrien pakaļ un īpaši cenšas izpatikt, kad tas tiešām ir vajadzīgs- lai nocopētu dāmu vai lai zaudēto mīlu atgūtu. Citos gadījumos viņam vienkārši IR dāma un viņš jūtas kā runcis noķēris peli ,vēders pilns un var atpūsties. :D
04.09.2013 16:20 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
akjel, cik gari sanāca :D
04.09.2013 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Mans vīrs pie manis pārcēlās pa taisno no vecāku mājas, tapēc viņam joprojām šķiet, ka daudzas lietas notiek pašas no sevis
Šajā ziņā man paveicies. Pirms mēneša ievācāmies kopā (+ vēl 3 čaļi :D kā nekā studenti, nauda jātaupa un visi 5 esam ļoti forši un draugi jau ilgāku laiku tā ka no problem). Lieta tāda, ka gadu pirms tam mans puisis dzīvoja ar dzīvokļabiedru - pilnīgu cūku. Vienkārši pretīgi, kurš aiz sevis NEKAD nenovāca. Ja gribējām ēst kaut ko pie viņiem, tad tie otra piecūkotie katli mums bija jāmazgā (pēc mums jau izmazgājām, kad es nebiju tad draugs teica, ka arī), un šķivjus uz galda arī nebija kur nolikt. un uz tā galda - nevienas pašas drauga lietas. Un ir tā, ka draugs tīrīja un vāca visu aiz sevis un pat mazliet aiz tā otra, bet tas otrs piecūko tik zibenīgi ātri, nu kā tāds zibenzellis, es redzēju kā 2 stundās māja kļūst netīra, īstenībā tas ir diezgan iespaidīgi :D Tur mans draugs guva mācību, ka mājās lietas nenotiek pašas no sevis (kā tas notika, kad viņš dzīvoja pie vecākiem, pirms dzīvokļbiedra-cūkas). Es jau kaut kad taisīju diskusiju, ka man bail kā būs, kad ievāksimies kopā, jo es esmu pedante, vēl pēc tam izdomājām dzīvot nevis divatā, bet piecatā, tad vēl vairāk sabijos. Bet tagad izrādās, ka viņš tik ļoti atskatījies uz putekļiem un visādiem mēsliem, ka kopīgi pedantiski tīram māju. Un kopējā dzīvojamā platībā arī pārējie 3 puiši piedalās kārtošanā, un pēc viņu istabām spriežot - arī viņi ir kārtīgi. jupīīīī.


Runājot par romantiku. Nekādas romantikas no drauga puses nav, puķes dabūju, kad izdīcu, par tādām svecēm pat neiedomājas. Brokastis gultā vēl nekad neesmu dabūjusi un uz rokām arī mani nenēsā. Arī par laika pavadīšanu kopā jādomā man, jo parasti no viņa puses ir "nu moš šovakar uz bāru?". Lieki piebilst, ka tas ir viens un tas pats bārs VIENMĒR. Ir jau forši, man arī tur patīk, bet ne jau katru nedēļas nogali. Bet es tajā mēģinu saskatīt pozitīvo - es parasti izlemju, ko darīsim un viņš seko. Ļoti izdevīgi, varu darīt ko gribu :D Pamēģini arī tu saskatīt pozitīvo tajos viņa "trūkumos", jo cilvēku jau neizmainīsi - kāds ir tāds ir. Ā nu vienīgi var aizsūtīt trimdā, lai pāris mēnešus padzīvo ar kādu dzīvokļbiedru-cūku, tās ir vislabākās zāles pret mājas nekārtošanu :D
04.09.2013 16:18 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es, savukārt, vakardien izdarīju šausmīgu lietu, ko šodien nožēloju :( Biju tik dusmīga, ka noliku uz galda viņam atpakaļ saderināšanās gredzenu! Jā, jā, zinu- stulba, emocionāla rīcība, bet visstulbākais tajā ir tas, ka pat šodien man liekas, ka iespējams rīkojos pareizi, neraugoties uz to, ka jā-vīrietis ļoti lielisks (nekrāpj, inteliģents, izskatīgs, mīlošs utml), BET jau kuro reizi pārliecinājos, ka viņš nespēj risināt problēmas. Vispār nespēj! Tiklīdz ir problēmas, piemēram, finansiālas viņš streso, kliedz uz manis, padodas, īsāk sakot, "nolaiž rokas". Es, savukārt, esmu cīnītāja. Dzīvoju vairāk pēc principa, ka mēs paši varam savu dzīvi veidot labāku, bet mans mērs bija pilns. Man burtiski kaitina, ka viņš čīkst par finansiālām problēmām. Gribu būt tā mīlošā sieviete no amerikāņu filmām, kura vienmēr atbalsta savu vīrieti, bet kas par daudz, tas par skādi. Man pietrūkst vīrišķības, pleca, uz kura sievietei atbalstīties.
Jūtos galīgi stulbi un pretīgi.
04.09.2013 16:13 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Domāju ,ka lielākā problēma ir tā ,ka sievietes pašas īsti nezin ko grib!


Sievietes attieksme pret vīrieti var ieiet divās galējībās

1)viņš tik daudz uztraucas par savu izskatu, tik smalki izvēlas man dāvanas ,ka sāku baidīties vai viņš nav gejs? Varbūt kāda cita problēma? Kur viņa vīrišķība??

un

2)viņš laikam mani nemīl ,nepadomā ,neuzdāvina. Kāpēc citām vīri dāvanas dāvina un pārsteigumus gatavo? Nu kāpēc manējais , mūdzis ,neko nedara! :D
04.09.2013 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Anny, jo es vienkārši mīlu viņu. Ir kaut kāda milzīga enerģija (droši vien slikta karma :D), ka mēs esam kopā un nevaram viens bez otra. Kā saka, kopā slikti, bet atsevišķi ir vēl sliktāk. Mēs esam šķīrušies vairākas reizes, bet tāpat saejam atkal kopā, jo lai cik slikti būtu, nevaram viens bez otra. Es pat mazlietiņ ceru, ka viņš būs tas drosmīgais un izšķirsies no manis (jo man nepietiek spēka), bet diez vai... es tam neticu. Es kaut kā esmu jau samierinājusies. Un ir arī cerība, ka es tomēr mainīšos. Pie šī es strādāju ;)
04.09.2013 16:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
aloe, man labāk patīk cept kūkasm, kēksus, mafinus.
Pamatēdienus tā mazāk.

Bet cept bulciņas, ja uznāk luste, arī varu kaut vai 10. Pati gan arī tik vēlu neēdu, tad tik ar smaržu iztieku :D
04.09.2013 16:07 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Anny protams, tas jau kā kuram :) man ēst gatavošana kā otrais hobijs, tāpēc arī daru to bieži un daudz. Tik savas tievēšanas dēļ parasti neēdu daudz ko no pagatavotā :( :D
04.09.2013 16:05 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
es vispār nemāku gatavot :D kad esam kopā, tad tikai draugs taisa ēst...
04.09.2013 16:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un vispār - dažkārt palasot cosmo diskusijas, gribas iet mājās un no priekiem mest gaisā draugu, cik viņš ir lielisks


+++

aloe, bet man ne vienmēr katru vakaru iznāk tās vakariņas gatavot, jo tomēr kaut kur citur arī sanāk aiziet, ne uzreiz skriet mājās. Vai arī dodu priekšroku izbraucienam ar velosipēdu.

Un zupa man tieši labāk garšo 2. vai 3.dienā.
04.09.2013 16:03 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Gangster, kāpēc jāgatavo katru dienu? Es gatavoju maksimums 3X nedēļā. Visi paēduši un dzīvi. Uzskatu, kamēr nav bērnu, tā var dzīvot.


Es gatavoju gandrīz katru vakaru, jo man patīk. Nav jau grūti tad mazliet vairāk uztaisīt, lai arī draugs paēdis. Un praktiski neēdu sāli un esmu sevi tā izlutinājusi, ka garšo pārsvarā tikai pašas gatavotie ēdieni :D
Māju tīru, jo man patīk tīrība. Varu sākt māju tīrīt arī 23os.

Hm.. no malas paklausoties, esmu zelta gabaliņš :D :D :D bet nē, draugs arī lielisks - mazgā veļu (praktiski to dara tikai viņš, esam tā sadalījuši), savus kreklus gludina pats - aiz neko darīt dažkārt es to izdaru. Nav no vīriešiem, pēc kuriem zeķes jāvāc.

Un vispār - dažkārt palasot cosmo diskusijas, gribas iet mājās un no priekiem mest gaisā draugu, cik viņš ir lielisks :D
04.09.2013 16:01 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Tad jums ir dikti laba vielmaiņa..

Nav tā, ka nekas nekur nepaliek :D - bet tā ir maksa par šo baudu :D Bet jāpriecājās, ka neesam tuklīsi, tas gan :)
04.09.2013 15:56 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
kordelia, kas tas par sviestu ? Nē nu ok, ja tu negribi laulību un bērnus ,tad viss kārtībā..
04.09.2013 15:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kordelia, es saprotu vīrieti, kāpēc viņš ir kopā ar Tevi - jāpiekrīt Madei - kamēr nav atradis labāku (pēc viņa ieskatiem labāku).
Net priekš kam Tev to vajag? Izniekot vīrietim savus labākos gadus, beigās palikt pie sasistas siles. Vai savu enerģiju labāk nebūtu ieguldīt uz nākotni tendētās attiecībās? Ar vīrieti, kas Tevi mīlēs, cienīs, apprecēs, gribēs kopīgus bērnus utt.?
04.09.2013 15:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits