Kurš vairāk dara attiecībās?

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Sveikas!

Pēdējā laikā nemitīgi kašķi ilgus gadus esošajās attiecībās. Nevēlos pazaudēt to cilvēku, jo ļoti mīlu, bet nezinu ko iesākt. Problēma tāda, ka es jūtos tā, ka daru vairāk mūsu attiecībās un reizēm pat neredzu jēgu no tām, paliekot kopā vien tāpēc, ka mīlu.
Es nezinu, varbūt es pārspīlēju, bet pēdējā laikā kaitina viss - tas, ka mani nekā nepārsteidz, nepalutina, ka es daru vairāk mājas darbus, ka atnākot mājās pēc darba viņš sēž pie TV vai datora, ka man ir jāizdomā, ko foršu padarīt weekendos, ka man ir jāizrāda lielāka inciatīva visam, ka strīdu laikā 80% gadījumu man viss jānogludina un jārod ceļš salīgumam utt. Runāju ar viņu par to, viņam liekas, ka man viss ir slikti un viņam apnicis, ka viņu nemitīgi pataisu par slikto, jo uzskata, ka nav tā, ka neko nedara. Ok, reizēm aizdomājos, ka varbūt tiešām nenovērtēju daudz ko, un, ka man 'vienmēr ir par maz, ar to, ko otrs dara. Ok, kas varētu būt labs - viņš man iz uzticīgs, apkārt nevazājas, netusē, nav slikto ieradumu, ir mīļš pret mani, ikdienā rūpējas kādreiz, uztaisot vakariņas, atbraucot pretī pēc darba utt.
Pati, es, manuprāt, ļoti cenšos - gan domājot aktivitātes mums, gan bieži pārsteidzot viņu ar visādiem sīkumiem un romantiskām lietām. Ok, vienreiz viņš arī, kad biju dušā, iededzināja svecītes un bija romantisks vakars, bet tas arī viss. Labi, pus gada laikā esmu saņēmusi 2 reizes pa rozei tāpat vien. Bet man gribas vairāk. Liekas, ka citām ir kafija gultā, ziedu pušķi, vešana ceļojumos, vakariņās utt, bet man nekā, viss vairāk jāizdomā man un reizēm nejūtos , kā sieviete, ka mani nepalutina. Un tie kašķi nāk ārā paši no sevis, ka es 3h varu savā brivaja laikaa taisit viņam nelielu pārsteigumu, bet viņš pēc darba vienmēr sis 3h pavada pie TV vai datora.. Un liekas, ka arī nedēļas nogales tiktu pavadītas mājās, ja es vienmēr kaut ko neizdomātu.

Kā ir jūsu attiecībās? Nav sajūta, ka otra puse sevi kopumā mazāk iegulda attiecībās? ( visādās ziņās un kopumā skatoties ) ?
04.09.2013 10:51 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Mans vīrs pie manis pārcēlās pa taisno no vecāku mājas, tapēc viņam joprojām šķiet, ka daudzas lietas notiek pašas no sevis :D Piemēram- gatavošana, tīrīšana, mazgāšana, gludināšana u.t.t. Nekad nav dzīvojis viens pats.... besīgi! Konkrēti besī- kā no darba pa durvīm iekšā, tā pie plīts! Un lieta tāda, ka es jau varētu vakarā kaut kādus fiksos salātus, biezpienu ar kaut ko u.t.t. paēst, bet šim tak vajag gaļu. Besī, nepalīdz ar mājas lietām...... ! Nu pa retam izslauka grīdu, vai traukus nomazgā, bet kas tas ir uz kopējā mājasdarbu fona!
04.09.2013 15:04 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Oi, ci khaotisk iuzrakstīju:)
Doma tāda- viņš nekad nav dzīvojis viens, līdz ar to pat nestādās priekšā cik daudz visa kā mājās ir darāmā- mamma vienmēr visu bija uzkopusi, gatavojusi, mazgājusi, gludinājusi u.t.t. Viņam šķiet pašsaprotami, ka netīrie krekli no jauna uzrodas skapī smuki, tīri un izgludināti. Man besī, ka es kā no darba pa durvīm iekšā, tā pie plīts cept un šmorēt....viņš nekad netaisa ēst|!!!
04.09.2013 15:07 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Gangster, bet kāpēc tu neko nemaini, ja tevi tas besī? jo vairāk visu darīsi pati, jo vairāk viņš izlaidīsies, un vēlāk jau nevarēsi mainīt neko. Lai pats gludina savus kreklus, vai sev vakariņas taisa, nav taču bez rokām. Tracina tādi vīrieši :D
04.09.2013 15:11 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Gangsters - mans vīrietis arī iepriekš dzīvoja ar māti kopā, bet vienalga mājās kaut ko dara, jo esmu vairākkārt teikusi, ka neesmu ne kalpone, ne māte, bet mīļotā sieviete.

Ja neko nemainīsi, tad nezinu cik ilgi izturēsi..
04.09.2013 15:16 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Gangster, bet kāpēc tu neko nemaini, ja tevi tas besī? jo vairāk visu darīsi pati, jo vairāk viņš izlaidīsies, un vēlāk jau nevarēsi mainīt neko. Lai pats gludina savus kreklus, vai sev vakariņas taisa, nav taču bez rokām. Tracina tādi vīrieši


Ir runāts ar viņu par šo tēmu- mājas darbu sadale. teicu, ka priecātos, ja vismaz pāris reizes mēnesī viņš pagatavotu vakariņas. Runājot parasti piekrīt, bet līdz darīšanai netiek. Vienreiz, kad bijām sakasījušies, es pēc darba atnācu mājās un pa taisno zem segas palīdu, neko nedarīju. Viņš uztaisīja vakariņas, paaicināja mani paēst. vakariņās bija PELMEŅi!!! Nu fak.... pats lai savus pelmeņus ēd. Pats grib ēst kotletes, cepešus un karbonātes, bet vienreiz gadā gatavo un tad- pelmeņus !!!!

Ai, esmu viņu konkrēti izlaidusi......
04.09.2013 15:18 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Gangsters - tad gatavo viņam pelmeņus un pati ēd ko citu. ;)
04.09.2013 15:20 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Ai, es pat nezinu, kā to lietu lai iekustina. Zāģet un čīkstēt negribu. Runāšana nelīdz..... esmu teikusi, ka neesmu kalpone vai apkalpojošais personāls!
Bet par tiem pelmeņiem- nu jā, varētu viņu barot ar pelmeņiem līdz nelabumam, bet tad man uzreiz ir tāds kas es par sievieti, ja vīru ar pelmeņiem un roltoniem baroju:D
Tapēc arī bieži esmu neomā, negribu pat mājās iet- jo zinu, ka mani tur sagaida otrā maiņa, nebūs nekādas atpūtas!!!
04.09.2013 15:25 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Oi, ci khaotisk iuzrakstīju
Doma tāda- viņš nekad nav dzīvojis viens, līdz ar to pat nestādās priekšā cik daudz visa kā mājās ir darāmā- mamma vienmēr visu bija uzkopusi, gatavojusi, mazgājusi, gludinājusi u.t.t. Viņam šķiet pašsaprotami, ka netīrie krekli no jauna uzrodas skapī smuki, tīri un izgludināti. Man besī, ka es kā no darba pa durvīm iekšā, tā pie plīts cept un šmorēt....viņš nekad netaisa ēst|!!!

gangsters, mums ne tikai ir dibenu problēma kopīga :D :D :D Liekas, ka runā par manējo vīrieti :D
04.09.2013 15:26 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Gangsters - manējais pēdējo reizi man kaut ko pagatavoja (pieļauju, ka tā bija arī viena no divām vienīgajām) ... kaut kad gadus četrus atpakaļ ... ja es vēl pareizi atceros.. :D ... es esmu par to ar viņu runājusi.. viņš apgalvo ka NEKAD negatavos... un tad mums sākas strīdi.. bet no tā jau nav lielas jēgas, jo viņš tiešām NEKAD negatavos.. un par to runājot riņķī un apkārt es tikai sev bendēju nervus.. ja man ir apniscis gatavot - es par to dodu ziņu - tad mēs ejam ēst ārpus mājām :D
04.09.2013 15:27 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Gangsters - es pati šad un tad gribu ēst tikai pelmeņus un arī man ar draugu uznāk kopīga vēlme pēc roltoniem, par to nav jākaunas. :D

Vēl jau vari zupu vārīt lielā katlā visai nedēļai. ;)
04.09.2013 15:29 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
negludini viņa kreklus, pakar smuki negludinātus uz pakaramajiem skapī un viss. lai pats izgludina. tas, ka tev negribas iet mājās, jau ir rādītājs, ka nav labi.
cik ilgi dzīvojat kopā, ja nav noslēpums?
04.09.2013 15:30 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es to màjas tīríšanu utml. uztveru, ka daru priekš sevis, nevis viņa dēļ. Lai pati būtu tīrā vidē, paēdusi. Kad atmetīsi domu, ka bezmaz nes upuri viņa dēļ, un gaidi tāpēc arī pretī, pašai būs vieglāk. Jā, statpcitu man to pateica mamma, kadam bija sakrājies vienreiz, ka man noriebies- tik trauki, grīdas... Kam es to visu cenšos.. lai tikai viss būtu perfekti, viņa teica- nu, bet Tu taču to dari sev un mazajam vispirmām kārtām.
Par kordelijas komentāru, ka dzīvo bezmaz bardakā, ja dzīvotu viena, arī tāpat būtu, vai tomēr tas tāds principa jautājums tagad?
04.09.2013 15:30 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Gangster, pamēģini ieviest konkrētus priekšlikumus. Vīriešiem abstrakta apņemšanās kaut kad kaut ko izdarīt tā arī paliek abstrakta. Vajag reālu rīcības plānu.

Saki, ka Tu gribēju, ka nākamotrdien viņš pagatavo vakariņas. Vari piedāvāt apspriest ēdienkarti, bet neko vairāk. Nu vai tiešām nepiekritīs vai neapsvērs? Ja saņem apstiprinājumu, svētdien atgādini vēlreiz, pirmdien tāpat.
Kaut vai 2dien pazvani pa dienu un atgādini, ka šodien viņa gatavotas vakariņas. Lai morāli nobriest :D kad nobriedīs, tad izpildīsies :)
04.09.2013 15:31 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Gangster, kāpēc jāgatavo katru dienu? Es gatavoju maksimums 3X nedēļā. Visi paēduši un dzīvi. Uzskatu, kamēr nav bērnu, tā var dzīvot.
04.09.2013 15:31 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
protams, ka viņš nav ar mani apmierināts. Jau sen ir pateicis, ka es kā sieviete nekam nederu. Tāpēc arī neprec...

Atradīs citu piemērotāku un apprecēs divu mēnešu laikā, vienkārši esi pagaidu plāksteris. How nice.
04.09.2013 15:32 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
par tiem bardakiem, es esmu novērojusi, ka tās kuras saka, ka nav laika kopt māju utt., ka daudz darba, nekārto māju arī tad, kad tā darba nemaz nav :D
Draudzene vislaik aizbildinājās, ka nekārto māju laika trūkuma pēc, bet tagad viņa jau gadu kā bez darba, bet nekas viņas mājās nav uzlabojies :D - kaut arī augām dienām mājās. :D nesaku, ka tā ir visiem, bet..
es kā pedants tīru māju arī tad, kad neesmu izgulējusies, sāp galva, vēders.. nu nav tādu apstākļu, kas man liktu sēdēt cūku kūtī :D Pat tad, kad sastrīdos ar draugu un raudamais ir klāt, tad spēku smeļos mājas darbos + mūzikas. Man ļoti patīk tīrība un sakoptība man apkārt :)
04.09.2013 15:35 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
karinjo, man, piemēram, ir tā, ka man patīk dzīvot haosā, un to ka māja jāsakārto sevis dēļ, uz mani neiedarbojas. Kad man uznāk iedvesma, tad sakārtoju, bet tā nē. Nav netīrība dzīvoklī, bet haoss, mans haoss :D 8-)
04.09.2013 15:35 |
 
Reitings 772
Reģ: 04.07.2013
Anny, piemēram, man tas variants ar ēstgatavošanu 3x nedēļā neder, jo vīrietis un es - esam totāli rīmas, neaiziesim gulēt, kamēr neapēdīsim visu, pat tad, ja pēc tam ir slikti :D :(
04.09.2013 15:36 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Un, protams, ja es mājās būtu 24/7 un nestrādātu, tad māja būtu kārtībā, vakariņas pagatavotas, bet tā kā nav, tad sorry :D
04.09.2013 15:37 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Viņam šķiet pašsaprotami, ka netīrie krekli no jauna uzrodas skapī smuki, tīri un izgludināti


Kā pašas pieradinām, tā ir. Tas ir briesmīgi, ka cilvēki nāk attiecībās ar bezgalīgiem principiem un pieprasījumiem. Kreklus viņš gludina pats, nezinu, kas viņam pirms manis bija pašsaprotami, bet nu es to nedaru.
04.09.2013 15:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits