Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Salauztas sirdis....

 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2009
Es pat nezinu ar ko lai saaku.....
Ok.. Taatad, gadu atpakalj, paskiiros no sawa ilggadeeja drauga, bet mees taa draudziigi, noleemaam, ka kkas naw kaa wajag un ir jaapadziiwo atsewiski.. Protams taapat turpinaajam satikties abi un pawadiijaam daudz laika kopaa....
Tad es iepazinos ar kaadu citu, kas lika manai sirdij sisties straujaak un sagrieza wisu manu dziiwi.... Sawam bijushajam nokluseeju, bet wiss jau reiz naak gaismaa.... Protams, asaras pa gaisu, paardziiwojumi, jo negribeeju winju pazaudeet no sawas dziiwes.... Februaarii sagaajaamies kopaa un noleemaam, ka meeginaasim weelreiz... Pat dewaamies prom no iersataas wides un pilseetas.... Man bija triis meneshi, bet es nepapuuleejies pienaaciigi, jo pati nesapratu ko weelos.... Taa nu wiss pachibeeja... Atkal paskiiraamies.... Tg dziiwojam atsewiski, bet kontakteejamies un tiekamies, winjsh gan weeljoprojaam newar tik paari, tam ka es biju ar citu..... Piemin gandriiz katraa sarunaa.... Mees satikaamies shajaa nedeeljas nogalee un pawadiijaam fantastisku laiku, es atkal winjaa iemiileejos, kaa pashaa saakumaa, es beidzot sapratu ko un kaapeec es gribu!! Wiss bija fantastiski, arii winjsh saaka apsweert domu, ka mees wareetu saiet atpakalj kopaa un saaka ticeet kopiigai naakotnei! Bet tad notika pats stulbaakais, muus pamodinaaja taa cita wiiriesha sms....... Tiesa gan, es biju paaris dienas atpakalj ar winju runaajusi, bet taa bija ikdieniska saruna, ''kaa iet, ko dari'' , bet tas jau wairs nebija swariigi, jo fakts kaa taads, tas bija kaads deelj, kaa mans puisis ciesh............ Es nezinu ko dariit, bet es shajaas paaris dienaas, ko pawadiijaam kopaa, atkal winjaa iemiileejos un es neweelos winju zaudeet, bet winjsh man wairs netic..... Un newaru jau wainot newienu citu, kaa pati sewi...
Karma....
Wai warbuut manii wienkaarshi ir kuces geeni.... Wiens iistais un wieniigais, bet weel citi pieguleetaaji, kas iisti nenoziimee neko........?
02.09.2013 22:08 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
bet jūs tak bijāt pašķīrušies-lai čalis izdomā ko pats īsti grib,tas viss jau nav nopietni-bet tāds traļi vaļi ;)
02.09.2013 22:17 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2009
Jaa, bijaam paskiirusies, bet es neweeleejos winju pazaudeet no sawas dziiwes, taapeec neteicu, ka satiekos ar citu... Nokluseeju liidz peedeejam. Diezgan sarezgiita ir wisa situaacija, wienkaarshi es tg pa wisiem 100% esmu, sapratusi, ka gribu buut kopaa ar winju, bet nu jau izskataas, ka ir pa weelu.......
02.09.2013 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Nez, viņš pats jūsu atšķirtības periodā dzīvoja svēti un tikumīgi? :D
02.09.2013 22:33 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2009
Tur jau taa lieta, ka jaa... winjsh bija atklaats un uzticiigs! Un es esmu par to paarliecinaata!
02.09.2013 22:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tāpēc iegaumē to, ka nevajag sarakstīties ar citiem vīriešiem, ja vēlies glābt attiecības!!!

protams, puisim var nebūt patīkami, ka tev uzraksta cits, bet ne jau tu pie tā esi vainīga, ka viņš tev uzrakstīja tieši tajā mirklī. svarīgākā, manuprāt, ir tava reakcija un rīcība. tu taču varēji pateikt, ka tev viņš neinteresē un ka tu viņam neatbildēsi. nu kaut kā tā. un kā tad viņš zināja, ka tev uzrakstīja cits vīrietis?
viņš vienmēr lasa tavas sms vai kā? ja es guļu un man atnāk sms, es bieži vien vnk pat neizlasu, bet to izdaru vēlāk.
03.09.2013 13:25 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
droši vien mani apmētās ar akmeņiem tagad, bet tev v burts nedarbojas? :D
03.09.2013 13:27 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Diemžēl tiku šajā tekstā tikai līdz vārdam sawa .
Slikta dūša paliek ieraugot šos briesmīgos latviešu valodas izkropļojumus.
03.09.2013 13:28 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Pamēģiniet palasīt šo tekstu tā kā viņš ir uzrakstīts. Pārsmieties var.
lasot ii kā i i nevis ī. Sh kā s h nevis š. W tā kā viņš angliski jālasa utt. :D
03.09.2013 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Ui, piedošan, bet es šoreiz darīšu to, kas mani parasti liekas stulbi - ieklabināšu te komentāru standarta Cosmo purpuļtantes stilā - gandrīz izmežģīju redzokļus, kamēr izlasīju stāstu. :D

Ja par tēmu - tak izdomā, ko īsti gribi, jo šobrīd Tu, šķiet, to tomēr nezini.
03.09.2013 13:39 |
 
Reitings 300
Reģ: 03.09.2013
Tik grūti lasīt,kad ''v'' burta vietā ir burts ''w''...
03.09.2013 13:39 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
droši vien mani apmētās ar akmeņiem tagad, bet tev v burts nedarbojas?


++

Kāpēc Tu rādi viņam sms? Vai viņš lien Tavā telefonā?
03.09.2013 14:12 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Čalim nostrādājis "suns uz sienakaudzes" efekts .. tiklīdz atkal būsi viņa, tā vairs nebūsi vajadzīga un atkal tur nekas nesanāks.

Bet, ja Tu biji iniciātore visām šķiršanās reizēm, tad būsi arī nākamajai ..

Un ja cilvēks tiešām mīl otru, tad ir iespējams pārkāpt pāri sev un nekādas "būšanas kopā ar citu, kamēr bijāt pašķīrušies" nevajadzētu traucēt .. galu galā, kamēr neesat pāris, tikmēr katrs var darīt, ko sirds vēlas ..
03.09.2013 14:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits