PĒC PAMATSKOLAS '

 
Reitings 39
Reģ: 03.05.2013
Sveikas :)

Nākamajā gadā beigšu 9. klasi, nolēmu, ka parastā vidusskolā nepalikšu. Sekmes ļoti labas.

Būšu ļoti pateicīga ja ieteiksiet kādu koledžu / profesionālo vidusskolu kurzemes apgabalā.

p.s. vienalga kādā nozarē, jo vēl neesmu izlēmusi, tāpēc interesējos. //

PALDIES :)
19.08.2013 15:06 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Nemuldiet tikai, jūs visu savu mūžu nezinat, ko gribat darīt. Jūs pat veikalā pie tomātu plaukta stāvat pusstundu, jo ir tak nereāla izvēle, kur nu vēl šādus lēmumus pieņemt.

Ej uz profeni par pavāri. Ja nevēlēsies šo profesiju turpināt, tad vismaz tavs džeks būs priecīgs par Tavām prasmēm.
19.08.2013 22:19 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Ja būtu pabeigusi videni, tad man būtu dikti daudz nesekmīgu atzīmju, un nākotnes nekādas. Dažas augstkolā nebija psējīgas ar otro reizi nokārtot angļu valodu ar 12 klašu izglītību. Tāka pareizi izdarīju ka aizgāju uz profeni, iemāca pdomāt. A videnē jāzubrī. Esmu tagad nedaudz augstākā darbā, nekā dažas kuras pabeidza vidusskolu. :D
Bet ja tev tiešām labas sekmes, iesaku mācīties līz 12 klasei
19.08.2013 22:29 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Palasīju tikai pirmos komentārus.
Nez, es arī pēc pamatskolas aizgāju uz vidusskolu (ģimnāziju), lai gan beidzu eksakto klasi ar lieliskām sekmēm, tomēr joprojām nožēloju, ka tomēr labāk neizvēlējos kādu profesionālo vidusskolu. Būtu gan vidējā izglītība, gan pamatprofesija, kas vienmēr varētu noderēt. A tagad, izglītība ir (arī augstskolas), bet profesijas (t.i. kaut viena lieta, ko es tiešām būtu apguvusi un mācētu darīt) nav.
Noteikti iesaku iet uz profesionālo vidusskolu, tikai nepalaisties un arī cītīgi ņemt un mācīties vidusskolas vielu. Nošausi divus zaķus ar vienu šāvienu! ;)
Par tēmu - diemžēl skolu gan nevarēšu ieteikt, jo esmu galīgi no citas puses.
19.08.2013 22:35 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Ej uz profeni, mācies to, kas daudz maz patīk, ja nenoderēs darbā, tad noderēs dzīvē. Pēc pieredzes. Zaudētājos nepaliksi!
Uz parasto videni iet tie, kas nolēmuši studēt augstskolā, jo pēc videnes viņi nekas nav un jāiet mācīties kļūt par kaut ko. Taču beidzot profeni, tev ir gan arods, gan videne, ja nu visi striķi trūkst, tad vismaz vari strādāt savā arodā, bet ar videni, grūtāk, ja nu vienīgi būt par viesmīli vai pārdevēju.
19.08.2013 22:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits