Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RTU IEVF Uzņēmējdarbība un vadīšana prof. bak. specializācijas?

 
Reitings 95
Reģ: 13.07.2013
Sveiki!
Man tāds jautājums tiem, kas jau ir pabeigušas vai mācās dotajā programmā. Izlasīju studiju aprakstā, ka studiju programma paredz 3 specializācijas virzienus:
• uzņēmējdarbības vadīšana;
• uzņēmējdarbības ekonomika un grāmatvedība;
• tirgzinības un tirdzniecības ekonomika
Kādas atsauksmes par šiem virzieniem? Kāpēc izvēlējāties tieši doto virzienu?

Kadā diskusijā 'piens' minēja, ka grāmatvedība ir vāja šajā programmā. Tātad nav jēgas izvēlēties otro specializācijas virzienu?
18.08.2013 15:01 |
 
Reitings 5
Reģ: 21.08.2013
Šogad arī iestājos šajā programmā
un gribētos uzzināt kaut ko vairāk par šiem virzieniem.
Up!
21.08.2013 17:20 |
 
Reitings 95
Reģ: 13.07.2013
minz, būsim kursa biedrenes, varbūt pat būsim vienā grupā! ;)

Ļoti gribētos dzirdēt ko vairāk par dotajiem studiju virzieniem, informācija internetā ir ļoti pavirša.
23.08.2013 12:37 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Esmu mācījusies šajā programmā. Izvēlējos tirgzinības, jo bija interese par mārketingu. Tavā vietā izvēlētos to, kas pašai tuvāks, tāpat jau daļa priekšmetu būs visiem kopā, tikai daži būs ar novirzienu. Nezinu, kurš eksperts grāmatvedību nosauca par "vāju", bet man visi novirzieni šķita +/- vienādi. Tāpat visiem diplomi būs vienādi, tā kā tiešām izvēlies to, kas vairāk patīk. Nu ok, daudzi izvēlējās pēc bara pricipa, tie, kas tusēja kopā arī gāja uz vienu virzienu kopā. :D
23.08.2013 12:58 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
šo gan nemācījos, bet pa lielam tur viss ir vienādi :D labākajā gadījumā atšķiras daži specializētāki priekšmeti. no offense, joprojām nesaprotu, kādēļ ir jamācās šī programma vispār :D
23.08.2013 13:00 |
 
Reitings 5
Reģ: 21.08.2013
Alisa Bruno, kurā grupā esi iedalīta?
23.08.2013 14:07 |
 
Reitings 95
Reģ: 13.07.2013
minz,
Esmu ieskaitīta 1. grupā, tu?

Seleste,
Paldies par info! Sen jau pabeidzi?
Es tieši gribēju uzlabot savas grāmatvedības zināšanas, un biju satraukusies, ka tieši šī ievirze būs pavirša.

René,
Es izvēlējos šo, jo programma šķiet interesanta. Biju uz atvērto durvju dienu fakultātē un man šķita, ka perspektīvas programmas šajā fakultātē ir tikai trīs - Muitas un Nodokļu administrēšana, Nekustamā īpašuma pārvaldība un Uzņēmējdarbība un Vadīšana.
Tā kā es plānoju arī tālāk mācīties un iegūt Masters of Business Administration grādu, šī programma man šķiet ļoti piemērota.

Diezgan ilgu laiku pavadīju lasot studiju aprakstus un pētot programmas priekšmetus.
Apgūstamie priekšmeti + iegūstamais grāds un profesija + atsauksmes = noderīga studiju programma.
23.08.2013 17:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!