Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Domajot par bijusho

 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Pagaajusho vasaru pavadiju ar lielisku puisi. Bijam attiecibaas, viss bija supper, harmonija, vnm biju prieciga un laimiga, nekadu stridu, pirmo reizi man bija tik tiesham lieliskas attiecibas.. Diezheel viss beidzas, kad aizbraucu septebrii apmainas programmmaa. Kaa viss beidzas? Tas bija drausmigi, vins oktobrii man neko nesakot atbrauca te, lai mani apsveiktu dzimshanas dienaa..Bet es jua pedejaas nedeeljas jutu, ka jaaizbeidz viss ar vinu. Nezinu, vnk vinu vairs negribeeju.. Drausmas.
Tgd jau gandriz gadu esmu attiecibaas ar shejienieti. ZInu ka vins nav mana muuzha milestiiba, arii ka braukshu uz LV pec 2 meenesiem, nedomaju vinu aicinat lidzi, vismaz ne uzreiz. Parak liels solis prieks manis. Gribu tikt atpakal savaa realitatee un tad saprast vai arii LV nevaru bez vina.
Tomeer pedejos meeneshus daudz domaju par savu bijuso. Galvaa salidzinu attiecibas. Ieprieksejaas attieicbaas valdiija prieks, harmonija, uzticiiba, nekadu stridu, vnm biju prieciga, smaidiga, laimiiga..+ ar katru dienu jutos arvien sliktaak par too kaa visu izbeidzu, nozheeeloju. Un vispar kkur dzili sirdii juutu ka pazaudeeju "savu" cilveeku...
Lieta taada, ka 2 menesus peec musu skirsanas vins sagajas ar meiteni, kurai ir beerns..sobriid vini ir kopaa, dziivo kopaa.
Bet mani nebeidz nomaakt domas, ka vins sagaja ar vinu aiz izmisuma, jo esmu parliecianta ka pec manis vins loti pardzivoja. Liekas, ka vini joprojam ir kopaa, jo saprata ka isnibaa ir labi kopaa, abi pietiekami veci cilveki, izdomaja ka janostabilzejas, javeido gimene. Es vnk neticu ka tur ir lielaa milestiiba. Neticu.
Gribetu loti vinam uzrakstit, izstastit savas sajutas. Zinu ka ir pa veelu Bet man ir tik loti bail, ka varbut arii vins domaa par mani. Liekas, ja jau domaa, tad jau man rakstiitu ne? Bet es arii esmu attiecibas, bet domaju par vinu..varbut vinam ir taapat..
Es netaisos bojaat vina siibriizha attiecibas..bet mani beidz nost doma, ka varbut ar vinu viss vel butu iespejams.
Rakstit? Ja vins man atbildetu, ka ir par velu un ka ir laimigs ar to meiteni, es pilnibaa liktos mieraa..bet kamer esmu nezinjaa..
Ko juus daritu? Risketu, ja justu ka tas ir juusu cilveeks? Vai tomeer liktos mieraa un pat nemeginatu? Kas bijis tas bijis? Pagaatne?
13.08.2013 16:46 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pajautāt jau vari. Ja ir laimīgs attiecībās vai nu neatbildēs vai atbildēs, ka neko nevēlas. Bet ja nav laimīgs..iespējams viņš Tevi gaida. Ko var zināt.
Tikai izcili stulbi būtu, ja saietu kopā un ATKAL viņu pamestu. Tādēļ padomā divreiz. Ar galvu ;)
13.08.2013 16:55 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
KAĶIS, paldies liels par viedokli.
Zin kaa ir, joprojam mani nepamet doma, ja es nebutu aizbruakusi erasmusaa, es butu joprojam ar vinu kopaa...
bet ko man labaak rakstiit? ka domaju par vinu, ar katru dienu variak nozheloju ka taa izskiros ar vinu, zinu ka ir par veelu, ilgs laiks pagaaajis, bet man vajadzeja patiekt kaa juutos..ka veelu vinam visu to labaaako utt??
man liekas, ka man jamin versija ka iespejams viss ir nokaveets, savadak vins domaas, ka es esmu iedomajusies, ka vnk uzrakstiishu peec gada un dabushu vinu atpakal..
vai kaa labaak?
13.08.2013 16:59 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Sāksim ar to, ka tā bija Tava izvēle. Neaizmirsti to, ka Tev var "tikai likties", ka tā nav viņa lielā mīlestība. Varbūt vispirms izdomā, ko īsti pati gribi un kamēr to neesi izdarījusi - nejaucies citu cilvēku dzīvē. Katram ir tiesības uz SAVU laiki, lai kāda kuram izpratne par to.

Izlietu ūdeni, atpakaļ nesasmelsi. :)
13.08.2013 17:07 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Nē, es nerakstītu. Viņš jau nav teicis, ka tas bija izmisuma solis saiet kopā ar to meiteni. Kāpēc likt viņam sākt šaubīties par esošajām attiecībām? Kāpēc otrai meitenei jājūt bailes par attiecībām? Nē, nē.. godīgi sakot, no malas izklausās, ka Tu pati nezini, ko gribi - ex draugs nebija gana labs, tad nāca jaunais - nē, šitais ar nebūs gana labs, laikam labāks bija vecais. Nu, nevar šitā!
13.08.2013 17:08 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Nē, es nerakstītu. Viņš jau nav teicis, ka tas bija izmisuma solis saiet kopā ar to meiteni. Kāpēc likt viņam sākt šaubīties par esošajām attiecībām? Kāpēc otrai meitenei jājūt bailes par attiecībām? Nē, nē.. godīgi sakot, no malas izklausās, ka Tu pati nezini, ko gribi - ex draugs nebija gana labs, tad nāca jaunais - nē, šitais ar nebūs gana labs, laikam labāks bija vecais. Nu, nevar šitā!


+
13.08.2013 17:11 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
2 gadu garumaa katru dienu,neparspileju KATRU dienu domaaju par savu bijusho ..bisinj nomacoshi,bet taa tas ir..un ar sanjemos noskaidrot paris atbildes,kuras jau taapat zinaaju :D bet nu sirds mieriga tagad :D labak redzet to rakstiitaa veidaa,nevis domaat-kaa but,kaa bijis,kas un ko ... taa kaa- raksti ;)
13.08.2013 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Es gan saņemtos un nerakstītu. Ja jau viņš ir attiecībās, kaut vai izmisuma dēļ, tā nav Tava vaina. Šādi rakstot un jautājot - viņš domās, ka ir kaut kādas izredzes (bet beigu beigās, tu tik un tā saprtīsi, ka nav kā bija utt). Un izčakarēsi viņam dzīvi (vienreiz jau to izdarīji). Es liktos mierā un domātu par kaut ko citu.


Galvaa salidzinu attiecibas.


Varbūt nevajag to darīt. Tas nav veselīgi, un tieši tāpēc sāc domāt par šādām lietām. Sanāk tāda kā stampāšana uz vietas...
13.08.2013 17:14 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
un vel variants,ka sachakaresi vinjam visu ar.. mosh vinsh nav tik paarliecinaats savaas attiecibaas,bet iespejams tapat laimigs un tad Tu kaa viesulis ar savu sms, satracinaasi vinja pasauli :)


bet nu ,zinot sevi un ,ja butu taada situaacija,es rakstitu :D
13.08.2013 17:14 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
jaaa bet nav taa ka man domas mainas katru dienu..es vairakus meneshus domaaju par vinu.. daudz domaaju. gribeeju jau martaa rakstiit, bet nesaneemos...domaaju ka man tad tikai taads untums uznaca, domaju, labak nerakstiisu..bet si doma mani nav pametusi..es patiesam nezinu ko dariit.
13.08.2013 17:15 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Bet vēl - ja Tu viņam būtu tik ļoti vajadzīga, tad sen jau būtu pats sameklējis. :)
13.08.2013 17:16 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Nepieļauj iespēju, ka Tev viņš atkal ir iepaticies un gribi viņu atpakaļ tikai tādēļ, ka viņam ir cita? Bieži sievietēm ir tā, ka to, ko viņām grūtāk dabūt, vairāk gribas. Tagad ir šķērslis jaunā draudzene.

Un doma par to, ka jaunā draudzene viņam ir kā "plāksteris" salauztajai sirdij, arī ir tāda apšaubāma. Tomēr "plāksteri" un komplektā bērns ir diezgan drosmīgi. Domāju, ka viņam šī meitene tiešām patīk.

Padomā arī par to, ka viņi tomēr jau DZĪVO kopā, un tas ir pietiekami nopietni.

Bet, ja "prasās" viņam rakstīt, tad raksti. Ja nē, vēl vecumdienās stāstīsi mazbērniem, ka bija reiz puisis tāds....
13.08.2013 17:17 |
 
Reitings 62
Reģ: 04.07.2013
Pareizak būtu nerakstīt,kas izdarīts izdarīts, nevajag puisim jaukt galvu, varbut ar savu rakastisanu izbojasi vina mierigo dzivi, bet ja man būtu šāda situācija,es uzrakstītu visu, kā jūtos, bet tikai reizi, ja neatbildetu saprastu,ka vairs rakstit nebutu labi...apmeram ta...
13.08.2013 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
kas izdarīts izdarīts, nevajag puisim jaukt galvu,


++ pie tam tikai sava untuma dēļ, jo redz 2 mēnešus vien domā par to. Who cares?
13.08.2013 17:20 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Vispar es kadus menesus 6 vai vairak domaaju..Tas nav taa ka peksni esmu atcerejusies par vinu. Godigi sakot, tikai kadas 2 ned pec skirsanas ar vinu es domaaju, ka taa vajadzeeja, visu pareejo laiku, esmu domaajusi- bac, ko es izdariju?
13.08.2013 17:23 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Bet nu par to "soļa speršanu" vispārīgi... Es arī reiz iepazinos ar puisi, kurš iepatikās.. nedēļu satikāmies, un kaut kā pārtrūka viss. Laikam viņš nebija pārliecināts, bet man pirmo reizi tādas sajūtas bija. Neuzbāzos viņam un liku viņu mierā. Pēc kāda pusgada vēlā vakarā iegāju draugiem.lv, un viņš tieši bija online, biju jau nomierinājusies un vairs nepārdzīvoju, ka viņš tā mistiski pārtrauca kontaktu... un draudzīgi uzrakstīju apjautājos, kā viņam sokas. Tagad jau 2 gadus esam laimīgi kopā. Un tiešām esmu pateicīga sev, ka nenobijos un uzrakstīju, jo mazliet šaubījos, vai to darīt. Laikam "likteņa rociņa". :D Bet tas jau cits stāsts.
13.08.2013 17:23 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Vienigais kas mani attur no rakstishanas ir tas, ka zinu, ka tai meitenei ir beerns, un vins nesaietu ar vinu tikai tapat vien..Jo man liekas, pienemt citas sievietes beernu, sakt dzivot kopaa, tas ir nopietni..bet tapat es nebeigsu domaat, ka tur nav lielaa milestiba uz visu muuzhu. Un tapat domaaju ka vina juutas pret mani bija loti loti stirpas lai mani tik vnk aizmirstu un atrastu jaunu muuzha milestibu..
13.08.2013 17:26 |
 
Reitings 62
Reģ: 04.07.2013
Neesi egoiste...attiecinu uz pedejo teikumu
13.08.2013 17:28 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
TAD RAKSTI VIŅAM VISU, KO DOMĀ! Bet vispirms labāk izšķiries ar to džeku, ar kuru tagad esi kopā. Īpaši smuki jau tas nav.
13.08.2013 17:28 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
bac, ko es izdariju?


Ja jau visu šo laiku bijušais nedeva nekādu ziņu, kāpēc domā, ka pēkšņi viņš grib zināt, kādas Tev sajūta domājot par viņu? Nu nezinu. Izklausās kaut kā egoistiski. Varbūt vairāk sevi novirzi uz citām lietām un cilvēkiem, un liec tak mierā to bijušo... savās domās.
13.08.2013 17:28 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Cik Tev gadu?
13.08.2013 17:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits