Nevaru aizmirst bijušo

 
Reitings 53
Reģ: 22.07.2013
Sveikas, meitenes!
nezinu kā lai sāk, bet man ir ļoti liela problēma.
Kādu laiku atpakaļ biju iepazinusies ar vienu puisi no paralēlās klases, klašu ekskursijā.
Atbraucot atpakaļ uz mājām, iegāju draugiem.lv un pirmā vēstule bija no viņa, tā nu mēs dienu no dienas sarakstījāmies,gājām ārā,kino utt. tad nu tā arī sagājām kopā.
Sākums bij ļoti skaists, biju laimīga, bet tad man sāka kaut kas pietrūkt, tad nu tā sanāca, ka mana kāja paslidēja ''pa kreisi'' viņš piedeva un tas notika vēlreiz, protams, tad man tas likās sīkums, ja jau piedod vienreiz, tad nākamo reizi arī piedos... bijām kopā gadu un četrus mēnešus līdz pienāca tā diena, ka viņš vairs nejuta vairs pret mani neko, un tad arī es sapratu, ka esmu zaudējusi savu pirmo mīlestību, nespēju tam noticēt, jo pirmstam likās, ka viņš piedos man visu, bet tad es ''aprāvos''. Es vairs neko nevarēju glābt, darīju visu kas man bija pa spēka, bet tas bija veltīgi... tā nu mūsu ceļi šķīrās. ilgi un dikti pārdzīvoju, par to, cik liela muļķe biju, ka sāpināju viņu, jo viņš bija gatavs adot man pēdējo... tā nu pagāja mēneši, mēs tikāmies tikai skolas gaiteni, paejot garām ar nokārtām galvām, taka nekad nebūtu viens otru pazinuši. tā nu lēnām viss sāka izzust, bet bieži vien peldējos asaru jūra, jo nevarēju sev piedot, par pāri nodarīto cilvēkam kurš mani mīlēja.. Nu jau ir vairāk kā pus gads kā esam šķirti, nezinu gan kā viņam iet ar attiecībām, bet man ir ļoti liela problēma, es nemāku vairs būt kopā ar kādu, jo vienmēr atrodu kādu sīkumu pie kura piekasīties, un tā nu es visu laiku domāju, cik ilgi vēl manā galvā šī pirmā mīlestība sēdēs un neļaus man sākt jaunas un stabilas attiecības, jo visus salīdzinu ar viņu. Mīļās meitenes vai Jūs varētu man palīdzēt ar kādu padomu?
11.08.2013 20:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 12.08.2013
pirmaa reize veel ir piedodama, jo varbut, tad tu vel nesaprati cik daudz tev vins nozimee, un tikai pec pirmas krapsanas reizes, saprati, ka tev vajag tikai vinju un ar citiem nav tas, bet pie pirmaas reizes ari vajadzeja apstaties un to vairs neatkartot. bet otraja reize jau tu pieradiji to, ka no savas kludas neesi macijusies.
bet nu kaa ir, taa ir, tur vairs neko nevar mainit, dzivo talaak un aizmirsti vinju. ja ar vinju nesanaca tad nav iistais. :)
12.08.2013 09:31 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tad, kad tev pazudīs šādi uzskati un sapratīsi attiecību patieso vērtību, tu spēsi no jauna iemīlēties. kamēr tu bijušo draugu uztversi kā lietu un nespēsi samierināties, KĀ VIŅŠ VARĒJA TEVI PAMEST??- tikmēr arī tu būsi tāda, kāda esi.
tu nožēlo to, ka viņu sāpināji, bet ne to, ka viņu krāpi. tātad, tu arī turpmāk krāpsi un krāptu viņu, bet tikai tā, lai viņš to neuzzina.nestāsti tagad, ka vairāk puisi, ar kuru'būsi kopā, nekrāpsi, jo tie būtu meli. tad, kad tu sapratīsi attiecību būtību, jēgu, kad tev tiešām būs svarīgas gan jūsu attiecības, gan pats cilvēks, tad varbūt arī pati mainīsies
12.08.2013 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits