Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

smags lēmums

 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
man ir vecs sunītis, kurš nu ir atteicies ēst, ir neredzīgs un sāk ar grūtībām pārvietoties, sāku apsvērt domu par viņa moku izbeigšanu.
vai kādai ir bijusi šī nepatīkamā pieredze, kad jāved sunītis iemidzināt, kur vedāt, kur pēctam paglabājāt? kā tam vispār morāli tikt pāri?
04.08.2013 15:34 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tas bija sen, bet ir bijusi tada pieredze. Bija mums Chau Chau skirnes sunitis, kam uz vecumu bija lielas problemas ar sprandu, vairs nekustejas ari pats. Vedam uz vetkliniku un apglabajam laukos..
04.08.2013 15:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja sunītim jau ir tik slikti, tad laikam jau iemidzināšana ir pareizais lēmums. Jā, tas nav viegli, bet nevar likt viņam ciest sāpes.
04.08.2013 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Šādos gadījumos tomēr jādomā par dzīvnieciņu, nevis egoistisku turēšanu viņu pie dzīvības, lai tikai "būtu". Sunītis gan jau nodzīvojis garu un laimīgu mūžu ... Mēs arī nebūtu priecīgas, ja tehnoloģijas un slimnīcu sistēmas vilktu mūsu mūžu līdz 120 -150 gadiem jeb pāri dabiskajam vecumam.
04.08.2013 15:40 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012

Turies!
Padomu gan nevarēšu iedot, neesmu bijusi tādā situācijā, bet tā kā man ir savs suns, varu iedomāties, cik tas ir sāpīgs jautājums un lēmums.
04.08.2013 15:40 |
 
Reitings 57
Reģ: 22.10.2009
jau tā pēdējā nedēļa tāda depresīva jo netiku skolā, kur tik ļoti gribēju tikt, nekas neiet, nesanāk, un nu vēl šis..
04.08.2013 16:00 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Ir iespēja, ka veterinārārsts atbrauc uz māju iemidzināt. Tur suncis var savā gultinā aizmigt, man tas skiet vissaudzīgākais veids kā atvadīties no mīldzīvnieka!
04.08.2013 16:28 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Ir šāda pieredze. Toreiz ļoti pārdzīvoju un nezināju kā tikt pāri tam,jo suns bija ar mani kopā uzaudzis un vispār neesmu vairāk nevienu dzīvnieku tā mīlējusi, vēl tagad atceroties asaras sariešas acīs, lai gan ir pagāis jau labs laiks. Manuprāt, šajā gadījumā vienīgais dziedinātājs ir laiks.
Vedām sunīti uz laukiem, kur arī viņu apglabājām. Iemidzināja vietējais vets.
Zinu un saprotu cik tev tagad ir smagi, turies !
04.08.2013 16:39 |
 
Reitings 254
Reģ: 18.06.2013
Ir nācies iet tam visam cauri,ir smagi ne tikai saimniekiem,bet arī vetārstiem,kuriem pašiem nobirst pa asarai izbeidzot šīs ciešanas..Mans suns arī bija vecs un smagi slims,tāpēc nolēmām beigt viņa ciešanas.Apglabājām viņu tur pat dārzā,zem koka,netālu no viņa būdiņas.Savādākais ir tas,ka viņš neilgi pirms miršanas katru dienu dārzā ņēmās un raka,līdz bija izracis iespaidīgu zemes caurumu jeb bedri,lieki piebilst,ka tur par arī apglabājām,skaisti,ēnā,zem kociņa,kur suncītim bija mīļa vieta.Bet runājot par tavu nepatīkamo situāciju..mans omes suns arī bija jau krietni padzīvojis un līdz ar vecumu zaudējis redzi,gribēja beigt viņa ciešanas,bet tā arī beigās sanāca,ka sunci neaizveda un atstāja ģimenes draugu dzīvoties.Nekas jau nemainījās,mīļoja viņu kā visu laiku,viņš priecīgi sagaidīja mājās savu saimnieku,utt,tikai vienīgā atšķirība bija tajā,ka nācās orientēties tikai ar dzirdes palīdzību,kas arī noteikti nebija nekāda labā,zinot suncīša vecumu.Suns nomira no vecuma,un ja nemaldos nodzīvoja vēl vairāk nekā gadu no brīža,kad saimniekiem nācās izšķirt ko ar viņu darīt. Ja nav ļoti bēdīgs stāvoklis,kā arī ir spēks,laiks un pacietība suncītim pievērst vairāk uzmanības,tad dari to,protams,ja nav galīgi slikti.Skaties,bet varu teikt,no pieredzes,ka varat vēl kādu laiciņu pabūt kopā. Milzum daudz izturības un turies! :) Piedošanu,ka tik gari,kā arī nemaz neskaitīšu cik reizes uzrakstīju vārdu suncītis..tas man tā pēc ''dokumentālista noskatīšanās'' pielipis..
04.08.2013 17:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits