Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

IOFFER

 
Reitings 75
Reģ: 13.07.2013
Esmu gatava jau uzklausīt jūsu uzbrukumus, ka ir neskaitāmi daudz šādu diskusiju, taču neko konkrētu nevienā no izlasītajām neatradu. Šoreiz neinteresē pieredze vai atceļošanas datums, bet gribētu zināt, kā pasūtīt? Esmu 0 tādās tehniskās lietās, tāpēc ceru sagaidīt Jūsu palīdzību. Tātad, ir kredītkarte ar nepieciešamo summu, ir izvēlēts pirkums ir personīgais konts, ko darīt tālāk? Kā izveidot PayPal? Vienu reizi pamēģināju, nekas man nesanāca tādēļ varbūt kāda man varētu konkrēti pa solim pastāstīt, kas jādara. Ā un vēl, vai tiešām ir kaut kāds muitas nodoklis, piemēram, apģērbiem un aksesuāriem? Cik attiecīgi liels tas varētu būt? Jo no ebay nav nekāda tāda nodokļa.
31.07.2013 23:28 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Par paypal reģistrāciju Tev varētu palīdzēt šis links http://ebayforums.lv/categories/registresanas

Par nodokļiem - http://muitaspaligs.lv/
31.07.2013 23:33 |
 
Reitings 205
Reģ: 10.06.2013
Ioffer, cik zinu, vairs, kādu laiku, nedarbojas ar Paypal, kas viņiem atņēma daudz klientus, jo " pliki" maksāt ar bankas karti, publicējot visus datus, ne visi ir gatavi. Ar ioffer.com uzmanīgi - bija negatīva pieredze.

Izveidot Paypal kontu - paypal.com un spiežam register. Reģistrējam karti, un gaidām, kad no kartes novilks 1Ls ( vai kaut ko tamlīdzīgu), lai pārbaudītu, vai karte derīga -naudu, ko novelk - vēlāk atgriež. Tas- īsumā.

Muitas nodoklis tiek piemērots precēm visām precēm ( ārpus ES sūtītājām precēm - 21% no kopējās sūtījuma vērtības, virs 20EUR apmērā - parasti, pārdevēji norāda uz paciņas, ES robežās sūtītajām precēm - virs 100Ls apmērā- tiek piemērots 21% nodoklis).

Tas viss - īsumā un manā ātrajā interpretācijā :)
31.07.2013 23:38 |
 
Reitings 75
Reģ: 13.07.2013
Daži pārdevēji raksta, ka nosūtīs, kā dāvanu, lai nebūtu jāmaksā nodoklis. Arī tādā gadījumā būs jāmaksā? Nezinu, it kā vēl prasa PayPal. Un arī ebay nesen sūtīju no Āzijas, maksāju 39Ls un nekāda nodokļa nebija. Kurā brīdī nodoklis ir jāsamksā? Kad sūtījums ienāk pasta stacijā?
31.07.2013 23:42 |
 
Reitings 205
Reģ: 10.06.2013
Nodoklis jamasā, tikko Tev uz paciņas ir rakstīta vērtība, tam, kas iekšā. Gift arī ne vienmēr iet cauri, ja, piemēram, lielās somas, lielas pakas un uz šiltes, par to, kas paciņā iekšā rakstīts- designer bag. LV muita ļoti skrupulozi uz šo skatās, pēdējā laikā, un daudzas paciņas randomā taisa vaļā, ja rodas jautājumi- aiztur muitā, un - nodoklis jāmaksā tāpat.
31.07.2013 23:48 |
 
Reitings 75
Reģ: 13.07.2013
Skaidrs, liels paldies Tev :)
01.08.2013 00:08 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
Varbūt kāda zin, cik ilgā laikā notiek paypal apstiprināšana? Arī es vakar piereģistrējos, tagad noskaitīja man tos 1,50 eiro un ir jāgaida tā ciparu kombinācija. Tam vajadzētu parādīties pie ibankas bilances vai ne? :)
01.08.2013 19:16 |
 
Reitings 203
Reģ: 16.07.2013
paceļu
01.08.2013 19:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ar ioffer.com bija negatīva pieredze. Mājaslaba ļoti nepārskatāma un vispār sarežģīti lietojama, maksāšana arī dīvaina.
Pasūtīju noskatīto preci, ar mocībām sakontaktejos ar selleri, jo prece vairāku dienu garumā netika izsūtīta. Pēc vēl vairākām dienām saņēmu kaut kādu tizlu atbildi un vēl vēlāk tad uzsāku naudas atmaksas procesu, jo selleris vairs neatbildēja un prece tā arī netika izsūtīta. Un visa tā sazināšanās bija tiešām tehniski sarežģīta... Lai nu kā naudu es ar lielām mokām dabūju atpakaļ, un negribu vairs par to mājas lapu neko dzirdēt!
01.08.2013 19:43 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.11.2013
nopirku somu un maku. joprojām gaidu..bet nu laiks vēl ir.
arī mazliet baidos pa to nodokli, bet nu ceru uz labāko, kA ķīnietis tomēr būs tik gudrs un būs atzīmējis kā gift.
ar saziņu arī visai čābīgi.pārdevējs īsti necenčas atbildēt uz vēstulēm.
05.11.2013 14:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits